Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

MHP Afyon’da oylarını %50 artırdı İŞİN SIRRI BAHÇELİ VE TAYTAK
MHP tüm Türkiye’de ve ilimizde oy oranını artırdı. Türkiye genelinde MHP’nin oyları %18.81’e yükselirken, Afyonda da %50 oy artışı sağlandı. MHP’nin t..

2

Image

‘SBF küresel bir marka oldu’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 10 yıldır düzenli olarak gerçekleştirilen Saraybosna İş Forumu'nun (SB..

3

Image

Karakaş, AKÜ Rektörü oldu


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Türkiye genelinde 9 üniversiteye rektör ataması yapıldı...

4

Image

Hizmet ayaklarına geldi

Vali Mustafa Tutulmaz Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde yeni kimlik kartı başvuruları alınan vatandaşlarla bir araya geldi...

5

Image

‘Hayat dijitale evriliyor’

Yerel Zincirler Buluşuyor 2019 toplantısında konuşan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, hayatın hızla dij..

6

Image

‘Vizyon projeleri hayata geçireceğiz’

31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerin ardından mazbatasını alarak göreve resmen başlayan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e tebrik ziy..

7

Image

‘Afyonkarahisar’a değer katacağız’

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar’a değer katacaklarını bel..

8

Image

‘Sizlere büyük önem veriyoruz’

TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’ni ağırlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser yaptığı açıklamada, “ATSO ola..

9

Image

‘Gönül belediyeciliğini yaşatacağız’

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, yeni dönemde AK Parti’nin gönül belediyeciliğini yaşatacaklarını..

10

Image

Taytak’a yoğun ilgi


Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar'ın Kızılören ilçesini ziyaret etti. Kızılö..

11

Image

“Güzel hizmetler yapacağız”

Vali Mustafa Tutulmaz’ı ağırlayan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Vali Tutulmaz’ın liderliğinde Afyonkarahisar’a çok güzel eserler kazandıracakla..

12

Image

‘Hep beraber sorunları çözeceğiz’

Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkan Adayı Serhat Gümüş, muhasebeci ve mali müşavirlerin yaşadıkları sorunları iyi bild..

13

Image

‘Hayırlara vesile olsun’


Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı...

14

Image

‘Üretken Belediyecilik Afyon’da hayat bulacak’

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, yerel seçimlerin ardından artık sıranın icraatta olduğunu kaydederek, "MHP'li Belediyelerde vatand..

15

Image

‘Çobanlar’da işsizliği bitireceğiz’

Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, 500 kişinin çalışacağı tekstil fabrikası için çalışmalara başladı, tesisler 6 ay içinde faaliyete geçecek..

16

Image

BAŞKAN ADAYI Burhanettin Çoban
AK Parti tarafından İl Genel Meclisi Grup Toplantısı İl Özel İdaresi Binası’nda gerçekleştirildi...

17

Image

Moleküler Biyoloji Günleri

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Fen Edebiyat Fakültesi tarafından Moleküler Biyoloji ve Genetik Günleri etkinliği düzenlendi. ..

‘Gidilmeyen yerlere gideceğiz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Gidilmeyen yerlere gideceğiz’


Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, "PTT A.Ş., hizmet verdiği sektörlerde gidilmeyen yerlere gidip, olunmayan yerlerde olmaya devam edecek." dedi.
  SİYASET    11.02.2019 10:59:12

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Afyonkarahisar'daki bir otelde düzenlenen PTT Yönetim ve Değerlendirme Toplantısı'nda, bu kurumun 179 yıllık köklü bir geçmişe sahip olduğunu söyledi. PTT'nin sahip olduğu köklü geçmiş ve tecrübeyle bugünlerin şekillenmesinde önemli bir rol üstlendiğini belirten Sayan, tarih ne kadar ileriye gidiyorsa tecrübenin de o kadar büyük olduğunu dile getirdi.

“TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE HİZMET VERİYORUZ”

Sayan, PTT'nin ülkenin her bölgesinde, her vatandaşına hizmet verdiğini vurgulayarak, "Sizler sayesinde 81 ilimizde, vatandaşımızın her alanındaki hizmetinde öncü ve vatandaşın devlete temas ettiği ilk nokta olma özelliği bize ait. Bu anlamda üstümüze tabii ki birçok vazife düşüyor. PTT A.Ş., hizmet verdiği sektörlerde gidilmeyen yerlere gidip, olunmayan yerlerde olmaya devam edecek." diye konuştu.

"TEKNOLOJİYE HAKİM OLMADAN BAĞIMSIZLIĞIMIZI SÜRDÜREMEYİZ"

PTT'nin, postacılık, bankacılık, sigortacılık ve lojistik sektörlerinde Türkiye'nin adeta en yaygın hizmet ağına sahip olduğuna değinen Sayan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın çizdiği 2023 vizyonunun temel stratejisi çerçevesinde, yerli ve milli olarak üretmek, her alanda dünya standartlarını yakalamak, geçmek ve son aşamada standart oluşturmanın öneminden bahsetmek istiyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız son günlerde bir konuşmasında, 'Veri üretiminden güvenliğe, savunma, sağlık bilişim teknolojilerinden yapay zekaya kadar her alanda kendi ayaklarımızın üzerinde durmalıyız' dedi. Bunu dilimize pelesenk etmeliyiz. Teknolojiye hakim olmadan bağımsızlığımızı sürdüremeyiz. Teknolojiyi sadece kullanan değil, tasarlayan ve geliştiren bir ülke konumunda olmalıyız." Dünya Posta Birliği Başkanlığı’nın (UPU), PTT için önemli bir görev olduğunu ifade eden Sayan, PTT'nin, uluslararası anlamda aldığı görevlerle 192 ülke arasında büyük bir ağın parçası konumunda bulunduğunu ve vizyonunun da bunu gerektirdiğini kaydetti.>>>Ferhat Yüksel

  SİYASET    11.02.2019 10:59:12

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.04.2019
19.04.2019
19.04.2019
OZEL HABERLER