Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

ETKİN PİŞMANLIĞI İSPATLAYANA TAHLİYE
FETÖ/PDY davalarında bir gelişme daha yaşandı. Yargıtay’ın bozduğu karar sonrasında Antalya’da dün İstinaf Mahkemesinde görülen davada iki sanık tahli..

2

Image

AK Parti Başmakçı’ya yeni atama
AK Parti Başmakçı İlçe Başkanlığı görevine Kadir Elaziz getirildi. 15 kişilik asıl, 8 kişilik yedek yeni yönetim kurulu liste taslağını hazırlayarak A..

3

Image

‘Sıkıntılara çözümlerimiz hazır’
Saadet Partisi İl STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığı ziyaretlerine devam ediyor. Yatırım ve Kalkınma Başkanı Hamza Gümüşkanat, STK ve Halkla İlişkiler..

4

Image

‘Bir kesimin kadrolu omurgasızları’
AK Parti haftalık basın toplantısında konuşan Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim, “ABD’li rahip Brunson’un alındığında ‘Bir papaz için Türkiye’..

5

Image

İşler’den Vali Tutulmaz’a ziyaret
Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Ankara Milletvekili Emrullah İşler Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti...

6

Image

MHP’li İGM üyeleri Bahçeli’yi ziyaret etti
Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclisi Üyeleri MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi ziyaret ettiler. ..

7

Image

Özkaya ailesinin acı günü
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya'nın vefat eden annesi Zeynep Özkaya, Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde defnedildi. ..

8

Image

‘AK Parti’nin değirmenine su taşıyorlar’
DP Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, AK Parti’nin CHP üzerinden bir siyasi alan dizayn etme stratejisinin olduğunu savunara..

9

Image

Hamm’dan Başkan Çoban’a ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, kardeş şehir Hamm Belediyesi’nden gelen heyeti makamında kabul etti. Bir dizi çalışma ve temaslarda bulunmak üzere..

10

Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’
AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seç..

11

Image

‘Türkiye’nin nefes almaya ihtiyacı var’

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, memleketin derinden bir nefes almaya ihtiyacı olduğunu söyledi...

12

Image

‘Kent Meydanı yılbaşında tamam’
Afyonkarahisar’da ilkleri yapan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programı..

13

Image

‘Çözümü millette arıyoruz’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya’yı ziyaret eden İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Türkiye’nin içi..

14

Image

‘Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız’
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, yönetim kurulu üyeleri ile Dinar ilçesine yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş'ı makamında ziyaret e..

15

Image

Halka en iyi hizmet etmenin derdindeyiz’
AK Parti belde başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, “AK Parti olarak halka daha iyi nasıl hizmet ederiz onun derdin..

16

Image

‘İscehisar’a yakışan bir hastane olacak’
Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Belediye Başkanı Mustafa Çibik, AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen İscehisa..

17

Image

Başkan Çoban Komutan Çömez’i ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kd. Albay Hamza
Çömez’i makamında kabul etti. ..

“İçine kapanık bir ülkeden dünyaya kılavuzluk yapan bir ülke haline geldik” | Gazete3.com.tr
Image

“İçine kapanık bir ülkeden dünyaya kılavuzluk yapan bir ülke haline geldik”


Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, "İçine kapanık, kendi sorunlarıyla boğuşan bir Türkiye, bugün dış borçlarını ödemiş, ekonomik ve siyasi istikrarını konsolide etmiş, bölgenin meselelerine çözüm ortağı olan, klavuzluk yapan bir lider ülke haline gelmiştir." dedi.
Şükrü Bakibaba
  SİYASET    12.04.2018 11:41:05

