Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

ÖNCE KIZ ARKADAŞINI SONRA KENDİNİ VURDU
Afyonkarahisar’da önceki gün akşam saatlerinde bir genç, tartıştığı kız arkadaşını pompalı tüfekle yaraladıktan sonra intihar etti. ..

2

Image

KAZA KURBANLARI EDEBİYETE UĞURLANDI
MHP Emirdağ İlçe Başkanı Abdil Demiral’ın Eskişehir'in Çifteler ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden annesi Server Demiral, kard..

3

Image

İSCEHİSAR'DA ASAYİŞ TOPLANTISI
İscehisar İlçe Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı, İscehisar Kaymakamı Mehmet Miraç Topaloğlu başkanlığında, Kaymakamlık makamında yapıldı...

4

Image

22 YIL SONRA TEKRAR BULUŞTULAR
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunları 22 yıl aradan sonra Afyonkarahisar’da aileleri ile birl..

5

Image

Zeybek sözünü tutuyor
TOKİ Başkanı Ömer Bulut, 31 Mart’ta yapılan yerel seçimler öncesi Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in vaatleri arasında yer alan Millet Bahçesi projesin..

6

Image

TAŞ MEDRESE BÜYÜK BİR KAZANÇ
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından restore edilerek kentimize tekrar kazandırılan Taş Medrese’yi ziyaret eden televizyon programcısı, akademisyen Pr..

7

Image

PKK ÇUCUK KATİLİDİR
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, PKK’nın çocuk katili hain bir terör örgütü olduğunu söyledi.

..

8

Image

‘235 milyon TL harcandı’
Afyonkarahisar’da düzenlenen 3.İl Koordinasyon toplantısında konuşan Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe, dönem sonu itibariyle yatırımlara 235 milyon TL p..

9

Image

‘Şehit yakınlarının ve gazilerin sıkıntılarına kulak verilmeli’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, şehit yakınlarının..

10

Image

BENİM ADIM TÜRKİYE
İzmir Kültür Sahnesi İsmail Gülnar Tiyatrosu ekibi tarafından hazırlanan “Benim Adım Türkiye” konulu tiyatro oyunu Zafer Meydanı'nda sahnelendi...

11

Image

SEZEN'DEN ZİYARET
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti...

12

Image

DEVLETE VE MİLLETE BAĞLI EVLATLAR YETİŞTİRMELİYİZ
15 Temmuz ve Milli İrade konulu konferansta konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, FETÖ tarafından topluma fitne ateşinin atıldığını..

13

Image

EMEKLİLER EK ÖDEME İSTİYOR
Türkiye Emekliler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Eğe, emeklilere "kira ve yakacak yardımı" adı altında ek bir ödeme yapılması talebinde bul..

14

Image

TÜRKİYE'NİN GELECEK HEDEFLERİ GERİYE DÜŞTÜ
11.Kalkınma Planı hakkında açıklama yapan Demokrat Parti Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, Türkiye’nin gelecek hedeflerinin..

15

Image

HAİNLER SÜRÜSÜ TARİHE GÖMÜLDÜ
Dinar ilçesinde "15 Temmuz'u İyi Anlayalım" konulu konferans düzenlendi. Konferansta konuşan Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Öğretim üyesi Doç. Dr. ..

16

Image

Motokros pisti şampiyonaya hazırlanıyor
Dünya Motosiklet Federasyonu(FİM) tarafından geçen yıl düzenlenen şampiyonanın ardından Dünyanın en iyi pisti seçilen Afyonkarahisar Motor Sporları Me..

17

Image

ÖĞRENCİ KAYITLARI DEVAM EDİYOR
Organize Sanayi Bölgesinde hizmet veren Rahmiye Sare Palalı Teknik Kolejinde öğrenci kayıtları hızla devam ediyor...

‘HEDEF ORTAK YATIRIM’ | Gazete3.com.tr
Image

‘HEDEF ORTAK YATIRIM’


Akrones Termal Otel’de düzenlenen MÜSİAD İstişare Toplantısında konuşan MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Karakol, MÜSİAD Afyonkarahisar Şubesi üyeleriyle geniş hacimli, örnek bir ortak yatırım yapmak istediklerini söyledi.

  SİYASET    02.11.2018 10:38:36


MÜSİAD Afyonkarahisar Şubesi İstişare Toplantısı Akrones Termal Otel’de gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Karakol, “Bu toplantımızın amaçlarından birisi önceki ve şimdiki üyelerimiz arasında kaynaşmayı sağlama, hep beraber hareket etmenin önemini vurgulamak istiyoruz. MÜSİAD Genel Merkezi’mizden gelen oldu, onlarda MÜSİAD’ın gücünü anlatacaklar” dedi.

“KADIN ÜYE SAYIMIZI ARTTIRMAK İSTİYORUZ”

Konuşmasında MÜSİAD Afyonkarahisar Şubesi’nin hedeflerinden bahseden Karakol, “2019 yılında MÜSİAD Türkiye İstişare Toplantıları kapsamında ‘Termal Sağlık Turizmi’ ve ‘Tıbbi Aromatik Bitkiler ve İlaç Endüstrisi’ temalarıyla ulusal katılımlı bilimsel bir toplantı planlanmıştır. Takip eden süreçte ise ilimizin gıda sektörü ve mermer sektöründeki gücünü ve potansiyelini tanıtan toplantılar düzenlenmesi hedeflenmiştir. Önümüzdeki süreçte derneğimiz bünyesinde Genç MÜSİAD yapılanmasının tamamlanması planlanmıştır. Bu sayede daha genç yaşlarda sivil toplum kuruluşu faaliyetlerine iştirak eden gençlerimiz ilerde daha deneyimli ve birikimli olarak MÜSİAD yönetimlerinde görev alacaktır. Kadınlarımızın hem iş hayatında etkin olması hem de derneğimize üye olmaları, bunun ötesinde dernek faaliyetlerinde etkin olarak yer almaları da önemli hedeflerimiz arasındadır” dedi.

“İLİMİZE YATIRIMCI ÇEKMEK İSTİYORUZ”

Karakol, “MÜSİAD olarak Kadınlarımızın hem iş hayatında etkin olması hem de derneğimize üye olmaları, bunun ötesinde dernek faaliyetlerinde etkin olarak yer almaları da önemli hedeflerimiz arasındadır. İlimizin ekonomik potansiyelini, yatırım alanlarını ve turizm potansiyelini olabilecek her platformda tanıtarak ilimize yatırımcı çekmek yine önemli hedeflerimiz arasındadır” diye konuştu.

“TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLARAK YATIRIM”

MÜSİAD’ın önemli hedeflerinden birisinin de Afyon Şubesi üyeleriyle ortak bir yatırım yapmak olduğunu söyleyen Karakol, “MÜSİAD Afyonkarahisar olarak diğer önemli bir hedefimiz ise İlimizde ortak bir yatırım yapmaktır. MÜSİAD Genel Merkezimiz tarafından desteklenen SENYAP Yatırım Kooperatifi ve GABORAS (Gayrimenkul Kıymetler Borsası) gibi tüm MÜSİAD üyelerinin katılımına açık yatırım alanları zaten mevcuttur. Burada bizim düşündüğümüz, planladığımız MÜSİAD Afyonkarahisar Şubesi üyelerinin ilimizde, hatta bölgemizde ses getirecek hacimde bir yatırım gerçekleştirmesi ve bunun ülkemize örnek olmasıdır” dedi.>>>Nurbanu Tanrıkulu
  SİYASET    02.11.2018 10:38:36

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.07.2019
18.07.2019
18.07.2019
OZEL HABERLER