Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘İhtiyaç sahiplerini bizlere bildirin’
Muhtarlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, muhtarlardan mahallelerdeki ihtiyaç sahiplerini bildirmeleri çağrısında bulunarak, “Beledi..

2

Image

‘Şehitlere minnet borcumuz var’
Tüm Şehit Çocukları Derneği tarafından hazırlanan “Şehit Kütüphaneleri” projesi kapsamında Şehit Abdülkadir Kocatürk adına oluşturulan kütüphanenin a..

3

Image

‘İhtiyaç sahiplerine ulaşacağız’
İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, İYİ Parti’nin Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine destek olmaya devam edeceklerini söyleyerek, “Tüm bu yardı..

4

Image

‘Eskiyen depoları değiştirdik’
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, jeotermal tesisle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Halkımızın sağlığını korumak adına jeotermal kaplıca tesi..

5

Image

Türkiye’nin dört bir yanına hurma ticareti yapıyor
Köylüoğlu işletmesi sahibi girişimci Bahattin Uslu, iftar sofralarının vazgeçilmezi hurmaları Arabistan ve İran’dan ithal edip Afyonkarahisar’a getire..

6

Image

Avukatlar yapılanmasına operasyon
Afyonkarahisar ve Denizli'de Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "avukatlar yapılanması"na yönelik düzenlenen operasyonda 9 zanlı gözaltına alındı...

7

Image

‘Gönül sofraları kurmaya başladık’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’da Ramazan ayı boyunca günlük bin kişiye iftarlık kumanya dağıtacaklarını söyledi ..

8

Image

Mukabele programları devam ediyor
Afyonkarahisar Belediyesi, 11 Ayın Sultanı Ramazan Ayında vatandaşlarımızın evlerine konuk oluyor. Paşa Camii’nde 30 gün boyunca okunacak olan mukabel..

9

Image

İlk başvuru yapıldı
Sinanpaşa İlçesine bağlı Güney beldesinde 6 Haziran 2021’de yapılacak olan belediye seçimleri için AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığına ilk belediy..

10

Image

‘Annelik doğal babalık öğrenilebilen bir şeydir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Girişimcilik ve Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (GİKAM) tarafından “El Üstünde Tutulmak İçin İllaki..

11

Image

‘Sizler için gayret göstereceğiz’
Gece Karası olarak bilinen hastalığa dikkat çekmek için düzenlenen etkinlikte konuşan Vali Gökmen Çiçek, “Gerçekten zor bir hastalık. Bugünden sonra b..

12

Image

‘Tarım ekonomiye büyük katkı sağladı’
Tarım ve Orman Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürü Mehmet Hasdemir, "2020 yılında Türkiye ekonomisi yüzde 1,8 büyürken tarım yüzde 4,8 büyüyerek ek..

13

Image

Belediye Ramazan ayı tedbirlerini aldı
İçişleri Bakanlığı, Ramazan Tedbirleri genelgesini yayınladı. Genelgeye göre Afyonkarahisar Belediyesi tarafından da gerekli önlemler alındı. Bu tedbi..

14

Image

İftar yemekleri hazırlanıyor
Sandıklı Belediyesi’nin Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine vereceği iftar yemekleri özenle hazırlanıyor. Belediye Başkanı Mustafa Çöl, hazırlanan yeme..

15

Image

TMO Şuhut’tan patates alacak
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla Toprak Mahsulleri Ofisi Türkiye genelinde yemeklik ve patates alımına başladı. Türkiye genelinde ..

16

Image

Taylan Başkan Böcek’le görüştü
Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile görüştü ..

17

Image

‘Tedbirlere uyalım’
MHP İl Binası’nın dezenfekte işlemlerinin düzenli olarak yapıldığını kaydeden MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de cov..

‘Geleceği hep beraber inşa edeceğiz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Geleceği hep beraber inşa edeceğiz’


Dinar’daki mimarlar ve inşaat mühendisleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Nihat Sarı, Dinar ilçesinin geleceğini hep beraber inşa edeceklerini söyledi
  SİYASET    03.03.2021 18:40:55

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Dinar’daki mimarlar ve inşaat mühendisleriyle bir toplantı düzenledi. Dinar Belediyesi meclis salonunda gerçekleşen toplantıda Belediye İmar Müdürü Yusuf Narin ve imar personelleri de hazır bulundu. Toplantıda ilçede yeni yapılar ve çarpık kentleşmenin önlenmesi ile ilgili karşılıklı istişarelerde bulunuldu
“TAŞIN ALTINA ELİMİZİ KOYACAĞIZ”
Dinar’ın büyümesi ve güzelleşmesi anlamında hep beraber taşın altına ellerini koyacaklarını ifade eden Belediye Başkanı Nihat Sarı toplantıda yaptığı konuşmada; “İlçemizde görev yapan günümüzü ve geleceğimizi birlikte inşa edeceğimiz mimar ve inşaat mühendisi meslektaşlarımız ile bir araya gelmekten mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. İlçemizde göreve geldiğimiz günden itibaren Dinarımızın modern bir görünüme kavuşması adına birçok güzel projeye imza attık” diye konuştu.
“PROJELERİMİZ HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN”
Başkan Sarı, “Dinarımızın görünüm olarak da güzelleşmesi adına yapılan projelere desteklerinden dolayı mimarlarımıza ve inşaat mühendislerimize teşekkür ediyorum. Mimarlarımızın ve inşaat mühendislerimizin yapmış olduğu projeler ve inşaatlar ile dinarımızın çehresi her geçen gün değişiyor. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde Dinarımızı daha modern ve daha yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz. İlçemize kazandırılmış olan projelerimiz hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı. Toplantıya katılan mimar ve inşaat mühendisleri Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya kendilerine fikirlerini ve görüşlerini sunma fırsatı verdiği için teşekkür ettiler.>>>Gazete3

  SİYASET    03.03.2021 18:40:55

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER