Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

HER YOL AFYON’DAN GEÇECEK
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kütahya mitinginde yüksek hızlı tren İstasyonu’nun Zafer Havalimanı’nda olacak açıklamasının ardından Milletveki..

2

Image

Prof. Dr. Veysel Eroğlu Parkı’na yoğun ilgi

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından geçtiğimiz hafta hizmete alınan Prof. Dr. Veysel Eroğlu Parkı’na vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor...

3

Image

Özkaya’dan askeri birlik müjdesi

Çay ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelen ve Çay Belediye Başkan Adayı Hüseyin Atlı’ya destek isteyen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali ..

4

Image

‘Afyon’u ortak akılla yöneteceğiz’

ATSO Meclis toplantısında açıklamalarda bulunan AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, belediye başkanı olması durumunda, i..

5

Image

‘Gönüllere gireceğiz’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ve AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek 31 Mart yerel seçimleri önces..

6

Image

“Afyon’un her yerinde ayak izimiz var”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak hafta sonu programına 5 mahalle mitingi, esnaf ziyaretleri, köy gezilerini sığdır..

7

Image

Sayıştay Başkanı’ndan ziyaret

Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş, Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti. ..

8

Image

‘Vatandaşların her zaman yanında olacağız’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar halkının doğumundan ölümüne ka..

9

Image

‘Sandıklı’da rekor bekliyoruz’

AK Parti Afyonkarahisar milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Hocalar ve Sandıklı ilçelerini ziyaret etti. Yurdunuseven, Sandıklı ilçesinde reko..

10

Image

İYİ Parti Çay Belediye Başkan Adayı Dündar: ‘Bütün sorunları çözeceğiz’
Çay ilçesinde vatandaşlara seslenen İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Serdar Dündar, belediye başkanı olması durumunda, vatandaşlarla istişare haline Ça..

11

Image

‘Dinler arası savaşa fırsat verilmemeli’
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, "Bu olay, sadece Yeni Zelanda'daki bir camiye girerek insanları, ibadet eden Müslümanları şehit etme şekli..

12

Image

‘Bolvadin bizim için önemli’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Bolvadin ilçesini ziyaret etti. Yurdunuseven, Bolvadin’e çok önem verdiklerini ve ..

13

Image

‘Afyon’a muazzam yatırımlar yaptık’

Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’a yaptıkları baraj ve göletlerle arazilerdeki verimi arttırdıklarını ifade..

14

Image

“Afyonkarahisar’ın yüzünü güldüreceğiz”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Yeşilyol esnafını ziyaret etti. “Afyonkarahisar’ın yüzünü güldüreceğiz” diyen Ko..

15

Image

‘Desteklerinizi bekliyoruz’

Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hasan Hüseyin Uğurlu Beraberindeki Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyesi Adayı Hamza Gümüşk..

16

Image

‘Şeffaf ve dürüst olacağız’

Milliyetçi Hareket Partisi’nin üretken belediyecilik anlayışı ile ürettikleri projelerle Afyonkarahisar’ı yöneteceklerini söyleyen MHP Afyonkarah..

17

Image

‘Ayrım yapmayacağım’

31 Mart seçimleri için saha çalışmaları çerçevesinde Sahipata Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan..

‘İGM’de ittifak yok’ | Gazete3.com.tr
Image

‘İGM’de ittifak yok’CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, “Millet İttifakı”nın Afyonkarahisar’da merkez ve belirlenen bölgelerde belediye başkanlığında yapıldığını söyleyerek, “İl Genel Meclisi’nde ittifak yok, adaylarımız belde, belde, ilçe ilçe, köy köy çalışmalarını sürdürüyorlar” dedi.

  SİYASET    14.03.2019 10:41:33


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan düzenlediği haftalık basın toplantısında ülke ve Afyonkarahisar gündemini değerlendirdi. 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü’nün 98’inci yıl dönümünün geçtiğimiz gün kutlandığı hatırlatan Ercan, İstiklal Marşı’nın Türkiye’nin birleştirici unsurlarının başında geldiğini belirterek, “Mehmet Akif Ersoy, halkımızın fedakarlık duygularının sembolüdür. Zor şartlarda olmasına rağmen İstiklal Marşı ödülünü kabul etmemiş ve bu marşı Türk Milletine armağan etmiştir.” dedi.

