Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Başkan Sarı boş durmuyor
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Ankara’da temaslarda bulundu. Başkan Sarı, Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Birol Ekici’yi ziyaret edere..

2

Image

1994 yılı İstanbul için milat
İstanbul’un su problemini çözüme kavuşturduklarını söyleyen Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, “1994 yılından önce..

3

Image

YERLİ MALI KULLAN YÖRESEL ÜRÜN TÜKET
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, yerli mallarının ülkelerin ekonomik gelişimleri için çok önemli olduğunu belirterek, “Yerli Malı Kullan, Y..

4

Image

AK Parti Şuhut Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.
AK Parti Şuhut İlçe Başkanlığı Haftalık Yönetim Kurulu Toplantısı, İlçe Başkanı Ali Diren Başkanlığında gerçekleşti. Toplantıda yapılan çalışmalar değ..

5

Image

Soydaşlarımız esir tutuluyor
Dünden Bugüne Doğu Türkistan konferansında konuşan Türk Ocakları Afyonkarahisar Şube Başkanı Prof. Dr. Yavuz Osman Birdane, Doğu Türkistan’daki Türkle..

6

Image

Cam ve Cam Ürünleri Meclisi toplandı
TOBB Türkiye Cam ve Cam Ürünleri Sanayi Meclisi Toplantısı, TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayhan Zeytinoğlu ile Meclis Başkanı Gizep Sayın başk..

7

Image

Sosyal sorumluluk projeleri üretilecek
Afyonkarahisar Belediyesi bayan kurum müdürleri ve daire müdürlerinin eşleri, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in eşi Sevim Zeybek öncülüğünde sosyal so..

8

Image

e-Belediye Bilgi Sistemine geçildi
İçişleri Bakanlığı e-Belediye Bilgi Sistem Projesine dahil olan Afyonkarahisar Belediyesi, artık tüm yazışmalarını elektronik ortamda yapacak. Sistem,..

9

Image

Jandarma kaçakçılara göz açtırmadı
İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler Afyonkarahisar’da yaptıkları operasyonda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirdi. Olayla ilgili oldukları anl..

10

Image

İscehisar Belediyesi ekipleri tarafından TOKİ yolunun yapım çalışmaları devam ediyor.
İscehisar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce başlatılan TOKİ yol çalışmaları devam ediyor...

11

Image

Geleceği kadınlarla beraber inşa edeceğiz
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO Congresium’da düzenlenen “Uluslararası Yerel Yönetimlerde Kadın Şûrası”nda yaptığı konuşmada, Türkiye’nin gele..

12

Image

İlçeler tanıtılıyor
AK Parti Yerel Yönetimler Kadın Şurası’nda, stantlar açılarak, ilçelerin tanıtımları yapılıyor.
AK Parti tarafından farklı coğrafyaların yerel yö..

13

Image

Toplu sözleşme ön görüşmesi
Dinar Belediyesi personel şirketinde çalışan işçileri ilgilendiren Toplu İş Sözleşmesi için sendikalar ile yeni yıl öncesi ön görüşmeler başladı...

14

Image

Hak arama kültürü yaygınlaşmalı
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, vatandaşların Kamu Denetçiliği Kurumu yetkileri konusunda bilgilendirilmesi gerektiğini belirterek, “Ön..

15

Image

Yardımlaşma duygusunu perçinliyor
Kütahya Vakıflar Bölge Müdürü Ahmet Aydın’ı ağırlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, vakıfların toplumdaki yardımlaşma duygusunu perçinle..

16

Image

Ülkeyi sevmek hizmetle olur
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, sosyal medya hesabından 12.12.2012 ve 11.12.2013 tarihlerinde hizmete açtıkları ..

17

Image

Prof. Dr. Veysel Eroğlu: ‘Ülkeyi sevmek hizmetle olur’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, sosyal medya hesabından 12.12.2012 ve 11.12.2013 tarihlerinde hizmete açtıkları ..

