Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Eroğlu ikinci üniversiteyi müjdeledi
Afyonkarahisarlıların günlerdir beklediği müjdeli haberi Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu verdi. İkinci üniversitenin kurulacağı habe..

2

Image

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: “Afyonkarahisar gelişmeye devam edecek”
AK Parti heyetini Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda ağırlayan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, A..

3

Image

BAŞKANLAR İSTEKLİ...
YURDUNUSEVEN: İZİN BEKLİYOR DEMİRKIRKAN: KESİN ADAY ADAYI KARAGÖZ: DÜŞÜNÜYOR

24 Haziran seçimlerinde TBMM’ye 6 milletvekili gönderecek olan ..

4

Image

Yurdunuseven, Kılıçdaroğlu’nu taşıyıcı anneye benzetti
AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, İYİ Parti’nin seçim..

5

Image

Cemil Paslı kitapseverlerle buluştu
Afyonkarahisar’da Kültür Park Fuar Alanı’nda 29 Nisan’a kadar devam edecek olan Kitap Fuarı’nda kendisine ait 5 kitabı için imza günü düzenleyen Basın..

6

Image

Eski Bakanlardan İsmet Attila’dan ATSO’ya ziyaret:“Başarılı olduğunuz için oybirliğiyle seçildiniz”
50, 51, 52 ve 53’üncü Türkiye Cumhuriyeti Hükümetleri’nde Bakanlık yapmış olan İsmet Attila ile Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın eski Genel ..

7

Image

Özkal şehit çocuklarına Ankara’yı gezdirdi
Batman'daki terör saldırısında şehit düşen Uzman Çavuş İbrahim Çetin'in Afyonkarahisar'da yaşayan kızları Yağmur ve Nehir’e Ankara’yı gezdirdi. ..

8

Image

Kitap Fuarı’nda Yasin Aktay’dan söyleşi
Afyonkarahisar Kitap Fuarı etkinlikleri kapsamında düzenlenen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Yazar Prof. Dr. Yasin Aktay’ın söy..

9

Image

Siirt Milletvekili Prof. Dr. Yasin Aktay: “İttifaktan nasıl bir sonuç doğacak göreceğiz”
Afyonkarahisar’da katıldığı bir söyleşi öncesi CHP’li 15 milletvekilinin istifa ederek İYİ Parti’ye katılmasını değerlendiren AK Parti Siirt Milletvek..

10

Image

“Müslümanlar birlik ve beraberlik içinde olmalı”
29 Nisan’a kadar Afyonkarahisar’da Kültür Park Fuar Alanı’nda hizmet verecek olan Kitap Fuarı’nda bir söyleşi yapan Yazar Prof. Dr. İhsan Süreyya Sırm..

11

Image

CHP’liler 23 Nisan’ı kutladı
Cumhuriyet Halk Partililer Afyonkarahisar’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlanması yaptı. ..

12

Image

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya: “İşte seçim işte sandık”
AK Parti Disiplin Kurulu Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, 24 Haziran’da yapılacak erken seçime ilişkin, "Muhalefet 'Türkiye’de sıkın..

13

Image

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu: “Hizmet yapma konusunda hiç kimse bizimle yarışamaz”
Afyonkarahisar Ticaret Borsası Konferans Salonu’nda dün düzenlenen AK Parti İl Kadın Kolları Kongresinde konuşan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. V..

14

Image

Orman ve SU İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu: “24 Haziran’da gümbür gümbür iktidara geleceğiz”
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, "Seçimler fevkalade önemli milat olacak. Tarihi önemi var. Sadece Türkiye değil, gönül coğrafyamızl..

15

Image

“Çiftçilerimize sulama konusunda yardımcı olunmalı”
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından haftalık olağan basın toplantısı düzenlendi. Toplantıda konuşan İl Başkanı Mehmet Karagöz, Afyonka..

16

Image

“Bu erken değil baskın seçimdir”
24 Haziran 2018 tarihinde yapılması kararlaştırılan erken seçim konusunda açıklamalarda bulunan Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, yapılacak olan ..

17

Image

Köksal: 4C'li personel yine mağdur edildi
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, 4C’li personelin 4B’li sözleşmeli statüye geçirilmesi konusunun sadece kağıt üze..

