Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

ÖNCE KIZ ARKADAŞINI SONRA KENDİNİ VURDU
Afyonkarahisar’da önceki gün akşam saatlerinde bir genç, tartıştığı kız arkadaşını pompalı tüfekle yaraladıktan sonra intihar etti. ..

2

Image

İSCEHİSAR'DA ASAYİŞ TOPLANTISI
İscehisar İlçe Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı, İscehisar Kaymakamı Mehmet Miraç Topaloğlu başkanlığında, Kaymakamlık makamında yapıldı...

3

Image

KAZA KURBANLARI EDEBİYETE UĞURLANDI
MHP Emirdağ İlçe Başkanı Abdil Demiral’ın Eskişehir'in Çifteler ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden annesi Server Demiral, kard..

4

Image

22 YIL SONRA TEKRAR BULUŞTULAR
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunları 22 yıl aradan sonra Afyonkarahisar’da aileleri ile birl..

5

Image

Zeybek sözünü tutuyor
TOKİ Başkanı Ömer Bulut, 31 Mart’ta yapılan yerel seçimler öncesi Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in vaatleri arasında yer alan Millet Bahçesi projesin..

6

Image

BENİM ADIM TÜRKİYE
İzmir Kültür Sahnesi İsmail Gülnar Tiyatrosu ekibi tarafından hazırlanan “Benim Adım Türkiye” konulu tiyatro oyunu Zafer Meydanı'nda sahnelendi...

7

Image

TAŞ MEDRESE BÜYÜK BİR KAZANÇ
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından restore edilerek kentimize tekrar kazandırılan Taş Medrese’yi ziyaret eden televizyon programcısı, akademisyen Pr..

8

Image

‘Şehit yakınlarının ve gazilerin sıkıntılarına kulak verilmeli’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, şehit yakınlarının..

9

Image

PKK ÇUCUK KATİLİDİR
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, PKK’nın çocuk katili hain bir terör örgütü olduğunu söyledi.

..

10

Image

‘235 milyon TL harcandı’
Afyonkarahisar’da düzenlenen 3.İl Koordinasyon toplantısında konuşan Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe, dönem sonu itibariyle yatırımlara 235 milyon TL p..

11

Image

SEZEN'DEN ZİYARET
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti...

12

Image

HAİNLER SÜRÜSÜ TARİHE GÖMÜLDÜ
Dinar ilçesinde "15 Temmuz'u İyi Anlayalım" konulu konferans düzenlendi. Konferansta konuşan Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Öğretim üyesi Doç. Dr. ..

13

Image

EMEKLİLER EK ÖDEME İSTİYOR
Türkiye Emekliler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Eğe, emeklilere "kira ve yakacak yardımı" adı altında ek bir ödeme yapılması talebinde bul..

14

Image

TÜRKİYE'NİN GELECEK HEDEFLERİ GERİYE DÜŞTÜ
11.Kalkınma Planı hakkında açıklama yapan Demokrat Parti Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, Türkiye’nin gelecek hedeflerinin..

15

Image

DEVLETE VE MİLLETE BAĞLI EVLATLAR YETİŞTİRMELİYİZ
15 Temmuz ve Milli İrade konulu konferansta konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, FETÖ tarafından topluma fitne ateşinin atıldığını..

16

Image

ÖĞRENCİ KAYITLARI DEVAM EDİYOR
Organize Sanayi Bölgesinde hizmet veren Rahmiye Sare Palalı Teknik Kolejinde öğrenci kayıtları hızla devam ediyor...

17

Image

Motokros pisti şampiyonaya hazırlanıyor
Dünya Motosiklet Federasyonu(FİM) tarafından geçen yıl düzenlenen şampiyonanın ardından Dünyanın en iyi pisti seçilen Afyonkarahisar Motor Sporları Me..

‘İşbirliğimiz artarak devam edecek’ | Gazete3.com.tr
Image

‘İşbirliğimiz artarak devam edecek’


AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. Ziyarette Rektör Karakaş ile Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, AKÜ ile Megabirlik arasındaki işbirliklerinin artarak devam edeceğini vurguladılar.
  SİYASET    03.07.2019 17:48:36

Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Rektör Danışmanı Sena Coşkun ve AKÜ Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Taner Tükelay, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. Yapılan ziyarette Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Başkan Yardımcısı Adnan Demirel, Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyesi Murat Bilgici ve Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey tarafından ağırlanan Karakaş, basın kuruluşlarına nezaket ziyaretleri gerçekleştirdiklerini söyledi.
“GEREKEN DESTEĞİ VERMEYE HAZIRIZ”
Megabirlik Medya ile AKÜ arasında yapılan protokolün devam etmesi dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getiren AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, “Protokol kapsamında, Kanal 3 ile ilgili olarak ne yapılması gerekiyorsa yapmaya hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.
“AKܒDEN ÇOK DESTEK ALIYORUZ”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, “AKܒden çok destek alıyoruz. Şehir-üniversite bütünleşmesinin güzel bir örneği bu kapsamda yürütülüyor. ATSO ile AKÜ arasında da yoğun işbirlikleri yapılmaya devam ediyor. Gayet güzel bir şekilde ilerlemeye devam ediyoruz” dedi.
“BÜYÜK MUTLULUK DUYUYORUZ”
Üniversitelerin en önemli özelliklerinden birisinin bulundukları yerlerin dinamiklerini hareket geçirmek olduğunu kaydeden Serteser, “İmzaladığımız protokolün devam edeceğini ve işbirliklerinin artarak devam edecek olmasını büyük mutlulukla karşılıyoruz. Bizlerde çalışmalar kapsamında elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz. Önceden olduğu gibi bundan sonra işbirliklerimiz artarak devam edecek” dedi.>>>Alkan Kurt

  SİYASET    03.07.2019 17:48:36

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.07.2019
18.07.2019
18.07.2019
OZEL HABERLER