Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Afyon çok şanslı, ülkücü bir milletvekiline sahip”

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret eden Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer, “Afyonkarahi..

2

Image

“İddialı olmak ayrı, iddiacı olmak ayrı”
Partisinin haftalık değerlendirme toplantısında konuşan İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Doktor Mahmut Koçak, “İddialı olmak ayrı, iddia..

3

Image

“Afyonkarahisar sağlık turizminde başkent olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Avukat İbrahim Yurdunuseven, TBMM Genel kurulunda Afyonkarahisar ile ilgili olarak bir konuşma yaptı. ..

4

Image

'Af'ta hakkı yanana ikinci şans

SGK İl Müdürü Samet Fidan, “Yapılandırma yapıp da ödeme zorluğu çeken tüm işverenlerimizin yapılandırma için 28 Şubat’a kadar olan yeni zaman dil..

5

Image

Taytak; “Kamp Merkezi, Afyonumuzu tanıtacak”
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak TBMM Meclis Genel Kurulu’nda dile getirdiği Afyonkarahisar’da Kamp M..

6

Image

Bilgilendirme Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: ‘İhracat hedeflerimiz çok yüksek’
Ticaret Bakanlığı yetkilileri, Afyonkarahisar’da 15 firmayı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Bak..

7

Image

Leblebi ile sigara mücadelesi
Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları üyeleri vatandaşların sigara paketlerini alarak leblebi dağıttı...

8

Image

“Gençler, siyasette söz sahibi olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ile birlikte 31 Mart yerel seçim..

9

Image

Başkan Çoban’a vefa
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, 31 Mart’ta görev süresi dolacak olan Afyon..

10

Image

“Koyuncu’ya bütün bakanlıkların kapısı açık”

Emirdağlı vatandaşlarla görüşen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Serkan Başkana bütün bakanlıkların kapısı ardına kada..

11

Image

Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Şubat Pazar günü Afyonkarahisar’a geliyor...

12

Image

‘Artık yeter diyoruz’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya’nın Fatih-Eşrefpaşa bölgesindeki seçim bürosu düzen..

13

Image

‘CUMHUR İTTİFAKI bekamızın teminatıdır’
Yerel seçimler kapsamında ziyaretlerine devam eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlerin, Cumhurbaşka..

14

Image

‘Engellilerin ihtiyaçları karşılanacak’

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile Dumlupınar Üniversitesi Engelsiz Hayat Topluluğu arasında “engelsiz kent” için ça..

15

Image

‘Sandıklara sahip çıkacağız’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Emirdağ ilçesi ve Davulga beldesini ziyaret etti...

16

Image

Başkan Çöl, gönüllere giriyor
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, seçim çalışmaları kapsamında kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla gönül köprüleri kurmaya devam ediyor...

17

Image

‘Projelerimizle Afyon’u uçuracağız’
Afyonkarahisar’ın çehresini değiştirecek birçok projesinin olduğunu belirten AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AFRAY, Millet Bahçeleri, se..

‘GÖREVE TALİBİZ’ | Gazete3.com.tr
Image

‘GÖREVE TALİBİZ’


Brüksel Parlamento Başkan Vekili ve Milletvekili Emin Özkara, 14 Ekim’de Belçika’daki yerel seçimlerde iktidar olmak istediklerini söyleyerek, “Brüksel Parlamentosu’ndaki başarılı çalışmalarımızı burada da yapmak istiyoruz. Ama burada halkın desteği önemli. Bize üç dönemdir destek veren vatandaşlarımıza teşekkür ederiz. Bu defa durum siyaseten çok farklı. İyi bir liste oluşturduk. Göreve yeniden talibiz” dedi.
  SİYASET    05.10.2018 11:12:28

Brüksel Parlamento Başkan Vekili ve Milletvekili Emin Özkara, Belçika’daki seçimler öncesi Megabirlik Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’e özel açıklamalarda bulundu. 2000’li yıllarda siyasete girdiğini ve bugüne kadar herkese eşit muamele gösterdiğini belirten Özkara, “Hem Türküm hem de Belçikalıyım. İkisinden de gurur duyuyorum. Benim herkese kapım açık. Beni eleştirene de açık, destekleyene de. Herkese eşit davranıyorum. İlk siyasete girdiğimde karşımda Türk kökenli rakiplerim vardı. Seçildim. Diğer arkadaşlara da başarılar diliyorum. Onlarda çok mücadele ettiler. Bağımsız olarak seçildim ve sonra bir parti bulmam gerekiyordu. Bunun tartışmasını kendimle ve eşimle yaptım. Eşimin fikirleri çok önemliydi. O da çok destek oldu ve olmaya devam ediyor. Bende ona destek olmaya devam ediyorum” dedi.

