Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Sigortacılığın geleceği konuşuldu

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Bolvadin Meslek Yüksekokulu (MYO) Bankacılık ve Sigortacılık Programı öğrencileri, Afyon Sigorta Acenteleri Der..

2

Image

Şehit polis ebediyete uğurlandı

Denizli’nin Pamukkale ilçesi Barbaros Caddesi'nde 13 Ekim'de devriye gezen Süleyman Topaloğlu idaresindeki ekip aracı ile sivil aracın çarpışması..

3

Image

‘Hep beraber Dinar için çalışacağız’

Mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Dinar Belediye Başkanı Sarı, muhtarlarla her zaman irtibat halinde olduklarını belirterek, hep beraber Dina..

4

Image

Öğrenciler Frigya’yı gezdi

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Turizm Fakültesi tarafından iki farklı etkinlik düzenlendi. Düzenlenen ilk etkinlikte AKÜ Turizm Fakültesi Turi..

5

Image

‘Kura yenilenmeli’

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü aracılığı ile Toplum Yararına Program (TYP) kaps..

6

Image

‘Suriye’deki harekat Kıbrıs’takiyle aynı’

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın, Barış Pınarı Harekatı konusundaki açıklamalarını eleştiren İYİ Parti İl Başkanı M..

7

Image

Karakaş, Başkan Mandal’ı ağırladı

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Meh..

8

Image

Oda Başkanlarından ziyaret

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, esnaf oda başkanlarını makamında ağırladı...

9

Image

Serteser’e davet

23-25 Ekim 2019 tarihleri arasında Afyonkarahisar’da düzenlenecek olan Uluslararası İnşaat Mühendisliği ve Teknolojisinde Yenilikler Sempozyumu D..

10

Image

‘AR-GE’ye büyük önem veriliyor’

AKÜ evsahipliğinde düzenlenen Seramik Kongresi’nde konuşan TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, AR-GE yatırımlarına gelecek 5 yıl için yüzde 8..

11

Image

Erkmen’den harekâta tam destek

Erkmen Belediye Başkanlığı Belediye Meclisi Barış Pınarı Harekatına destek verdiğini açıkladı. ..

12

Image

İtfaiyeden yangın eğitimi

Sandıklı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından yangında konusunda eğitim verildi. ..

13

Image

‘5 milyon insana kapılarımızı açtık’

Afyonkarahisar’da düzenlenen Uyum Mahalle Buluşmaları Toplantısında konuşan Göç İdaresi Genel Müdür Yardımcısı Gökçe Ok, dünya üzerinde göç etmek..

14

Image

2020 MXGP Cumhurbaşkanımızın himayesinde

Dünya Motokros Şampiyonası 5-6 Eylül 2020 tarihinde Afyonkarahisar’da düzenlenecek. Organizasyonun yeniden Cumhurbaşkanlığı himayesine alınması ..

15

Image

‘Mehmetçiklerimizin yanındayız’


Kocatepe (Büyükkalecik) Belediye Meclisi, Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve h..

16

Image

Belediye Meclisi Barış Pınarı için toplanacak

Afyonkarahisar Belediye Meclisi, Barış Pınarı Harekâtı’na destek amacıyla 21 Ekim Pazartesi günü saat 18.00'de olağanüstü toplanacak...

17

Image

Atık yağları minik eller topluyor

Afyonkarahisar Belediyesi Atıksu Arıtma Birliği ve Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile 7 yıldır yürütülen “Bitkisel Atık Yağlar Minik Eller Tara..

‘Gurur kaynağımız oldunuz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Gurur kaynağımız oldunuz’Jandarma Teşkilatı’nın 180. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Afyonkarahisar’da düzenlenen programda konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Jandarma Teşkilatı’nın yaptıkları başarılı çalışmalarla gurur duyduklarını söyledi.

  SİYASET    17.06.2019 11:14:35


İl Jandarma Komutanlığı’nda gerçekleştirilen tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Törende konuşan Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Jandarma Teşkilatı’nın Türk devlet yapısıyla başlayan bir geçmişi olduğunu belirterek, şunları kaydetti:
“İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekiplerin çalışmaları sonucunda il genelindeki asayiş olaylarında yüzde 13 eksilme var. Kaçakçılık olaylarında ise yüzde 18 bir azalma yaşandı. Ülkemizde büyük sorun haline gelen trafik teröründe yüzde 27, trafik kazalarında meydana gelen ölüm olaylarında yüzde 57, faili meçhul olaylarda yüzde 41 ve ilimiz için önemli bir suç türü olan hayvan hırsızlığında yüzde 44 oranında bir azalma yaşandı. Tüm bu çalışmalara emeği olan teşkilat mensuplarını kutluyorum. Şehit olanları rahmet ile anarken, gazilerimi de uzun ömür ve sağlık diliyorum.”

“ÖNEMLİ BAŞARILAR ELDE ETTİNİZ”

Suç ve suçluyla mücadelenin her geçen gün zorlaştığına dikkat çeken Vali Mustafa Tutulmaz: “Bugün geldiğimiz çağda suç ve suçluyla mücadele her geçen gün önemini daha fazla artırmaktadır. Suçlu ve suçla mücadele çok çetrefilli bir hale gelmiştir. Bununla mücadele edecek kamu görevlileri de gerek jandarma gerek emniyet aynı çetrefilliyi çözebilecek beceri ve donanım içerisinde olması gerekir. Şükür şu anda gerek emniyetimiz gerek jandarmamız suçlu ve suçluyla mücadelede gerçekten çok önemli başarılar elde etmiştir. Her geçen gün de bu başarıları katlayarak devam ettirmektedir. İç güvenlik de terörle mücadele de bu teşkilatlarımız önemli başarıları sonuna kadar gerçekleştirerek milletimizin haklı bir gurur kaynağı olmuştur” diye konuştu.

GÖSTERİLER YAPILDI

Konuşmaların ardından İl Jandarma Komutanlığı emrinde hizmet veren arama ve iz takip köpeği ile narkotik köpekleri gösteri yaptı. Tören protokolün jandarma ekiplerinin kullandığı teçhizatların sergilendiği stantların gezilmesi ile sona erdi. Törene Vali Mustafa Tutulmaz, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Özdemir Şan, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk, İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez, Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, protokol üyeleri ile şehit yakınları ile gaziler katıldı.>>>Mustafa Bayer

  SİYASET    17.06.2019 11:14:35

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
16.10.2019
16.10.2019
16.10.2019
OZEL HABERLER