Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Sezen istifa etti
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, düzenlediği basın toplantısı ile AK Parti İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı..

2

Image

Türkiye’yi aydınlık geleceğe taşıyacağız’
AK Parti 7.Dinar Kongresi’nde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, karşı çıkanlara inat Türkiye’yi aydınlık geleceklere taşıyacak..

3

Image

‘Sorumlulardan hesap sorulmalı’
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Yunanistan'da bir gazetede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret edilmesini en sert biçimde kınadığını belirt..

4

Image

‘O söz Türk Milletine söylendi’
Büyük Birlik Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Süleyman Çağlar, Yunanistan'da yayımlanan "Dimokratia" adlı sözde gazetenin Cumhurbaşkanı Rece..

5

Image

Yüz yüze eğitim başladı
Milli Eğitim Bakanlığınca, okullarda yüz yüze eğitim, seyreltilmiş uygulamalarla anasınıfı ve ilkokul 1'inci sınıflarda başladı. Vali Gökmen Çiçek, Ge..

6

Image

‘Türkiye nereden nereye geldi?’
Kızılören ve Hocalar Kongreleri’nde Konuşan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 2002 yılınd..

7

Image

Afyonspor sezona galibiyetle başladı: 1-0
Mor beyazlı takıma sezonun ilk maçında üç puan kazandıran tek gol, 70.dakikada Onur Ramazan Toprak’tan geldi
..

8

Image

Milletvekili Taytak’tan müjde: TSE Belgelendirme Müdürlüğü kuruluyor
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak Türk Standartları Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin’i makamında..

9

Image

‘Sürekli sahadayız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu haftaki Cuma namazını Tacı Ahmet Mahallesi’nde kıldı. Başkan Zeybek, yerinde oturan değil, çalışan bir belediyecili..

10

Image

‘Çocuklara kendi özdenetimlerini sağlayıcı yol haritası çiziyoruz’
Psikolog Begüm Hocaoğlu, sınav döneminde çocuklar üzerinde kendi özdenetimlerini sağlayıcı şekilde yol haritası çizdiklerini belirtti ..

11

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

12

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

13

Image

Park yapılıyor
Emirdağ Belediyesi ekipleri tarafından Çıldır Tarlası’na çocuk parkı yapılıyor ..

14

Image

‘Eğitimin sıkıntılarını çözmeye talibiz’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, pandemi nedeniyle eğitimde yaşanan sıkıntıları çözüme kavuşturmaya talip olduklarını ifade etti ..

15

Image

Veteriner Başkaya’ya veda yemeği
Dinar Belediyesi’nden emekli olan Veteriner Hekim Oğuz Başkaya için mesai arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi..

16

Image

‘ÜYELERİMİZİN SESİ OLDUNUZ’
Hisarcıklıoğlu’dan Oda ve Borsa Başkanlarına övgü:..

17

Image

‘Sandıklı için önemli bir fırsat’
Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve eşi Reyhan Tortop belediyeye ait çiçek serasını ziyaret etti. Kaymakam Tortop, çiçek serasının Sandıklı için ..

'Hep beraber başaracağız' | Gazete3.com.tr
Image

'Hep beraber başaracağız'


Eczacılar Günü dolayısıyla düzenlenen programda konuşan Eczacı Odası Başkanı Melih Köken, koronavirüs salgınını kurallara uyarak hep beraber sona erdireceklerini ifade etti
  SİYASET    19.05.2020 17:36:35

Afyonkarahisar'da eczacılar Günü yapılan etkinlikle kutlandı. Kocatepe Anıtına çelenk bırakılmasıyla başlayan programa, katılım için koronavirüs salgını nedeniyle 5 kişiye izin verildi. Programda konuşan Eczacılar Odası Başkanı Melih Köken, "2019 yılı Aralık ayında Çin’de başlayan Covid-19 pandemisi nedeni ile bu güne kadar tüm dünyada 4.500.000 e yakın hasta ve 300 bine yakın kayıp yaşamamızın üzüntüsü ile buruk bir kutlama içindeyiz. Ayrıca ülkemizde de bu süreçte görevi başında kaybettiğimiz 5 meslektaşımızı rahmetle anarken hekim ve sağlık çalışanlarımızın da içinde olduğu 4000 e yakın vatandaşımızı da kaybetmiş olmanın üzüntüsünü hep birlikte yaşıyoruz" dedi.

"ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ"

Salgının Türkiye'de görülmesinin ardından eczacıların üzerine düşen görevleri yerine getirmeye başladığını söyleyen Köken, "Tüm dünyayı etkisi altına alan bu olağan üstü durumu, maalesef ülkemiz 11 Mart 2020 de ilk vakanın tespit edilmesi ile birlikte yaşamaya başladı. Sosyal, ticari, ekonomik ve yaşamsal tüm alanlarımıza etki eden Pandemi sürecinde yeni bir düzene alışıp bununla hayatımızı devam ettirmek zorunda kaldık. Bu süreçte eczacılar olarak bizler ettiğimiz meslek yemini, birinci basamak sağlık hizmet sunucusu olmanın verdiği sorumlulukla 7/24 kesintisiz eczacılık hizmetini devam ettirdik. Bulaş riskini göze alarak verdiğimiz sağlık hizmetinden asla ödün vermeden özveri ile görevimizi yaptık ve yapmaya devam ediyoruz" ifadelerine yer verdi.

27 BİN AYRI NOKTADA
HİZMETLER SÜRÜYOR
27 bin ayrı noktada kronik hastalara ilaçlarını ulaştırdıklarını belirten Köken, "Biz eczacılar, Ülkemizde 27 bin ayrı noktada kronik hastalarımıza ilaçlarını ulaştırıyor ve sağlık tesislerindeki yoğunlaşmanın önüne geçiyoruz. Ücretsiz maske dağıtımı ile şimdiye kadar ilimizde 1 milyon 183 bin ülke genelinde ise seksen milyonun üzerinde maskeyi vatandaşlarımıza hiçbir karşılık beklemeden üstlendiğimiz mesleki sorumluluğun gereği olarak dağıtıyoruz. Bunun yanında eczacılık hizmetini de kesintisiz devam ettiriyoruz.
Pandemi süreci henüz bitmemekle birlikte ülkemizdeki sağlık sisteminin güçlü olması, Sağlık Bakanlığımızın ve Bilim Kurulumuzun yerinde ve zamanında uygulamaya koyduğu kararlar ve etkin tedavi yöntemleri ile ülkemizin bu süreci benzer ülkelere göre daha az hasar ile atlatmakta olduğunu görmek son derece sevindiricidir" ifadelerini kullandı.>>>Gazete3

  SİYASET    19.05.2020 17:36:35

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.09.2020
21.09.2020
21.09.2020
OZEL HABERLER