Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Afyon’a vefa borcumuzu ödeyeceğiz’

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Prof. Dr. Veysel Eroğlu Parkı’nın açılışında konuşan eski Orman ve Su İşleri Bakanı, AK Pa..

2

Image

‘Hatay’da 6 tane baraj var’

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Hatay'da baraj olm..

3

Image

‘TIR değil paket bile gelmedi’

AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık basın toplantısında Afyon’a yedi TIR yardım geldiği yönündeki iddialara cevap veren Orman v..

4

Image

‘Afyon’a Derman Belediyeciliği gelecek’


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, vatandaşl..

5

Image

‘Başkan Çoban büyük hizmetler yaptı’

ATSO tarafından Belediye Başkanı Burhanettin Çoban onuruna düzenlenen yemekte konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar’..

6

Image

‘Halkla beraber destan yazacağız’

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak Kanlıca Mahallesi’nde yaptığı toplantıda, “Bana verdiğiniz emanetinizi asla çalma..

7

Image

Gülmeye doyacaksınız

Afyonkarahisar Belediyesi Şehir Tiyatrosu, sezonun ikinci oyunu için perdelerini açıyor...

8

Image

250 milyon Euro’luk tasarruf

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Mühendislik Fakültesi Maden Mühendisliği bölümü tarafından Tünel Açma Makineleri (TBM) Tanıtımı etkinliğinde ko..

9

Image

Afyon’un lezzetleri tanıtıldı

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Turizm Fakültesi Gastronomi Kulübü, Pamukkale Üniversitesi tarafından düzenlenen 3. Yöresel Mutfak Günleri etki..

10

Image

‘Sanayicileri destekleyeceğiz’

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarına hız verdi...

11

Image

‘Afyonkarahisar ehline emanet olacak’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Sandıklı ve Kızılören ilçelerinde seçim çalışmasında bul..

12

Image

‘Her zaman destek oldunuz’

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Belediyesi Şehir Tiyatrosu ekibini makamında kabul etti. Sanat Yönetmeni Hasan Hüseyin Elmas y..

13

Image

‘Hizmet hükümetsiz olmaz’
AK Parti Çobanlar Belediye Başkan Adayı Ali Altuntaş, Belediye yatırımlarında hükümet vurgusu yaptı. Belediyenin özellikle bakanlıkların desteği ile y..

14

Image

‘Kaybedecek 5 yıl daha yok’

Ataköy Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar’ın kaybedecek 5 yılı ..

15

Image

TALİMAT VERDİ
Kanal 3 televizyonunun 10. kuruluş yıldönümünü kutlamak amacıyla ziyarette bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Megabirlik Medya Yönetim Kurulu B..

16

Image

Vatandaşların gönüllerine giriyor

Bolvadin ilçesinde AK Parti'den Belediye Başkan Adayı olan Halil İbrahim Sevim, renkli seçim çalışmasıyla seçmenlerin gönlünde yer buluyor...

17

Image

‘Ağaçlandırmada çığır açtık’

11 yıl boyunca orman teşkilatından sorumlu olan, AK Parti Hükümetlerinde en uzun süre Bakanlık yapan, teknik yönüyle bir bilim insanı olan, Orman..

‘İmkanları seferber edeceğim’ | Gazete3.com.tr
Image

‘İmkanları seferber edeceğim’


Koçak: AEV bizim vakfımız

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyon Eğitim Vakfı’nın çok zor şartlardan bugünlere geldiğini ve herkesin destek vermesi gerektiğini söyledi.
  SİYASET    03.01.2019 13:25:08


İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, okuma ve yazma oranı açısından Afyonkarahisar’ın en yüksek oranda olması gerektiğini ifade etti. Afyonkarahisar’da okuma ve yazma bilmeyen hiç kimsenin kalmaması, cehalet oranını sıfır olmasını istediğini dile getiren Koçak, bunu sağlamak için herkesle çalışacaklarını vurguladı.

CEHALETİ SIFIR YAPACAĞIM

Tüm semtleri dolaşarak okuma yazma bilmeyenlerin tespit edileceğini ve gönüllü öğretmenler ve vatandaşlarla öğretileceğini aktaran Koçak, “Afyonkarahisar’da herkes okuma yazma bilmeli. Cehalet oranının sıfır olması gerekiyor. Bununu için gönüllü öğretmenlerle birlikte her şeyi yapacağız” dedi. Kitap okuma oranın da arttırılması için gerekli çalışmaları yapacaklarını da söyleyen Koçak, semtlere sosyal donatı merkezleri açacaklarını ve içerisinde kütüphaneler yapacaklarını işaret etti.

“HER AY BİR YAZARI AFYON’DA AĞIRLAYACAĞIZ”

Her ay bir yazarı Afyonkarahisar’a çağırarak ağırlayacaklarını, kitapseverlerle buluşturacaklarını dile getiren Koçak, şunları kaydetti: “Okullarımıza çok ciddi destek vereceğiz. Okulları milli eğitimin sınırlı bütçelerine bırakmayacağız. Biz okullarımıza kitap ve kütüphane olarak destek yapacağız. Bu güne kadar yapılmış tüm desteklerin daha da ötesine taşıyacağız desteklerimizi. Ben okumayı seven bir insanım, genç kardeşlerimin de okuyarak çok daha iyi yerlere taşınmasını istiyorum.” Kentte bulunan iki üniversite ile birlikte hem eğitim hem de öğretim anlamında birlikte projeler yapacaklarını belirten Koçak, altyapı çalışmalarını tamamladığını söyledi. Afyonkarahisar’daki gençlerin eğitimlerinin daha sağlıklı almasında ciddi katkıları olan Afyon Eğitim Vakfı’na destek verilmesi gerektiğinin hatırlatan Koçak, işadamlarını vakfa yardıma çağırdı.

“HERKES DESTEK VERMELİ”

Koçak, zamanla desteğin daha da artacağını söyleyerek şöyle konuştu: “Bizim iş adamlarımızın da zaman içinde AEV’e destek konusunda sahip çıkacaklarını düşünüyorum. AEV bizim vakfımız, birçok genç ve çocuk AEV’in katkıları ile okuyor. Artık AEV’in kurumsallaşması ve kudretli bir yapıya kavuşması lazım. Bende bireysel olarak öğrencilere destek vermeye, burs sağlamaya çalışıyorum. Ben belediye başkanı olduğumda AEV için her şeyi seferber edeceğim. Ben onun kıymetini biliyorum. Kurulduğu yılları biliyorum. Kuruluş aşamasında emek veren insanların neler çektiğini biliyorum. AEV’e destek gençliğe sahip çıkılmasıdır. AEV bizim milli vakfımızdır. Afyonkarahisar’ın dişiyle tırnağıyla ortaya çıkardığı bir vakfıdır. Hepimiz bundan sorumluyuz. Kaçışımız yok. İş adamlarının da, kurumsal olarak da, bireysel olarak da kaçışımız yok” >>> Mustafa BAYER


  SİYASET    03.01.2019 13:25:08

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.03.2019
22.03.2019
22.03.2019
OZEL HABERLER