Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

HEYBELİ VE GAZLIGÖL Turizm Merkezleri iptal

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre, Afyonkarahisar İhsaniye Gazlıgöl ve Bolvadin Heybeli Term..

2

Image

Otopark paralı oldu boş kaldı

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından 9 Eylül pazartesi gününden bu yana ücretli olarak hizmet vermeye başlayan kapalı otopark, ücret nedeniyle bo..

3

Image

Mezbahanede çalışmalar tamamlandı

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın göreve geldiği ilk günden itibaren başlattığı mezbahane revizyon çalışmaları tamamlandı...

4

Image

‘Yapılan yanlıştan dönülmelidir’


Gazlıgöl Havzası Termal Yatırımcılar ve İşletmeleri Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Başaran, Gazlıgöl Turizm Bölgesi’nin turizm sahasından..

5

Image

Arazi tartışması kanlı bitti

Afyonkarahisar'ın Bayat ilçesinde, arazi anlaşmazlığı yüzünden çıktığı iddia edilen tartışmada av tüfeğiyle yaralanan kişi kaldırıldığı hastanede..

6

Image

İlçelere kaymakam bulunamıyor

Afyonkarahisar’ın ilçelerinden 9 tanesi kaymakam vekilleriyle yönetiliyor. Bu vekillerden üç tanesi ise iki görev yürütüyor. Birisi vali yardı..

7

Image

Başkanlar taleplerini iletti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak öncülüğünde MHP’li belediye başkanları Ankara’da bir dizi..

8

Image

‘Özel sektör dijitalleşmeli’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Facebook ve Habitat Derneği’nin işbirliği ile hayata geçirilen Facebook İstasyonu’nun açılışında konuş..

9

Image

Devlet Hastanesi’nde müzik dinletisi
Afyonkarahisar Devlet Hastanesinde palyatif servisinde uzun süredir yatmakta olan hastaların refakatçilerine müzik dinletisi gerçekleştirilerek moral ..

10

Image

Çalınan hayvanlar bulundu


Çay ilçesine bağlı Kadıköy köyünde bir çiftlikten çalınan hayvanlar emniyet ekiplerinin çalışmaları sonucu kısa sürede bulunarak sahibine te..

11

Image

Kart kopyalama düzeneği ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonda banka kartı kopyalama düzeneği ve beraberindeki teçhizatlar ele geçirildi. Olayla il..

12

Image

Teknoloji farkındalığı konuşuldu

75. Yıl İlkokulu tarafından hazırlanan Sandıklı Belediyesi ve Sandıklı Kaymakamlığı tarafından desteklenen “Teknoloji Farkındalık Projesi” kapsam..

13

Image

Yaz Şenlikleri devam ediyor

İscehisar Belediyesi Yaz Şenliklerinin 4. Gününde Osman Öztekin sahne aldı...

14

Image

VELİLERE UYARI

Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada,okul servisi özel izni olmayan ve Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nce logo yapıştırılmay..

15

Image

87 yıldır leblebili helva yapıyorlar

Sandıklı ilçesinde 87 yıl önce açılan iş yerinde leblebili helva yapan Ayhopa ailesi, tatlı sevenleri bir asırdır aynı lezzetle buluşturuyor...

16

Image

Teminatlar geri alınabilecek

Kırsal kalkınma destekleri kapsamında tarıma dayalı projeleri için hibe sözleşmesi imzalamış ancak bugüne kadar herhangi bir ödeme yapılmamış yat..

17

Image

‘MB’nin adımları moral veriyor’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Merkez Bankası’nın bir hafta vadeli repo ihale faiz oranını indirmesine i..

‘Hapse geri dönmeyecek ‘bir hayatı yaşayın’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Hapse geri dönmeyecek ‘bir hayatı yaşayın’


Afyonkarahisar Açık Cezaevi ve İl Müftülüğü tarafından organize edilen ‘İyilik Sofrası’ iftar programında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, hükümlülere seslenerek hapisten çıktıktan sonra tekrar dönmeyecek şekilde bir hayat yaşamalarını tavsiye etti.
  SİYASET    23.05.2019 10:40:46


Afyonkarahisar Açık Cezaevi ve İl Müftülüğü tarafından organize edilen ‘İyilik Sofrası’ iftar yemeği gerçekleştirildi. 6.defa gerçekleştirilen organizasyonda, Afyonkarahisar Belediyesi Mehteran Takımı gösteri sergiledi. Kuran-ı Kerim tilaveti ve ilahilerin okunmasıyla devam eden programda ezanın okunmasının ardından oruçlar açıldı.
“SİZLER BİZLERE EMANETSİNİZ”
Programda konuşan Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk, “Ramazan ayının güzelliklerini devletimizin ve ailelerinin bize emanet ettiği infazlarını tamamlayıp, sağ salim ailelerine teslim edilecek olan hükümlü kardeşlerimizle yaşamanın mutluluğu içindeyiz. Düzenlediğimiz programa katılarak bizleri onurlandıran başta Sayın Valimize ve değerli protokolümüze teşekkür ediyor, tutmuş olduğumuz oruçların kabul olmasını diliyorum. Ramazan ayını günahlarımızdan arınmış bir şekilde yolcu edip, bayrama kavuşmayı temenni ediyorum” diye konuştu.
“AİLENİZİN EKSİKLİĞİNİ GİDERMEK İSTEDİK”
Vali Mustafa Tutulmaz, Ramazan ayı denilince akla paylaşmanın geldiğini ifade ederek, “Ramazan ayının güzelliklerini sizlerle de yaşamak için bir araya geldik. Ailenizden uzak olarak geçirdiğiniz bir Ramazan ayında bu eksikliği gidermek için sizlerle beraberiz. Hayat bir mücadele. Hayatta bazen iyilikler var, bazen kötülükler var. Biz isteriz ki hayata her zaman güzel olsun ama bu her zaman olmuyor. Bazı sıkıntılar oluyor ve bu sıkıntıların bir sonucu olarak sizlerde buradasınız. İnşallah bu içerdeyken son Ramazanınız olur. Bundan sonra sevdiklerinizle beraber güzel huzurlu bir hayat geçirirsiniz” dedi.
“GELECEĞİNİZ GEÇMİŞTEN İYİ OLSUN”
Hapisten çıktıktan sonra bir daha hapse dönmeyecek şekilde bir hayat sürülmesi gerektiğini vurgulayan Vali Tutulmaz, “Toplumsal yaşamın belli kuralları var. Toplumun içinde her şeyi istediğimiz gibi yapamıyoruz. Bizim özgürlüğümüzün sınırı, bir başkasının özgürlüğünün başlangıcıdır. İnşallah bu anlayışla bundan sonraki hayatınızda daha özgür, daha huzurlu, sevdiklerinizle beraber daha mutlu bir hayat sizler için olur. Bunu en büyük dilek olarak kabul edin ve bu doğrultuda hareket edin. Allah yardımcınız olsun. İnşallah geleceğiniz geçmişten daha iyi olsun” diye konuştu.>>>Mustafa Bayer

  SİYASET    23.05.2019 10:40:46

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.09.2019
14.09.2019
14.09.2019
OZEL HABERLER