“BİZ HALKIN ARASINDAYIZ”

Daha sonra ülke gündemine dair açıklamalarda bulanan Ercan, “Vatandaşlarımız genel gündemi çok iyi ve yakından takip ediyor. Seçimlere çok az bir süre kaldı. Son zamanlarda bilindiği üzere, Afyon’a, büyük şehirlere ziyaretler çoğaldı. Bu ziyaretlerin sebebi kaybedilme korkusu. Son günlerde Ankara’da yaşanan, Sayın Mansur Yavaş’a yapılanları biliyoruz. Canlı yayında Mansur Yavaş bir saat boyunca suçlanıyor. Ertesi gün Mansur Yavaş cevap veriyor, canlı yayın yapanlarda tık yok. Tekrar dün canlı yayına geçiyorlar, Mansur Yavaş’ın verdiği cevaplara cevap veriyorlar. Medya konusunda bizim her zaman sıkıntımız var. Ama vatandaşımız halkımız şunu iyi bilsin; biz belki billboardlarda yokuz, televizyonlarda fazla görünmüyoruz ama biz halkın arasındayız. Afyon’dan biliyorum. Afyon’da yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım, ilçe yönetimlerimiz canla başla çalışıyorlar. Şu anda milletvekilimiz Almanya’da biliyorsunuz. O da çalışıyor. Afyon’da çok iyi bir netice alacağımızı biz biliyoruz. Vatandaşlarımız, medyaya, basına ve görsele fazla kapılmasınlar, herkes vicdanının sesini dinlesin.” diye konuştu.

“SUNİ GÜNDEM OLUŞTURMAYA ÇALIŞIYORLAR”

CHP’li belediyelerin ezana, ibadete, namaza karşı hiçbir sıkıntısının olmadığını kaydeden Ercan,“Ezan okunurken ıslıklanmış ki biliyorsunuz Türkiye’deki hiçbir vatandaşımız ezanı, namazı çok belki küçük azınlıklar olabilir onları dışarıda bırakıyorum, bunların sorunu yoktur. Ezanla, bayrakla, milletin dili ile ve misakı milli ile sorunu yok. Bizim zaten parti olarak Türkiye’yi kuran bir parti olarak misakı milli sınırları içerisinde Türkiye’nin toprakları ve sınırlarının tartışılmasını hiçbir zaman istemeyiz. Geçmişte türban dediler, o silahı ellerinden aldık, şimdi suni gündemle ezan diyorlar. Bunlar tamamen sunidir. Vatandaşlarımız bunlara kanmasın. Televizyonların etkisinde kalmasın, herkesin ezanı da ibadetini de hürce yapabileceği bir Türkiye özlemiyle, bütün demokratik haklarını kullanarak tam demokrasinin uygulandığı bir Türkiye istiyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi’nin olduğu belediyelerde zaten biz bunu gerçekleştiriyoruz. Cumhuriyet Halk Parti’li belediyelerde ne oluyor, insanlar kültürel faaliyetlerde bulunuyor, insan olduğunun farkına varıyor, insan olduğunu doyasıya tadıyor. AK Parti’li belediyeler İstanbul’da bizim belediye olan yerlere geliyor. Gezmeye yerleri, eğlenme yerleri, özgürce kendilerini ifade edebildikleri yerler Cumhuriyet Halk Parti’li belediyelerdir. Derman Belediyecilikle inşallah Türkiye tanışacak, bunu kaybetmenin korkusu içerisinde de suni gündemler oluşturuyorlar. Ben Millet İttifakı olarak Afyonkarahisar’da başarılı olacağımızı söylüyorum.” ifadelerini kullandı.

İGM’DE İTTİFAK YOK…

Millet İttifakı’nın belediyelerde yapıldığının önemle altını çizen Ercan, “Şu konuya açıklık getirmek istiyorum. İl Genel Meclisi’nde ittifak yok, bizim değerli arkadaşlarımız şu anda çalışma halindeler, Yusuf Onur Seçme eski Merkez İlçe Başkanımız ve diğer İGM adaylarımız köylerde beldelerde çalışma yapıyorlar. Biz Belediye Başkanlığı’nda Sayın Doktor Koçak’ı destekliyoruz. Sonuna kadar da her zaman söylüyorum bizi yanında görmediklerini söyleyenler iyi baksınlar bizim temsilcilerimiz encümen üyelerimiz yanındadır. Sayın Koçak istediği zaman yönetim olarak, Cumhuriyet Halk Partisi olarak dediği yerde de oluruz. Çünkü bizim adayımızdır, kazanmasını istiyoruz. İl Genel’de de ittifakımız yok. Arkadaşlarımızda ilçelerde, beldelerde gece gündüz çalışıyorlar.” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    14.03.2019 10:41:33

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
25.03.2019
25.03.2019
25.03.2019
OZEL HABERLER