Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Yeniden ihale edilecek
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Cumhurbaşkanlığı Strateji..

2

Image

Koyuncu gurbetçileri davet etti
Normalleşme süreciyle birlikte uçuşların ve sınırların açılmasıyla gurbetçiler Türkiye’ye gelmeye başladı. Emirdağ Belediye Başkanı Koyuncu, gurbetçil..

3

Image

Yerli malı belgesi sayısı yüzde 52 arttı
4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun 63’üncü maddesi uyarınca Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca hazırlanan ve 13 Eylül 2014 tarihli ve 29118 sayılı Resmi ..

4

Image

15 Temmuz Türkiye Kata Karate Şampiyonası Bursa’da yapılacak

Türkiye Karate Federasyonu’ndan yapılan açıklamada 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında gerçekleştirilecek Türkiye Kata Şampiyonas..

5

Image

Başkan Zeybek otobüs kullandı
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, direksiyon başına geçerek, ANS-Çarşı güzergahında kullandığı otobüsle pandemi kurallarına yönelik vatandaşlara uyarıla..

6

Image

Kızılay dayanışmayı online platforma taşıdı
Türk Kızılay, COVID-19’la mücadele döneminde dayanışma ruhunun büyümesi hedefiyle çalışmalarına devam ediyor..

7

Image

Koronavirüs denetimi yapılacak
İçişleri Bakanlığı’nın genelgesiyle bugün 81 ilde koronavirüs tedbirlerinin denetimleri yapılacak ..

8

Image

‘Güzelliklere güzellik katıyoruz’
Taşpınar Mahallesi’ni gezen Belediye Başkanı Zeybek, Afyonkarahisar’ın güzelliğine güzellik kattıklarını söyledi ..

9

Image

‘Afyon’u daha ileri noktaya taşıyacağız’
Vali Gökmen Çiçek, birlik ve beraberlik içinde çalışarak Afyonkarahisar’ı daha ileri noktalara taşıyacaklarını söyledi ..

10

Image

‘Ticari ilişkileri geliştirileceğiz’
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Yunanistan ile ticari ilişkilerin geliştirilmesini istediklerini söyledi..

11

Image

‘Müzakere edilmeli’
Saadet Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Başkan Yardımcıları Erhan Akpınar ve Hüseyin Ayva ile birlikte Afyonkarahisar Baro baş..

12

Image

Vali Çiçek Şuhut’u fethetti
Vali Gökmen Çiçek ilçe ziyaretleri kapsamında dün Şuhut ilçesinde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu..

13

Image

‘Afyon’a katkı sağlıyorsunuz’
Ahmet İpek Sucukları sahibi Alpay İpek ve Korel Termal Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz, Vali Gökmen Çiçek'i ziyaret etti. ..

14

Image

Sandıklı’yı konuştular
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Sandıklı ile ilgili konuları görüşmek için İzmir Sandıklılılar Kültür ve Dayanışma Derneği yönetimini kabul ett..

15

Image

Alev Türe güven tazeledi
Afyonkarahisar Tabip Odası’nın olağan seçimli genel kurul toplantısı hafta sonu Oda’da yapıldı. Oda’nın mevcut Başkanı Dr. Alev Türe tekrar göreve seç..

16

Image

Kabirlerin tahsisleri yapıldı
Afyonkarahisar Belediyesi, Bayraktepe Mezarlığında oluşturduğu kabirler kura ile hak sahiplerine tahsis edilmeye başladı. ..

17

Image

Başkan Zeybek’e ziyaretler
AK Parti Emirdağ İlçe Başkanı İsmail Dişiçürük ve İnci Pastanesi sahibi Osman Çavdar, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret etti..

Gazilerden yerli kamyona tam not | Gazete3.com.tr
Image

Gazilerden yerli kamyona tam notİlimiz İscehisar ilçesinde, mermer ve mermer makinaları konusunda sektörün önde gelen büyük firmalarından, aynı zamanda yerli üretime destek olan Demireller Mak. San. ve Tic. A.Ş. (DEMMAK) şehit aileleri ve gazileri konuk ederek yerli üretim kaya kamyonunu incelediler.
  SİYASET    13.11.2019 11:11:01Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malül Gazi İsmail Kumartaşlı, şehit aileleri ve gaziler, ilimizde DEMMAK tarafından üretilen ve tamamen yerli Türkiye'nin ilk kaya kamyonunu yapan DEMMAK Yönetim Kurulu Başkanı Şuayp Demirel'i ziyaret ettiler. Daha önceleri ithal edilen kaya kamyonu, DEMMAK tarafından yüzde 100 yerli yapım olarak üretildi. Konuyla ilgili DEMMAK Yönetim Kurulu Başkanı Şuayp Demirel'i arayan ve tebrik eden Başkan Kumartaşlı; aldığı davete, şehit aileleri ve gazilerle birlikte icabet etti. Şehit ailelerini ve gazileri, fabrika kapısında şahsen karşılayan Şuayp Demirel, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdiğini belirterek bu ziyaretten duygulandığını ifade etti.

“BEN DE BİR GAZİ TORUNUYUM”
Türkiye'nin ilk yüzde 100 yerli kaya kamyonunu inceleyen Başkan Kumartaşlı, şehit aileleri ve gazilere bilgiler veren DEMMAK Yönetim Kurulu Başkanı Şuayp Demirel, aslında bir gazi torunu olduğunu, ailesinde özellikle Kurtuluş Savaşı'nda ve Çanakkale Savaşı'nda çok fazla şehit ve gazilerin olduğunu söyledi. Demirel: "Aziz şehitlerimizin ruhu şad olsun. Onlar için ne yapsak azdır. Onlar, bu bayrağın dalgalanması için canlarını verdiler. Gazilerimiz de aynı şekilde hayatlarını ortaya koydular. Bizler de her ne kadar cephede savaşmasak da burada, bu ürünleri üreterek vatana, millete hayırlı bir iş yapmanın mutluluğu içerisindeyiz" dedi. Projenin yapılış aşamalarını ve safhalarını bir bir misafirlerine kendisi anlatan Şuayp Demirel, şehit babaları ve gazilere özel ilgi gösterdi.

“ARTIK ÖLSEM DE GAM YEMEM”
Kıbrıs Gazisi Tahsin Koç, yaptığı konuşmada: "Bu devasa eseri gördüm, çok duygulandım. Benim de memleketimde böyle işlerin yapılabildiğini gördüm ya artık ölsem de gam yemem. Başta Şuayp Demirel olmak üzere tüm bu projede emeği olan mühendis, çalışan herkesi kutluyorum. Allah işlerimizi güçlerimizi rast getirsin" dedi.

“BU PROJE BİZİM GURUR KAYNAĞIMIZ”
Başkan Kumartaşlı ise bu projenin aslında stratejik olarak da çok öneme haiz olduğunu belirterek: "Bu devasa kamyonun, sadece hafriyat işlerinde kullanılması yeterli değildir. İnanıyorum ki devletimizin yetkili birimleri, bu projeyi alıp savaş teknolojisinde cephede de kullanacaktır. Bu proje, o anlamda da çok büyük bir proje. Sadece 6 x 6 kamyon değil. Bu proje, bizim gurur kaynağımız. Bu proje; dosta güven, düşmana korku veren bir projedir. Bu anlamda tekrar gururlandık. Böyle bir yerli üretimin memleketimizden çıkması bizleri onurlandırdı. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. Allah, işlerini güçlerini rast getirsin" dedi.>>Gazete3

  SİYASET    13.11.2019 11:11:01

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
07.07.2020
07.07.2020
07.07.2020
OZEL HABERLER