Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Yükümlülere Ramazan yardımı

Dinar Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından maddi durumu iyi olmayan yükümlülere Ramazan Ayı nedeniyle yardım yapıldı...

2

Image

‘Frigya yıl boyu temiz olacak’

İhsaniye Kaymakamlığı, tarihi FRİGYA’da çevre temizliği çalışması başlattı. Çalışmalar hakkında açıklama yapan İhsaniye Kaymakamı Alper Taş, temi..

3

Image

‘YAPISAL REFORMLARI BEKLİYORUZ’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Mayıs ayı Meclis Toplantısı’nda gündeme dair açıklamalarda bulunan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serte..

4

Image

300 bin TL gelir sağladılar

Türkiye’nin nüfus bakımından en küçük 11'inci ilçesi olan Afyonkarahisar'ın Kızılören Belediyesi, kendisinden çok daha büyük olan ilçelere örnek ..

5

Image

Zafer Mahallesi’nde iftar coşkusu

Sandıklı Belediyesi’nin mahalle iftarları Zafer Mahallesi’nde vatandaşların katılımıyla devam etti...

6

Image

Baştankaralar kuşları geldi

Baştankaralar olarak adlandırılan kuş cinsleri Dinar, Eğirdir, Burdur ve Gölhisar Orman İşletme Müdürlükleri’nin özel olarak hazırladığı yuvalara..

7

Image

Okul içinde müze

Dinar Şakir Ünver İlkokulu’nda 18-24 Mayıs Müzeler Haftası nedeniyle öğrenci ve öğretmenler tarafından temin edilen eski eşyaların sergilendiği b..

8

Image

Mareşal’da iftar coşkusu

Afyonkarahisar Belediyesi gönülden paylaştığı iftar sofralarının bir yenisini daha tamamladı. Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi’nde düzenlenen mahal..

9

Image

Silah atma, hayatını karartma!

Afyonkarahisar’da İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez ve İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, düğünlerde silah atılmasını önlemek, bilinç oluşturm..

10

Image

Çöp konteynerleri dezenfekte ediliyor

Sandıklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçedeki muhtelif yerlerde bulunan çöp konteynerleri dezenfekteli sularla yıkanarak vata..

11

Image

‘Potansiyelimize sahip çıkmalıyız’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği tarafından düzenlenen iftar programında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar basınının nitelikli ve kalite..

12

Image

‘Her zaman yanınızdayız’

Yeşilay Genel Sekreteri Osman Batuhan Dursun, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'i makamında ziyaret etti. Yeşilay'ın faaliyetleriyle ilgili Başkan M..

13

Image

Alem yaparken hastanelik oldular

Afyonkarahisar'da akrabasına ait evde alkol ve uyuşturucu madde aldıkları iddia edilen gençler hastanelik oldu. Gençlerden birinin durumunun ağır..

14

Image

Bahçe ve bisiklet sezonu açıldı
Özdilek Afyonkarahisar, bahçe ve bisiklet sezonunu açtı. Birbirinden renkli ve kullanışlı ürünlerle yaza merhaba diyen Özdilek, 26 Mayıs’a kadar mağaz..

15

Image

ATSO Meclisi toplandı

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası 2019 yılı Mayıs ayı Olağan Meclis Toplantısı, ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci’nin yönetimi..

16

Image

AFDOS iftarda buluştu


Afyonkarahisar Doğa Sporları Kulübü (AFDOS) üyeleri iftar yemeğinde bir araya geldi. İlimizde bir restoranda düzenlenen iftara katılım yoğun..

17

Image

‘Bin 269 kadına mikrokredi verdik’

Türkiye İsrafı Önleme Vakfı Mikrokredi Merkezi Afyonkarahisar Şube Müdürü Semih Çangal, kentte son 10 yılda bin 269 kadına verdikleri mikrokredi ..

F Klavye şampiyonları Afyon’dan | Gazete3.com.tr
Image

F Klavye şampiyonları Afyon’danDünya F Klavye Şampiyonası’nda verilen toplamda 24 madalyanın 12’sini Türkiye kazanırken, bunların 7’si de Afyonkarahisar’a geldi. Şampiyon öğrenciler İtalya’da yapılacak olan Dünya Şampiyonası’na hazırlanıyorlar.
  SİYASET    14.05.2019 10:34:27


Afyonkarahisar’ın Şuhut ve Sandıklı ilçelerinde öğrenim gören ve F Klavye’de dereceler elde eden 5 öğrenci Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret ederek elde ettikleri başarılarını anlattı. Dünya şampiyonasında dağıtılan 24 madalyanın 12’sininTürkiye’ye, 7’sinin ise Afyonkarahisar’a geldiğini aktaran Şuhut İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Eroğlu, “Bu yıl İnterstone Dünya İşlem Birliği tarafından düzenlenen İnternet Dünya Şampiyonası Klavye Şampiyonasında 24 madalyanın 12 tanesini Türk Milli takımı almıştır. Bunun 7’sini de Afyonkarahisar Sandıklı ve Şuhut ilçelerimizden öğrenciler kazanarak Dünya’da Türk Milli takımının birinci olmasına yardımcı olmuşlardır. Bu konuda emeği geçen tüm öğretmenlerimiz ve öğrencilerimize tebrik ediyorum, başarılarının devamını diliyorum. Bu yıl 13-20 Temmuz’da İtalya’da yapılacak olan şampiyonada da ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum” dedi.

“GURUR DUYUYORUZ”
Öğrencileri kazandığı başarılarından dolayı tebrik eden Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt, “Afyonkarahisar Basın Yayın Derneğimizde Dünya Şampiyonu, Türkiye Şampiyonu evlatlarımız, çocuklarımızı ve onları yetiştiren değerli hocalarımızı ağırlıyoruz. Afyonkarahisarımıza ve ülkemize bu gururu yaşattıklarından dolayı hepsini tebrik ediyorum, emeği geçen herkesi kutluyoruz.” şeklinde konuştu.>>>Mustafa Bayer


Badegül Özkan: Çoklu Diller kategorisinde Dünya Şampiyonu olurken Ana Dilde Dünya ikincisi oldu.
Nisa Maya Tunçoğlu: Ana Dil kategorisinde Dünya Şampiyonu olurken Çoklu Dillerde Dünya ikincisi oldu.
Rumeysa Özen: Çoklu Diller kategorisinde Dünya Şampiyonu oldu.
Efe Abdullah Taner: Ana dilde Türkiye birincisi ve dünya dördüncüsü, Çoklu DildeTürkiye üçüncüsü, Dünya altıncısı oldu.
Onur Demirbaş: Ana Dilde Türkiye ikincisi ve Dünya altıncısı, Çoklu Dilde ise Türkiye ikincisi ve dünya üçüncüsü oldu.

  SİYASET    14.05.2019 10:34:27

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
25.05.2019
25.05.2019
25.05.2019
OZEL HABERLER