Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

KAYNAK BULUNDU
Hizmete girmesiyle birlikte Afyon’a önemli katkıları olacak olan YHT ile ilgili sevindirici haber geldi. AK Parti Afyon Milletvekillerinin ısrarla tak..

2

Image

Boztepe’den Başkan Çöl’e ziyaret
Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe ve beraberindeki heyet Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret etti...

3

Image

Araç hibe edildi
Sinanpaşa Belediyesine hizmetlerinde kullanması amacıyla bir adet araç hibe edildi. ..

4

Image

Turizm turları devam ediyor
Sandıklı ilçesinde turizm faaliyeti kapsamında ilçe turları düzenleniyor. Başkan Mustafa Çöl, tur kapsamında ilçeye gelen vatandaşlarla her fırsatta ..

5

Image

Boztepe’den Başkan Çöl’e ziyaret
Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe ve beraberindeki heyet Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret etti...

6

Image

‘Ekonomi düzene sokulmalı’
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, Türkiye’de ekonomi düzeni sağlamak için borç-faiz-vergi-trafik cezası ekonomisinden, üretim-ist..

7

Image

Başkan Çöl, CHP’lileri ağırladı
Cumhuriyet Halk Partisi Sandıklı İlçe Başkanı Raşit Güneş ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyet Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ederek işl..

8

Image

İstişare Kurulu toplandı
Ticaret Bakanlığı 9. İstişare Kurulu Toplantısı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) ev sahipliğinde ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın başka..

9

Image

Bozkurt, Kaymakam’ı ağırladı
Bolvadin Kaymakamı ve Şuhut Kaymakam Vekili Adem Öztürk Şuhut Belediyesini ziyaret etti. ..

10

Image

‘Destek vermeye hazırız’
Belediye Başkanı Ahmet Şahin, ilk yerli kamyon fabrikasının İscehisar’da kurulması için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi. ..

11

Image

AK Parti’de görev değişimleri
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığında görev değişimi oldu. İl Yürütme Kurulunda ve İl Yönetiminde olan dördü görevli toplam beş kişinin görev yerle..

12

Image

Kitap Fuarı açıldı
Şuhut ilçesinde Şuhut Kitap Fuarı’nın açılışı yapıldı. ..

13

Image

‘MYO’daki bölümler güçlendirilecek’
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, İscehisar Meslek Yüksekokulu’ndaki bölümleri güçlendirerek, daha aktif hale getirileceğini söyledi..

14

Image

Karakaş, Özdemir’i ağırladı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Türkiye Adalet Akademisi Başkanı Muhittin Özdemir’i makamında kabul etti...

15

Image

Mahalleliler taleplerini iletti
Sandıklı ilçesinde bulunan Sazak Mahallesi sakinleri, Belediye Başkanı Mustafa Çöl’le istişare ederek, mahallede yapılacak olan çalışmaları anlattılar..

16

Image

Süleyman Demir başkan oldu
Yeniden Refah Partisi İhsaniye İlçe gerçekleştirildi. Tek liste halinde gidilen seçimde Süleyman Demir İlçe Başkanlığına seçildi...

17

Image

‘Sevgi Yılı Projesini önemsiyoruz’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Afyonkarahisar Valiliği tarafından başlatılan Sevgi Yılı Projesini desteklediklerini belirterek, “Öze..

‘Hedef belirlemek başarı sağlamada önemli’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Hedef belirlemek başarı sağlamada önemli’TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu’nun düzenlediği “Hem Çok, Hem Sürekli Kazanmak İster Misin” başlıklı seminerde konuşan ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Güzbey, bir işte başarı sağlamak için hedef belirlemenin önemli olduğunu söyledi.
  SİYASET    09.10.2019 10:56:15Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, yoğun katılım sağlanan bir seminere ev sahipliği yaptı. TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu tarafından düzenlenen “Hem Çok, Hem Sürekli Kazanmak İster Misin” başlıklı seminer, ATSO Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Seminerin açılış konuşmasını yapan TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan, “Girişimciler Kurulu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu öncülüğünde ülke genelinde kurulmuştur” dedi.

“UZMANLAŞMA VE MARKALAŞMA GEREKİYOR”
ATSO Yönetim Kurulu Üyesi ve TOBB Afyonkarahisar GGK Doğal Üyesi Hayrettin Güzbey de “Seminerin başlığı son derece ilgi çekici. Büyüklerimiz ‘ekmek, aslanın ağzında’ diye bir söz kullanırdı; ancak günümüzde bu söz bile yaşadıklarımızı tam olarak karşılamıyor. Günümüzde ayakta durmak için çok çalışmanın yanı sıra, bir hedef doğrultusunda, bir yöne ilerleyerek, uzmanlaşarak ve elbette markalaşarak hareket etmek gerekiyor” şeklinde konuştu. Güzbey, konuşmasında şu vurgulara yer verdi: “Hedeflerinizin olması da hayatta var olma yarışında yeterli değil. Bize göre asıl sorun, hedefinize ulaştıktan sonra başlıyor. Belirlediğiniz hedefe ulaştıktan sonra yeni bir zirve tespit etmezseniz, geride kalmaya hatta belki bocalamaya başlarsınız. Başarının sürdürülebilir olması çok önemlidir. Oda olarak, hem ATSO KOBİ Akademisi, hem de Genç ve Kadın Girişimciler Kurullarımız vasıtasıyla siz değerli üyelerimizi bilgilendirme gayreti içindeyiz. Bu gayretimiz çerçevesinde sizden de katkı bekliyoruz. Bizlere eğitim ve konu başlıkları taleplerinizi iletebilirsiniz. ATSO KOBİ Akademisi’nin 2020 etkinlik takvimini belirlerken bu talepleri de dikkate alacağız. Sözlerime son verirken sizleri tekrar saygı ve sevgi ile selamlıyor; bu semineri düzenleyen TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulumuza teşekkür ediyorum.”

FAYDA-MALİYET ANALİZİ YAPILIYOR
Güzbey’in konuşmasının ardından Uzman Eğitmen Ceyhun Yeşilşerit, salonu dolduran katılımcılara “marka olma” konusunda ipuçları verdi. Yeşilşerit, “Ticaretin formülü çok açık. Satın alan kişi, üründen elde edeceği faydayı o ürünü elde etmek için katlanacağı maliyete bölüyor. Fayda-maliyet analizi yapıyorsunuz. Bu analizde kârlıysanız satın alımı gerçekleştiriyorsunuz” dedi.

“ÜRÜN GELİŞTİRME ÜZERİNDE YOĞUNLAŞALIM”
Yeşilşerit, “Marka, ürünün değerinin ifade ediliş şeklidir. Ya çok kaliteli ürün üreteceksiniz, ya da maliyeti en düşüğe çekeceksiniz. Rekabet edebilmek için Araştırma Geliştirme ve Ürün Geliştirme üzerinde yoğunlaşmak gerekiyor. Buluş yapmak zor; ama ürün geliştirmek üstesinden gelinebilecek bir konudur. Satışlardaki fiyat farkını marka belirler. Marka aynı zamanda katma değer üretmeye de yardımcı olur” ifadelerini kullandı.>>>Gazete3


  SİYASET    09.10.2019 10:56:15

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.02.2020
19.02.2020
19.02.2020
OZEL HABERLER