Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘OSB’ler yeni yatırımlarla daha fazla parlayacak’
Emirdağ’da temaslarda bulunan ve Emirdağ OSB Müteşebbis Heyet Toplantısı’na katılan Vali Gökmen Çiçek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladı..

2

Image

‘Yol medeniyettir’
Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, ilçede yapılan yol çalışmalarını inceledi ..

3

Image

Karamık Sazlıkları çalıştayı yapıldı
Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğü Afyonkarahisar Şube Müdürlüğü sorumluluk sahasında bulunan Karamık Sazlıkları Yönetim Planı çalıştayı ..

4

Image

Alimoğlu ailesinin acı günü
Afyonkarahisar’ın değerli iş adamlarından İbrahim Alimoğlu’nun babası Mehmet Alimoğlu, vefat etti. Merhum Alimoğlu dün Paşa Camii’nde öğle namazına mü..

5

Image

Borçlar yapılandırılıyor
Afyonkarahisar Belediyesi emlak-çevre temizlik vergisi, ilan reklam vergisi, harcamalara katılım payları, eğlence vergisi, su borçları ve kira borcu o..

6

Image

Başkan Çöl’e sürpriz kutlama
Sandıklı Belediyesi personelleri, Başkan Mustafa Çöl’ün 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladılar..

7

Image

Kiraz ve vişne bahçelerinde renk cümbüşü
Sultandağı ilçesinde sonbaharda bulutlarla bezeli ünlü Sultandağları ile kiraz ve vişne bahçelerinin etrafındaki renk harmonisi görsel şölen sunuyor..

8

Image

Afyonspor’da 2 pozitif vaka
Afjet Afyonspor’da Adana Demirspor maçı öncesi yapılan koronavirüs testlerinde pozitif vakalara rastlandı..

9

Image

Öğretmenlere sosyal medya konferansı
Afyonkarahisar Maver Kemal Arsoy Orta ve İlkokulu’nda öğretmenlere yönelik “Sosyal Medya” kullanımıyla ilgili konferans düzenlendi..

10

Image

Kumar oynarken yakalandı sigara içerek cezayı bekledi
Afyonkarahisar’da sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen hafta sonu gece saatlerinde emlakçı dükkânında kumar oynadığını tespit eden polis ekipleri 9 kişiy..

11

Image

Başkan Çoban’ın acı günü
Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban’ın babası Halil Çoban, geçirdiği rahatsızlık sonucu vefat etti. Merhum Çoban, kılınan cenaze..

12

Image

145 adet kaçak telefon ele geçirildi
İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri kentte yaptıkları operasyonla ülkeye kaçak yollarda sokulan 145 adet cep telefonu ele geçirdi ..

13

Image

‘Kadavralara hassasiyet gösterilmeli’
AFSÜ Tıp Öğrencileri Birliği öğrenci topluluğu, kadavra bağışının etik koşullarını irdelemek ve tıp eğitimindeki konumuna değinmek amacıyla bir söyleş..

14

Image

‘Gereken çalışmalar yapılıyor’
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, pandemi sürecinde vatandaşların mağdur olmaması için Emirdağ Belediyesi’nin gereken bütün çalışmaları yaptığı..

15

Image

Motosiklet hırsızı yakalandı
Afyonkarahisar’dan Denizli’ye gezmek için giden şahıs bir motosikleti çalarak kayıplara karıştı. JASAT tarafından 43 kamera kaydı yaklaşık 86 saat sür..

16

Image

‘Önlemler etkisiz ve anlamsız’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, Covid-19 kapsamında alınan önlemlerin etkisiz ve anlamsız olduğunu öne sürdü ..

17

Image

‘Vatandaşları destekleyen bir bütçe oluşturulmalı’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, 2021 yılı bütçesinin pandemi bütçesi olarak ilan edilmesini isteyerek, “Bu yıl bütçeyi vatandaşımızı ..

‘İktidar Baroların sesini kısmak istiyor’ | Gazete3.com.tr
Image

‘İktidar Baroların sesini kısmak istiyor’


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, “Çok Baro Teklifine” karşı TBMM Adalet Komisyonu’nda yaptığı konuşmada AKP’nin kendisine yeni bir meslek örgütü oluşturmak için düğmeye bastığını belirterek, “AKP ele geçiremediği baroları etkisiz bir dernek konumuna getirip, sesini kısmak istiyor” dedi
  SİYASET    07.07.2020 11:15:05

projesi olduğu daha öncede dile getirilen “Çoklu Baro Sistemine” karşı, teklifin TBMM Adalet Komisyonu’na getirildiği ilk günden bu yana CHP grubu ile birlikte haklı mücadelesini sürdürmeye devam ediyor.

“BU SİSTEMLE BAROLAR AYAKTA
KALMA MÜCADELESİ VERECEK”

“Çoklu Baro Sistemiyle barolar âdeta ayakta kalma mücadelesi verecek.” diyen Köksal, “Şimdi, düşünün, 2 bin avukat üyesi olan bir baro var; bu baro 1 üyesini kaybederse yani 1999 üyeye düşerse kapanma tehlikesiyle karşı karşıya kalacak; birlik tarafından malvarlığına, her şeyine el konulacak. Bu, ayrı bir garabet zaten; baroyu şirket olarak görme zihniyetinizin bir uzantısı olarak yorumluyorum. Şimdi, orada o baro, 1 üyesini dâhi kaybetmemek için, meslek etiğine uygun davranmayan, yerle yeksan eden, hatta meslekten menedilmesini gerektiren bir suç işlese dâhi bu avukatla ilgili bir disiplin soruşturması dâhi açamayacak. Hatta ben tabiri caizse şöyle yorumluyorum: barolar, avukat transferleri için, ayakta kalmak için yarışacaklar çünkü üyeye ihtiyaç duyacak” dedi.>>>Gazete3


  SİYASET    07.07.2020 11:15:05

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.11.2020
24.11.2020
24.11.2020
OZEL HABERLER