Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

ÖNCE KIZ ARKADAŞINI SONRA KENDİNİ VURDU
Afyonkarahisar’da önceki gün akşam saatlerinde bir genç, tartıştığı kız arkadaşını pompalı tüfekle yaraladıktan sonra intihar etti. ..

2

Image

İSCEHİSAR'DA ASAYİŞ TOPLANTISI
İscehisar İlçe Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı, İscehisar Kaymakamı Mehmet Miraç Topaloğlu başkanlığında, Kaymakamlık makamında yapıldı...

3

Image

KAZA KURBANLARI EDEBİYETE UĞURLANDI
MHP Emirdağ İlçe Başkanı Abdil Demiral’ın Eskişehir'in Çifteler ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden annesi Server Demiral, kard..

4

Image

22 YIL SONRA TEKRAR BULUŞTULAR
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunları 22 yıl aradan sonra Afyonkarahisar’da aileleri ile birl..

5

Image

Zeybek sözünü tutuyor
TOKİ Başkanı Ömer Bulut, 31 Mart’ta yapılan yerel seçimler öncesi Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in vaatleri arasında yer alan Millet Bahçesi projesin..

6

Image

BENİM ADIM TÜRKİYE
İzmir Kültür Sahnesi İsmail Gülnar Tiyatrosu ekibi tarafından hazırlanan “Benim Adım Türkiye” konulu tiyatro oyunu Zafer Meydanı'nda sahnelendi...

7

Image

TAŞ MEDRESE BÜYÜK BİR KAZANÇ
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından restore edilerek kentimize tekrar kazandırılan Taş Medrese’yi ziyaret eden televizyon programcısı, akademisyen Pr..

8

Image

‘Şehit yakınlarının ve gazilerin sıkıntılarına kulak verilmeli’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, şehit yakınlarının..

9

Image

PKK ÇUCUK KATİLİDİR
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, PKK’nın çocuk katili hain bir terör örgütü olduğunu söyledi.

..

10

Image

‘235 milyon TL harcandı’
Afyonkarahisar’da düzenlenen 3.İl Koordinasyon toplantısında konuşan Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe, dönem sonu itibariyle yatırımlara 235 milyon TL p..

11

Image

SEZEN'DEN ZİYARET
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti...

12

Image

HAİNLER SÜRÜSÜ TARİHE GÖMÜLDÜ
Dinar ilçesinde "15 Temmuz'u İyi Anlayalım" konulu konferans düzenlendi. Konferansta konuşan Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Öğretim üyesi Doç. Dr. ..

13

Image

EMEKLİLER EK ÖDEME İSTİYOR
Türkiye Emekliler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Eğe, emeklilere "kira ve yakacak yardımı" adı altında ek bir ödeme yapılması talebinde bul..

14

Image

TÜRKİYE'NİN GELECEK HEDEFLERİ GERİYE DÜŞTÜ
11.Kalkınma Planı hakkında açıklama yapan Demokrat Parti Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, Türkiye’nin gelecek hedeflerinin..

15

Image

DEVLETE VE MİLLETE BAĞLI EVLATLAR YETİŞTİRMELİYİZ
15 Temmuz ve Milli İrade konulu konferansta konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, FETÖ tarafından topluma fitne ateşinin atıldığını..

16

Image

ÖĞRENCİ KAYITLARI DEVAM EDİYOR
Organize Sanayi Bölgesinde hizmet veren Rahmiye Sare Palalı Teknik Kolejinde öğrenci kayıtları hızla devam ediyor...

17

Image

Motokros pisti şampiyonaya hazırlanıyor
Dünya Motosiklet Federasyonu(FİM) tarafından geçen yıl düzenlenen şampiyonanın ardından Dünyanın en iyi pisti seçilen Afyonkarahisar Motor Sporları Me..

‘Gurur kaynağımız oldunuz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Gurur kaynağımız oldunuz’Jandarma Teşkilatı’nın 180. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Afyonkarahisar’da düzenlenen programda konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Jandarma Teşkilatı’nın yaptıkları başarılı çalışmalarla gurur duyduklarını söyledi.

  SİYASET    17.06.2019 11:14:35


İl Jandarma Komutanlığı’nda gerçekleştirilen tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Törende konuşan Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Jandarma Teşkilatı’nın Türk devlet yapısıyla başlayan bir geçmişi olduğunu belirterek, şunları kaydetti:
“İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekiplerin çalışmaları sonucunda il genelindeki asayiş olaylarında yüzde 13 eksilme var. Kaçakçılık olaylarında ise yüzde 18 bir azalma yaşandı. Ülkemizde büyük sorun haline gelen trafik teröründe yüzde 27, trafik kazalarında meydana gelen ölüm olaylarında yüzde 57, faili meçhul olaylarda yüzde 41 ve ilimiz için önemli bir suç türü olan hayvan hırsızlığında yüzde 44 oranında bir azalma yaşandı. Tüm bu çalışmalara emeği olan teşkilat mensuplarını kutluyorum. Şehit olanları rahmet ile anarken, gazilerimi de uzun ömür ve sağlık diliyorum.”

“ÖNEMLİ BAŞARILAR ELDE ETTİNİZ”

Suç ve suçluyla mücadelenin her geçen gün zorlaştığına dikkat çeken Vali Mustafa Tutulmaz: “Bugün geldiğimiz çağda suç ve suçluyla mücadele her geçen gün önemini daha fazla artırmaktadır. Suçlu ve suçla mücadele çok çetrefilli bir hale gelmiştir. Bununla mücadele edecek kamu görevlileri de gerek jandarma gerek emniyet aynı çetrefilliyi çözebilecek beceri ve donanım içerisinde olması gerekir. Şükür şu anda gerek emniyetimiz gerek jandarmamız suçlu ve suçluyla mücadelede gerçekten çok önemli başarılar elde etmiştir. Her geçen gün de bu başarıları katlayarak devam ettirmektedir. İç güvenlik de terörle mücadele de bu teşkilatlarımız önemli başarıları sonuna kadar gerçekleştirerek milletimizin haklı bir gurur kaynağı olmuştur” diye konuştu.

GÖSTERİLER YAPILDI

Konuşmaların ardından İl Jandarma Komutanlığı emrinde hizmet veren arama ve iz takip köpeği ile narkotik köpekleri gösteri yaptı. Tören protokolün jandarma ekiplerinin kullandığı teçhizatların sergilendiği stantların gezilmesi ile sona erdi. Törene Vali Mustafa Tutulmaz, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Özdemir Şan, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk, İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez, Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, protokol üyeleri ile şehit yakınları ile gaziler katıldı.>>>Mustafa Bayer

  SİYASET    17.06.2019 11:14:35

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.07.2019
18.07.2019
18.07.2019
OZEL HABERLER