Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

AK Parti Şuhut ilçe yönetimi toplandı
AK Parti Şuhut İlçe Başkanlığı Başkan Ali Diren başkanlığında Haftalık Olağan İlçe Yürütme ve Yönetim Kurulu Toplantısını sosyal mesafe kurallarına uy..

2

Image

Avşar Maden Suları'na büyük ödül
Şehrimizin öncü markası ve ülkemizin yükselen değeri Avşar Doğal Maden Suyu ile Avşar Karadut & Frenk Üzümü aromalı içeceği Brüksel’de International T..

3

Image

'Maske ve sosyal mesafe çok önemli'
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Duran, koronavirüsten korunma noktasında maske kullanımı ve sosyal mesafenin çok önemli olduğunu beli..

4

Image

Türkiye dünya şampiyonu
Dünya İnternet Klavye Şampiyonasında Türkiye 8 madalya kazanarak takım halinde dünya şampiyonu oldu..

5

Image

'Her zaman yanınızdayız'
Şuhut Devlet Hastanesi heyetini ağırlayan Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, belediye olarak sağlık çalışanlarının her zaman yanında olduklarını sö..

6

Image

5 ayda 122 milyon dolarlık ihracat
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, 2020’nin Mayıs ayında 18 milyon 456 bin dolarlık, 2020’nin ilk 5 ayında ..

7

Image

15 milyon 500 bin TL nakdi yardım
Afyonkarahisar'da koronavirüsle mücadele kapsamında Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından vatandaşlara 15 milyon 500 bin TL nakdi yardım ulaştırıldı ..

8

Image

'Çiftçilere destek verilmeli'
Don olayı nedeniyle tarlalarındaki ekili ürünleri zarar gören çiftçilerle bir araya gelen CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, "Çiftçilerimiz..

9

Image

'SÜRÜMDEN KAZANIN'
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, yeni açıklanan kredi paketlerinin önemli olduğunu söyleyerek firmalara fiyat artışı..

10

Image

'Yönetmelik iptal edilmeli'
Afyonkarahisar Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Bekir Özerdem, sigorta pazarını büyütmek adına Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın çıkardığı yönetmeliğin..

11

Image

'Çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz'
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 365 oda ve borsa başkanının katılımıyla vi..

12

Image

Tutulmaz'dan teşekkür belgesi
Vali Mustafa Tutulmaz, Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına bağış yaparak destek veren Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı..

13

Image

Vatandaşlar çorbacılara akın etti
Afyonkarahisar’da Covid-19 nedeniyle kapalı olan lokantaların açılmasıyla birlikte kentte vatandaşlar sabahın ilk saatlerinden itibaren soluğu çorbacı..

14

Image

ATSO kurucu ortak olacak
Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Belediyesi, İl Özel İdaresi'nin kurumsal katkılarının yanı sıra Orman ve Su İşleri Eski Bakanı, Cumhurbaşkanlı..

15

Image

Hırsız yakayı ele verdi
Afyonkarahisar'da 84 yaşındaki bir kadını darp ederek parasını çalan şahıs emniyet ekipleri tarafından yakalandı ..

16

Image

# POLİS KARŞILADI
Seyahat yasağının kalkmasıyla birlikte fuhuş şebekelerinin sosyal medya paylaşımları da arttı. Bunun üzerine harekete geçen Afyon Emniyet Müdürlüğü Ek..

17

Image

'Şehitlikler sular altında kalmayacak'
Afyonkarahisar'ın Sinanpaşa İlçesi'nde yer alan Büyük Taarruzun yaşandığı bölgede, DSİ tarafından yapılması planlanan gölet projesi CHP Afyonkarahisar..

'Güçlü bir İl Özel İdaremiz var' | Gazete3.com.tr
Image

'Güçlü bir İl Özel İdaremiz var'


İl Özel İdaresi tarafından hizmete sunulan iş makineleri için yapılan törende konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar İl Özel İdaresinin Türkiye'nin güçlü İl Özel İdarelerinden birisi olduğunu söyledi
  SİYASET    12.05.2020 14:17:07

İl Özel İdaresi tarafından araç filosuna katılan 13 adet iş makinesi düzenlenen törenle hizmete sunuldu. Törende konuşan İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, vatandaşlara sağlanacak olan hizmetlerde en iyiyi hedeflediklerini ifade ederek, "Eskiden bir muhtar bir köyün işleri için iş makinesi sorduğunda ya imkanlar kısıtlı denilirdi ya da mazot karşılığı diye not düşülürdü. O aracı kullanan operatörün yemeğinden tutun, makinenin mazot ihtiyaçlarına kadar köy muhtarı ve sakinleri tarafından karşılanırdı. Şimdi durum öyle değil. Sosyal devlet anlayışı son yıllarda Türkiye'de ve Afyonkarahisar kendisini çok iyi şekilde gösteriyor. Bizlerde değişen ve gelişen bu şartlar doğrultusunda gereken alımları yaparak İl Özel idaremizi güçlendiriyoruz" dedi.
"KIRSAL KALKINMADA BU HİZMETLER ÖNEMLİ"
Vali Mustafa Tutulmaz, törende yaptığı konuşmada, "İl Özel İdaresi denilince akla kırsal kalkınma geliyor, su hizmetleri, yol hizmetleri kısacası ilin her bir noktasındaki hizmetlerde İl Özel İdaresi bulunmaktadır. Bu hizmetlerin en iyi şekilde verilmesi için İl Özel İdaresi'nin güçlü olması gerekiyor. Bizim İl Özel İdaremizde şükür Türkiye'de en güçlü İl Özel İdarelerden birisi" dedi.
"DAHA YAŞANABİLİR BİR
AFYON'UN GAYRETİNDEYİZ"
Vali Tutulmaz, Afyonkarahisar'ın her köşesinin daha yaşanılabilir olması noktasında gayret içinde olduklarını söyleyerek, "Bu çalışmalar aynı zamanda Afyonkarahisar'ı daha tercih edilebilir bir şehir haline getirecektir.Afyonkarahisar bu özelliği ile de övünülecek durumda ama iyinin daha iyisi, güzelin daha güzeli var. Yaptığımız bu alımlarla 730 bin vatandaşımıza hizmet etme gayretimizi göstermiş oluyoruz" diye konuştu. Yapılan konuşmaların ardından yeni iş makineleri hizmete sunuldu.>>>Gazete3

  SİYASET    12.05.2020 14:17:07

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
28.05.2020
28.05.2020
28.05.2020
OZEL HABERLER