Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

MHP Afyon’da oylarını %50 artırdı İŞİN SIRRI BAHÇELİ VE TAYTAK
MHP tüm Türkiye’de ve ilimizde oy oranını artırdı. Türkiye genelinde MHP’nin oyları %18.81’e yükselirken, Afyonda da %50 oy artışı sağlandı. MHP’nin t..

2

Image

Karakaş, AKÜ Rektörü oldu


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Türkiye genelinde 9 üniversiteye rektör ataması yapıldı...

3

Image

‘SBF küresel bir marka oldu’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 10 yıldır düzenli olarak gerçekleştirilen Saraybosna İş Forumu'nun (SB..

4

Image

Hizmet ayaklarına geldi

Vali Mustafa Tutulmaz Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde yeni kimlik kartı başvuruları alınan vatandaşlarla bir araya geldi...

5

Image

‘Hayat dijitale evriliyor’

Yerel Zincirler Buluşuyor 2019 toplantısında konuşan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, hayatın hızla dij..

6

Image

‘Vizyon projeleri hayata geçireceğiz’

31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerin ardından mazbatasını alarak göreve resmen başlayan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e tebrik ziy..

7

Image

‘Afyonkarahisar’a değer katacağız’

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar’a değer katacaklarını bel..

8

Image

‘Sizlere büyük önem veriyoruz’

TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’ni ağırlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser yaptığı açıklamada, “ATSO ola..

9

Image

‘Gönül belediyeciliğini yaşatacağız’

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, yeni dönemde AK Parti’nin gönül belediyeciliğini yaşatacaklarını..

10

Image

Taytak’a yoğun ilgi


Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar'ın Kızılören ilçesini ziyaret etti. Kızılö..

11

Image

“Güzel hizmetler yapacağız”

Vali Mustafa Tutulmaz’ı ağırlayan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Vali Tutulmaz’ın liderliğinde Afyonkarahisar’a çok güzel eserler kazandıracakla..

12

Image

‘Hep beraber sorunları çözeceğiz’

Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkan Adayı Serhat Gümüş, muhasebeci ve mali müşavirlerin yaşadıkları sorunları iyi bild..

13

Image

‘Hayırlara vesile olsun’


Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı...

14

Image

‘Üretken Belediyecilik Afyon’da hayat bulacak’

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, yerel seçimlerin ardından artık sıranın icraatta olduğunu kaydederek, "MHP'li Belediyelerde vatand..

15

Image

‘Çobanlar’da işsizliği bitireceğiz’

Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, 500 kişinin çalışacağı tekstil fabrikası için çalışmalara başladı, tesisler 6 ay içinde faaliyete geçecek..

16

Image

BAŞKAN ADAYI Burhanettin Çoban
AK Parti tarafından İl Genel Meclisi Grup Toplantısı İl Özel İdaresi Binası’nda gerçekleştirildi...

17

Image

Moleküler Biyoloji Günleri

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Fen Edebiyat Fakültesi tarafından Moleküler Biyoloji ve Genetik Günleri etkinliği düzenlendi. ..

‘İnsanlara umut olacağız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘İnsanlara umut olacağız’Koçak: “Türkiye ekonomik krizi en derinden hissetmeye başladı. Ekonomik sıkıntı insanlarımızın psikolojilerini de etkiledi. Vatandaşlarımız yara bere içerisinde, bir dokunup bin ah işitiyoruz. Ülkemiz yaşanmaz bir noktaya taşınmak isteniyor. Biz buna müsaade etmeyeceğiz. Biz Türkiye’nin gülen yüzü olacağız. Biz Türkiye’nin yarınına ümidini yitirmiş insanlarına umut olmaya geleceğiz” dedi.

  SİYASET    06.02.2019 11:11:12


İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak gerçekleştirdiği haftalık olağan basın toplantısında projelerini açıkladı. İyi Kart projesi ile ihtiyaç sahibi ailelere yapılacak yardımları insan onuruna yakışır şekilde gerçekleştireceklerini söyleyen Koçak: “Belediyemiz sınırları içinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere İyi Kart ile yardım sağlayacağız. Sosyal yardımlar arttırılmalıdır. Bu yardımı yaparken de “sağ elin verdiğini sol el görmeyecek” düsturu ile hareket edeceğiz” dedi.

ÖZGÜR KART

Gençlerin özgürce düşünebilmeleri, girişimci ve üretken olabilmeleri için geliştirilen Özgür Kartı anlatan Koçak:“Gençler için hazırlayacağımız özgür kartla onlara ulaşım desteği sağlayacağız. Bu kart ile otobüslerde, minibüslerde, duraklarda, prestij caddelerde sınırsız internet kullanabilecekler. Gençler bu kart ile şehirlerarası otobüslere indirimli binecek, sinema, tiyatro ve konserlerden indirimli faydalanabilecekler. Belediye olarak öğrenci ve gençlerimizin her zaman yanında olacağız” ifadelerini kullandı.

ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

Şehir Üniversitesi kurarak Afyonkarahisar’ın marka değerini arttıracaklarını söyleyen Koçak: “İl merkezine Vakıf Üniversitesi’nin kurulmasını sağlayarak, hem üniversite öğrencilerimizin şehrimizle bütünleşmesini sağlayacağız, hem de bu sayede esnafımızı güçlendireceğiz. Üniversite bünyesinde şehrimizin kalkınmasına ve üretimine katkı sağlayacak fakülte ve bölümler olacak: Ziraat Fakültesi, Gıda Fakültesi, Mermercilik ve Mermer Teknolojisi, Pazarlama ve Tasarım Bölümleri’nin yanı sıra Yabancı Diller Okulu bunlardan birkaçı” şeklinde konuştu. Ortak gelecek için ben de varım diyen Koçak: “Gençlerimizi sadece geleceğin teminatı değil, bugünümüzün de ortakları olarak görüyoruz. Şehrimize yapacağımız her proje ve yenilikte gençlerimizin de fikrini almanın, çalışmalarımıza değer katacağına inanıyoruz. Oluşturacağımız Gençlik Meclisi’nde yer almak isteyen her gencimize kapımız açık olacak. Çalışma atölyeleri kurularak gençlerimizin kendilerini geliştirmek istedikleri alana yönelmelerini sağlayacağız. Üniversitede bulunan öğrenci kulüpleri ile işbirliği yapacağız. Belirli aralıklarla gençlerimizle bir araya geleceğiz” diyen Koçak gençliğe verdiği önemi bir kez daha belirtti. Gençlere yönelik projelerine hız kesmeden devam eden Koçak, bir yenisini daha ekledi.

GENÇLERE PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMLERİ

Koçak: “Gençlere dönemler halinde proje hazırlama eğitimleri vereceğiz. Eğitim sonunda
bitirme ödevi olarak Afyonkarahisar için, ülkemiz için projeler hazırlayacaklar. Dereceye giren projeler için desteklerimizi esirgemeyeceğiz” ifadelerine yer verdi. Eğitimli gençlerin önemini vurgulayan Koçak: “Sağlıklı eğitim için sağlıklı ortamlar kuracağız. Devlet okullarının fiziki şartlarını iyileştirerek, öğrencilerimizin daha iyi şartlarda eğitim almalarını sağlayacağız. Her eğitim-öğretim döneminde okullarımıza kırtasiye yardımı yapacağız. Yaz tatillerinde okullarımızın temizliğini, onarım ve tadilat işlerini gerçekleştireceğiz. Çocuklarımıza ne kadar doğru eğitim verebilirsek, geleceğimiz o kadar aydınlık olur. Belediye olarak eğitime tam destek olacak, öğrencilerimiz arasında eğitimde fırsat eşitliği sağlayacağız. İhtiyaç sahibi ailelerin çocukları için etüt merkezlerinde ücretsiz kurslar düzenleyeceğiz” diyerek yerel yönetimler ile yerel eğitimin seviyesinin yükseleceğini belirtti.>>>Alkan Kurt


  SİYASET    06.02.2019 11:11:12

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.04.2019
19.04.2019
19.04.2019
OZEL HABERLER