Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Sezen istifa etti
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, düzenlediği basın toplantısı ile AK Parti İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı..

2

Image

Türkiye’yi aydınlık geleceğe taşıyacağız’
AK Parti 7.Dinar Kongresi’nde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, karşı çıkanlara inat Türkiye’yi aydınlık geleceklere taşıyacak..

3

Image

‘Sorumlulardan hesap sorulmalı’
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Yunanistan'da bir gazetede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret edilmesini en sert biçimde kınadığını belirt..

4

Image

‘O söz Türk Milletine söylendi’
Büyük Birlik Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Süleyman Çağlar, Yunanistan'da yayımlanan "Dimokratia" adlı sözde gazetenin Cumhurbaşkanı Rece..

5

Image

Yüz yüze eğitim başladı
Milli Eğitim Bakanlığınca, okullarda yüz yüze eğitim, seyreltilmiş uygulamalarla anasınıfı ve ilkokul 1'inci sınıflarda başladı. Vali Gökmen Çiçek, Ge..

6

Image

‘Türkiye nereden nereye geldi?’
Kızılören ve Hocalar Kongreleri’nde Konuşan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 2002 yılınd..

7

Image

Afyonspor sezona galibiyetle başladı: 1-0
Mor beyazlı takıma sezonun ilk maçında üç puan kazandıran tek gol, 70.dakikada Onur Ramazan Toprak’tan geldi
..

8

Image

Milletvekili Taytak’tan müjde: TSE Belgelendirme Müdürlüğü kuruluyor
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak Türk Standartları Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin’i makamında..

9

Image

‘Sürekli sahadayız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu haftaki Cuma namazını Tacı Ahmet Mahallesi’nde kıldı. Başkan Zeybek, yerinde oturan değil, çalışan bir belediyecili..

10

Image

‘Çocuklara kendi özdenetimlerini sağlayıcı yol haritası çiziyoruz’
Psikolog Begüm Hocaoğlu, sınav döneminde çocuklar üzerinde kendi özdenetimlerini sağlayıcı şekilde yol haritası çizdiklerini belirtti ..

11

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

12

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

13

Image

Park yapılıyor
Emirdağ Belediyesi ekipleri tarafından Çıldır Tarlası’na çocuk parkı yapılıyor ..

14

Image

‘Eğitimin sıkıntılarını çözmeye talibiz’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, pandemi nedeniyle eğitimde yaşanan sıkıntıları çözüme kavuşturmaya talip olduklarını ifade etti ..

15

Image

Veteriner Başkaya’ya veda yemeği
Dinar Belediyesi’nden emekli olan Veteriner Hekim Oğuz Başkaya için mesai arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi..

16

Image

‘ÜYELERİMİZİN SESİ OLDUNUZ’
Hisarcıklıoğlu’dan Oda ve Borsa Başkanlarına övgü:..

17

Image

‘Sandıklı için önemli bir fırsat’
Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve eşi Reyhan Tortop belediyeye ait çiçek serasını ziyaret etti. Kaymakam Tortop, çiçek serasının Sandıklı için ..

‘Hizmetlerin takipçisi olun’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Hizmetlerin takipçisi olun’Bayat ilçesinde muhtarlarla bir araya gelen Vali Mustafa Tutulmaz, muhtarlardan köylerde yapılan hizmetlerin takipçisi olmalarını istedi.
  SİYASET    07.11.2019 11:08:20


