Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Bir kesimin kadrolu omurgasızları’
AK Parti haftalık basın toplantısında konuşan Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim, “ABD’li rahip Brunson’un alındığında ‘Bir papaz için Türkiye’..

2

Image

İşler’den Vali Tutulmaz’a ziyaret
Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Ankara Milletvekili Emrullah İşler Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti...

3

Image

MHP’li İGM üyeleri Bahçeli’yi ziyaret etti
Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclisi Üyeleri MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi ziyaret ettiler. ..

4

Image

Özkaya ailesinin acı günü
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya'nın vefat eden annesi Zeynep Özkaya, Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde defnedildi. ..

5

Image

‘AK Parti’nin değirmenine su taşıyorlar’
DP Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, AK Parti’nin CHP üzerinden bir siyasi alan dizayn etme stratejisinin olduğunu savunara..

6

Image

Hamm’dan Başkan Çoban’a ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, kardeş şehir Hamm Belediyesi’nden gelen heyeti makamında kabul etti. Bir dizi çalışma ve temaslarda bulunmak üzere..

7

Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’
AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seç..

8

Image

‘Türkiye’nin nefes almaya ihtiyacı var’

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, memleketin derinden bir nefes almaya ihtiyacı olduğunu söyledi...

9

Image

‘Kent Meydanı yılbaşında tamam’
Afyonkarahisar’da ilkleri yapan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programı..

10

Image

‘Çözümü millette arıyoruz’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya’yı ziyaret eden İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Türkiye’nin içi..

11

Image

‘Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız’
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, yönetim kurulu üyeleri ile Dinar ilçesine yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş'ı makamında ziyaret e..

12

Image

Halka en iyi hizmet etmenin derdindeyiz’
AK Parti belde başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, “AK Parti olarak halka daha iyi nasıl hizmet ederiz onun derdin..

13

Image

‘İscehisar’a yakışan bir hastane olacak’
Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Belediye Başkanı Mustafa Çibik, AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen İscehisa..

14

Image

Başkan Çoban Komutan Çömez’i ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kd. Albay Hamza
Çömez’i makamında kabul etti. ..

15

Image

Eser aday adayı olmayı düşünüyor
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Afyonkarahisar Belediye Başkan aday adaylığına sıcak baktığını dile getirdi...

16

Image

‘Her zaman emrinizdeyiz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığının kapıları dün olduğu gibi bugün de halka her daim ve sonuna kadar açık tutuluyor. STK temsilcileri ve vatandaş..

17

Image

‘İslam Medeniyeti ilim medeniyetidir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesinde Dini İlimlerin Ehemmiyeti ve Günümüzdeki Temel Meseleleri konferansında konuşan 29 Mayıs..

“Esnafların sıkıntılarına çözümler üretilmeli” | Gazete3.com.tr
Image

“Esnafların sıkıntılarına çözümler üretilmeli”


CHP İl Teşkilatı İl Başkanı Kemal Demirkırkan başkanlığında esnaflara yönelik olarak ziyaretlerine devam ediyor
  SİYASET    23.02.2018 07:00:23


CHP İl Teşkilatı İl Başkanı Kemal Demirkırkan başkanlığında esnaflara yönelik olarak ziyaretlerine devam ediyor. Yapılan ziyaretlerde konuşan CHP İl Başkanı Kemal Demirkırkan, ekonomik sıkıntıların en çok esnafları etkilediğini ifade ederek, bu duruma bir çözüm bulunması gerektiğini söyledi. Afyonkarahisar merkezinde tamamlanan esnaf odaları seçimleri sonrası CHP yönetimimerkez ilçede bulunan esnaf odalarını  ziyaret etmeye devam ediyor. İl Başkanı Dr. Kemal Demirkırkan ve Merkez İlçe Başkanı Vedat Sever il ve ilçe yöneticileri ile birlikte geçtiğimiz günlerde Afyonkarahisar Giyim Eşyası İmalat ve SatıcılarEsnaf  Sanatkarlar Odası Başkanı Hüseyin Karnıbüyük ve Afyonkarahisar Kasaplar Odası Başkanı İbrahim Yörük’ü etmişti. Ziyaret turuna devam eden CHP heyeti Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Emin Birliktir ve Bakkallar Odası Başkanı Cengiz Üstün’ü ziyaret etti. “DEVLET ESNAFIMIZI VE BANKALARA KARŞI KORUMALI” Oda Başkanları Emin Birliktir ve Cengiz Üstün ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, karşılıklı görüş alış verişinin önemini ifade ettiler. CHP İl Başkanı Demirkırkan “CHP olarak her zaman esnafımızın yanında yer almaktan, onların derdi ile dertlenmekten onur duyuyoruz. Esnaf ve sanatkarlar halkın içinde yaşayan, halka en yakın olan meslek gruplarının başında geliyor. Ne yazık ki ekonomik sıkıntılar da ilk olarak esnafımızı etkiliyor. Biz sizleri ziyaret ederek, hem çalışmalarımız hakkında bilgi vermek hem de sizlerin sorunlarınızı dinlemek istedik. CHP olarak küçük esnafımızın içinde bulunduğu ekonomik sıkıntıların günübirlik düzenlemelerle, verilen küçük kredilerle çözülemeyeceğine inanıyoruz. Devletimizin tüm kurumlarıyla küçük esnafında arkasında durması gerektiğini,  esnafımızı holdinglere, kartellere ve bankalara karşı koruması gerektiğini düşünüyoruz” dedi.>>>Gazete3  
  SİYASET    23.02.2018 07:00:23

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.10.2018
17.10.2018
17.10.2018
OZEL HABERLER