Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

AK Parti’de süre uzatıldı
AK Parti’de belediye başkan aday adaylıkları için başvuru süreleri uzatıldı..

2

Image

‘Evlatlarımızı PKK’ya yem etmeyeceğiz’
Afyon Kocatepe Üniversitesi 2018-2019 Akademik Yılı Açılışı’na katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, PKK’lıların 13-14 yaşlarındaki kız çocuklarını ..

3

Image

Bakanlık neden Ensar Vakfı ile içli dışlı?
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Milli Eğitim Bakanı..

4

Image

Kültürler kaynaşacak
Afyonkarahisar Belediyesi kardeş şehir Hamm kentinden gelen konuklarını ağırlıyor. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın eşi Emine Çoban’ın ev sahipli..

5

Image

‘Ne dediysek iki katını yaptık’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar’a v..

6

Image

AK Parti’den Kızılay’a kan bağışı

AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Kızılay Haftası dolayısıyla kan bağışı kampanyası düzenledi. Kampanya kapsamında..

7

Image

Başkan Çoban sözünü tuttu
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programında vatandaşlara söz veren Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sözün..

8

Image

Sevim aday adayı oldu
AK Parti Tanıtım Medya Başkanı Halil İbrahim Sevim, Bolvadin Belediye Başkanlığı’na aday adayı olduğunu açıkladı...

9

Image

Engelliler Konfederasyonu’ndan ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban Engelliler Konfederasyonu Başkan Yardımcısı Avukat Suha Sağlam, Halkla İlişkiler Sorumlusu Avukat Ali Ulusoy ve Alt..

10

Image

‘Afyon ihracatta süper lige çıkacaktır’
ATSO ve TOSYÖV’ün işbirliğinde ATSO’nun ev sahipliğinde düzenlenen “KOBİ’lere ve Girişimcilere Sağlanan Destek ve Finans Olanakları” Panelinde konuşan..

11

Image

Vali Tutulmaz esnafları gezdi
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömezle esnafları gezdi...

12

Image

‘Erdoğan Afyon’dan büyük başarı bekliyor’
AK Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret eden ve burada bir açıklama yapan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Vey..

13

Image

‘Vizyon sahibi bir başkana sahibiz’
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret eden Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel..

14

Image

‘Eroğlu’nun ismine yakışan bir park olacak’
Orman ve Su İşleri Eski Bakanı AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Selçuklu Mahallesi'n..

15

Image

Eroğlu’ndan Vali Tutulmaz’a ziyaret
Vali Mustafa Tutulmaz Afyonkarahisar Milletvekili Orman ve Su İşleri Eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nu makamında ağırlayarak bilgi alışverişinde ..

16

Image

ORHAN YAVUZ’DAN Başkan Çoban’a ziyaret
Afyon Eğitim Vakfı Kurucularından iş adamı Orhan Yavuz, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarete eski Devlet Bakanı ..

17

Image

Çiftçilerin ve besicilerin talepleri iletildi
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Afyonkarahisarlı çiftçi, besicilerin taleplerini Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye iletti. ..

‘HEDEF ORTAK YATIRIM’ | Gazete3.com.tr
Image

‘HEDEF ORTAK YATIRIM’


Akrones Termal Otel’de düzenlenen MÜSİAD İstişare Toplantısında konuşan MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Karakol, MÜSİAD Afyonkarahisar Şubesi üyeleriyle geniş hacimli, örnek bir ortak yatırım yapmak istediklerini söyledi.

  SİYASET    02.11.2018 10:38:36


MÜSİAD Afyonkarahisar Şubesi İstişare Toplantısı Akrones Termal Otel’de gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Karakol, “Bu toplantımızın amaçlarından birisi önceki ve şimdiki üyelerimiz arasında kaynaşmayı sağlama, hep beraber hareket etmenin önemini vurgulamak istiyoruz. MÜSİAD Genel Merkezi’mizden gelen oldu, onlarda MÜSİAD’ın gücünü anlatacaklar” dedi.

“KADIN ÜYE SAYIMIZI ARTTIRMAK İSTİYORUZ”

Konuşmasında MÜSİAD Afyonkarahisar Şubesi’nin hedeflerinden bahseden Karakol, “2019 yılında MÜSİAD Türkiye İstişare Toplantıları kapsamında ‘Termal Sağlık Turizmi’ ve ‘Tıbbi Aromatik Bitkiler ve İlaç Endüstrisi’ temalarıyla ulusal katılımlı bilimsel bir toplantı planlanmıştır. Takip eden süreçte ise ilimizin gıda sektörü ve mermer sektöründeki gücünü ve potansiyelini tanıtan toplantılar düzenlenmesi hedeflenmiştir. Önümüzdeki süreçte derneğimiz bünyesinde Genç MÜSİAD yapılanmasının tamamlanması planlanmıştır. Bu sayede daha genç yaşlarda sivil toplum kuruluşu faaliyetlerine iştirak eden gençlerimiz ilerde daha deneyimli ve birikimli olarak MÜSİAD yönetimlerinde görev alacaktır. Kadınlarımızın hem iş hayatında etkin olması hem de derneğimize üye olmaları, bunun ötesinde dernek faaliyetlerinde etkin olarak yer almaları da önemli hedeflerimiz arasındadır” dedi.

“İLİMİZE YATIRIMCI ÇEKMEK İSTİYORUZ”

Karakol, “MÜSİAD olarak Kadınlarımızın hem iş hayatında etkin olması hem de derneğimize üye olmaları, bunun ötesinde dernek faaliyetlerinde etkin olarak yer almaları da önemli hedeflerimiz arasındadır. İlimizin ekonomik potansiyelini, yatırım alanlarını ve turizm potansiyelini olabilecek her platformda tanıtarak ilimize yatırımcı çekmek yine önemli hedeflerimiz arasındadır” diye konuştu.

“TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLARAK YATIRIM”

MÜSİAD’ın önemli hedeflerinden birisinin de Afyon Şubesi üyeleriyle ortak bir yatırım yapmak olduğunu söyleyen Karakol, “MÜSİAD Afyonkarahisar olarak diğer önemli bir hedefimiz ise İlimizde ortak bir yatırım yapmaktır. MÜSİAD Genel Merkezimiz tarafından desteklenen SENYAP Yatırım Kooperatifi ve GABORAS (Gayrimenkul Kıymetler Borsası) gibi tüm MÜSİAD üyelerinin katılımına açık yatırım alanları zaten mevcuttur. Burada bizim düşündüğümüz, planladığımız MÜSİAD Afyonkarahisar Şubesi üyelerinin ilimizde, hatta bölgemizde ses getirecek hacimde bir yatırım gerçekleştirmesi ve bunun ülkemize örnek olmasıdır” dedi.>>>Nurbanu Tanrıkulu
  SİYASET    02.11.2018 10:38:36

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
13.11.2018
13.11.2018
13.11.2018
OZEL HABERLER