Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

TEHLİKE KAPIMIZDA
Afyonkarahisar'da koronavirüsten ilk ölüm gerçekleşti. Kentte Covid-19 tedavisi gören 70 yaşındaki erkek hasta hayatını kaybetti..

2

Image

'Üretime devam ediyoruz'
Avşar Emaye Genel Müdürü Murat Tabak, koronavirüs salgını ve ekonomik olarak olumsuz etkilerinin olmasına rağmen, firma olarak üretime devam ettikleri..

3

Image

'Kanserde erken teşhis önemli'
Kanser Haftası dolayısıyla bir açıklama yapan İl Sağlık Müdürü Serhat Korkmaz, kanserde erken teşhisin mücadele de büyük önem taşıdığını ifade etti ..

4

Image

3 bin 152 aileye nakdi yardım
Afyonkarahisar Valiliği, Sosyal Yardımlaşma Vakfı aracılığıyla sosyal yardım veya aylık alan dezavantajlı 3 bin 512 aileye hane başına bin TL olmak üz..

5

Image

AFYON İÇİN VEFA VAKTİ
İş adamları, odalar, sivil toplum kuruluşları, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı öncülüğünde düzenlenecek “Afyon İçin Vefa Vakti” kampanyasının t..

6

Image

Tüm tedbirler değerlendirildi
Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında il genelinde bugüne dek yapılan çalışmalar ve alınan tedbirler Vali Mustafa Tutulmaz başkanlığındaki toplan..

7

Image

'Geçmişteki borçlar nedeniyle makineyi sattık'
Sandıklı Ziraat Odası Başkanı Fatma Toptaş, oda tarafından satışı yapılan patates sökme makinesinin odaya kayıtlı bir makine olduğunu ve usulsüz bir ..

8

Image

'Faturaların ertelenmesini istiyoruz'
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile video konferansta görüştü. Sezen, pandemi hakkında..

9

Image

'Tedbirlere uyalım'
Afyonkarahisar Bakkallar Esnaf Odası Başkanı Cengiz Üstün, Afyonkarahisar'daki bakkal esnaflarının koronavirüsle mücadele kapsamında alınan tedbirler..

10

Image

'O suçlara indirim yok'
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, İnfaz Kanunu değişiklik tasarısında cinsel istismar, terör ve uyuşturucu ticareti suçlarında herhangi..

11

Image

'Kampanyalar iktidarı rahatsız etti'
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, CHP'li koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında başlattığı yardım kampanyalarının iktidarı rahatsız ettiğini bu yüzden..

12

Image

'Koruyucu maske üreteceğiz'
Koronavirüse karşı aldığı önlemler kapsamında toplu yaşam alanlarının temizliğinde hassasiyet gösteren, 65 yaş ve üstü, kronik rahatsızlığı bulunan va..

13

Image

'Milletin işi ve aşıyla ilgili tedbir alınmalı'
..

14

Image

'Avukatlarda kapsama alındı'
Afyonkarahisar Baro Başkanı Turgay Şahin, koronavirüsle mücadele kapsamında avukatların ekonomik etkilerden mücbir sebep kapsamında etkilenecek sektör..

15

Image

'Ateş düşürücü mü verildi?
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, koronavirüs salgını..

16

Image

'Öncelik halkımızın sağlığı'
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya küresel pandemi koronavirüs ile ilgili açıklama yaptı. Türkiye’de önceliğin halkın sağlığı olduğunu sö..

17

Image

'Basın mensupları dikkat etmeli'
İletişim Başkanlığı medya mensuplarının görevleri sırasında Kovid-19’a karşı dikkat etmesi gereken hususları içeren bir rehber hazırladı ..

‘Hep beraber başardık’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Hep beraber başardık’


Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Kanal 3’ün 11 yıldır Afyonkarahisar’ın bir markası haline geldiğini söyleyerek, “Ortaklarımız, çalışanlarımız, vatandaşlarımız bu kanala sahip çıktılar. Hep beraber bunu başardık” dedi
  SİYASET    19.03.2020 10:22:10

Kanal 3 televizyonunun 11.kuruluş yıldönümü dolayısıyla Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği yönetimi kutlama ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Kurucu Onursal Başkanı H.Hakkı Özsoy, Derneğin Yönetim Kurulu Üyeleri M.Emin Birliktir, İsmail Akar, Hakan Dilek, Ömer Elçi, Faruk Kılınç katıldı. Konukları Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ve Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey ağırladı.

“KANAL 3 AFYON’UN BİR MARKASI”

Ziyarette konuşan Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt, “Kanal 3 televizyonunun 11.kuruluş yıldönümü kutlu olsun. Kanal 3 Afyonkarahisar’ın dünyaya açılan penceresi. 11 yıl önce başladığı yayın hayatını bugünde sizlerin öncülüğünde değerli iş adamlarının katkılarıyla, başarı çıtasını sürekli yükselterek devam ettirmektedir. Afyonkarahisar’ın bir markası olan Kanal 3, ilimiz adına önemli hizmetlere imza atmaktadır” dedi.

“BİRLİKTELİĞİMİZ GENİŞLEDİ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, “Basın camiamızda son yıllarda güzel bir birliktelik yaşıyoruz. Yapılan son genel kurulda da bu birliktelik daha da genişledi.11 yıl nasıl geçti hiç anlayamadık. Birçok zorluk yaşamamıza rağmen, yine de dün gibi geldi. 11 yıl boyunca 24 saat yayın yapmanın büyük mutluluğunu yaşıyoruz. Ortaklarımız, çalışanlarımız, vatandaşlarımız bu kanala sahip çıktılar. Hep beraber bunu başardık. Kanal 3’e bu zamana kadar sahip çıkan, destekleyen herkese teşekkür ediyorum” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    19.03.2020 10:22:10

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
02.04.2020
02.04.2020
02.04.2020
OZEL HABERLER