Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Yolları nakış nakış işliyoruz’
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Şuhut Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin belediye konutlarında devam ettirdiği parke taşı çalışmalarını..

2

Image

Roma döneminden eserler taşınmayı bekliyor
Şuhut ilçesinde Roma döneminden kalma tarihi sütun parçaları ve taşlar sergilenmeyi bekliyor. Koruma Kurulu tarafından bulundukları yerlerde kalmasına..

3

Image

‘Afyon kültür ve sanatla iç içe’
Afyonkarahisar Rıza Çerçel Kültür ve Sanat Merkezi’nde Kent Sanat Buluşması Karma Sergisi’nin açılışında konuşan Vali Gökmen Çiçek, Afyon’un kültür ve..

4

Image

‘Şehrimizin değerini bilelim’
Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İhsan Akar, Afyonkarahisar’ın saklı bir hazine olduğunu belirterek, “Şehrimizin kıymetini bile..

5

Image

‘Belediye işi ekip işidir’
Çobanlar ilçesinde yapılan asfalt çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Ali Altuntaş, “Belediye işi ekip işidir, gönül işidir” dedi ..

6

Image

Basketbolda 10.hafta heyecanı
ING Basketbol Süper Ligi’nin 10.haftasında bugün ve yarın toplam 8 karşılaşma oynanırken, HDI Sigorta Afyon Belediyespor, kendi evinde Frutti Extra Bu..

7

Image

Oto hırsızı güvenlik görevlisinden kaçamadı
Afyonkarahisar'da galeri önündeki otomobili düz kontak yaparak çalmaya çalışan hırsız, güvenlik görevlisiyle yaşadığı kovalamaca sonucu düşerek yarala..

8

Image

Sokağa çıkma yasağını çiğnediler cezayı yediler
Afyonkarahisar'da polisin "dur" ihtarına uymayarak kaçan minibüsteki 4 kişiye, sokağa çıkma yasağını ihlalden para cezası uygulandı...

9

Image

Sahte parayla yakalandılar
Hocalar ilçesinde, kullandıkları otomobilde sahte 12 bin 650 lira çıkan iki şüpheli gözaltına alındı..

10

Image

‘Sürekli işin başında olacağız’
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, ilçedeki doğal gaz hatlarının yapımının devam ettiğini, yapılan çalışmalar esnasında alt yapıya zarar verilme..

11

Image

Eber’de sular çekildi
Türkiye’nin en büyük 12. gölü olarak kabul edilen Eber Gölü’nde kuraklığa bağlı su çekilmesi ürkütücü boyutlara ulaştı. Geçmiş yıllarda balıkçı ve kam..

12

Image

Sağlık hizmetlerine destek
Nuribey Belediyesi açtığı tekstil atölyesi ile hem istihdama katkı sağladı hem de sağlık sektörüne yönelik yardım gerçekleştirdi. Bu kapsamda Nuribey ..

13

Image

Müzik dinletisi ve arşiv çalışmaları
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Devlet Konservatuarı tarafından düzenlenen sanatsal, bilimsel ve kültürel etkinlikler kapsamında müzik dinletisi ve ..

14

Image

“EMRİNİZDEYİM”
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi’nde şehit aileleri ve gazilerle bir araya gelen Vali Gökmen Çiçek, “..

15

Image

550 fidan toprakla buluştu
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Olimpik Yüzme Havuzu bölgesinde 550 adet dişbudak ağacı toprakla buluştu...

16

Image

“Bireysel hatalar sonucu gol yedik”
Afjet Afyonspor Teknik Direktörü Özgür Zengin, Amed Sportif Faaliyetler maçına iyi hazırlandıklarını ancak yapmak istediklerini sahaya yansıtamadıklar..

17

Image

‘Her zaman yanınızdayız’
Taksi ve servis taşımacılığı yapan esnafın sorunlarını dinleyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, şoför esnafların her zaman yanlarında olduklarını söyl..

‘Hedeflerimizi gençlerle gerçekleştireceğiz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Hedeflerimizi gençlerle gerçekleştireceğiz’AK Parti Sandıklı ve Dinar ilçeleri Gençlik Kolları Kongrelerinde konuşan Gençlik Kolları Ege Bölge Koordinatörü ve MKYK üyesi Coşkun Keklik, 2023 hedeflerini gençlerle gerçekleştireceklerini söyledi
  SİYASET    13.10.2020 10:28:19


“Gençsin Önde Yürü İnandığın Yolda Yürü" diyerek başlayan 6. Olağan Gençlik Kolları Kongre süreci hızla tamamlanıyor. Sandıklı ve Dinar ilçe kongreleri pandemi kurallarına uygun bir şekilde yoğun bir katılımla gerçekleşti. Kongrelere İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, Gençlik Kolları Ege Bölge Koordinatörü ve MKYK üyesi Coşkun Keklik, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, ilçe koordinatörlüleri Fahrettin Zobalı, Kadir Meriç Tarkan ve çok sayıda partili katıldı.

“SİZLER 2023 SONRASI
OLUŞACAK EKİPSİNİZ”

Kongrelerde bir konuşma yapan İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, “Kıymetli kardeşlerim bizim kongrelerimiz bayram günleridir. Bayramlar ise elbette coşkunun ve heyecanın doruğa çıktığı günlerdir. Bu kongrelerimiz aynı zamanda partimizin kurumsal kimliğinin iyice pekişmesinin ülkeye hizmet yolunda üretilecek çabalar ve fikirlerinin projelerine dönüştürülmesinin adıdır. Kongreler AK Parti’de bir bahar aşısıdır. Biz siyasetçiler kongreleri genellikle bir bayrak yarışına benzetiriz. Bizde kongrelerin kazananı olur ama kaybedeni olmaz. Kıymetli kardeşlerim bizim kongrelerimizde yeni isimler ortaya çıkabilir. Bir önceki dönemde yönetim içinde bulunanların bir kısmı değiştirilebilir ya da yeniden görev alabilirler ancak ne olursa olsun sonuçta her kongre bir başlangıçtır, bir tazelenmedir. Bu kongremiz de 2023 zaferi öncesi oluşacak ekibin hazırlığıdır” dedi.

