Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

VALİDEN ATSO'YA AÇIK ÇEK
Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyarette bulundu. ATSO Meclis Başkanı Mehmet Sıtkı Merdivenci, Yönetim Kurulu Başkanı Hü..

2

Image

Vali Çiçek Şuhut’u fethetti
Vali Gökmen Çiçek ilçe ziyaretleri kapsamında dün Şuhut ilçesinde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu..

3

Image

VER DAİRELERİ AL LOJMANLARI
İl Genel Meclisi’nin dünkü oturumunda Afyon Belediyesi’ne ait AFDORA Sitesi’ndeki evlerin, İl Özel İdaresi’ne ait lojmanlarla takas edilmesi konusu gö..

4

Image

Sultandağı kirazına ilgi arttı
Sultandağı ilçesinde hasadına başlanan Napolyon kirazı, Avrupa ve Uzak Doğu ülkelerinden büyük ilgi görüyor. Bahçelerde tarım işçileri tarafından özel..

5

Image

Yeniden ihale edilecek
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Cumhurbaşkanlığı Strateji..

6

Image

‘Afyon’u daha ileri noktaya taşıyacağız’
Vali Gökmen Çiçek, birlik ve beraberlik içinde çalışarak Afyonkarahisar’ı daha ileri noktalara taşıyacaklarını söyledi ..

7

Image

Başkan Zeybek otobüs kullandı
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, direksiyon başına geçerek, ANS-Çarşı güzergahında kullandığı otobüsle pandemi kurallarına yönelik vatandaşlara uyarıla..

8

Image

‘Afyon’a katkı sağlıyorsunuz’
Ahmet İpek Sucukları sahibi Alpay İpek ve Korel Termal Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz, Vali Gökmen Çiçek'i ziyaret etti. ..

9

Image

‘Güzelliklere güzellik katıyoruz’
Taşpınar Mahallesi’ni gezen Belediye Başkanı Zeybek, Afyonkarahisar’ın güzelliğine güzellik kattıklarını söyledi ..

10

Image

‘Tarım konusunda başarısızlar’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, hükümetin tarım konusunda başarısız politikalar yürüttüğünü söyledi ..

11

Image

15 Temmuz Türkiye Kata Karate Şampiyonası Bursa’da yapılacak

Türkiye Karate Federasyonu’ndan yapılan açıklamada 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında gerçekleştirilecek Türkiye Kata Şampiyonas..

12

Image

Koronavirüs denetimi yapılacak
İçişleri Bakanlığı’nın genelgesiyle bugün 81 ilde koronavirüs tedbirlerinin denetimleri yapılacak ..

13

Image

TOKİ kuraları çekildi
İscehisar ilçesinde TOKİ konutlarının kuraları çekildi ..

14

Image

‘Müzakere edilmeli’
Saadet Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Başkan Yardımcıları Erhan Akpınar ve Hüseyin Ayva ile birlikte Afyonkarahisar Baro baş..

15

Image

Kızılay dayanışmayı online platforma taşıdı
Türk Kızılay, COVID-19’la mücadele döneminde dayanışma ruhunun büyümesi hedefiyle çalışmalarına devam ediyor..

16

Image

Yerli malı belgesi sayısı yüzde 52 arttı
4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun 63’üncü maddesi uyarınca Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca hazırlanan ve 13 Eylül 2014 tarihli ve 29118 sayılı Resmi ..

17

Image

Koyuncu gurbetçileri davet etti
Normalleşme süreciyle birlikte uçuşların ve sınırların açılmasıyla gurbetçiler Türkiye’ye gelmeye başladı. Emirdağ Belediye Başkanı Koyuncu, gurbetçil..

‘Hep beraber başardık’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Hep beraber başardık’


Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Kanal 3’ün 11 yıldır Afyonkarahisar’ın bir markası haline geldiğini söyleyerek, “Ortaklarımız, çalışanlarımız, vatandaşlarımız bu kanala sahip çıktılar. Hep beraber bunu başardık” dedi
  SİYASET    19.03.2020 10:22:10

Kanal 3 televizyonunun 11.kuruluş yıldönümü dolayısıyla Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği yönetimi kutlama ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Kurucu Onursal Başkanı H.Hakkı Özsoy, Derneğin Yönetim Kurulu Üyeleri M.Emin Birliktir, İsmail Akar, Hakan Dilek, Ömer Elçi, Faruk Kılınç katıldı. Konukları Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ve Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey ağırladı.

“KANAL 3 AFYON’UN BİR MARKASI”

Ziyarette konuşan Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt, “Kanal 3 televizyonunun 11.kuruluş yıldönümü kutlu olsun. Kanal 3 Afyonkarahisar’ın dünyaya açılan penceresi. 11 yıl önce başladığı yayın hayatını bugünde sizlerin öncülüğünde değerli iş adamlarının katkılarıyla, başarı çıtasını sürekli yükselterek devam ettirmektedir. Afyonkarahisar’ın bir markası olan Kanal 3, ilimiz adına önemli hizmetlere imza atmaktadır” dedi.

“BİRLİKTELİĞİMİZ GENİŞLEDİ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, “Basın camiamızda son yıllarda güzel bir birliktelik yaşıyoruz. Yapılan son genel kurulda da bu birliktelik daha da genişledi.11 yıl nasıl geçti hiç anlayamadık. Birçok zorluk yaşamamıza rağmen, yine de dün gibi geldi. 11 yıl boyunca 24 saat yayın yapmanın büyük mutluluğunu yaşıyoruz. Ortaklarımız, çalışanlarımız, vatandaşlarımız bu kanala sahip çıktılar. Hep beraber bunu başardık. Kanal 3’e bu zamana kadar sahip çıkan, destekleyen herkese teşekkür ediyorum” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    19.03.2020 10:22:10

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
09.07.2020
09.07.2020
09.07.2020
OZEL HABERLER