Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Seçimlere kendi adımızla katılacağız’
Demokrat Parti İl Başkanı Gürcan Şensoy, belediye başkan adaylarının belirleme çalışmalarına devam ettiklerini ifade ederek, seçimlere kendi isimleriy..

2

Image

Yurdunuseven, cezaevini inceledi
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Sincan Ceza İnfaz Kurumunu ziyaret etti...

3

Image

Efelerimiz, Tokat’ta galibiyet arayacak
Efeler Voleybol Ligi’nin ikinci yarısına geçtiğimiz hafta İnegöl Belediyespor karşısında kazandığı 3-0’lık galibiyetle başlayan İkbal Afyon Belediye Y..

4

Image

Talepler iletildi
Başkan Çoban, Afyonkarahisar Ayakkabıcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetimini makamında kabul etti. Ziyarette konuşan Ayakkabıcılar Odası Başkanı Ş..

5

Image

‘Her zaman desteğinizi gördük’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Doğa Koruma Biyoizlem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü ve beraberinki heyeti makamında kabul etti. Doğa Koruma..

6

Image

‘Sıkıntılara çare olacağız’
Sivil toplum örgütlerini tek tek ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’da tüm kesimlerle ortak projeler yaparak, h..

7

Image

Minik Muhammet yoğun bakımda
Anne karnında enfeksiyon kapan ve ilaç tedavisi yapılan 8 aylık Muhammet Akçeşme, ilaçlarının 22 gündür kullanamadığı için havale geçirerek yoğun bakı..

8

Image

‘Kenevir işinin takipçisi olacağız’
Milliyetçi Hareket Partisi’nin haftalık basın toplantısında konuşan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, kenevir üretimi noktasın..

9

Image

‘Helvayı da karacağız yatırımı da yapacağız’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyarete devam ediyor...

10

Image

‘STK’lar ihalelerde muhatap olacak’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, seçim çalışması programı kapsamında sivil toplum örgütlerini ziyaret etti. Ziyaretlerinde..

11

Image

Başkan Çoban’a teşekkür ziyaretleri
31 Mart'ta görev süresi dolacak olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ziyaretleri devam ediyor. ..

12

Image

‘Derdimiz Afyonkarahisar’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Kanlıca mahallesindeki TOKİ konut sakinleriyle bir araya geldi...

13

Image

‘YATIRIM YAPIN’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programında yurt dışında yaşayan Afyonkarahisarlılara çağrıda bulunan Vali M..

14

Image

‘Kontrol noktası kurulmalı’
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Meclis Genel Kurulu’nda hayvancılık sektörüne katkı sağlaması sebeb..

15

Image

‘Desteklerimiz sürecek’
AK Parti tarafından tekrar Sandıklı Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Mustafa Çöl’e, Sandıklı ilçesinden esnaflar, vatandaşlar ziyaret ederek, d..

16

Image

‘Şeffaf yönetim sözü veriyorum’
İYİ Parti tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisa..

17

Image

‘Gençleri geleceğe hazırlıyoruz’
Limit Okulları Tarih Öğretmeni ve Halkla İlişkiler Müdürü Gizem Can, Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Selami Çalışkan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziya..

“Esnafların sıkıntılarına çözümler üretilmeli” | Gazete3.com.tr
Image

“Esnafların sıkıntılarına çözümler üretilmeli”


CHP İl Teşkilatı İl Başkanı Kemal Demirkırkan başkanlığında esnaflara yönelik olarak ziyaretlerine devam ediyor
  SİYASET    23.02.2018 07:00:23


CHP İl Teşkilatı İl Başkanı Kemal Demirkırkan başkanlığında esnaflara yönelik olarak ziyaretlerine devam ediyor. Yapılan ziyaretlerde konuşan CHP İl Başkanı Kemal Demirkırkan, ekonomik sıkıntıların en çok esnafları etkilediğini ifade ederek, bu duruma bir çözüm bulunması gerektiğini söyledi. Afyonkarahisar merkezinde tamamlanan esnaf odaları seçimleri sonrası CHP yönetimimerkez ilçede bulunan esnaf odalarını  ziyaret etmeye devam ediyor. İl Başkanı Dr. Kemal Demirkırkan ve Merkez İlçe Başkanı Vedat Sever il ve ilçe yöneticileri ile birlikte geçtiğimiz günlerde Afyonkarahisar Giyim Eşyası İmalat ve SatıcılarEsnaf  Sanatkarlar Odası Başkanı Hüseyin Karnıbüyük ve Afyonkarahisar Kasaplar Odası Başkanı İbrahim Yörük’ü etmişti. Ziyaret turuna devam eden CHP heyeti Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Emin Birliktir ve Bakkallar Odası Başkanı Cengiz Üstün’ü ziyaret etti. “DEVLET ESNAFIMIZI VE BANKALARA KARŞI KORUMALI” Oda Başkanları Emin Birliktir ve Cengiz Üstün ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, karşılıklı görüş alış verişinin önemini ifade ettiler. CHP İl Başkanı Demirkırkan “CHP olarak her zaman esnafımızın yanında yer almaktan, onların derdi ile dertlenmekten onur duyuyoruz. Esnaf ve sanatkarlar halkın içinde yaşayan, halka en yakın olan meslek gruplarının başında geliyor. Ne yazık ki ekonomik sıkıntılar da ilk olarak esnafımızı etkiliyor. Biz sizleri ziyaret ederek, hem çalışmalarımız hakkında bilgi vermek hem de sizlerin sorunlarınızı dinlemek istedik. CHP olarak küçük esnafımızın içinde bulunduğu ekonomik sıkıntıların günübirlik düzenlemelerle, verilen küçük kredilerle çözülemeyeceğine inanıyoruz. Devletimizin tüm kurumlarıyla küçük esnafında arkasında durması gerektiğini,  esnafımızı holdinglere, kartellere ve bankalara karşı koruması gerektiğini düşünüyoruz” dedi.>>>Gazete3  
  SİYASET    23.02.2018 07:00:23

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.01.2019
19.01.2019
19.01.2019
OZEL HABERLER