Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Yurdunuseven, cezaevini inceledi
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Sincan Ceza İnfaz Kurumunu ziyaret etti...

2

Image

‘Seçimlere kendi adımızla katılacağız’
Demokrat Parti İl Başkanı Gürcan Şensoy, belediye başkan adaylarının belirleme çalışmalarına devam ettiklerini ifade ederek, seçimlere kendi isimleriy..

3

Image

Efelerimiz, Tokat’ta galibiyet arayacak
Efeler Voleybol Ligi’nin ikinci yarısına geçtiğimiz hafta İnegöl Belediyespor karşısında kazandığı 3-0’lık galibiyetle başlayan İkbal Afyon Belediye Y..

4

Image

Talepler iletildi
Başkan Çoban, Afyonkarahisar Ayakkabıcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetimini makamında kabul etti. Ziyarette konuşan Ayakkabıcılar Odası Başkanı Ş..

5

Image

‘Her zaman desteğinizi gördük’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Doğa Koruma Biyoizlem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü ve beraberinki heyeti makamında kabul etti. Doğa Koruma..

6

Image

‘Sıkıntılara çare olacağız’
Sivil toplum örgütlerini tek tek ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’da tüm kesimlerle ortak projeler yaparak, h..

7

Image

Minik Muhammet yoğun bakımda
Anne karnında enfeksiyon kapan ve ilaç tedavisi yapılan 8 aylık Muhammet Akçeşme, ilaçlarının 22 gündür kullanamadığı için havale geçirerek yoğun bakı..

8

Image

‘Kenevir işinin takipçisi olacağız’
Milliyetçi Hareket Partisi’nin haftalık basın toplantısında konuşan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, kenevir üretimi noktasın..

9

Image

‘Helvayı da karacağız yatırımı da yapacağız’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyarete devam ediyor...

10

Image

‘STK’lar ihalelerde muhatap olacak’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, seçim çalışması programı kapsamında sivil toplum örgütlerini ziyaret etti. Ziyaretlerinde..

11

Image

Başkan Çoban’a teşekkür ziyaretleri
31 Mart'ta görev süresi dolacak olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ziyaretleri devam ediyor. ..

12

Image

‘Derdimiz Afyonkarahisar’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Kanlıca mahallesindeki TOKİ konut sakinleriyle bir araya geldi...

13

Image

‘YATIRIM YAPIN’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programında yurt dışında yaşayan Afyonkarahisarlılara çağrıda bulunan Vali M..

14

Image

‘Kontrol noktası kurulmalı’
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Meclis Genel Kurulu’nda hayvancılık sektörüne katkı sağlaması sebeb..

15

Image

‘Desteklerimiz sürecek’
AK Parti tarafından tekrar Sandıklı Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Mustafa Çöl’e, Sandıklı ilçesinden esnaflar, vatandaşlar ziyaret ederek, d..

16

Image

‘Şeffaf yönetim sözü veriyorum’
İYİ Parti tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisa..

17

Image

‘Gençleri geleceğe hazırlıyoruz’
Limit Okulları Tarih Öğretmeni ve Halkla İlişkiler Müdürü Gizem Can, Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Selami Çalışkan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziya..

‘HEDEF ORTAK YATIRIM’ | Gazete3.com.tr
Image

‘HEDEF ORTAK YATIRIM’


Akrones Termal Otel’de düzenlenen MÜSİAD İstişare Toplantısında konuşan MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Karakol, MÜSİAD Afyonkarahisar Şubesi üyeleriyle geniş hacimli, örnek bir ortak yatırım yapmak istediklerini söyledi.

  SİYASET    02.11.2018 10:38:36


MÜSİAD Afyonkarahisar Şubesi İstişare Toplantısı Akrones Termal Otel’de gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Karakol, “Bu toplantımızın amaçlarından birisi önceki ve şimdiki üyelerimiz arasında kaynaşmayı sağlama, hep beraber hareket etmenin önemini vurgulamak istiyoruz. MÜSİAD Genel Merkezi’mizden gelen oldu, onlarda MÜSİAD’ın gücünü anlatacaklar” dedi.

“KADIN ÜYE SAYIMIZI ARTTIRMAK İSTİYORUZ”

Konuşmasında MÜSİAD Afyonkarahisar Şubesi’nin hedeflerinden bahseden Karakol, “2019 yılında MÜSİAD Türkiye İstişare Toplantıları kapsamında ‘Termal Sağlık Turizmi’ ve ‘Tıbbi Aromatik Bitkiler ve İlaç Endüstrisi’ temalarıyla ulusal katılımlı bilimsel bir toplantı planlanmıştır. Takip eden süreçte ise ilimizin gıda sektörü ve mermer sektöründeki gücünü ve potansiyelini tanıtan toplantılar düzenlenmesi hedeflenmiştir. Önümüzdeki süreçte derneğimiz bünyesinde Genç MÜSİAD yapılanmasının tamamlanması planlanmıştır. Bu sayede daha genç yaşlarda sivil toplum kuruluşu faaliyetlerine iştirak eden gençlerimiz ilerde daha deneyimli ve birikimli olarak MÜSİAD yönetimlerinde görev alacaktır. Kadınlarımızın hem iş hayatında etkin olması hem de derneğimize üye olmaları, bunun ötesinde dernek faaliyetlerinde etkin olarak yer almaları da önemli hedeflerimiz arasındadır” dedi.

“İLİMİZE YATIRIMCI ÇEKMEK İSTİYORUZ”

Karakol, “MÜSİAD olarak Kadınlarımızın hem iş hayatında etkin olması hem de derneğimize üye olmaları, bunun ötesinde dernek faaliyetlerinde etkin olarak yer almaları da önemli hedeflerimiz arasındadır. İlimizin ekonomik potansiyelini, yatırım alanlarını ve turizm potansiyelini olabilecek her platformda tanıtarak ilimize yatırımcı çekmek yine önemli hedeflerimiz arasındadır” diye konuştu.

“TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLARAK YATIRIM”

MÜSİAD’ın önemli hedeflerinden birisinin de Afyon Şubesi üyeleriyle ortak bir yatırım yapmak olduğunu söyleyen Karakol, “MÜSİAD Afyonkarahisar olarak diğer önemli bir hedefimiz ise İlimizde ortak bir yatırım yapmaktır. MÜSİAD Genel Merkezimiz tarafından desteklenen SENYAP Yatırım Kooperatifi ve GABORAS (Gayrimenkul Kıymetler Borsası) gibi tüm MÜSİAD üyelerinin katılımına açık yatırım alanları zaten mevcuttur. Burada bizim düşündüğümüz, planladığımız MÜSİAD Afyonkarahisar Şubesi üyelerinin ilimizde, hatta bölgemizde ses getirecek hacimde bir yatırım gerçekleştirmesi ve bunun ülkemize örnek olmasıdır” dedi.>>>Nurbanu Tanrıkulu
  SİYASET    02.11.2018 10:38:36

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.01.2019
19.01.2019
19.01.2019
OZEL HABERLER