“İçine kapanık bir ülkeden dünyaya kılavuzluk yapan bir ülke haline geldik” | Gazete3.com.tr
Image

“İçine kapanık bir ülkeden dünyaya kılavuzluk yapan bir ülke haline geldik”


Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, "İçine kapanık, kendi sorunlarıyla boğuşan bir Türkiye, bugün dış borçlarını ödemiş, ekonomik ve siyasi istikrarını konsolide etmiş, bölgenin meselelerine çözüm ortağı olan, klavuzluk yapan bir lider ülke haline gelmiştir." dedi.
Şükrü Bakibaba
  SİYASET    12.04.2018 11:41:05

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, partisinin Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyarette, Türkiye'nin koalisyonlar döneminde büyük fırsatları kaçırdığını söyledi. Türkiye'nin 1990'larda dünya yeniden kurulurken hep faili meçhullerle, hükümet krizleriyle boğuştuğunu ifade eden Gül, "2 günlük, 10 günlük, 20 günlük, 50 günlük hükümetler kuruldu, yıkıldı. Başbakanlar geldi, gitti ve Türkiye hem küresel hem ulusal birçok tarihi fırsatı hükümet krizleri nedeniyle kaçırdı." diye konuştu.
"EKONOMİDE DAHA İSTİKRARLI BİR DÖNEME GİRECEĞİZ"
Gül, 16 Nisan referandumundan sonra Türkiye'de istikrarın kalıcı olarak yaşanacağı bir döneme doğru gidildiğini vurgulayarak, şunları kaydetti: "16 Nisan'da oy verdik. Bu, sisteme geçiş içindir. Tercihtir, referandumdu, oylamaydı ama sisteme 2019 seçimiyle beraber Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimini aynı günde birlikte yapacağız. O akşamdan itibaren Cumhurbaşkanı hükümet sistemine geçiş sağlamış olacak ve o tarihten itibaren de bürokraside hantallık sona erecek. Ekonomide daha istikrarlı bir döneme gireceğiz. Siyasette kalıcı, istikrarlı bir döneme gireceğiz. Türkiye daha da büyüyeceği bir atılım dönemine, bir gelişim dönemine inşallah bu sistemle beraber girmiş olacaktır. İşte AK Parti'li olarak bizler de bu heyecanla adım adım bu seçim tarihini bekliyoruz."
“CUMHURBAŞKANLIK HÜKÜMET
SİSTEMİYLE BİR ÜST LİGE ÇIKACAĞIZ”
Türkiye'nin bölgesinde ve dünyada çok etkili, çok güçlü bir siyaset izleyen ülke haline geldiğini anlatan Gül, "İçine kapanık, kendi sorunlarıyla boğuşan bir Türkiye, bugün dış borçlarını ödemiş, ekonomik ve siyasi istikrarını konsolide etmiş, bölgenin meselelerine çözüm ortağı olan, klavuzluk yapan bir lider ülke haline gelmiştir." ifadelerini kullandı. Gül, Türkiye'nin Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle bir üst lige çıkmış olacağını dile getirdi.
"BİZ BU FİLMİ DAHA ÖNCE DE GÖRMÜŞTÜK"
Suriye sorununu çözme noktasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önemli görev üstlendiğine dikkati çeken Gül, şöyle devam etti: "Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın, sayın Putin ve Ruhani ile bölgenin sorununu çözme anlamında bir araya gelmeleri gerçekten çok önemli bir buluşmaydı. Yine Türkiye'nin yıllarca beklediği ama içerideki ve dışarıdaki mahfillerin hep engellediği nükleer enerji girişimi adına da çok önemli bir adım atıldı. Nükleer enerjide, Türkiye'nin enerjide dışa bağımlılığını, dolayısıyla cari açığını da büyük ölçüde kapatacak çok önemli bir adım atıldı. Nükleer enerji her yerde, bütün süper güç ülkelerde var. Nükleer enerji hiçbir şekilde zararlı, tehlikeli olmuyor ama Türkiye yapınca nasıl oluyorsa nükleer enerji çok tehlikeli oluyor. Burnumuzun dibinde, sınırımızda nükleer santraller var. Kimse kalkıp da buna bir eleştiride bulunmuyor ama yeni teknolojiyle Türkiye kendi sorunlarını çözme adına bir iş yaptığında hemen birileri bağırıyor. Biz bu filmi daha önce de görmüştük. Rahmetli Menderes zamanı, yani 1960'lara varmadan rahmetli Menderes bu işlere kafa yordu. Türkiye'nin nükleer enerjiye geçmesi için nasıl çabalarda bulunduğunu hepimiz okuduk. Bir kısım büyüklerimizle de yaşadık ama yine bir el, bunu engelledi. Türkiye'nin önünü hep kesmeye çalıştılar ama bu son nükleer enerji yatırımı da Türkiye’nin geleceği adına çok önemli bir yatırımdır. Ülkemize, milletimize hayırlı olur inşallah."

  SİYASET    12.04.2018 11:41:05

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
26.04.2018
26.04.2018
26.04.2018
OZEL HABERLER