Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

AK Parti Dinar’dan Milletvekillerine ziyaret
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya’ya ve AK Parti Milletvekili İbrahi..

2

Image

‘Afyonkarahisar için tek ses olmalıyız’
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal’ın ATSO ziyaretinde konuşan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kuru..

3

Image

‘Afyonkarahisar için tek ses olmalıyız’
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal’ın ATSO ziyaretinde konuşan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kuru..

4

Image

‘Vatandaşlarımızı Ankara’ya kadar yormayacağız’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanlığı’nda vatandaşlarla buluşarak sıkıntılarını dinledi. Her zaman ulaşıl..

5

Image

‘İhracatta hedefimiz süper lige yükselmek’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven’in ATSO’yu ziyaretinde konuşan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı..

6

Image

TBMM kararları Resmi Gazete’de
TBMM’nin Başkanlık Divanı üyelikleri ile komisyon üyeliklerine ilişkin yapılan seçimlere ait kararlar Resmi Gazete'de yayımlandı. ..

7

Image

‘İLK GÜNKÜ HEYECANLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ’
Saadet Partisi’nin 17.kuruluş yıldönümü ve Kıbrıs Barış Harekâtı’nın 44.yıldönümü nedeniyle bir açıklama yapan Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, ..

8

Image

‘Afyonkarahisar’ın sesi olmaya devam edeceğim’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, bundan önce olduğu ..

9

Image

‘En iyi hizmet için gayret edeceğiz’
Ankara TBMM’de Afyonkarahisar’dan misafirlerini ağırlayan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, vatandaşlara hizmet etmek için çıktıkları bu ..

10

Image

CHP’liler kurultay istiyor
CHP Afyonkarahisar önceki İl Başkanı ve Kurultay Delegesi Dr. Kemal Demirkırkan partide değişim isteyen kurultay delegeleriyle birlikte CHP Genel Merk..

11

Image

"Vatandaşlarımızın güvenini boşa çıkarmayacağız"
Afyonkarahisar’ın ilçelerine teşekkür ziyaretlerine devam eden ve açıklamalarda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet ..

12

Image

Özdilek’te dondurma bir başka güzel
Özdilek, alışılmış kalitesini Sütfest dondurmalar aracılığıyla bir kez daha kanıtlayarak yaz sıcağında serinlemek isteyenleri birbirinden lezzetli don..

13

Image

‘Hedeften sapmadan sivil direnişin destanı yazıldı’
“15 Temmuz: Direniş ve Diriliş Destanı” konulu konferansta konuşan AKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Karakaş, 15 Temmuz’da hedef dışına sapmadan ..

14

Image

‘Haşhaş üreticilerinin zararları karşılanmalı’
Afyonkarahisar’da yağışlardan zarar gören haşhaş üreticilerinin sıkıntılarını Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, TBMM G..

15

Image

Taytak Dinar heyetini ağırladı
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, TBMM’de Dinar ilçesine bağlı belde ve köylerden gelen misafirlerini ağırladı. ..

16

Image

‘Millet iradesi hainlere güzel bir ders verdi’
15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Afyonkarahisar’da düzenlenen programda konuşan Afyon Kocatepe Ünivers..

17

Image

‘Hedefimiz yerel seçimler’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, 24 Haziran seçimler..

“Esnafların sıkıntılarına çözümler üretilmeli” | Gazete3.com.tr
Image

“Esnafların sıkıntılarına çözümler üretilmeli”


CHP İl Teşkilatı İl Başkanı Kemal Demirkırkan başkanlığında esnaflara yönelik olarak ziyaretlerine devam ediyor
  SİYASET    23.02.2018 07:00:23


CHP İl Teşkilatı İl Başkanı Kemal Demirkırkan başkanlığında esnaflara yönelik olarak ziyaretlerine devam ediyor. Yapılan ziyaretlerde konuşan CHP İl Başkanı Kemal Demirkırkan, ekonomik sıkıntıların en çok esnafları etkilediğini ifade ederek, bu duruma bir çözüm bulunması gerektiğini söyledi. Afyonkarahisar merkezinde tamamlanan esnaf odaları seçimleri sonrası CHP yönetimimerkez ilçede bulunan esnaf odalarını  ziyaret etmeye devam ediyor. İl Başkanı Dr. Kemal Demirkırkan ve Merkez İlçe Başkanı Vedat Sever il ve ilçe yöneticileri ile birlikte geçtiğimiz günlerde Afyonkarahisar Giyim Eşyası İmalat ve SatıcılarEsnaf  Sanatkarlar Odası Başkanı Hüseyin Karnıbüyük ve Afyonkarahisar Kasaplar Odası Başkanı İbrahim Yörük’ü etmişti. Ziyaret turuna devam eden CHP heyeti Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Emin Birliktir ve Bakkallar Odası Başkanı Cengiz Üstün’ü ziyaret etti. “DEVLET ESNAFIMIZI VE BANKALARA KARŞI KORUMALI” Oda Başkanları Emin Birliktir ve Cengiz Üstün ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, karşılıklı görüş alış verişinin önemini ifade ettiler. CHP İl Başkanı Demirkırkan “CHP olarak her zaman esnafımızın yanında yer almaktan, onların derdi ile dertlenmekten onur duyuyoruz. Esnaf ve sanatkarlar halkın içinde yaşayan, halka en yakın olan meslek gruplarının başında geliyor. Ne yazık ki ekonomik sıkıntılar da ilk olarak esnafımızı etkiliyor. Biz sizleri ziyaret ederek, hem çalışmalarımız hakkında bilgi vermek hem de sizlerin sorunlarınızı dinlemek istedik. CHP olarak küçük esnafımızın içinde bulunduğu ekonomik sıkıntıların günübirlik düzenlemelerle, verilen küçük kredilerle çözülemeyeceğine inanıyoruz. Devletimizin tüm kurumlarıyla küçük esnafında arkasında durması gerektiğini,  esnafımızı holdinglere, kartellere ve bankalara karşı koruması gerektiğini düşünüyoruz” dedi.>>>Gazete3  
  SİYASET    23.02.2018 07:00:23

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.07.2018
21.07.2018
21.07.2018
OZEL HABERLER