Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

KOSGEB’ten üst düzey ziyaret
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Binali Aydın, KOSGEB İl Müd..

2

Image

‘Terör seviciliğine müsaade etmeyeceğiz’
TBMM Anayasa ve Adalet Komisyonları Üyelerinden Kurulu Karma Komisyonda HDP’li Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel hakkında Dokunulmazlığının kaldırıl..

3

Image

Çocukların kışlık kıyafetleri belediyeden
Afyonkarahisar Belediyesi Yardım Hizmetleri Birimi, kış aylarının gelmesiyle birlikte yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi bin 500 çocuğun mont ve bot ihtiy..

4

Image

Albikere.com farkındalık oluşturuyor
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile albikere.com işbirliğinde, Zafer Kalkınma Ajansı’nın desteklediği ve kadın kooperatifleri ile başlayan e-ti..

5

Image

‘Çocuklarımızın her zaman arkasındayız’
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Bizler Emirdağ Belediyesi olarak çocuklarımızın kendilerini geliştirebilmeleri için tüm imkânlarımızı seferbe..

6

Image

Ayazini’de kış manzaraları
Afyonkarahisar'daki tarihi Frig Vadisi'nde bulunan Ayazini köyünde etkili olan kar yağışının ardından usta bir fotoğrafçı tarafından çekilen kar altın..

7

Image

Başkan Şahin Özhaseki ile görüştü
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’yle görüştü..

8

Image

Özer Merdivenci ve Serteser’i ziyaret etti
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı, TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkan Yardımcısı Süleyman Özer, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanay..

9

Image

‘Turizm konusunda topyekün bir seferberlik var’
İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu Toplantısında konuşan Vali Yardımcısı Mehmet Keklik, turizm konusunda kentin tüm bileşenlerinin topyekün bir seferberl..

10

Image

Başkan Çöl müjdeleri açıkladı
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Ankara’da bazı temaslarda bulundu. Başkan Çöl, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ilçeye kazandırılaca..

11

Image

‘Afyon Eğitim Vakfı 652 öğrenciye burs veriyor’
Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın sorularını yanıtlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyon Eğitim Vakfı’nın çalışmalarının sürdüğünü sö..

12

Image

Dükkan sahiplerine anahtarlar teslim edildi
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu; "Belediyemiz tarafından gerçekleştirilen Kapalı Pazar Yeri ve Yöresel Ürünler Pazarı'nda yer alan dükkanların..

13

Image

Sportif yetenek taramaları başladı
Afyonkarahisar’da Türkiye sportif yetenek taraması ve spora yönlendirme" programı için çalışmalar başladı. Çalışmalar kapsamında yetenekli öğrenciler ..

14

Image

Soğuk havada termal havuz keyfi
Sandıklı ilçesinde yoğun kar yağışı ve sıfırın altında 2 dereceyi bulan soğuk havaya aldırmayan tatilciler, açık havadaki termal havuzda vakit geçirdi..

15

Image

Afyonkarahisar’a yatırım yağmuru
AK Parti Afyonkarahisar heyeti, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum Başkanlığında Ankara’da Afyonkarahisar ve ilçelerinin sorunla..

16

Image

Afyon’da Covid-19 vaka sayıları yükseldi
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 100 bin nüfusa karşılık gelen haftalık koronavirüs (Covid-19) vaka haritasını açıkladı. Açıklamaya göre, 1-7 Ocak tarihl..

17

Image

‘Sorunlara kalıcı çözüm bulacağız’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, mobilya sektörünün sorunlarına kalıcı çözümler bulacaklarını ifade etti ..

