Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Afyon çok şanslı, ülkücü bir milletvekiline sahip”

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret eden Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer, “Afyonkarahi..

2

Image

“Afyonkarahisar sağlık turizminde başkent olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Avukat İbrahim Yurdunuseven, TBMM Genel kurulunda Afyonkarahisar ile ilgili olarak bir konuşma yaptı. ..

3

Image

“İddialı olmak ayrı, iddiacı olmak ayrı”
Partisinin haftalık değerlendirme toplantısında konuşan İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Doktor Mahmut Koçak, “İddialı olmak ayrı, iddia..

4

Image

'Af'ta hakkı yanana ikinci şans

SGK İl Müdürü Samet Fidan, “Yapılandırma yapıp da ödeme zorluğu çeken tüm işverenlerimizin yapılandırma için 28 Şubat’a kadar olan yeni zaman dil..

5

Image

Taytak; “Kamp Merkezi, Afyonumuzu tanıtacak”
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak TBMM Meclis Genel Kurulu’nda dile getirdiği Afyonkarahisar’da Kamp M..

6

Image

Bilgilendirme Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: ‘İhracat hedeflerimiz çok yüksek’
Ticaret Bakanlığı yetkilileri, Afyonkarahisar’da 15 firmayı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Bak..

7

Image

Leblebi ile sigara mücadelesi
Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları üyeleri vatandaşların sigara paketlerini alarak leblebi dağıttı...

8

Image

“Gençler, siyasette söz sahibi olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ile birlikte 31 Mart yerel seçim..

9

Image

Başkan Çoban’a vefa
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, 31 Mart’ta görev süresi dolacak olan Afyon..

10

Image

“Koyuncu’ya bütün bakanlıkların kapısı açık”

Emirdağlı vatandaşlarla görüşen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Serkan Başkana bütün bakanlıkların kapısı ardına kada..

11

Image

Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Şubat Pazar günü Afyonkarahisar’a geliyor...

12

Image

‘Artık yeter diyoruz’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya’nın Fatih-Eşrefpaşa bölgesindeki seçim bürosu düzen..

13

Image

‘CUMHUR İTTİFAKI bekamızın teminatıdır’
Yerel seçimler kapsamında ziyaretlerine devam eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlerin, Cumhurbaşka..

14

Image

‘Engellilerin ihtiyaçları karşılanacak’

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile Dumlupınar Üniversitesi Engelsiz Hayat Topluluğu arasında “engelsiz kent” için ça..

15

Image

‘Sandıklara sahip çıkacağız’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Emirdağ ilçesi ve Davulga beldesini ziyaret etti...

16

Image

Başkan Çöl, gönüllere giriyor
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, seçim çalışmaları kapsamında kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla gönül köprüleri kurmaya devam ediyor...

17

Image

‘Projelerimizle Afyon’u uçuracağız’
Afyonkarahisar’ın çehresini değiştirecek birçok projesinin olduğunu belirten AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AFRAY, Millet Bahçeleri, se..

‘İnsanlara umut olacağız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘İnsanlara umut olacağız’Koçak: “Türkiye ekonomik krizi en derinden hissetmeye başladı. Ekonomik sıkıntı insanlarımızın psikolojilerini de etkiledi. Vatandaşlarımız yara bere içerisinde, bir dokunup bin ah işitiyoruz. Ülkemiz yaşanmaz bir noktaya taşınmak isteniyor. Biz buna müsaade etmeyeceğiz. Biz Türkiye’nin gülen yüzü olacağız. Biz Türkiye’nin yarınına ümidini yitirmiş insanlarına umut olmaya geleceğiz” dedi.

  SİYASET    06.02.2019 11:11:12


İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak gerçekleştirdiği haftalık olağan basın toplantısında projelerini açıkladı. İyi Kart projesi ile ihtiyaç sahibi ailelere yapılacak yardımları insan onuruna yakışır şekilde gerçekleştireceklerini söyleyen Koçak: “Belediyemiz sınırları içinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere İyi Kart ile yardım sağlayacağız. Sosyal yardımlar arttırılmalıdır. Bu yardımı yaparken de “sağ elin verdiğini sol el görmeyecek” düsturu ile hareket edeceğiz” dedi.

ÖZGÜR KART

Gençlerin özgürce düşünebilmeleri, girişimci ve üretken olabilmeleri için geliştirilen Özgür Kartı anlatan Koçak:“Gençler için hazırlayacağımız özgür kartla onlara ulaşım desteği sağlayacağız. Bu kart ile otobüslerde, minibüslerde, duraklarda, prestij caddelerde sınırsız internet kullanabilecekler. Gençler bu kart ile şehirlerarası otobüslere indirimli binecek, sinema, tiyatro ve konserlerden indirimli faydalanabilecekler. Belediye olarak öğrenci ve gençlerimizin her zaman yanında olacağız” ifadelerini kullandı.

ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

Şehir Üniversitesi kurarak Afyonkarahisar’ın marka değerini arttıracaklarını söyleyen Koçak: “İl merkezine Vakıf Üniversitesi’nin kurulmasını sağlayarak, hem üniversite öğrencilerimizin şehrimizle bütünleşmesini sağlayacağız, hem de bu sayede esnafımızı güçlendireceğiz. Üniversite bünyesinde şehrimizin kalkınmasına ve üretimine katkı sağlayacak fakülte ve bölümler olacak: Ziraat Fakültesi, Gıda Fakültesi, Mermercilik ve Mermer Teknolojisi, Pazarlama ve Tasarım Bölümleri’nin yanı sıra Yabancı Diller Okulu bunlardan birkaçı” şeklinde konuştu. Ortak gelecek için ben de varım diyen Koçak: “Gençlerimizi sadece geleceğin teminatı değil, bugünümüzün de ortakları olarak görüyoruz. Şehrimize yapacağımız her proje ve yenilikte gençlerimizin de fikrini almanın, çalışmalarımıza değer katacağına inanıyoruz. Oluşturacağımız Gençlik Meclisi’nde yer almak isteyen her gencimize kapımız açık olacak. Çalışma atölyeleri kurularak gençlerimizin kendilerini geliştirmek istedikleri alana yönelmelerini sağlayacağız. Üniversitede bulunan öğrenci kulüpleri ile işbirliği yapacağız. Belirli aralıklarla gençlerimizle bir araya geleceğiz” diyen Koçak gençliğe verdiği önemi bir kez daha belirtti. Gençlere yönelik projelerine hız kesmeden devam eden Koçak, bir yenisini daha ekledi.

GENÇLERE PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMLERİ

Koçak: “Gençlere dönemler halinde proje hazırlama eğitimleri vereceğiz. Eğitim sonunda
bitirme ödevi olarak Afyonkarahisar için, ülkemiz için projeler hazırlayacaklar. Dereceye giren projeler için desteklerimizi esirgemeyeceğiz” ifadelerine yer verdi. Eğitimli gençlerin önemini vurgulayan Koçak: “Sağlıklı eğitim için sağlıklı ortamlar kuracağız. Devlet okullarının fiziki şartlarını iyileştirerek, öğrencilerimizin daha iyi şartlarda eğitim almalarını sağlayacağız. Her eğitim-öğretim döneminde okullarımıza kırtasiye yardımı yapacağız. Yaz tatillerinde okullarımızın temizliğini, onarım ve tadilat işlerini gerçekleştireceğiz. Çocuklarımıza ne kadar doğru eğitim verebilirsek, geleceğimiz o kadar aydınlık olur. Belediye olarak eğitime tam destek olacak, öğrencilerimiz arasında eğitimde fırsat eşitliği sağlayacağız. İhtiyaç sahibi ailelerin çocukları için etüt merkezlerinde ücretsiz kurslar düzenleyeceğiz” diyerek yerel yönetimler ile yerel eğitimin seviyesinin yükseleceğini belirtti.>>>Alkan Kurt


  SİYASET    06.02.2019 11:11:12

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2019
14.02.2019
14.02.2019
OZEL HABERLER