“SİYASETİNDE GENÇLERE YER VERMEYEN
HİÇBİR PARTİ BAŞARILI OLAMAZ”

Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ise “Türkiye gibi büyük bir sevdayı yüreğinde taşıyan milletimizin bağrından çıkmış yerli ve milli yolu devam ettiren, sürdüren Recep Tayyip Erdoğan yolunda ilerliyoruz. Onun yolunda iradeli, çalışkan, dürüst bir şekilde dimdik durmaya çalışan gençleriz. Siyasetinde gençlere yer vermeyen hiçbir parti başarılı olamaz ve bugün AK Parti'yi AK Parti yapan Recep Tayyip Erdoğan'ı bugünlere getiren kadınlarımız ve gençlerimizdir” ifadelerine yer verdi.

“2023 TÜRKİYE’Sİ İDEALİNİ
GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ”

Gençlik Kolları Ege Bölge Koordinatörü ve MKYK üyesi Coşkun Keklik de konuşmasında “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman sıklıkla ifade ettiği bir şey var: ‘Gençlerimizden aldığımız ilhamla 2023 hedeflerimizi ilan ettik. Hayata geçirmenin mücadelesini verdik. Yeni nesillere 2053 ve 2071 vizyonlarını emanet ediyoruz.’ Bizlere böylesine güvenen, attığı her adımda gençleri düşünen bir Cumhurbaşkanımız olduğu için gerçekten çok şanslıyız. Biz Recep Tayyip Erdoğan gibi bir liderle yol arkadaşı olmaktan büyük bir onur duyuyoruz” şeklinde konuştu.

“SOSYAL MEDYA KONUSUNDA
ETKİN OLMAK ZORUNDAYIZ”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven de, “Kıymetli gençler sizler yaşınız dolayısıyla bazı şeyleri yaşamadınız. Geçmişte yaşananlar sizlere anlatıldığı zaman bazen hikâye gibi geliyor. Ancak bunları bilmenizi istiyorum. Geçmişte ciddi sorunlar yaşayan bir ülkede yaşıyorduk. En ufak bir konuda krizlerin yaşandığı, her gün yeni yeni devalüasyonların yaşandığı, işsizliğin ve yoksulluğun olduğu bir ülkede yaşıyorduk ve bunların ardından bir IMF memuru gelir bu ülkenin başbakanına emir verir, talimatlarını yaptırır, onun ardından yüksek faizli krediyi verir ve giderdi. Yani halkın seçtiği lider yabancı bir memurdan emir alır ve yetkisiz hale gelirdi. Bu yüzden bu günleri bir daha yaşamamak adına birlik ve beraberliğimizi koruyacağız. Gençlik bizim dinamomuzdur. Siz bizleri desteklenmezseniz, Kadın Kolları destek olmazsa teşkilatımız destek olmazsa biz bir hiçiz” dedi.

“HADDİNİ BİLMEMEK EN
BÜYÜK ZAFİYETTİR”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya da “Bazen beraber yol yürüdüğümüz arkadaşlardan bazıları makam sahipliği düşüp kendi başına kalınca söylediklerini duyup şaşırıyorum. Cumhurbaşkanımız ‘Recep Tayyip Erdoğan'ı Afyon'un yukarı mahallelerinde ben tanıttım’ diyor. İnsanın bu kadar büyük bir egosunun olması için kendisinin kontrol duşu kalması lazım. Çıkı bakalım orada sizi ne kadar tanıyorlar, Tayyip Erdoğan'ı ne kadar tanıyorlar. İnsan kıyas yaparken akla uygun bir kıyas yapar, haddini bilir. Haddini bilmemek en büyük zafiyettir. Sen bu parti ile bir noktaya geldin. Her birimiz bir değer olabiliriz, bilgi birikimimiz olabilir, tecrübelerimiz olur amenna ama bu gücü kuvveti bu iktidar ile elde ediyoruz. Parti iktidarda olduğu için yapabiliyoruz. Bugün CHP'nin Belediyesi'nde bir iş yap bakalım yapabiliyor musun? Git bakalım öyle bir yeteneğin varsa görelim seni! Hani diyorlar ya hedef Kızıl Elma diye, hedef bu milletin mutluluğu, Ortadoğu'nun huzurudur. Bunun içinde 100 yılda 200 yılda gelen bir lider ile çalışma fırsatı buluyoruz. Cumhurbaşkanımız ile çalışmak bizim için büyük bir gururdur, büyük bir şereftir” ifadelerine yer verdi. Sandıklı’da mevcut başkan Ahmet Aktürk, Dinar’da ise mevcut başkan Hasan Gölcük güven tazeledi. Programda Sandıklı İlçe Başkanı Osman Işık, Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Dinar İlçe Başkanı İdris Er, Belediye Başkanı Nihat Sarı ve gençlik kolları başkanları da birer konuşma yaptı.>>>Alkan Kurt

  SİYASET    13.10.2020 10:28:19

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
01.12.2020
01.12.2020
01.12.2020
OZEL HABERLER