“Ekonomik olarak büyük destanlar yazdık” | Gazete3.com.tr
Image

“Ekonomik olarak büyük destanlar yazdık”  SİYASET    26.11.2021 11:49:29


AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, “Hükümetimiz 20 yıllık tecrübesi ile bu sıkıntıların üstesinden gelecek ve daha müreffeh bir geleceğe yürüyeceğiz. Biz bir yandan sıkıntı yaşarken bir yandan da içinde bulunduğumuz yıl içerisinde ekonomik olarak büyük destanlar yazdık” diye konuştu
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay gündemi değerlendirdi. Toplantıya Tanıtım Medya Başkanı Yakup Yılmaz, İl Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz katıldı. Uluçay sözlerine, “Öncelikli olarak dünyanın en kutsal vazifesini yapan tüm öğretmenlerimin geçmiş öğretmenler gününü canı gönülden kutlar, görevlerinde muvaffakıyetler dilerim” diyerek başladı.
“20 YILLIK TECRÜBE İLE BU SIKINTILARIN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ”
Uluçay Türkiye’nin sıcak paraya dayalı ekonomi sisteminden üretime dayalı ekonomi sistemine geçtiğini kaydederek hükümetin bu yolda kararlı adımlarla ilerlemekte olduğunu söyledi. Uluçay, “Türkiye ekonomisinin sürekli eleştirildiği bir dönemden bahsediyoruz. Elbette sıkıntılarımız var ama sebebi küresel ekonominin ülkemize yansımalarıdır. Elbette hükümetimiz 20 yıllık tecrübesi ile bu sıkıntıların üstesinden gelecek ve daha müreffeh bir geleceğe yürüyeceğiz. Biz bir yandan sıkıntı yaşarken bir yandan da içinde bulunduğumuz yıl içerisinde ekonomik olarak büyük destanlar yazdık. Türkiye’nin yatırım yapılabilir ülke notunu 5 kademe aşağıda tutan Moody’s bile bu hıza dayanamadı, 2021’de %9 büyümeye onay verdi. Avrupa Kalkınma Bankası da aynı rakamı ilan etti. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan çıtayı bir kademe daha yükseltti, ‘Türkiye’nin 2021’de yatırım, üretim, ihracat, istihdam temelleri üzerinde çift haneli büyüyecek, felaket tellalları kahrolacak’ dediğini söyledi.
“BÜYÜMEDE DÜNYA LİDERİ BİR ÜLKE OLDUK”
Uluçay konuşmasında “Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomik ve Toplumsal Araştırmalar Merkezi (BETAM) üçüncü çeyrekte büyümenin yüzde 5,6 son çeyrekte bir sürpriz olmaması durumunda büyümenin yüzde 10 civarında olacağını tahmin etti... Türkiye ihracatla büyüyor. Bu rakam 10 ayda sanayi ihracatı 138 milyar dolara dayanarak tarihî zirveye ulaştı. Ülkemiz artık bu konuda zincirlerini kırdı. Mobilya da ihracatta miktar bazında 4’üncü büyük pazar oldu. 9 ayda yurt dışına 3 milyar dolarlık ürün sattık. Demir çelikte 200 ülkeye ihracat gerçekleştiren sektör, yılı 15 milyar dolarlık yurt dışı satışıyla tamamlayacak. Gemi inşasında Türk tersaneleri, özel amaçlı gemi inşasında dünya lideri. İlk yüzer enerji gemisi, ilk LNG’li römorkör, en büyük balık gemisi onların imzasını taşıyor. Türkiye düz camda Avrupa 1’incisi, dünya 5’incisi. Cam ev eşyasında Avrupa 2’ncisi, dünya 3’üncüsü. Sektörü 7 büyük, 12 bin KOBİ sırtlıyor. Kimya konusunda ise en hızlı büyüyen sektörlerden. Yatırımlar hızlı artıyor, 9 ayda 18,2 milyar dolar ihracat yapıldı. Dünyada makine halısının yüzde 40’ını