Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Afyonkarahisar’ı birlikte uçuracağız’
Vali Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’a yapılacak olan çalışmalar hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Vali Çiçek, bir..

2

Image

Rektör Karakaş Yönetim Kurulu Başkanı seçildi
Zafer Teknopark Genel Kurulu yapıldı. AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, genel kurulda Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi. Teknopark G..

3

Image

‘Afyon imrenilen bir şehir olacak’
Taşpınar Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’ın her yerine hizmet edeceklerini ve Afyon’u imrenilen ..

4

Image

İş birliği protokolü imzalandı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ile Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Girişimci Öğretmen Eğitimi: E-STEM” eğitiminde iş birliği pro..

5

Image

‘İlimizi en iyi şekilde tanıtıyorlar’
Afyonkarahisar’daki işletmeleri ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’ın adını tanıtan firmalara teşekkür ederek, işlerinde bere..

6

Image

Sollama kavgası kanlı bitti
Afyonkarahisar’da peş peşe seyir halindeki iki tır ve bir otomobil sürücüsü arasında çıkan hatalı sollama tartışması kanlı bitti. Otomobil sürücüsünün..

7

Image

‘Kadınlar geleceğe güvenle bakacak’
CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, kadınların ekonomik özgürlüğüne sahip olduğu, kendi geleceğine güven içinde bakabildiği yarınları kuca..

8

Image

Mahalle bakkallarından alışveriş yapıp dağıttılar
AK Parti İl Başkanlığı yeni bir proje başlattı. Proje ile mahalle bakkallarının canlandırılması için alışveriş yapılıyor, alınan gıda malzemeleri de m..

9

Image

Başkan Demirel rekor kırdı
İhsaniye İlçesine bağlı Döğer Kasabasında kilit parke taşı döşemesi ve çevre düzenlemesinde rekor kırıldı. Döğer Belediye Başkanı Mehmet Demirel, 1,5..

10

Image

Devremülk dolandırıcılarına operasyon
Devremülk satışı üzerinden vatandaşları dolandırdıkları iddia edilen organize suç örgütüne yönelik jandarma tarafından Afyonkarahisar merkezli İzmir’d..

11

Image

‘Mağdur olmamak için tarım sigortası yaptırın’
Afyonkarahisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet Çankaya, çiftçileri ve üreticileri Tarım Sigortalarını yaptırmaları konusunda uyardı ..

12

Image

Vefat eden şehit annesi ebediyete uğurlandı
Şuhut ilçesinde 1999 yılında şehit olan Emin Özdemir’in annesi Ayşe Özdemir vefat etti. Şehit annesi kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna..

13

Image

Donmak üzere olan köpek kurtarıldı
Sandıklı ilçesindeki Akdağ’da soğuk ve kar nedeniyle donmak üzere olan yavru köpeği vatandaşlar kurtardı..

14

Image

‘Kalbimiz her zaman sizlerle’
Afyonkarahisar 2021 Yılı Şehitler Takvimi tanıtım programında konuşan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Şehit ailelerimiz bizim için çok özel ve çok de..

15

Image

‘Afyon için çalışmaya devam edeceğiz’
Belediye Başkanlarını ziyaret eden MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar için çalışmalar devam edeceklerini söyledi ..

16

Image

Sınır dışı edilecekler
Dinar ilçesinde farklı suçlara karıştığı belirlenen 6 yabancı uyruklunun sınır dışı edileceği bildirildi
..

17

Image

Köy sakinleri alan kılavuzu olacak
Frig Vadisi bölgesinin daha iyi tanıtılması için ‘Frigya Afyonkarahisar Bölgesi Yöre Halkı Turizm Bilinçlendirme Eğitim Programı’ başlarken, toplantıy..

‘İç piyasa güvenceli bir şekilde gelişecek’ | Gazete3.com.tr
Image

‘İç piyasa güvenceli bir şekilde gelişecek’


Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Halkbank arasında, tedarik zincirine destek olacak Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı protokolü imzalandı. ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, yapılan anlaşmanın iç piyasanın güvenceli olarak gelişmesine katkı sağlayacağını söyledi
  SİYASET    13.01.2021 17:29:38


Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Halkbank arasında, tedarik zincirine destek olacak Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı protokolü imzalandı. ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, yapılan anlaşmanın iç piyasanın güvenceli olarak gelişmesine katkı sağlayacağını söyledi

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ile Halkbank OSB Şube Müdürü Gökhan Tuğ’un imzaladığı protokol çerçevesinde ATSO üyeleri tedarikçilerden yapacakları alımlarda kullanabilecekleri, 540 güne kadar vade imkânı ve taksitlendirme imkânı sağlayan ve TOBB logolu kart alabilecekler. Ayrıca ATSO üyesi tedarikçilerden hali hazırda Halkbank POS cihazı olmayanlar bu projeye özel menülerin yüklü olduğu Halkbank POS cihazı alabilecekler.

“PİYASALARIN RAHAT BİR ŞEKİLDE ÇALIŞACAĞI
BİR TEDARİK ZİNCİRİNİ OLUŞTURMUŞ OLDUK”
Protokol imza töreninde değerlendirmede bulanan Halkbank OSB Şube Müdürü Gökhan Tuğ, “Anlaşma gereği, Güvenceli Tedarik Zinciri kapsamında hem alıcı, hem satıcı firmaların rahatlıkla alışveriş yapabileceği bir tedarik zinciri oluşturuldu. Satıcı firmalar, ürünlerini güvenli bir şekilde alıcı firmalara satabilecekler. Herhangi bir tahsilât sorunu yaşamayacaklar. Alıcı firmalar ise onlara temin edilmiş kartlarla 540 güne kadar vade ile alım yapabilecek. Bu da daha rahat alışveriş yapma imkanı sağlayacak. Pandemi sürecinde ekonomik çarkların daha rahat döneceği, piyasaların rahat çalışacağı bir tedarik zincirini böylelikle oluşturmuş oluyoruz” dedi.

“ZİRAAT’TEN SONRA HALKBANK’LA ANLAŞMA İMZALANDI”
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de konuşmasında bu anlaşmanın önemine dikkat çekti. Serteser, “5 Ocak 2021 tarihinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile Halk Bankası Genel Müdürümüz Sayın Osman Arslan’ın katılımıyla Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Anlaşması imza töreni gerçekleştirildi. Bu anlaşmanın benzeri, daha önce Ziraat Bankası ile yapılmıştı. Şimdi de başka bir önemli kamu bankalarımızdan Halk Bankası ile bu anlaşmayı Oda olarak yapıyoruz” diye konuştu.

“PEK ÇOK AVANTAJ SAĞLIYOR”
Serteser, yapılan anlaşmanın pek çok avantaj sağladığını kaydederek, “Hem alana, hem satana güvenceli bir şekilde, 540 güne varan esnek vadelerle alışveriş yapma imkanı veren bu anlaşma, iç piyasanın güvenceli olarak gelişmesine katkı sağlayacaktır. Halk Bankası Genel Müdürümüz Sayın Osman Arslan’a, Afyonkarahisar’daki Halk Bankası Şube Müdürlerimiz’e, Halk Bankası Organize Şube Müdürümüz Sayın Gökhan Tuğ’un nezdinde teşekkür ediyoruz. Bu anlaşmanın imzalanmasında büyük katkısı olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.>>>Alkan Kurt

  SİYASET    13.01.2021 17:29:38

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.01.2021
14.01.2021
14.01.2021
OZEL HABERLER