Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Kaçırılan geminin kaptanı Afyonlu
Gine açıklarında korsan saldırısında kaçırılan Türk gemisinin 15 kişilik mürettebatının isimleri belli olurken, bunlardan kaçırılan geminin birinci ka..

2

Image

Birliktir’den teşekkür
Esnaf ve sanatkârların içerisinde bulunduğu zor durum nedeniyle AK Parti’li Milletvekilleri ve il yöneticilerine ilettikleri taleplerinin kabul görmes..

3

Image

Birliktir talep etti esnafların KREDİLERİ ERTELENDİ
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün açıkladığı esnaf kredilerinin ertelenmesine ilişkin bir açıklam..

4

Image

‘Aile iki cihan saadetinin anahtarıdır’
2021 Aile Yılı Projesi Tanıtım Toplantısında konuşan Vali Gökmen Çiçek, Türk milletinin binlerce yıldır varoluşunun en önemli sebebinin aile yapısı ol..

5

Image

Katil tutuklandı
Afyonkarahisar’da trafikte hatalı sollama nedeniyle 1 kişinin öldüğü ve 1 kişinin de yaralandığı silahlı kavgada gözaltına alınan B.E. çıkarıldığı mah..

6

Image

‘Afyon’un gelişmesine büyük destek sağlıyor’
Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar Belediyesi’nin şirketi Yüntaş’ın Afyonkarahisar’ın gelişmesi için büyük destek sağladığını söyledi ..

7

Image

‘Afyonkarahisar’ı birlikte uçuracağız’
Vali Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’a yapılacak olan çalışmalar hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Vali Çiçek, bir..

8

Image

‘Afyon imrenilen bir şehir olacak’
Taşpınar Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’ın her yerine hizmet edeceklerini ve Afyon’u imrenilen ..

9

Image

Rektör Karakaş Yönetim Kurulu Başkanı seçildi
Zafer Teknopark Genel Kurulu yapıldı. AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, genel kurulda Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi. Teknopark G..

10

Image

Devremülk dolandırıcılarına operasyon
Devremülk satışı üzerinden vatandaşları dolandırdıkları iddia edilen organize suç örgütüne yönelik jandarma tarafından Afyonkarahisar merkezli İzmir’d..

11

Image

‘İlimizi en iyi şekilde tanıtıyorlar’
Afyonkarahisar’daki işletmeleri ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’ın adını tanıtan firmalara teşekkür ederek, işlerinde bere..

12

Image

İş birliği protokolü imzalandı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ile Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Girişimci Öğretmen Eğitimi: E-STEM” eğitiminde iş birliği pro..

13

Image

‘Kadınlar geleceğe güvenle bakacak’
CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, kadınların ekonomik özgürlüğüne sahip olduğu, kendi geleceğine güven içinde bakabildiği yarınları kuca..

14

Image

Mahalle bakkallarından alışveriş yapıp dağıttılar
AK Parti İl Başkanlığı yeni bir proje başlattı. Proje ile mahalle bakkallarının canlandırılması için alışveriş yapılıyor, alınan gıda malzemeleri de m..

15

Image

Sollama kavgası kanlı bitti
Afyonkarahisar’da peş peşe seyir halindeki iki tır ve bir otomobil sürücüsü arasında çıkan hatalı sollama tartışması kanlı bitti. Otomobil sürücüsünün..

16

Image

Başkan Demirel rekor kırdı
İhsaniye İlçesine bağlı Döğer Kasabasında kilit parke taşı döşemesi ve çevre düzenlemesinde rekor kırıldı. Döğer Belediye Başkanı Mehmet Demirel, 1,5..

17

Image

‘Mağdur olmamak için tarım sigortası yaptırın’
Afyonkarahisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet Çankaya, çiftçileri ve üreticileri Tarım Sigortalarını yaptırmaları konusunda uyardı ..

‘En iyi hizmetler ulaştırılacak’ | Gazete3.com.tr
Image

‘En iyi hizmetler ulaştırılacak’


İl Genel Meclisi ocak ayı son oturumunda konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, İl Özel İdaresi’ne kazandırılan yeni araçlarla Afyonkarahisar’ın en ücra köşelerine en iyi hizmetlerin ulaştırılacağını söyledi
  SİYASET    10.01.2021 16:51:13

İl Genel Meclisi ocak ayı toplantıları, Başkan Burhanettin çoban başkanlığında yapılan son oturum ile tamamlandı. Toplantıya meclis üyelerinin yanı sıra AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, AK Parti Afyonkarahisar il Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz de katıldı.
“BİRLİKTELİK VE ORTAK
KARAR VERME ÖNEMLİ”
Afyonkarahisar İl Özel idaresi yerleşkesinde bulunan meclis salonunda gerçekleştirilen açılış ve yoklamanın ardından gündem maddelerine geçilmeden önce, Milletvekili Yurdunuseven, meclis üyelerine hitap ederek, şunları dile getirdi: “2021 yılı bütçesi 168,5 milyon lira olarak karar bağlandığını öğrendim. Bu bütçenin Afyonkarahisar’a hayırlı işler yapılmasına vesile olsun. Yaklaşık 15 yıldır, mecliste kararlar oy birliği ile alınıyor. Bu birliktelik ruhu, ortak karar verme, ortak karar alma anlayışınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum. 2020 yılında İl Özel İdaresi makine parkuruna kazandırdığınız 25 milyon liralık ekipman içinde Allah razı olsun. Bu ekipmanlarla Afyonkarahisar’ın en ücra bölgelerine en iyi hizmet ulaştırılacaktır.” Konuşmanın ardından Yurdunuseven, toplantıdan ayrıldı. Meclis toplantısı ise kaldığı yerden devam etti.>>>Mustafa Bayer


  SİYASET    10.01.2021 16:51:13

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.01.2021
14.01.2021
14.01.2021
OZEL HABERLER