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, partisinin Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyarette, Türkiye'nin koalisyonlar döneminde büyük fırsatları kaçırdığını söyledi. Türkiye'nin 1990'larda dünya yeniden kurulurken hep faili meçhullerle, hükümet krizleriyle boğuştuğunu ifade eden Gül, "2 günlük, 10 günlük, 20 günlük, 50 günlük hükümetler kuruldu, yıkıldı. Başbakanlar geldi, gitti ve Türkiye hem küresel hem ulusal birçok tarihi fırsatı hükümet krizleri nedeniyle kaçırdı." diye konuştu.
"EKONOMİDE DAHA İSTİKRARLI BİR DÖNEME GİRECEĞİZ"
Gül, 16 Nisan referandumundan sonra Türkiye'de istikrarın kalıcı olarak yaşanacağı bir döneme doğru gidildiğini vurgulayarak, şunları kaydetti: "16 Nisan'da oy verdik. Bu, sisteme geçiş içindir. Tercihtir, referandumdu, oylamaydı ama sisteme 2019 seçimiyle beraber Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimini aynı günde birlikte yapacağız. O akşamdan itibaren Cumhurbaşkanı hükümet sistemine geçiş sağlamış olacak ve o tarihten itibaren de bürokraside hantallık sona erecek. Ekonomide daha istikrarlı bir döneme gireceğiz. Siyasette kalıcı, istikrarlı bir döneme gireceğiz. Türkiye daha da büyüyeceği bir atılım dönemine, bir gelişim dönemine inşallah bu sistemle beraber girmiş olacaktır. İşte AK Parti'li olarak bizler de bu heyecanla adım adım bu seçim tarihini bekliyoruz."
“CUMHURBAŞKANLIK HÜKÜMET
SİSTEMİYLE BİR ÜST LİGE ÇIKACAĞIZ”
Türkiye'nin bölgesinde ve dünyada çok etkili, çok güçlü bir siyaset izleyen ülke haline geldiğini anlatan Gül, "İçine kapanık, kendi sorunlarıyla boğuşan bir Türkiye, bugün dış borçlarını ödemiş, ekonomik ve siyasi istikrarını konsolide etmiş, bölgenin meselelerine çözüm ortağı olan, klavuzluk yapan bir lider ülke haline gelmiştir." ifadelerini kullandı. Gül, Türkiye'nin Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle bir üst lige çıkmış olacağını dile getirdi.
"BİZ BU FİLMİ DAHA ÖNCE DE GÖRMÜŞTÜK"
Suriye sorununu çözme noktasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önemli görev üstlendiğine dikkati çeken Gül, şöyle devam etti: "Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın, sayın Putin ve Ruhani ile bölgenin sorununu çözme anlamında bir araya gelmeleri gerçekten çok önemli bir buluşmaydı. Yine Türkiye'nin yıllarca beklediği ama içerideki ve dışarıdaki mahfillerin hep engellediği nükleer enerji girişimi adına da çok önemli bir adım atıldı. Nükleer enerjide, Türkiye'nin enerjide dışa bağımlılığını, dolayısıyla cari açığını da büyük ölçüde kapatacak çok önemli bir adım atıldı. Nükleer enerji her yerde, bütün süper güç ülkelerde var. Nükleer enerji hiçbir şekilde zararlı, tehlikeli olmuyor ama Türkiye yapınca nasıl oluyorsa nükleer enerji çok tehlikeli oluyor. Burnumuzun dibinde, sınırımızda nükleer santraller var. Kimse kalkıp da buna bir eleştiride bulunmuyor ama yeni teknolojiyle Türkiye kendi sorunlarını çözme adına bir iş yaptığında hemen birileri bağırıyor. Biz bu filmi daha önce de görmüştük. Rahmetli Menderes zamanı, yani 1960'lara varmadan rahmetli Menderes bu işlere kafa yordu. Türkiye'nin nükleer enerjiye geçmesi için nasıl çabalarda bulunduğunu hepimiz okuduk. Bir kısım büyüklerimizle de yaşadık ama yine bir el, bunu engelledi. Türkiye'nin önünü hep kesmeye çalıştılar ama bu son nükleer enerji yatırımı da Türkiye’nin geleceği adına çok önemli bir yatırımdır. Ülkemize, milletimize hayırlı olur inşallah."

  SİYASET    12.04.2018 11:41:05

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.10.2018
18.10.2018
18.10.2018
OZEL HABERLER