Türkiye üretiyor. Hafif ticari otomotivde İspanya’dan sonra Avrupa’nın en büyük üretim yapan ülkesiyiz... Dünyanın doğuştan elektrikli ilk SUV'u 2022 sonunda banttan inecek. Beyaz eşya konusunda Çin’den sonra dünyanın en büyük, Avrupa’nın ise lider üreticisiyiz... Savunma sanayinde net ithalatçı iken net ihracatçı olduk. İHA ve SİHA’lar dünyaya parmak ısırtıyor. Bayraktar TB2 SİHA ihraç edilen ülke sayısı 13'e ulaştı. Yılı 3 milyar dolarlık ihracatla tamamlayacak... 9 aylık ihracatı 17 milyar doları aşan makine sektörünün yıl sonu hedefi 23 milyar dolar. Çimento üretim kapasitesiyle dünyada 5’inci, Avrupa’da 1’inci sıradayız. Seramik ile Avrupa’nın en büyük kapasitesine sahibiz. İhracatımıza da yüzde 82 katma değer sağlıyor... Ev tekstilinde dünyanın en büyük dördüncü ihracatçısıyız. İlaçta toplam ihracatta payını ilk kez yüzde 1’in üstüne çıkardık. Klinik araştırmada, Türkiye bölgesinin lideri. İklimlendirme yatırımları konusunda da Avrupa’nın en büyük üretim gücüne sahibiz. Radyatör ve havlupan ihracatında lider ihracatçıyız. Endüstriyel mutfakta ihracatta ilk 8 arasındayız. Madencilikte dünyadaki 90 madenin 60’ı Türkiye’de üretiliyor... Maden çeşitliliğinde 132 ülke arasında ilk 10’da yer alıyor. Doğal taşta yüzde 33 pazar payına sahibiz. Büyümede dünyada lider ülke böyle olduk... Değerli basın mensupları bu tablo "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi"nin eseridir. Pazar buldu, güven verdi, destek sağladı, eser ortada” ifadelerine yer verdi.
“FAİZ YÜKSELİNCE PARA BARONLARI KAZANIYOR”
Faizin düşürülmesi konusuna da değinen Uluçay şöyle dedi; “20 yıldır bu ülkeyi yöneten Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan faizin düşürüldüğünde doların yükseleceğini bilmiyor ama bizim en son iktidara geldiklerinde 24 bankayı hortumlatan, IMF ile otel odalarında gizli gizli görüşürken basılanlar biliyor öyle mi? Bunlar bize ne diyor; Faizi yükselt diyor. Peki faizi yükseltince kim para kazanıyor? Asgari ücretli mi kazanıyor, memur mu kazanıyor, emekli mi kazanıyor, esnaflar mı kazanıyor? Hayır Türkiye’yi yıllardır sömüren para babaları kazanıyor.”
“ANAP İKTİDARI BİTTİĞİNDE DOLAR 6 BİN LİRAYI AŞTI”
Türkiye’nin ihracatta rekor üstüne rekor kırdığını vurgulayan Uluçay, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın doların son dönemlerdeki spekülatif artışı nedeniyle hedef alınması kasıtlı bir girişimdir. Hafıza-i beşer, nisyan ile maluldür. Son 19 yılda dolar TL karşısında 6,5 kat değerlenirken, istikrarsız hükümetlerin ve koalisyonların işbaşında olduğu 1981 – 2001 yılları arasında tam 11 bin 882 kat artış yaşanmıştır. Değerli basın mensupları 1980 darbesinden sonra vatandaşların cebinde döviz bulundurması bile yasaktır. Anap iktidarı bittiğinde dolar 6 bin lirayı aştı. SHP koalisyonunun 5 Nisan kararlarıyla 1 dolar 40 bin lira oldu. Kısa süreli koalisyonlar ve 2001 krizi sonucunda kur 1,5 milyon liraya bile çıktı. Oysa bugün yaşananlar tamamen spekülatif bir girişimin neticesidir. Zira dolar kuru dışında büyük ve başarılı bir tablo var. Bu tabloda; Türkiye yaklaşık iki yıldır devam eden kovid-19 salgınına rağmen dünyanın en hızlı büyüyen ikinci ülkesi konumundadır. İşsizlik son 3 yılın, cari açık ise 10 ayın en düşün seviyesindedir” dedi.
