Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Karakol ailesinin acı günü
MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Karakol’un amcası Süleyman Karakol, vefat etti. Merhum Karakol, Tınaztepe beldesinde son yolculuğuna uğurland..

2

Image

'Biz birlikte güçlüyüz'
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt ve yönetim kurulu üyeleri, kuruluşunun 16. yılı nedeniyle Kadınana Gazetesi’ne bir kutlama ..

3

Image

Sorunlar tespit edildi ÖNERİLER SUNULDU
Afyonkarahisar’da, 27 Kasım’da düzenlenen Sivil Toplum Kuruluşları İstişare Toplantısı’nda; kentimizle ilgili sorunlar belirlenerek sorunların gideril..

4

Image

Özdilek engellileri unutmadı
Özdilek Afyonkarahisar, 3 Aralık Engelliler Günü dolayısıyla özel eğitim ve rehabilitasyon gören çocuklara, ev sahipliği yaptı. Afyonkarahisar Özel Eğ..

5

Image

‘Çalışmalarımız artarak devam edecek’
Engelliler Meclisi üyelerini makamında ağırlayan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Belediyesi’nin engellilere yönelik çalışmalarının arta..

6

Image

Afyon mutfağı gökyüzünde tanıtılıyor
Türk Hava Yolları’nın (THY) kabin içi dergisi olan ve ayda yaklaşık 500 bin tirajıyla Türkiye’nin en fazla okunan dergisi Skylife’ın, aralık sayısı çı..

7

Image

‘Hizmetlere ve görevlerinize odaklanın’
Kızılören ilçesinde muhtarlarla bir araya gelen Vali Mustafa Tutulmaz, vatandaşlara hizmet noktasında muhtarlara büyük görevler düştüğünü söyleyerek; ..

8

Image

Kaplıca misafirleri ilçeyi geziyor
Sandıklı Hüdai Kaplıcaları’na gelen misafirlere, Sandıklı ilçe turları devam ediyor. ..

9

Image

‘Herkesi kucaklayalım’
Vali Mustafa Tutulmaz, Evciler ilçesinde muhtarlara çağrıda bulunarak vatandaşlara hizmet noktasında herkese eşit davranılması gerektiğini belirterek,..

10

Image

‘Yaşam standartlarını yükselteceğiz’
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna; Yeniden Refah Partisi iktidarında, vatandaşların yaşam standartlarının yükseltileceğini söyledi...

11

Image

‘Engelleri hep beraber aşacağız’
Afyonkarahisar protokolü, 3 Aralık Engelliler Günü dolayısıyla mesajlar paylaştı. Engellilerin, hayatın önemli bir parçasının olduğunun ifade edildiği..

12

Image

Camiler restore edilecek
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, ilçede bulunan Hamamönü ve Müradin camilerinin restore edilmesi için Kütahya Vakıflar Bölge Müdürü Ahmet Aydın’..

13

Image

6 bin fidan dağıtıldı
Afyonkarahisar Orman İşletme Müdürlüğü tarafından İscehisar ilçesinde 6 bin adet fidan dağıtıldı. ..

14

Image

Kooperatifler Fuarı düzenlenecek
Ticaret Bakanlığı tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Türkiye Kooperatifler Fuarı "Küresel Ekonomiye Kooperatif Etkisi" teması ile 5-8 Aralık..

15

Image

‘Geleceğe yönelik ümitlerimiz arttı’
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, 2019 yılının üçüncü çeyreğindeki büyümenin ümit verici bir gelişme olduğunu söyleyerek: “2020’de, ekonomide daha güçlü bi..

16

Image

‘İntiharların sebepleri ortadan kaldırılmalı’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Erhan Akpınar, insanların siyanürle intihar etmesini engellemek amacıyla siyanür satışının yasaklanmasını..

17

Image

Karakaş istişare etti
Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, makamında konukların ağırlayarak, istişare etti. ..

‘Hep beraber hareket edeceğiz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Hep beraber hareket edeceğiz’


İscehisar SYDV Mütevelli heyeti üye seçimi toplantısında konuşan Kaymakam Uğur Kapar, heyete seçilen üyeleri tebrik ederek, sorunların çözümünde hep beraber hareket edeceklerini söyledi.
  SİYASET    02.12.2019 10:33:30

İscehisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 2020 yılı faaliyet dönemi mütevelli heyeti üye seçimi Kaymakam Uğur Kapar başkanlığında gerçekleştirildi. Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirilen mütevelli heyeti üye seçimine 21 muhtar katıldı.

Kaymakam Uğur Kapar başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda; 2019 yılının genel değerlendirilmesi yapıldı. 2020 yılında yapılacak çalışmalar ile yürütülecek faaliyetlerin de planlandığı toplantıda Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti’nde görev alacak iki üyenin seçimi yapıldı. Yapılan seçimde, köy muhtarlarını temsilen Doğlat Köyü Muhtarı Özkan Arık ve mahalle muhtarlarını temsilen Medrese Mahallesi Muhtarı Alper Tükenmez SYDV 2020 yılı faaliyet dönemi mütevelli heyetine seçilerek muhtarları temsil etme hakkı kazandı.
“MUHTARLARA BÜYÜK GÖREVLER DÜŞÜYOR”
Kapar, "Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızın 2020 yılı faaliyet döneminde görev alacak tüm muhtarlarımızdan mahallelerimizde ve köylerde yaşayan mağdur ve muhtaç durumda bulunan vatandaşlarımızın tespitinin yapılarak vakıf başkanlığımızın bilgilendirilmesini önemle rica ediyorum. Halkımıza ve yardıma muhtaç vatandaşlarımıza sizlerin aracılığıyla ulaşarak hizmet sunuyoruz. Mahalle muhtarları olarak sizler vatandaşımızın ve devletimizin temsilcisisiniz. Bu nedenle vakıf çalışmaları dışındaki konularda da mahallelerinizde karşılaştığınız sorunları hep birlikte iletişim içerisinde çözme gayreti içerisinde olacağız” dedi.
PLAN VE BÜTÇE GÖRÜŞMELERİ YAPILDI
Yeni seçilen mütevelli heyeti üyesi muhtarlara görevlerinde başarılar dileyen Kaymakamımız toplantıya katılan tüm katılımcılara teşekkür etti. Mütevelli seçiminin ardından Köylere Hizmet Götürme Birliği, plan ve bütçe görüşmelerine geçildi. Köylere Hizmet Götürme Birliği, plan ve bütçe görüşmelerinde yapılan açık oylama usulü ile 2020 yılının plan ve bütçesi oylamaya sunuldu. Oybirliği ile plan ve bütçe kabul edilerek görüşme sona erdi. Kapar başkanlığında yapılan plan ve bütçe görüşmesine, İl Genel Meclis Üyeleri Murat Dikmen ve İbrahim Akkaya, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Kasım Yıldırım ve köy muhtarları katıldı.>>>Gazete3

  SİYASET    02.12.2019 10:33:30

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
04.12.2019
04.12.2019
04.12.2019
OZEL HABERLER