“SOSYALİST PARTİ’NİN TÜRKLERE BÜYÜK FAYDASI OLDU”

Sosyalist Parti’nin Belçika’da yaşayan Türklere büyük faydasının olduğunu söyleyen Özkara, “Sosyalist Parti dışında Türkler içinde bakan, belediye başkanı olanı yok. Belçika vatandaşlığı almamızı bile Sosyalist Parti’nin sayesinde aldığımızı söyleyebilirim. Biz elde ettiğimiz başarıyı, partimize, eşimle benim aramdaki eşitliğe, çok çalışmaya, özgüvenime borçluyuz diyebilirim. Zaman zaman eleştiri alıyoruz. Cuma namazlarına gitmiyormuşum. Dinle siyaseti birbirine karıştırmam. Zamanım olsa elbet bende gitmek isterim. Meclis Başkan Vekiliyim, Polis komisyonundayım, milletvekiliyim, Meclis üyesiyim, kendiişlerim var. Çocuklarım var. Bana verilen bu yetkilerin yerine getirilmesi zor ama alıştım. Çok çalışıyorum. Bir seçime girip yüksek oranda oy alabilirsiniz ama bir sonraki seçimlerde o oyu veya yükseğini almak çok zor” ifadelerini kullandı.

“İKTİDAR OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

14 Ekim’deki seçimlerde iktidar olmak için çalıştıklarını söyleyen Özkara, “Allah nasip ederse iktidar olmak için çalışıyorum. Partim için çalışıyorum. Siyaset apayrı bir iş. Siyaseti sevmezseniz, eşitlik gözetmezseniz, insanlar sizi eleştirdiğinde tepki gösterirseniz, başarılı olamazsınız. Ben siyasette çıraklıktan yetiştim. Şimdi ustalık dönemim. 20 yılı aşkın süredir siyasetin içindeyim. Bu kolay bir iş değildir. Meclis Başkan Vekilliği görevine geldim. Kraliyet’ten tebrik arması aldım. Türkiye’de herhangi bir tebrik almadım. Dışişleri 2 satır bir yazı yazamaz mıydı? Ben her yıl Emirdağ’daki köyüme gittiğimde göğsümü gere gere Türklüğümle gurur duyuyorum. Hiçbir Türk yetkili bizleri tebrik etmiyor. Türkiye’nin Avrupa’daki suçlamalarıyla ilgili olarak bilgi vermiyor. Neden bilgi vermiyorlar? Belçika’da evraklar konuşur” diye konuştu.

“İYİ BİR LİSTE OLUŞTURDUK”

Belediye seçimleri çok önemli. Schaerbeek’te büyük hizmetlerimiz oldu.Ancak kalıcı hizmetler için iktidar olmamız gerekli. Bunun için yeter sayıyı yakalamamız gerekiyor. Vatandaşımıza verdiğimiz sözleri tutmamız için tekrar aday oldum. 47 Belediye Meclisi olan Schaerbeek Brüksel’in ikinci büyük belediyesi. Burada çok sayıda Türk ve Faslı olduğu kadar diğer ülkelerden insanlar yaşıyor. Yıllardır, birlik ve beraberlik içinde yaşıyoruz. Schaerbeek’in de kendine özgü sorunları var. Başta eğitim, trafik, güvenlik, vergilerin yüksekliği, park ve diğer sorunları ile Schaerbeek’te hizmet önemli. Brüksel Parlamentosu’ndaki başarılı çalışmalarımızı burada da yapmak istiyoruz. Ama burada halkın desteği önemli. Bize üç dönemdir destek veren vatandaşlarımıza teşekkür ederiz. Bu defa durum siyaseten çok farklı. İyi bir liste oluşturduk.Yeniden göreve talibiz” dedi. >>>Gazete3
  SİYASET    05.10.2018 11:12:28

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2019
14.02.2019
14.02.2019
OZEL HABERLER