“DÜNÜNÜZ NEYSE BUGÜNÜNÜZ DE O!”
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun helallik çağrılarına da dikkat çeken Uluçay şöyle konuştu; “Binlerce vatan evladını, bebekleri, hamileleri, öğretmenleri, öğrencileri, sivilleri acımadan şehit eden terör örgütü PKK'nın umudu; CHP ve ortakları bugün çıkmış helallik istiyor! AK Parti İl Başkanlığı olarak kendilerine bir tavsiyemiz var; İlk olarak, HDP için her evden bir oy isteyenlerin ‘hayır’ dediği tezkere için kahraman Mehmetçiklerden özür dileyip, helallik alsınlar. Diyarbakır annelerinden helallik istesinler. Hükümetimiz, FETÖ ile mücadeleye başladığında FET֒cülerin yanında durduğu için, devleti tehdit ettiği için, 15 Temmuz’a kontrollü darbe dediği için 15 Temmuz şehitlerinin ailelerinden, gazilerden helallik istesinler. Zira onların cevabı neyse bizim de cevabımız odur! Kılıçdaroğlu parti içinde tacize, tecavüze ve fiziksel saldırıya uğrayan kadınlardan helallik istesin. PKK terör örgütünün siyasi kanadı HDP ile ittifak yaptığı için şehit ailelerimizden helallik istesin! Akabinde de PKK’nın adamlarına sırtını çevirsinler! Kılıçdaroğlu eğer samimi ise kendisine tavsiyemiz Nur Serter'i yanına alsın. İkna odalarında zulüm gören kadınları ziyaret etsinler. Helallik istesinler... Bakalım, ne cevap alacaklar... Son helalliği de CHP seçmeninden alsınlar: 9 seçim kaybettiği için, 1 oy CHP'ye 1 oy HDP'ye dediği için, Atatürk'ün partisini, Atatürk karşıtı bölücü terörist yandaşları ile doldurduğu için helallik isteyip özür dilemeli! Evet CHP aslında helallik değil ‘Tüm rezilliklerimizi unutun’ diyor. Onlar helallik istiyor derken FETÖ ve PKK terör örgütleri; CHP’yi alkışlıyor. Alkışlanan CHP’liler şehit bacısına küfredeni savunuyorlar. Büyükelçilerden yardım dileniyorlar, kanallarında ‘Başörtülüler ülkeden özür dilemeli’ diyor. Dününüz neyse bugününüz de o! Utanmadan bir de helallik istiyorlar!”
“TÜRK KONSEYİ KÜLTÜREL BAĞLARI GÜÇLENDİRECEKTİR”
12 Kasım 2021 tarihinde düzenlenen 8. Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi (Türk Konseyi) Devlet Başkanları Zirvesi ile ilgili de bir değerlendirmede bulunan Uluçay, “İstanbul’da Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ev sahipliğinde yapılmıştır. Alınan önemli bir kararla konseyin adı ‘Türk Devletleri Teşkilatı’ olarak değiştirilmiştir. Bu karar, geniş bir coğrafyaya yayılan Türk topluluklarının tarihi ve kültürel bağlarının daha net bir şekilde vurgulanması açısından önemli bir adım olmuştur. AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım da Türk Devletleri Teşkilatı (TDT) ‘Aksakallılar Heyeti’ Başkanı olarak atanmıştır. Zirveye Türkiye haricinde Kazakistan, Azerbaycan, Kırgızistan, Özbekistan, Türkmenistan ve Macaristan katılmıştır. Toplantıda, özellikle ekonomik entegrasyon ve milli para birimleri ile ticaret yapma hedefi üzerinde durulmuş ve teşkilatın stratejik önemi vurgulanmıştır. Toplantı sonunda 121 maddeden oluşan bir zirve