Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’
AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seç..

2

Image

‘Türkiye’nin nefes almaya ihtiyacı var’

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, memleketin derinden bir nefes almaya ihtiyacı olduğunu söyledi...

3

Image

‘Kent Meydanı yılbaşında tamam’
Afyonkarahisar’da ilkleri yapan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programı..

4

Image

Halka en iyi hizmet etmenin derdindeyiz’
AK Parti belde başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, “AK Parti olarak halka daha iyi nasıl hizmet ederiz onun derdin..

5

Image

‘İscehisar’a yakışan bir hastane olacak’
Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Belediye Başkanı Mustafa Çibik, AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen İscehisa..

6

Image

Başkan Çoban Komutan Çömez’i ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kd. Albay Hamza
Çömez’i makamında kabul etti. ..

7

Image

‘Çözümü millette arıyoruz’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya’yı ziyaret eden İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Türkiye’nin içi..

8

Image

‘Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız’
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, yönetim kurulu üyeleri ile Dinar ilçesine yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş'ı makamında ziyaret e..

9

Image

Eser aday adayı olmayı düşünüyor
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Afyonkarahisar Belediye Başkan aday adaylığına sıcak baktığını dile getirdi...

10

Image

‘Her zaman emrinizdeyiz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığının kapıları dün olduğu gibi bugün de halka her daim ve sonuna kadar açık tutuluyor. STK temsilcileri ve vatandaş..

11

Image

‘İslam Medeniyeti ilim medeniyetidir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesinde Dini İlimlerin Ehemmiyeti ve Günümüzdeki Temel Meseleleri konferansında konuşan 29 Mayıs..

12

Image

‘Sürpriz adaylar olabilir’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Türkiye’nin içinde bulunduğu yerel..

13

Image

Yeni yönetimden ilk toplantı
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tarafından belirlenen CHP İl Yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan toplantıyla ilgili olarak İl Yöne..

14

Image

‘Çayırbağ’a yatırım yağdı’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser yönetim Kurulu Üyeleri Osman Keskin ve Mecit Tarkan ile beraber Çayırbağ Bel..

15

Image

‘Seçimlerden zaferle çıkacağız’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, yaklaşan yerel seçi..

16

Image

‘CHP’liler hangi yüzle bağımsızlıktan bahsediyor?
AK Parti Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim haftalık olağan basın toplantısında CHP’yi eleştirerek, “1931'de Merkez Bankası'nın yüzde 85 hisses..

17

Image

‘Bir olalım birlikte olalım’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser Mahalle Başkanları ile bir araya geldi. Toplantıda açılış konuşması yapan Bü..

‘GÖREVE TALİBİZ’ | Gazete3.com.tr
Image

‘GÖREVE TALİBİZ’


Brüksel Parlamento Başkan Vekili ve Milletvekili Emin Özkara, 14 Ekim’de Belçika’daki yerel seçimlerde iktidar olmak istediklerini söyleyerek, “Brüksel Parlamentosu’ndaki başarılı çalışmalarımızı burada da yapmak istiyoruz. Ama burada halkın desteği önemli. Bize üç dönemdir destek veren vatandaşlarımıza teşekkür ederiz. Bu defa durum siyaseten çok farklı. İyi bir liste oluşturduk. Göreve yeniden talibiz” dedi.
  SİYASET    05.10.2018 11:12:28

Brüksel Parlamento Başkan Vekili ve Milletvekili Emin Özkara, Belçika’daki seçimler öncesi Megabirlik Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’e özel açıklamalarda bulundu. 2000’li yıllarda siyasete girdiğini ve bugüne kadar herkese eşit muamele gösterdiğini belirten Özkara, “Hem Türküm hem de Belçikalıyım. İkisinden de gurur duyuyorum. Benim herkese kapım açık. Beni eleştirene de açık, destekleyene de. Herkese eşit davranıyorum. İlk siyasete girdiğimde karşımda Türk kökenli rakiplerim vardı. Seçildim. Diğer arkadaşlara da başarılar diliyorum. Onlarda çok mücadele ettiler. Bağımsız olarak seçildim ve sonra bir parti bulmam gerekiyordu. Bunun tartışmasını kendimle ve eşimle yaptım. Eşimin fikirleri çok önemliydi. O da çok destek oldu ve olmaya devam ediyor. Bende ona destek olmaya devam ediyorum” dedi.

