Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Prof. Dr. Veysel Eroğlu Parkı açılıyor
Afyonkarahisar Belediyesi Selçuklu Mahallesi’nde yapımı tamamlanan ‘Prof. Dr. Veysel Eroğlu Parkı’nı hizmete açıyor...

2

Image

‘Verdiğimiz sözün arkasında duracağız’

Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hasan Hüseyin Uğurlu, yaptığı açıklamada, açıkladığı bütün projeleri yerine getireceğini bel..

3

Image

Bolvadin şampiyonluğa koşuyor
Son üç haftaya lider giren Bolvadin Belediyespor’un iki hafta sonra en yakın takipçisi Salar Belediyespor ile oynayacağı maçın sonucu Süper Amatör Lig..

4

Image

“Gönül Belediyeciliği Emirdağ’a yakışacak”
31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Emirdağ ilçesinde ziyaretlerde bulunan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, 31 Mart’t..

5

Image

Anadolu Efes liderliğe yükseldi
Afyon Belediyespor’un mücadele verdiği Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde Fenerbahçe Beko’nun haftayı bay geçmesi üzerine liderlik koltuğu el değişt..

6

Image

‘Çevreci bir belediyeyiz’

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in Afyonkarahisar Belediyesi’ni ziyaretinde konuşan Başkan Çoban, Afyonkarahisar Belediyesi’nin çev..

7

Image

Köse’ye hayırlı olsun ziyareti
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Hastanesi Başhekimliği’ne atanan Doç. Dr. Mesut Köse’ye “Hayırl..

8

Image

‘Çavuşbaş’ın çehresini değiştireceğiz’
Çavuşbaş Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, belediye başkanı olması durumunda mahalle..

9

Image

Halk Günü toplantısı
Afyonkarahisar Valiliği tarafından düzenlenen Halk Günü toplantılarının mart ayı toplantısı Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe başkanlığında gerçekleştiri..

10

Image

Afyonkarahisar EHTTA üyesi oldu
Ülkemizde termal turizmin başkenti olarak bilinen ilimiz 'Avrupa Tarihi Termal Kentler Birliği (EHTTA)’ üyesi olarak kabul edildi...

11

Image

Müdür Burcu’dan ziyaret
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı İl Müdürü Şerife Münire Burcu, Kanal 3 televizyonunun 10. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla ziyarette bulundu...

12

Image

‘Gülmeyen yüzleri güldüreceğiz’

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak haftalık olağan basın toplantısında konuştu. Koçak: “Bizim derdimiz Afyonkarahisa..

13

Image

‘Gereken neyse yapacağız’
MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Eber Gölü’nde yaşanan sorunları ve yöre halkının taleplerini dinlemek amacıyla bölgeye gi..

14

Image

‘Projelerimizi hükümet destekleyecek’
Dinar ilçesindeki TOKİ konutlarının sakinleriyle bir araya gelen Cumhur İttifakı Dinar Belediye Başkan Adayı Nihat Sarı, vatandaşların menfaatleri doğ..

15

Image

‘Halk sağlığı belediyenin birinci görevi’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya, MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehme..

16

Image

‘Türkiye’nin AK Parti’ye ihtiyacı var’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Seçime Doğru programına konuk olan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunus..

17

Image

‘İşlenmiş ürün satışına yönelmeliyiz’
STK’larla toplantısında madencilik sektöründeki yeni gelişmeleri anlatan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, ham madde yerine işlenmiş ürün..

‘HEDEF ORTAK YATIRIM’ | Gazete3.com.tr
Image

‘HEDEF ORTAK YATIRIM’


Akrones Termal Otel’de düzenlenen MÜSİAD İstişare Toplantısında konuşan MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Karakol, MÜSİAD Afyonkarahisar Şubesi üyeleriyle geniş hacimli, örnek bir ortak yatırım yapmak istediklerini söyledi.

  SİYASET    02.11.2018 10:38:36


MÜSİAD Afyonkarahisar Şubesi İstişare Toplantısı Akrones Termal Otel’de gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Karakol, “Bu toplantımızın amaçlarından birisi önceki ve şimdiki üyelerimiz arasında kaynaşmayı sağlama, hep beraber hareket etmenin önemini vurgulamak istiyoruz. MÜSİAD Genel Merkezi’mizden gelen oldu, onlarda MÜSİAD’ın gücünü anlatacaklar” dedi.

“KADIN ÜYE SAYIMIZI ARTTIRMAK İSTİYORUZ”

Konuşmasında MÜSİAD Afyonkarahisar Şubesi’nin hedeflerinden bahseden Karakol, “2019 yılında MÜSİAD Türkiye İstişare Toplantıları kapsamında ‘Termal Sağlık Turizmi’ ve ‘Tıbbi Aromatik Bitkiler ve İlaç Endüstrisi’ temalarıyla ulusal katılımlı bilimsel bir toplantı planlanmıştır. Takip eden süreçte ise ilimizin gıda sektörü ve mermer sektöründeki gücünü ve potansiyelini tanıtan toplantılar düzenlenmesi hedeflenmiştir. Önümüzdeki süreçte derneğimiz bünyesinde Genç MÜSİAD yapılanmasının tamamlanması planlanmıştır. Bu sayede daha genç yaşlarda sivil toplum kuruluşu faaliyetlerine iştirak eden gençlerimiz ilerde daha deneyimli ve birikimli olarak MÜSİAD yönetimlerinde görev alacaktır. Kadınlarımızın hem iş hayatında etkin olması hem de derneğimize üye olmaları, bunun ötesinde dernek faaliyetlerinde etkin olarak yer almaları da önemli hedeflerimiz arasındadır” dedi.

“İLİMİZE YATIRIMCI ÇEKMEK İSTİYORUZ”

Karakol, “MÜSİAD olarak Kadınlarımızın hem iş hayatında etkin olması hem de derneğimize üye olmaları, bunun ötesinde dernek faaliyetlerinde etkin olarak yer almaları da önemli hedeflerimiz arasındadır. İlimizin ekonomik potansiyelini, yatırım alanlarını ve turizm potansiyelini olabilecek her platformda tanıtarak ilimize yatırımcı çekmek yine önemli hedeflerimiz arasındadır” diye konuştu.

“TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLARAK YATIRIM”

MÜSİAD’ın önemli hedeflerinden birisinin de Afyon Şubesi üyeleriyle ortak bir yatırım yapmak olduğunu söyleyen Karakol, “MÜSİAD Afyonkarahisar olarak diğer önemli bir hedefimiz ise İlimizde ortak bir yatırım yapmaktır. MÜSİAD Genel Merkezimiz tarafından desteklenen SENYAP Yatırım Kooperatifi ve GABORAS (Gayrimenkul Kıymetler Borsası) gibi tüm MÜSİAD üyelerinin katılımına açık yatırım alanları zaten mevcuttur. Burada bizim düşündüğümüz, planladığımız MÜSİAD Afyonkarahisar Şubesi üyelerinin ilimizde, hatta bölgemizde ses getirecek hacimde bir yatırım gerçekleştirmesi ve bunun ülkemize örnek olmasıdır” dedi.>>>Nurbanu Tanrıkulu
  SİYASET    02.11.2018 10:38:36

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
20.03.2019
20.03.2019
20.03.2019
OZEL HABERLER