Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

VALİDEN ATSO'YA AÇIK ÇEK
Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyarette bulundu. ATSO Meclis Başkanı Mehmet Sıtkı Merdivenci, Yönetim Kurulu Başkanı Hü..

2

Image

Vali Çiçek Şuhut’u fethetti
Vali Gökmen Çiçek ilçe ziyaretleri kapsamında dün Şuhut ilçesinde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu..

3

Image

VER DAİRELERİ AL LOJMANLARI
İl Genel Meclisi’nin dünkü oturumunda Afyon Belediyesi’ne ait AFDORA Sitesi’ndeki evlerin, İl Özel İdaresi’ne ait lojmanlarla takas edilmesi konusu gö..

4

Image

Sultandağı kirazına ilgi arttı
Sultandağı ilçesinde hasadına başlanan Napolyon kirazı, Avrupa ve Uzak Doğu ülkelerinden büyük ilgi görüyor. Bahçelerde tarım işçileri tarafından özel..

5

Image

Yeniden ihale edilecek
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Cumhurbaşkanlığı Strateji..

6

Image

‘Afyon’u daha ileri noktaya taşıyacağız’
Vali Gökmen Çiçek, birlik ve beraberlik içinde çalışarak Afyonkarahisar’ı daha ileri noktalara taşıyacaklarını söyledi ..

7

Image

Başkan Zeybek otobüs kullandı
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, direksiyon başına geçerek, ANS-Çarşı güzergahında kullandığı otobüsle pandemi kurallarına yönelik vatandaşlara uyarıla..

8

Image

‘Afyon’a katkı sağlıyorsunuz’
Ahmet İpek Sucukları sahibi Alpay İpek ve Korel Termal Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz, Vali Gökmen Çiçek'i ziyaret etti. ..

9

Image

‘Güzelliklere güzellik katıyoruz’
Taşpınar Mahallesi’ni gezen Belediye Başkanı Zeybek, Afyonkarahisar’ın güzelliğine güzellik kattıklarını söyledi ..

10

Image

‘Tarım konusunda başarısızlar’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, hükümetin tarım konusunda başarısız politikalar yürüttüğünü söyledi ..

11

Image

15 Temmuz Türkiye Kata Karate Şampiyonası Bursa’da yapılacak

Türkiye Karate Federasyonu’ndan yapılan açıklamada 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında gerçekleştirilecek Türkiye Kata Şampiyonas..

12

Image

Koronavirüs denetimi yapılacak
İçişleri Bakanlığı’nın genelgesiyle bugün 81 ilde koronavirüs tedbirlerinin denetimleri yapılacak ..

13

Image

TOKİ kuraları çekildi
İscehisar ilçesinde TOKİ konutlarının kuraları çekildi ..

14

Image

‘Müzakere edilmeli’
Saadet Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Başkan Yardımcıları Erhan Akpınar ve Hüseyin Ayva ile birlikte Afyonkarahisar Baro baş..

15

Image

Kızılay dayanışmayı online platforma taşıdı
Türk Kızılay, COVID-19’la mücadele döneminde dayanışma ruhunun büyümesi hedefiyle çalışmalarına devam ediyor..

16

Image

Yerli malı belgesi sayısı yüzde 52 arttı
4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun 63’üncü maddesi uyarınca Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca hazırlanan ve 13 Eylül 2014 tarihli ve 29118 sayılı Resmi ..

17

Image

Koyuncu gurbetçileri davet etti
Normalleşme süreciyle birlikte uçuşların ve sınırların açılmasıyla gurbetçiler Türkiye’ye gelmeye başladı. Emirdağ Belediye Başkanı Koyuncu, gurbetçil..

‘İhtiyaç hali dışında dışarıya çıkmayın’ | Gazete3.com.tr
Image

‘İhtiyaç hali dışında dışarıya çıkmayın’


Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği ziyaretinde koronavirüs ile ilgili tedbirler konusunda açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, vatandaşlara gerekmedikçe dışarıya çıkmamalarını istedi
  SİYASET    19.03.2020 10:14:47

Ziyarette; Dernek Başkanı Sezer Küçükkurt’un yanı sıra derneğin Onursal Başkanı Hacı Hakkı Özsoy, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Emin Güzbey, Mahmut Emin Birliktir, İsmail Akar, Hakan Dilek, Faruk Kılıç, Ömer Elçi’de hazır bulundu. AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’nin seçilerek güven tazeleyen yeni yönetim kurulu üyelerini Dernek Başkanı Sezer Küçükkurt’un şahsında kutladı.

“HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN”

Yeni yönetimin camiaya hayırlı olmasını dileyen Sezen, “Hem basın camiasına hem de Afyonkarahisar’a derneğin yeni yönetiminin hayırlı olmasını diliyoruz. Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği kuruluşunda ciddi özveri gösterildi. Bu süreçte inşallah devam edecek. Tabii biz başta duayen gazetecimiz Hacı Hakkı Özsoy ağabeyimiz olmak üzere, mesleğin büyüğü, memleketin ağabeyi olmak üzere önderlik eden tüm arkadaşlara teşekkür ediyoruz. İnşallah yeni dönemde de yönetime başarılar diliyoruz. Basın Yayın Derneği tek sesli olmaktansa, her kafadan ayrı ses çıkıp bir yere varılamamaktansa tek yürek, tek bilek olarak bizim aracılık ettiğimiz somut çalışmalarla ortaya konulmuştur.” dedi.


“TEDBİRLERE HARFİYEN UYUN”

Gelecek günlerde yasal mevzuatın yenilenmesiyle birlikte yerel basının güçlenerek ülkede ki yerini koruyacağını dile getiren Sezen, koronavirüsle ilgili değerlendirmede bulundu. Sezen, “Bu süreçte ülkemizde ve tüm dünya da pandemi ilan edilen koronavirüs sebebiyle yerel basının önemini bir kez daha müşahede etmiş durumdayız. Her ne kadar ulusal düzeyde yayın yapan basında kamu spotları yayınlanmış olsa da yerel basının etkisi çok daha fazla oluyor. Vatandaşlarımıza yerel ve ulusal basında devletimizin bilgilendirmeleri noktasında harfiyen tedbirlere uyulmasını rica ediyorum.” diye konuştu.

“İHTİYACINIZ YOKSA
HASTANEYE GİTMEYİN”

Afyonkarahisar’lılardan ihtiyaç hali dışında evlerinden çıkmamaları ricasında bulunan Sezen, “Özellikle kamusal alanlarda hastane yetkililerimizle de konuyu görüştüm, Devlet Hastanesi Başhekimimiz Op. Dr. Sayın Mehmet Duran’ın bir ricası var. Hemşehrilerimizden ihtiyaç olmadığı sürece hastaneye gidilmemesini rica ediyoruz. Umre’den dönen ve yurt dışından gelen hemşerilerimizde var. Doğal 14 günlük karantina sürelerini, izolasyonlarını evde geçirmelerini rica ediyoruz. Bu bir kul hakkıdır. Bize bulaşmayabilir taşıyıcı olabiliriz ama karşımızdakine bulaştığında Allah korusun bir kul hakkına girmiş oluruz. Ben bu bilinçle vatandaşlarımızın bu süreçte devletin kurallarına riayet edeceklerini düşünüyorum. Afyonkarahisar halkı için yerel basının desteğine ve gücüne çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.


“SÜREÇ ELBİRLİĞİ İLE ATLATILACAK”

Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen’in göreve yeni seçilen yönetim kurulu üyelerine olan iyi dilekleri ve koronavirüs salgınına karşı hassasiyetine teşekkür etti. İlgi ve alakaları, basın camiasına katkıları nedeniyle duyulan memnuniyeti dile getiren Küçükkurt şöyle konuştu: “Ülkemizin ve dünyanın içerisinde bulunduğu olağanüstü bir durum söz konusudur. Bu olağanüstü durum gerçekten basın mensuplarının hem ülke hem de ilimiz bazında ne kadar önemli bir görev üstlendikleri bir kez daha ortaya çıktı. Daha önce sizlerle yaptığımız istişarelerde hem internet hem de sosyal medya ile ilgili yasal düzenlemelere ihtiyaç duyulduğunu sizlere aktarmıştık. Sizlerde her zaman olduğu gibi camiamızın bu taleplerini hem sahiplenmiş hem de aktarmıştınız. İçerisinde bulunduğumuz bu hassas dönemde bunun ne kadar elzem ve gerekli olduğunu bir kez daha hep beraber yaşıyoruz. Bu konuda sizin desteklerinizin de artarak hep beraber devam edeceğine inanıyoruz.. Bu süreç sizlerin, bizlerin ve tüm milletimizin el birliği, gönül birliği içerisinde inşallah en az zararla atlatılacağına inanıyoruz. Bizde sizin bu ziyaretiniz ve hassasiyetiniz nedeniyle teşekkür ediyoruz.”>>>Gazete3

  SİYASET    19.03.2020 10:14:47

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
09.07.2020
09.07.2020
09.07.2020
OZEL HABERLER