Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Kaybedecek 5 yıl daha yok’
Belediye başkanlığında işin ehli olduklarını söyleyen MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar’ın kaybedecek 5 yılı da..

2

Image

‘Trafik sorununu sona erdireceğiz’


AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, ilimizin trafik sorununa neşter vuracak. Zeybek, hafif raylı sistemler ile akıllı ve katlı oto..

3

Image

‘Vakti geldi’

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’da birlik ve beraberlik içinde ortak akılla yönetim anlayışı sergileyeceklerini ifad..

4

Image

Taraftarlardan seferberlik
İkinci yarı öncesi TSYD İl Temsilcisi Nadir Güzbey’in başkanlığında bir araya gelerek mor beyazlı takıma tam destek kararı alan Afjet Afyonspor taraft..

5

Image

Taytak’tan Ateş’e ziyaret

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı ve MHP MYK Üyesi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ile birlikte Ülkü Ocakları Genel Başkanı Si..

6

Image

‘Her zaman desteğinizi gördük’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Doğa Koruma Biyoizlem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü ve beraberinki heyeti makamında kabul etti. Doğa Koruma..

7

Image

‘Seçimlere kendi adımızla katılacağız’
Demokrat Parti İl Başkanı Gürcan Şensoy, belediye başkan adaylarının belirleme çalışmalarına devam ettiklerini ifade ederek, seçimlere kendi isimleriy..

8

Image

Yurdunuseven, cezaevini inceledi
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Sincan Ceza İnfaz Kurumunu ziyaret etti...

9

Image

‘Sıkıntılara çare olacağız’
Sivil toplum örgütlerini tek tek ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’da tüm kesimlerle ortak projeler yaparak, h..

10

Image

Talepler iletildi
Başkan Çoban, Afyonkarahisar Ayakkabıcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetimini makamında kabul etti. Ziyarette konuşan Ayakkabıcılar Odası Başkanı Ş..

11

Image

Efelerimiz, Tokat’ta galibiyet arayacak
Efeler Voleybol Ligi’nin ikinci yarısına geçtiğimiz hafta İnegöl Belediyespor karşısında kazandığı 3-0’lık galibiyetle başlayan İkbal Afyon Belediye Y..

12

Image

Minik Muhammet yoğun bakımda
Anne karnında enfeksiyon kapan ve ilaç tedavisi yapılan 8 aylık Muhammet Akçeşme, ilaçlarının 22 gündür kullanamadığı için havale geçirerek yoğun bakı..

13

Image

‘Kenevir işinin takipçisi olacağız’
Milliyetçi Hareket Partisi’nin haftalık basın toplantısında konuşan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, kenevir üretimi noktasın..

14

Image

‘Helvayı da karacağız yatırımı da yapacağız’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyarete devam ediyor...

15

Image

‘STK’lar ihalelerde muhatap olacak’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, seçim çalışması programı kapsamında sivil toplum örgütlerini ziyaret etti. Ziyaretlerinde..

16

Image

Başkan Çoban’a teşekkür ziyaretleri
31 Mart'ta görev süresi dolacak olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ziyaretleri devam ediyor. ..

17

Image

‘Derdimiz Afyonkarahisar’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Kanlıca mahallesindeki TOKİ konut sakinleriyle bir araya geldi...

‘İmkanları seferber edeceğim’ | Gazete3.com.tr
Image

‘İmkanları seferber edeceğim’


Koçak: AEV bizim vakfımız

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyon Eğitim Vakfı’nın çok zor şartlardan bugünlere geldiğini ve herkesin destek vermesi gerektiğini söyledi.
  SİYASET    03.01.2019 13:25:08


İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, okuma ve yazma oranı açısından Afyonkarahisar’ın en yüksek oranda olması gerektiğini ifade etti. Afyonkarahisar’da okuma ve yazma bilmeyen hiç kimsenin kalmaması, cehalet oranını sıfır olmasını istediğini dile getiren Koçak, bunu sağlamak için herkesle çalışacaklarını vurguladı.

CEHALETİ SIFIR YAPACAĞIM

Tüm semtleri dolaşarak okuma yazma bilmeyenlerin tespit edileceğini ve gönüllü öğretmenler ve vatandaşlarla öğretileceğini aktaran Koçak, “Afyonkarahisar’da herkes okuma yazma bilmeli. Cehalet oranının sıfır olması gerekiyor. Bununu için gönüllü öğretmenlerle birlikte her şeyi yapacağız” dedi. Kitap okuma oranın da arttırılması için gerekli çalışmaları yapacaklarını da söyleyen Koçak, semtlere sosyal donatı merkezleri açacaklarını ve içerisinde kütüphaneler yapacaklarını işaret etti.

“HER AY BİR YAZARI AFYON’DA AĞIRLAYACAĞIZ”

Her ay bir yazarı Afyonkarahisar’a çağırarak ağırlayacaklarını, kitapseverlerle buluşturacaklarını dile getiren Koçak, şunları kaydetti: “Okullarımıza çok ciddi destek vereceğiz. Okulları milli eğitimin sınırlı bütçelerine bırakmayacağız. Biz okullarımıza kitap ve kütüphane olarak destek yapacağız. Bu güne kadar yapılmış tüm desteklerin daha da ötesine taşıyacağız desteklerimizi. Ben okumayı seven bir insanım, genç kardeşlerimin de okuyarak çok daha iyi yerlere taşınmasını istiyorum.” Kentte bulunan iki üniversite ile birlikte hem eğitim hem de öğretim anlamında birlikte projeler yapacaklarını belirten Koçak, altyapı çalışmalarını tamamladığını söyledi. Afyonkarahisar’daki gençlerin eğitimlerinin daha sağlıklı almasında ciddi katkıları olan Afyon Eğitim Vakfı’na destek verilmesi gerektiğinin hatırlatan Koçak, işadamlarını vakfa yardıma çağırdı.

“HERKES DESTEK VERMELİ”

Koçak, zamanla desteğin daha da artacağını söyleyerek şöyle konuştu: “Bizim iş adamlarımızın da zaman içinde AEV’e destek konusunda sahip çıkacaklarını düşünüyorum. AEV bizim vakfımız, birçok genç ve çocuk AEV’in katkıları ile okuyor. Artık AEV’in kurumsallaşması ve kudretli bir yapıya kavuşması lazım. Bende bireysel olarak öğrencilere destek vermeye, burs sağlamaya çalışıyorum. Ben belediye başkanı olduğumda AEV için her şeyi seferber edeceğim. Ben onun kıymetini biliyorum. Kurulduğu yılları biliyorum. Kuruluş aşamasında emek veren insanların neler çektiğini biliyorum. AEV’e destek gençliğe sahip çıkılmasıdır. AEV bizim milli vakfımızdır. Afyonkarahisar’ın dişiyle tırnağıyla ortaya çıkardığı bir vakfıdır. Hepimiz bundan sorumluyuz. Kaçışımız yok. İş adamlarının da, kurumsal olarak da, bireysel olarak da kaçışımız yok” >>> Mustafa BAYER


  SİYASET    03.01.2019 13:25:08

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.01.2019
21.01.2019
21.01.2019
OZEL HABERLER