bildirisi yayınlanmıştır. Bildiride ekonomi, dış politika ve güvenlik gibi birçok konuda iş birliğine gidildiğinin altı çizilmiştir. Görüşmede, Ermenistan işgalinden kurtarılan Azerbaycan toprağı Karabağ’ın üzerinde özellikle durulmuş, otuz yıl sonra 44 gün gibi kısa bir zamanda kazanılan net zafer Türk devletleri tarafından takdirle karşılanmıştır. Bu çerçevede, katılımcı ülkeler tarafından birbirlerinin egemenliğini, toprak bütünlüğünü ve uluslararası kabul görmüş sınırların dokunulmazlığını tanıma ve saygı duyma temelinde ilişkiler geliştirilmesinin önemi vurgulanmıştır” dedi.
“MÜZE İNŞAATI SÜRÜYOR, HIZLI TREN PROJESİ DEVAM EDİYOR”
İlimizdeki yatırımlara da değinen Uluçay “Değerli basın mensuplar merkezi hükümet tarafından ilimize yapılan yatırımlar aralıksız devam ediyor. Örneğin Milli Parklar Bölge müdürlüğü uhdesinde olan Zafer Müzesinde birinci aşamanın ihalesi yapıldı, 6 ay içinde tamamlanacak olup akabinde de ikinci aşaması yapılacak. Restorasyon tahmini olarak 2022 sonuna kadar tamamlanmış olacak. Öte yandan 2022 yılının 11. ayında tamamlanması planlanan Afyonkarahisar müzesinde de çalışmalar sürüyor. İnşallah tamamlandığında çok önemli eserler bu müzede görücüye çıkacak. Hızlı tren projesi de adı gibi aksaklıklar olmadığı takdirde hızlı bir şekilde devam ediyor. Hızlı trenin iki ayrı projesi var. Biri Ali Çetinkaya garına girişi, diğeri de Saraydüzü üzerinde yapılacak olan istasyon üzerinden devam eden proje. Bunların ikisi de uygulanacak” şeklinde konuştu.
“40 YILLIK İÇME SUYU HATTI YENİLENDİ”
Afyonkarahisar Belediyesinin yatırımları da Uluçay’ın gündemindeydi. Uluçay, “İnşası devam eden Karayolları Kavşağı alt geçidinde sona gelindi. Merakla beklenen geçit bu ay içinde halkımızın kullanımına sunulacak. İl Sağlık Müdürlüğü ve Eski Devlet Hastanesi arasına 2. modern üst geçit kazandırıldı. Şehrimizin geleceğine ışık tutan yatırımlardan biri olan Paşa Camii Kavşağı çalışmaları tamamlanarak hizmete açıldı. Çevre düzenlenmesi peyzajı ve trafiğe sağladığı rahatlıkla göz dolduran kavşak, sürücülere büyük kolaylık sağlıyor. Sıcak asfalt serim çalışmaları da devam ederken bu çalışmalardan biri olan Park Afyon Karayolları Kavşağı arası Veysel Eroğlu Spor Salonu önündeki ana caddenin alt yapısı yenilendi ve sıcak asfalt ile buluşturuldu. Aynı zamanda Adnan Menderes Bulvarı (Karayolları Kavşağı-Ataköy Migros Kavşağı Arası) asfalt çalışmaları da tamamlandı. Belediyemizin alt yapı yatırımları da sürerken, Adnan Menderes Bulvarı’nın 40 yılı aşkındır kullanılan içme suyu hattı yenilendi. Boruların değişimi sağlanarak, vatandaşımıza temiz su hizmeti sağlandı” dedi.
“AFYON EVLERİ RESTORASYON ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR”