Vali Mustafa Tutulmaz Bayat ilçesinde merkez mahalle ve köy muhtarlarıyla toplantıda bir araya geldi. Şehit Bahadır Özenç Çok Programlı Anadolu Lisesi konferans salonunda yapılan toplantıya Vali Mustafa Tutulmaz, Bayat Kaymakam Vekili Ömer Tekeş, Bayat Belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur, İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Acar, İl Özel İdaresi Yol Şube Müdürü Emin İpek, Su ve Kanal Hizmetleri Müdür Vekili İsmail Dağ, ilçe müdürleri ile köy ve mahalle muhtarları katıldı.
ÇİFT TARAFLI ELÇİLİK GÖREVİ YÜRÜTÜYORSUNUZ
Toplantıda konuşan ve yılda en az bir kez ilçelerde ve köylerde incelemelerde bulunduğunu söyleyen Vali Mustafa Tutulmaz: “Vatandaşın derdini devlete ileten kişilersiniz. Aynı zamanda devletin vatandaşa karşı ilettiklerini köylüye ulaştıran kişilersiniz. Çift taraflı elçilik görevi yürütüyorsunuz. Sorumluluğunuz yüksek. İlçelere ve köylere yapılan hizmetlerde hepimizin sorumluluğu var. Sizlerde bu hizmetlerin gözlemcisi, takipçisi olun. Yanlışlıkları takip edin ve gerekli yerlere bildirin. Kamu yatırımlarına yönelik olumsuz bir tablo var. Doğal afetlerde ilk yıkılan veya hasar gören yerler kamu binaları. Bu açıdan dikkatli olmak gerektiğini düşünüyorum. Kamu yatırımı milli servettir” dedi.
“BULUNDUĞUMUZ KONUMLARI
HİZMET ODAKLI KULLANALIM”
Vatandaşa değer verilmesi gerektiğini vurgulayan ve bizler vatandaşa hizmet için varız diyen Vali Mustafa Tutulmaz: “Taşımalı eğitimde servis araçları önem arz ediyor. Servis araçlarını usulüne uygun mu değil mi?, Yanlışlığı var mı? Bunları takip edelim. Vatandaş bu çocukları devlete teslim ediyor. Bu noktada yaşanacak her türlü olumsuzluk kamu vicdanını rahatsız eder. Hepimiz üzerimize düşeni yapmak zorundayız. Bizler vatandaşlara hizmet etmek için varız. Bulunduğumuz konumları hizmet odaklı kullanalım. Her zaman kullandığım bir yöntem var. Empati kurun. Vatandaşın gözüyle de bakabilin. Empati yanlış yapma ihtimalini ortadan kaldırıyor. Vatandaşa değer verelim. Biz bir yerde hizmet veren kesimiz, diğer taraftan da birçok noktada hizmet alan tarafız. Bize nasıl davranılmasını istiyorsa bizde vatandaşa öyle davranmalıyız. Vatandaş var olduğu için varız. Onların huzuru, devlete ve millete olan güvenini arttırmalıyız” diye konuştu.
KÖYLERİMİZİ DÜZENLİ VE TEMİZ TUTALIM
Köylerin temiz ve düzeni konusunda da uyarılarda bulunan Vali Mustafa Tutulmaz: “Köylerimizde metruk binalar, atıl durumda bulunan araçlar, molozlar konusunda duyarlı olalım. Köylerimizi düzenli ve temiz tutalım. Köylerimizde genellikle elektrik arızalı ile ilgili şikâyetler geliyor. Bu alanda Enerji Bakanlığı yanmayan sokak lambaları için Aydınlatma Mobil Uygulaması geliştirdi. Yanmayan sokak lambalarını bu uygulamadan ihbar edebilirsiniz. Aynı şekilde bakanlığımızın Uyuma adlı bir mobil uygulaması var. Uyuşturucu ekimi, kullanımı ya da herhangi bir olumsuzluk varsa bunu kimliğiniz gizli şekilde ihbar edebilirsiniz. Uyuşturucu konusu hepimizin dikkat etmesi ve hassas davranması gereken bir konu. Bizlerde elimizden geleni yapalım” şeklinde konuştu.
ÖĞRETMENLERLE GÖRÜŞTÜ, SINIFLARI ZİYARET ETTİ
Vali Mustafa Tutulmaz toplantı sonrası ilçedeki temaslarını sürdürdü. Öncelikle Şehit Bahadır Özenç Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde görev yapan öğretmen ve idarecilerle toplantı yapan Vali Mustafa Tutulmaz, toplantıda öğrencilere kitap okuma kültürünün öğretilmesi, kitap okumaya teşvik edilmesi konusunda uyarılarda bulundu. Şehit Bahadır Özenç Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde sınıfları da ziyaret eden Vali Mustafa Tutulmaz, öğrencilerle sohbet ederek, eğitim öğretim dönemi ve derslerindeki genel durum hakkında bilgiler aldı. Öğrencilere, çok çalışmaları ve başarılı bireyler olmaları tavsiyelerinde bulundu.>>>Gül Seçkin

  SİYASET    07.11.2019 11:08:20

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.09.2020
21.09.2020
21.09.2020
OZEL HABERLER