“SOSYALİST PARTİ’NİN TÜRKLERE BÜYÜK FAYDASI OLDU”

Sosyalist Parti’nin Belçika’da yaşayan Türklere büyük faydasının olduğunu söyleyen Özkara, “Sosyalist Parti dışında Türkler içinde bakan, belediye başkanı olanı yok. Belçika vatandaşlığı almamızı bile Sosyalist Parti’nin sayesinde aldığımızı söyleyebilirim. Biz elde ettiğimiz başarıyı, partimize, eşimle benim aramdaki eşitliğe, çok çalışmaya, özgüvenime borçluyuz diyebilirim. Zaman zaman eleştiri alıyoruz. Cuma namazlarına gitmiyormuşum. Dinle siyaseti birbirine karıştırmam. Zamanım olsa elbet bende gitmek isterim. Meclis Başkan Vekiliyim, Polis komisyonundayım, milletvekiliyim, Meclis üyesiyim, kendiişlerim var. Çocuklarım var. Bana verilen bu yetkilerin yerine getirilmesi zor ama alıştım. Çok çalışıyorum. Bir seçime girip yüksek oranda oy alabilirsiniz ama bir sonraki seçimlerde o oyu veya yükseğini almak çok zor” ifadelerini kullandı.

“İKTİDAR OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

14 Ekim’deki seçimlerde iktidar olmak için çalıştıklarını söyleyen Özkara, “Allah nasip ederse iktidar olmak için çalışıyorum. Partim için çalışıyorum. Siyaset apayrı bir iş. Siyaseti sevmezseniz, eşitlik gözetmezseniz, insanlar sizi eleştirdiğinde tepki gösterirseniz, başarılı olamazsınız. Ben siyasette çıraklıktan yetiştim. Şimdi ustalık dönemim. 20 yılı aşkın süredir siyasetin içindeyim. Bu kolay bir iş değildir. Meclis Başkan Vekilliği görevine geldim. Kraliyet’ten tebrik arması aldım. Türkiye’de herhangi bir tebrik almadım. Dışişleri 2 satır bir yazı yazamaz mıydı? Ben her yıl Emirdağ’daki köyüme gittiğimde göğsümü gere gere Türklüğümle gurur duyuyorum. Hiçbir Türk yetkili bizleri tebrik etmiyor. Türkiye’nin Avrupa’daki suçlamalarıyla ilgili olarak bilgi vermiyor. Neden bilgi vermiyorlar? Belçika’da evraklar konuşur” diye konuştu.

“İYİ BİR LİSTE OLUŞTURDUK”

Belediye seçimleri çok önemli. Schaerbeek’te büyük hizmetlerimiz oldu.Ancak kalıcı hizmetler için iktidar olmamız gerekli. Bunun için yeter sayıyı yakalamamız gerekiyor. Vatandaşımıza verdiğimiz sözleri tutmamız için tekrar aday oldum. 47 Belediye Meclisi olan Schaerbeek Brüksel’in ikinci büyük belediyesi. Burada çok sayıda Türk ve Faslı olduğu kadar diğer ülkelerden insanlar yaşıyor. Yıllardır, birlik ve beraberlik içinde yaşıyoruz. Schaerbeek’in de kendine özgü sorunları var. Başta eğitim, trafik, güvenlik, vergilerin yüksekliği, park ve diğer sorunları ile Schaerbeek’te hizmet önemli. Brüksel Parlamentosu’ndaki başarılı çalışmalarımızı burada da yapmak istiyoruz. Ama burada halkın desteği önemli. Bize üç dönemdir destek veren vatandaşlarımıza teşekkür ederiz. Bu defa durum siyaseten çok farklı. İyi bir liste oluşturduk.Yeniden göreve talibiz” dedi. >>>Gazete3
  SİYASET    05.10.2018 11:12:28

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.10.2018
15.10.2018
15.10.2018
OZEL HABERLER