Uluçay “Sosyal tesisler de öncü olan Belediyemiz şehre yeni bir tesis daha kazandırdı. Anıtpark’a yapılan Anıt Kafe isimli cam konseptli sosyal tesisin yapımında sona gelindi. Halkımızın hizmetine açılan kafe uygun fiyatları ve hizmet kalitesi ile dikkat çekiyor. Öte yandan Zafer Meydanı’nın yanında bulunan 2.Vakıf İşhanı’nın yıkımı tamamlandı. Atıl durumda bulunan araziye halkımızın aktif bir şekilde kullanabileceği Millet Kütüphanesi inşa edilecek. Modern Mimarili Millet Kütüphanesi için yüklenici firma ile sözleşme imzalandı. Mareşal Fevzi Çakmak Mahallemize yaptığımız Kadın Kültür Evi çalışmalarında da sona gelindi en kısa zamanda hizmete açılacak. Tarihi mirası ile göz dolduran zafer şehrimiz Afyonkarahisar’da ‘Afyon Evleri’nin yaşatılması adına başlatılan restorasyon çalışmaları devam ediyor. Ulu Cami etrafında bulunan tarihi konak ve evlerimiz turizme kazandırılırken cami yakınlarındaki diğer eserlerin ise yenileme çalışmaları sürüyor” şeklinde konuştu.
120 ÇOCUĞA BİSİKLET HEDİYE EDİLDİ
Tacıahmet Mahallesi Ulu Camii yakınlarındaki tarihi sokaklarda sokak sağlıklaştırma çalışmalarına hız verildiğini kaydeden Uluçay konuşmasında şu ifadelere yer verdi; Tarihimizi gelecek kuşaklara aktarmak adına yaptığımız çalışmalardan bir diğeri ise Tarihi Millet Hamamı Müzesi projesi. Müze haline getirilen ve çay bahçesi yenilenen Millet Hamamı, şehrimizin tarihini gelen misafirlerine sunarken, aynı zamanda çay bahçesindeki eşsiz manzarası ile de görenleri kendine hayran bırakıyor. Çocuklarımızın eğitim kalitesini artırmak adına farklı mahallelere yapılacak olan kreş projesinin ilkini Devlet Hastanesi yanında bulunan araziye yapıyor. İnşaatı süren kreşten hem vatandaşlarımız hem de sağlık personeli ailelerimiz yararlanabilecek. Yüzde 50’si tamamlanan kreş binasının inşa çalışması tüm hızı ile sürüyor. Eğitim öğretim faaliyetleri kapsamında derece alan öğrencilerimizin ödülleri de yine belediyemizden. Kitap okuma yarışmasında dereceye giren geleceğimizin teminatı kıymetli 120 çocuğumuza bisiklet hediye edildi. Şehrimizde üniversite okuyan öğrencilerimiz de unutulmuyor. Başkanımız Mehmet Zeybek’in talimatları ile üniversite kampüslerinde sıcak çorba ikramında bulunuldu. Diğer yandan şehrimizdeki öğrencilerimiz, Kale Kart uygulaması ile çeşitli indirimlerden faydalandırılıyor. Kale kartı olan öğrencilerimiz, belediyemizin sosyal tesislerinden yüzde 20, ulaşımdan yüzde 10, hanımlar lokali imkânlarından da yüzde 20 indirim kazanıyor. Sosyal ve kültürel faaliyetler kapsamında yer alan festival ve çeşitli etkinlikleri de şehrimiz ile buluşturuyor, şehrimizin tanıtım atağına katkı sağlıyoruz. Aynı zamanda Gastronomi şehri Afyonkarahisar Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in önderliğinde tanıtım seferberliğine devam ediyor. Bu kapsamda yurt dışı tanıtım programlarının ilki Bosnahersek ve Makedonya’da gerçekleştirildi. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, ekipleri ile birlikte şehrimizde sağlıklı bir yaşam, sürdürülebilir bir çevre için alternatif ulaşım aracı olan bisiklet kullanımının yaygınlaşması için de düğmeye bastı. Uydukent Cahar Duduyev Bulvarı’ndan Afium Alışveriş Merkezi’nin çevresini kapsayarak Oteller Bölgesinin arkasına kadar uzanan 24 km uzunluğundaki ‘Bisiklet Yolu’nun yapımı tamamlandı. Toplantı açıklamaların ardından soru cevap şeklinde devam etti. >>>Fatma Yıldız

  SİYASET    26.11.2021 11:49:29

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER