Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Kolaylı ailesinin acı günü

Afyonkarahisar’ın tanınmış iş adamı Ahmet Kolaylı’nın annesi Mükerreme Kolaylı vefat etti. Merhume Kolaylı, dün İmaret Camii’nde kılınan cenaze n..

2

Image

‘Haktan yana ölmek en şerefli lütuftur’

Anadolu Gençlik Derneği Afyonkarahisar Şubesi tarafından, Mısır’ın eski Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’nin vefatı dolayısıyla yapılan açıklamada, “..

3

Image

Zeybek konuklarını ağırladı

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Son olarak Afyonkarahisar Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Nu..

4

Image

Bakan Selçuk geliyor

Bir dizi ziyaret ve programa katılmak üzere Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bugün Afyonkarahisar’a geliyor...

5

Image

‘Türkiye ve Çin yıldız ülkeler olacak’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu (ATSO) Başkanı Hüsnü Serteser, Türkiye ve Çin’in gelecekte dünyanın yıldız ülkeleri olacağı..

6

Image

“Filistinliler Türkiye’yi hami olarak görüyor”

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Cami Gençlik Topluluğu tarafından Beytü’l Makdis konulu konferansta konuşan AKÜ Cami Gençlik Topluluğu Akademik..

7

Image

Afyon yeşile boyanıyor

Afyonkarahisar Belediyesi, yaz aylarının gelmesi ile birlikte yeşil alan ve ağaçlandırma çalışmalarına hız verdi. Kentte yeni bir imaj ve çehre k..

8

Image

MYO’nun sorunları konuşuldu

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Dinar Meslek Yüksek Okulu’nda (MYO) üniversite öğrencilerinin ve eğitim, öğretime ilişkin bazı sorunların görüş..

9

Image

Kızıl geyik tedavi ediliyor

Eskişehir kırsalında vatandaşlar tarafından bitkin halde bulunan kızıl geyik yavrusu Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaban Hayatını Kurtarma Rehabili..

10

Image

“Mısır’daki zulme dur denmeli”

Afyonkarahisar STK Platformu Sözcüsü Ahmet Ertürk, bütün dünya liderlerinin harekete geçerek, Mısır’da yaşanan bu zulme dur demeleri gerektiğini ..

11

Image

‘Silah atılmasını engelleyeceğiz’
Afyonkarahisar Valiliği tarafından Haziran ayı Halk Günü Toplantısı düzenlendi. ..

12

Image

Başkan Çöl’den seçim ziyaretleri

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, İstanbul’daki Afyonkarahisarlılarla bazı temaslarda bulundu...

13

Image

‘Unutmayacağız, unutturmayacağız’

AK Parti İl İnsan Hakları Başkanı Selcen Hıdıroğlu, Muhammed Mursi’nin zalimlerin mahkemesinde şehadete yürüdüğünü söyleyerek, yapılan zulümleri ..

14

Image

‘Hukuku ve adaleti tekrar sağlayacağız’

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, İstanbul'da bu..

15

Image

Erkekliğe ilk adımı attılar
Afyonkarahisar’ın Nuribey beldesinin tanınmış isimlerinden Fatih Çelik’in oğlu Hasan Çelik ile İbrahim Çelik’in oğlu Hasan Çelik, sünnet olarak erkekl..

16

Image

Başkan Sarı’dan anlamlı ziyaret

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Babalar Günü’nde Buhurcular Huzurevi’nde yaşayan yaşlıları ziyaret etti. ..

17

Image

Maliye bölümünde mezuniyet coşkusu

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Maliye Bölümü 41. dönem mezuniyet töreni yapıldı. ..

‘Hapse geri dönmeyecek ‘bir hayatı yaşayın’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Hapse geri dönmeyecek ‘bir hayatı yaşayın’


Afyonkarahisar Açık Cezaevi ve İl Müftülüğü tarafından organize edilen ‘İyilik Sofrası’ iftar programında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, hükümlülere seslenerek hapisten çıktıktan sonra tekrar dönmeyecek şekilde bir hayat yaşamalarını tavsiye etti.
  SİYASET    23.05.2019 10:40:46


Afyonkarahisar Açık Cezaevi ve İl Müftülüğü tarafından organize edilen ‘İyilik Sofrası’ iftar yemeği gerçekleştirildi. 6.defa gerçekleştirilen organizasyonda, Afyonkarahisar Belediyesi Mehteran Takımı gösteri sergiledi. Kuran-ı Kerim tilaveti ve ilahilerin okunmasıyla devam eden programda ezanın okunmasının ardından oruçlar açıldı.
“SİZLER BİZLERE EMANETSİNİZ”
Programda konuşan Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk, “Ramazan ayının güzelliklerini devletimizin ve ailelerinin bize emanet ettiği infazlarını tamamlayıp, sağ salim ailelerine teslim edilecek olan hükümlü kardeşlerimizle yaşamanın mutluluğu içindeyiz. Düzenlediğimiz programa katılarak bizleri onurlandıran başta Sayın Valimize ve değerli protokolümüze teşekkür ediyor, tutmuş olduğumuz oruçların kabul olmasını diliyorum. Ramazan ayını günahlarımızdan arınmış bir şekilde yolcu edip, bayrama kavuşmayı temenni ediyorum” diye konuştu.
“AİLENİZİN EKSİKLİĞİNİ GİDERMEK İSTEDİK”
Vali Mustafa Tutulmaz, Ramazan ayı denilince akla paylaşmanın geldiğini ifade ederek, “Ramazan ayının güzelliklerini sizlerle de yaşamak için bir araya geldik. Ailenizden uzak olarak geçirdiğiniz bir Ramazan ayında bu eksikliği gidermek için sizlerle beraberiz. Hayat bir mücadele. Hayatta bazen iyilikler var, bazen kötülükler var. Biz isteriz ki hayata her zaman güzel olsun ama bu her zaman olmuyor. Bazı sıkıntılar oluyor ve bu sıkıntıların bir sonucu olarak sizlerde buradasınız. İnşallah bu içerdeyken son Ramazanınız olur. Bundan sonra sevdiklerinizle beraber güzel huzurlu bir hayat geçirirsiniz” dedi.
“GELECEĞİNİZ GEÇMİŞTEN İYİ OLSUN”
Hapisten çıktıktan sonra bir daha hapse dönmeyecek şekilde bir hayat sürülmesi gerektiğini vurgulayan Vali Tutulmaz, “Toplumsal yaşamın belli kuralları var. Toplumun içinde her şeyi istediğimiz gibi yapamıyoruz. Bizim özgürlüğümüzün sınırı, bir başkasının özgürlüğünün başlangıcıdır. İnşallah bu anlayışla bundan sonraki hayatınızda daha özgür, daha huzurlu, sevdiklerinizle beraber daha mutlu bir hayat sizler için olur. Bunu en büyük dilek olarak kabul edin ve bu doğrultuda hareket edin. Allah yardımcınız olsun. İnşallah geleceğiniz geçmişten daha iyi olsun” diye konuştu.>>>Mustafa Bayer

  SİYASET    23.05.2019 10:40:46

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.06.2019
19.06.2019
19.06.2019
OZEL HABERLER