Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

'Projelerimizi aşama aşama hayata geçireceğiz'
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, "2020’de Covid-19 salgınına rağmen, hizmetlerimizden, projelerimizden ve faaliyetlerimizden geri durmadık. Sosyal mesa..

2

Image

'Hukuk ve vicdan garabeti yaratmıştır'
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Ömer Faruk Gergerlioğlu'nun yeniden milletvekili olması, Türkiye '..

3

Image

Motosikletli sporcular hünerlerini sergiledi
Afyonkarahisar Belediyesi'nin katkılarıyla 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlileri kapsamında Afyon Motor Sporları Merkezi'nde Avrupa ve ..

4

Image

'Esnaflarımızın talep ettiği sayıda bina yapılacak'
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, ilçeye yapılacak olan Galericiler Sitesi Projesi'nde bina sayı sınırının kaldırıldığının müjdesini vererek, "Esnafl..

5

Image

'Afyon'un yaşanabilir bir kentsel dönüşüme ihtiyacı var'
Afyonkarahisar'da düzenlenen 'Yaşanabilir Kentsel Dönüşüm" toplantısında konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, "Afyon'un yaşanabilir bir ken..

6

Image

Bakan Soylu çocukları sevindirdi
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun gönderdiği 200 bisiklet, Kurban Bayramı öncesi Afyonkarahisarlı çocuklara dağıtıldı..

7

Image

Başkan Zeybek, Kocaşaban'ı tebrik etti
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İstanbul Sanayi Odası'nın 2’inci 500 büyük sanayi kuruluşları sıralamasına giren Cumhuriyet Sucukları firmasının sahi..

8

Image

SYDV bayram öncesi yüzleri güldürdü
Vali Gökmen Çiçek başkanlığında toplanan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Kurban Bayramı öncesinde Afyonkarahisar merkez, merkeze bağlı kasaba v..

9

Image

Vali Çiçek konuklarını ağırladı
Vali Gökmen Çiçek'i Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Karabacak, Adli Yargı ve Adalet Komisyonu Başkanı Fatih Serdar Köken, Türkiye İşitme Engelliler A-Mill..

10

Image

'Sportif faaliyetlere önem veriyoruz'
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar'da sportif faaliyetlere önem verdiklerini söyleyerek, "Bu hassasiyet ile yaptığımız çalışmalar neticesi..

11

Image

ATO Yönetim Kurulu Başkanı Baran: 'ATSO başarılı çalışmalara imza atıyor'
..

12

Image

Belediye Kurban Bayramı'na hazır
Afyonkarahisar Belediyesi, Kurban Bayramı nedeniyle bayram öncesi ve bayram süresince gerekli tüm tedbirleri aldı..

13

Image

'ATSO başarılı çalışmalara imza atıyor'
Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’e nezaket ziyar..

14

Image

'Hiçbir alçaklığa hiçbir hainliğe izin vermeyeceğiz'
Afyonkarahisar'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla düzenlenen programda konuşan Vali Gökmen Çiçek, “15 Temmuz akşamı da Afyonkarah..

15

Image

Baran'dan Zeybek'e ziyaret
Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'i ziyaret etti. Başkan Zeybek ziyaretle ilgili olarak yaptığı..

16

Image

'Keşke AYM'de daha fazla avukat bulunsa'
Anayasa Mahkemesi Üyesi ve Uyuşmazlık Mahkemesi Başkanı Celal Mümtaz Akıncı, “Keşke Anayasa Mahkemesi’nde daha fazla avukat bulunsa. Anayasa Mahkemesi..

17

Image

'Tüm teşkilatlarımızla teyakkuz halindeyiz'
İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Denizli programı dönüşü Dazkırı ilçesinde mola verdi. Aydın, burada yaptığı açık..

‘Her an seçim olacak gibi hazır olmalıyız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Her an seçim olacak gibi hazır olmalıyız’


İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, her an seçim olacakmış gibi teşkilatın hazır olmasını ve eksiklerin giderilmesinin talimatını verdi
  SİYASET    14.09.2020 11:10:20

İYİ Parti İl Başkanlığı’nda görev bölümü yapıldı. Yapılan görev bölümünde, İl Sekreterliğine Tevfik Sarı, İl Muhasipliğine Şaban Çallıöz, Parti Sözcülüğü’ne Mehmet Bahşi, Teşkilat Başkanlığına Celal Bursalıoğlu, Seçim Hukuk İnsan Haklarına Eyüp Hasırcıoğlu, Siyasi İşler Selahattin Mühsürler, Uluslararası Türk Dünyası’ndan Sorumlu Hamdi Arık, AR-GE den Sorumlu Celal Başpınar, Mahalli İdareden Sorumlu Ahmet Hastürk, Ekonomiden Sorumlu Nazan Balcı Gülener, Basın Yayın Medyadan Sorumlu Halil Erdin, Strateji İletişimden sorumlu Zekeriya Okyar, Eğitim Kültür’den Sorumlu Mehmet Adar, Sosyal ve Kadın Politikaları’ndan Sorumlu Sevgi Ayar, Teknoloji Çevre politikalarından sorumlu Ramazan Derin, Sivil Toplum ve halkla ilişkilerden sorumlu Serdar Balık getirildiler. İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu teşkilatta yeni göreve gelen yönetim kurulu üyelerine yapacakları çalışmalarda başarılar diledi.

GENİŞLETİLMİŞ DİVAN
TOPLANTISI YAPILDI

Hafta sonunu dolu dolu geçiren İYİ Parti genişletilmiş divan toplantısıyla çalışmalara start verdi. 18 İlçe Başkanı ve İlçe Sekreterlerinin katılımıyla başlayan toplantıda İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu bir açılış konuşması yaptı. Mısırlıoğlu konuşmasında her an seçim olacakmış gibi tüm teşkilatların hazır olmasını ve eksikliklerin bir an önce giderilmesi yönünde talimatlar verdi. Teşkilat Başkanı Celal Bursalıoğlu ise, İlçe Başkanlarına tüzükteki maddeler doğrultusunda çalışmalara hız vermelerini, İlçe başkanlarının il teşkilatıyla iş birliği içinde olmalarını söyledi. Önümüzdeki Ekim ayı toplantısının Emirdağ İlçesinde yapılmasına karar verildi.>>>Gazete3

  SİYASET    14.09.2020 11:10:20

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER