Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘İhtiyaç sahiplerini bizlere bildirin’
Muhtarlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, muhtarlardan mahallelerdeki ihtiyaç sahiplerini bildirmeleri çağrısında bulunarak, “Beledi..

2

Image

‘Şehitlere minnet borcumuz var’
Tüm Şehit Çocukları Derneği tarafından hazırlanan “Şehit Kütüphaneleri” projesi kapsamında Şehit Abdülkadir Kocatürk adına oluşturulan kütüphanenin a..

3

Image

‘İhtiyaç sahiplerine ulaşacağız’
İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, İYİ Parti’nin Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine destek olmaya devam edeceklerini söyleyerek, “Tüm bu yardı..

4

Image

‘Eskiyen depoları değiştirdik’
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, jeotermal tesisle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Halkımızın sağlığını korumak adına jeotermal kaplıca tesi..

5

Image

Türkiye’nin dört bir yanına hurma ticareti yapıyor
Köylüoğlu işletmesi sahibi girişimci Bahattin Uslu, iftar sofralarının vazgeçilmezi hurmaları Arabistan ve İran’dan ithal edip Afyonkarahisar’a getire..

6

Image

Avukatlar yapılanmasına operasyon
Afyonkarahisar ve Denizli'de Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "avukatlar yapılanması"na yönelik düzenlenen operasyonda 9 zanlı gözaltına alındı...

7

Image

‘Gönül sofraları kurmaya başladık’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’da Ramazan ayı boyunca günlük bin kişiye iftarlık kumanya dağıtacaklarını söyledi ..

8

Image

Mukabele programları devam ediyor
Afyonkarahisar Belediyesi, 11 Ayın Sultanı Ramazan Ayında vatandaşlarımızın evlerine konuk oluyor. Paşa Camii’nde 30 gün boyunca okunacak olan mukabel..

9

Image

İlk başvuru yapıldı
Sinanpaşa İlçesine bağlı Güney beldesinde 6 Haziran 2021’de yapılacak olan belediye seçimleri için AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığına ilk belediy..

10

Image

‘Annelik doğal babalık öğrenilebilen bir şeydir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Girişimcilik ve Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (GİKAM) tarafından “El Üstünde Tutulmak İçin İllaki..

11

Image

‘Sizler için gayret göstereceğiz’
Gece Karası olarak bilinen hastalığa dikkat çekmek için düzenlenen etkinlikte konuşan Vali Gökmen Çiçek, “Gerçekten zor bir hastalık. Bugünden sonra b..

12

Image

‘Tarım ekonomiye büyük katkı sağladı’
Tarım ve Orman Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürü Mehmet Hasdemir, "2020 yılında Türkiye ekonomisi yüzde 1,8 büyürken tarım yüzde 4,8 büyüyerek ek..

13

Image

Belediye Ramazan ayı tedbirlerini aldı
İçişleri Bakanlığı, Ramazan Tedbirleri genelgesini yayınladı. Genelgeye göre Afyonkarahisar Belediyesi tarafından da gerekli önlemler alındı. Bu tedbi..

14

Image

İftar yemekleri hazırlanıyor
Sandıklı Belediyesi’nin Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine vereceği iftar yemekleri özenle hazırlanıyor. Belediye Başkanı Mustafa Çöl, hazırlanan yeme..

15

Image

TMO Şuhut’tan patates alacak
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla Toprak Mahsulleri Ofisi Türkiye genelinde yemeklik ve patates alımına başladı. Türkiye genelinde ..

16

Image

Taylan Başkan Böcek’le görüştü
Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile görüştü ..

17

Image

‘Tedbirlere uyalım’
MHP İl Binası’nın dezenfekte işlemlerinin düzenli olarak yapıldığını kaydeden MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de cov..

‘Gençler Türkiye’nin geleceği için önemli’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Gençler Türkiye’nin geleceği için önemli’


Afyonkarahisar’da Zafer Kalkınma Ajansı’nın katkıları ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından oluşturulan Kendin Yap Atölyesi’nin açılışı gerçekleştirildi. Açılışta konuşan Orman Ve Su İşleri Eski Bakanı ve AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, gençlerin Türkiye’nin geleceği için önemli olduğuna dikkat çekti
  SİYASET    02.04.2021 18:53:44

Afyonkarahisar’da Zafer Kalkınma Ajansı’nın katkıları İle İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından oluşturulan Kendin Yap Atölyesi’nin açılışı yapıldı. İçerisinde çeşitli beceri geliştirme istasyonlarının bulunduğu Kendin Yap Atölyesi’nin açılışına, Vali Gökmen Çiçek, Orman ve Su İşleri Eski Bakanı Veysel Eroğlu, AK Parti Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Veli Oğuz, il protokolü ve öğrenciler katıldı.

“BU PROJEYE ÇOK BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ”

Açılışta Eroğlu, gençlerin ülkelerin geleceği için önemine dikkat çekti. Eroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın belirlediği hedeflerin hepsinin gençler tarafından yerine getirileceğini belirtti. Eroğlu, “Biz bu projeye çok büyük önem veriyoruz. Emeği geçen herkese gönülden teşekkür ediyorum. Dünyada büyük bir yarış var, bu yarışta büyük hedefi olan milletler ayakta kalır. 2023 hedefimiz doğrultusunda inşallah hep birlikte ülkemizi dünyada 10 büyük ekonomi arasına taşıyacağız. Gençlerimiz inşallah şanlı bayrağımızı daha yukarıya taşıyacaktır. Ben buna yürekten inanıyorum. Gençlerimize yönelik olarak yapılan bütün faaliyetleri destekliyoruz. Desteklemeye devam edeceğiz” diye konuştu.

10 ADET MERKEZ KURULDU

Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Veli Oğuz, Kendin Yap Atölyesi’nin, Ajans ve İl Milli Eğitim Müdürlükleriyle iş birliği içinde sistematik bir eğitim ve dijital dönüşüm proje olduğunu söyledi. İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Kendin Yap Atölyelerinin Afyonkarahisar’da 9 ilçe ve il merkezi olmak üzere 10 merkezde kuruluğunu kaydetti.>>>Gazete3

  SİYASET    02.04.2021 18:53:44

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER