Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Afyon’u turizmin başkenti yapacağız’
Vali Gökmen Çiçek, TBMM’deki Afyonkarahisar’ın tarihi, turistik, kültürel ve ekonomik değeriyle ilgili olarak konuşma yapan AK Parti Afyonkarahisar Mi..

2

Image

‘Ayazini cazibe merkezi olacak’
Ayazini’de yapılan çalışmalar hakkında Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, çalışmaları..

3

Image

Üniformalarıyla nikah masasına oturdular
Çay ilçesinde görev yapan jandarma astsubay çift, nikah masasına gelinlik ve damatlık yerine çok sevdikleri üniformalarıyla oturdu..

4

Image

‘201 adet toplanma alanımız var’
Afyonkarahisar İl Afet ve Acil Durumu (AFAD) Müdürü Mehmet Buldan, olası bir afet riskine karşı kentte 201 acil toplanma alanı, 27’de çatır-konteynır ..

5

Image

Eğitime büyük destek
Afyonkarahisar Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şubesi iş birliğinde beşincisi düzenlenen ‘Kitap Okuma Ya..

6

Image

‘Geleceği hep beraber inşa edeceğiz’
Dinar’daki mimarlar ve inşaat mühendisleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Nihat Sarı, Dinar ilçesinin geleceğini hep beraber inşa edeceklerini sö..

7

Image

‘Afyon’un ismini duyurmak için gayret gösteriyoruz’
Ayazini’de inceleme yapan Vali Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyon’un isminin duyurulması noktasında var güçleriyle gayret gösterdik..

8

Image

Adım atılmadık yer bırakmadı
Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar’da bazı ziyaretlerde bulunarak inceleme yaptı. Vali Çiçek, kentte adım atmadık yer bırakmadı ..

9

Image

Mizanını göndermeyene ödenek aktarılmayacak
İl Genel Meclisi mart ayı ilk oturumunda meclise sunulan bir önerge görüşüldü. Önergede bazı birliklerin hesaplarındaki paraları kullanmadıkları, İl Ö..

10

Image

‘Üreten kadınlarımızın yanındayız’
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Emirdağ Kadın Kooperatifini ziyaret etti. Üretici kadınlar ile bir araya gelerek sohbet eden Başkan Koyuncu, ..

11

Image

‘Van’a 2 milyar 670 milyon TL’lik yatırımlar yaptık’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Van’a yapılan orman ve su yatırımları hakkında açıklamal..

12

Image

İş birliği yapılacak
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Afyonkarahisar Necat Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı ve Eğitim Fakültesi Dr. Öğr. Ü..

13

Image

HAYRAN KALDILAR
Türkiye'nin farklı şehirlerinde yaşayan off-road tutkunları, gizemlisehirafyon gezisinin son gününü Ayazini ve Emre Gölü’ne ayırdı. 2 gün boyunca Afyo..

14

Image

Sosyal mesafe unutuldu
Şuhut ilçesinde bankalar önünde işlem yapmak isteyen vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Kuyruklarda zaman zaman sosyal mesafenin unutulması ise dik..

15

Image

‘Cumhur İttifakı ruhuyla hizmet ediyoruz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve il yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi İl Kongresinde tekrar il başkanlığı görevine seçil..

16

Image

‘Ticari ilişkilerin gelişmesinde Afyonkarahisar öne çıkacak’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden Bangladeş Ankara Büyükelçisi Mosud Mannan, Türkiye ile Bangladeş arasındaki dostluk ilişkilerin..

17

Image

Vali Çiçek’e ziyaretler
Vali Gökmen Çiçek, konuklarını makamında kabul ederek, Afyonkarahisar’la ilgili konularda görüş alışverişi yaptı ..

‘İlimizi en iyi şekilde tanıtıyorlar’ | Gazete3.com.tr
Image

‘İlimizi en iyi şekilde tanıtıyorlar’


Afyonkarahisar’daki işletmeleri ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’ın adını tanıtan firmalara teşekkür ederek, işlerinde bereket diledi
  SİYASET    24.01.2021 17:04:08

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü’nün Uydukent’te devam inşaatında İl Müdürü Murat Kuzkale ile birlikte incelemelerde bulundu. İnceleme esnasında açıklama yapan Başkan Zeybek, “Kurulmasını hedeflediğimiz gıda test analiz laboratuvarı sadece ilimize değil, tüm bölgeye hizmet edecek. Bu laboratuvarda ürünlerin kalitesi daha çabuk test edilecek ve ihraç edilecek ürünler çok daha kısa sürede analiz edilebilecek. Şehrimizde ve bölgemizde yetişen ve üretilen yöresel ürünler ile ihracata yönelik ürünlerin test ve analizlerinin yapılarak kalitelerinin denetlenmesi sağlanacak” dedi.
OTOBÜS TERMİNALİNİ ZİYARET ETTİ
Zeybek, Afyonkarahisar Otobüs İstasyonu Turizm A.Ş (AFTAŞ) İşletme Müdürü Osman Altunay, Terminal Müdürü Fatih Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Saygı Ali Çiçek ve Mahmut Küçükkurt’u ziyaret ederek, otogarda faaliyet gösteren otobüs firmaları yetkilileriyle görüştü. Pandemi sürecindeki yolcu durumu hakkında bilgiler aldı.
“BEREKETLİ İŞLER DİLİYORUM”
Afyonkarahisar’ımızın tanınmış, tecrübeli ve saygın işletmelerinden Cumhuriyet Sucuklarına ziyarette bulunan Başkan Zeybek, “Şirketin faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Gastronomi şehri Afyon’umuzun lezzetli ürünlerine ulusal anlamda değer katan ve tanıtan firmamıza bereketli işler diliyorum. Rabbim tüm işletmelerimizin işlerini rast getirsin” diye konuştu. Zeybek, Ahmet İpek Sucukları firmasını da ziyaret ederek, “Sektör ve çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Afyon’un yöresel lezzetlerine ulusal anlamda değer katan ve tüm Türkiye’ye tanıtan firmamıza bereketli işler diliyorum. Rabbim tüm işletmelerimizin işlerini rast getirsin” ifadelerini kullandı.>>>Gazete3


  SİYASET    24.01.2021 17:04:08

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.02.2021
22.02.2021
22.02.2021
OZEL HABERLER