“Huzurlu, mutlu bir Afyon’u yakalamalıyız” | Gazete3.com.tr
Image

“Huzurlu, mutlu bir Afyon’u yakalamalıyız”Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz Şuhut’ta muhtarlarla bir araya geldi. Vali Tutulmaz, mutlu iller arasında gösterilerin Afyonkarahisar’da huzur ve mutluluğun yakalanması gerektiğine dikkat çekti.
  SİYASET    23.08.2019 11:09:14

Vali Mustafa Tutulmaz Şuhut ilçesinde merkez mahalle ve köy muhtarlarıyla toplantıda bir araya geldi. Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda yapılan toplantıya Vali Mustafa Tutulmaz, Kaymakam Nurullah Kaya, Belediye Başkanı Recep Bozkurt, İl Özel İdare Genel Sekreteri Murat Toy, İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Acar, ilçe müdürleri ile köy ve mahalle muhtarları katıldı. Toplantıda öncelikle mahalli idareler seçimleri değerlendirildi. Vali Tutulmaz, Muhtarlık müessesi ve görevleri, kolluk birimleriyle işbirliği, taleplerde hiyerarşik silsilenin takibi, istek ve taleplerde fayda ve maliyet analizi, kamu görevlileriyle işbirliği ve denetim, kamu yatırımlarının takibi, düğünlerde silah atılmaması hakkında muhtarlara detaylı bilgiler verdi.
“GÖREVİNİZİ İYİ YÖNDE KULLANIN!”
Toplantıda konuşan Vali Mustafa Tutulmaz: “Yapılan yerel seçimler sonrası yeni bir dönemde sizler görev başındasınız. Şuhut ilçemizde yapılan seçimler sonrası muhtarlarımızın yüzde 66’sı değişmiş. Yani 3’te 2’lik bir değişim var. Hem tanışma, hem de genel olarak idarenin işleyişi hakkında bilgilendirme yapmak için sizlerle bir aradayız. Öncelikle seçilen tüm muhtarlarımızı tebrik ediyorum. Artık sizleri zor bir görev bekliyor. Köyün huzuru, asayişi sizlere düşüyor. Yetkinizi iyi yönde kullanın. En ücra köyden, en merkezi yere kadar bizlerin huzuru sağlamamız gerekiyor. Herkese eşit davranın. Görevinizi iyi yönde kullanın. Bize düşen huzurlu, mutlu bir Afyon’u hep beraber yakalamamızdır” dedi.
KÖYLERDE ALT YAPI PROBLEMLERİ TAMAMLANDI
Son yıllarda köy yatırımlarına önem verildiğini ve köy alt yapılarının önemli bir oranda tamamlandığını belirten Vali Mustafa Tutulmaz: “Alt yapı ve diğer günlük işleyen alanlarda günlük problemler çıkabilir. İşleyen sistemde zaman zaman arızalar çıkabilir. Ama genel olarak alt yapı problemi tamamlandı. Bundan sonraki süreçte arızalar ve yenileme işlemleri ile sosyal tesis inşaları devam edecek. Her köyümüzü yaşanabilir hale getirebilmeliyiz. Hizmet isterken sizden ricam önceliği iyi belirleyin. Kaynakları israf etmeyelim. Köyde yaşayanın olmadığı bir yere düğün salonu olmaz örneğin. Kendi plent tesisimiz var, artık köy yollarımızı sıcak asfalt ile kaplıyoruz. Dün itibariyle tesisimiz hizmete başladı. Artık kendi asfaltımızı üretiyoruz. Önemli olan köylerde nüfus olarak hayatın sürüyor olması. Az nüfuslu bir yerde çok büyük hizmetler beklememek gerek. Çünkü bu hizmetlerde 82 milyon vatandaşın hakkı var” diye konuştu.>>>Mehmet TABAK

  SİYASET    23.08.2019 11:09:14

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
13.12.2019
13.12.2019
13.12.2019
OZEL HABERLER