Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Sigortacılığın geleceği konuşuldu

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Bolvadin Meslek Yüksekokulu (MYO) Bankacılık ve Sigortacılık Programı öğrencileri, Afyon Sigorta Acenteleri Der..

2

Image

Şehit polis ebediyete uğurlandı

Denizli’nin Pamukkale ilçesi Barbaros Caddesi'nde 13 Ekim'de devriye gezen Süleyman Topaloğlu idaresindeki ekip aracı ile sivil aracın çarpışması..

3

Image

‘Hep beraber Dinar için çalışacağız’

Mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Dinar Belediye Başkanı Sarı, muhtarlarla her zaman irtibat halinde olduklarını belirterek, hep beraber Dina..

4

Image

Öğrenciler Frigya’yı gezdi

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Turizm Fakültesi tarafından iki farklı etkinlik düzenlendi. Düzenlenen ilk etkinlikte AKÜ Turizm Fakültesi Turi..

5

Image

‘Kura yenilenmeli’

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü aracılığı ile Toplum Yararına Program (TYP) kaps..

6

Image

‘Suriye’deki harekat Kıbrıs’takiyle aynı’

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın, Barış Pınarı Harekatı konusundaki açıklamalarını eleştiren İYİ Parti İl Başkanı M..

7

Image

Karakaş, Başkan Mandal’ı ağırladı

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Meh..

8

Image

Oda Başkanlarından ziyaret

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, esnaf oda başkanlarını makamında ağırladı...

9

Image

Serteser’e davet

23-25 Ekim 2019 tarihleri arasında Afyonkarahisar’da düzenlenecek olan Uluslararası İnşaat Mühendisliği ve Teknolojisinde Yenilikler Sempozyumu D..

10

Image

‘AR-GE’ye büyük önem veriliyor’

AKÜ evsahipliğinde düzenlenen Seramik Kongresi’nde konuşan TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, AR-GE yatırımlarına gelecek 5 yıl için yüzde 8..

11

Image

Erkmen’den harekâta tam destek

Erkmen Belediye Başkanlığı Belediye Meclisi Barış Pınarı Harekatına destek verdiğini açıkladı. ..

12

Image

İtfaiyeden yangın eğitimi

Sandıklı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından yangında konusunda eğitim verildi. ..

13

Image

‘5 milyon insana kapılarımızı açtık’

Afyonkarahisar’da düzenlenen Uyum Mahalle Buluşmaları Toplantısında konuşan Göç İdaresi Genel Müdür Yardımcısı Gökçe Ok, dünya üzerinde göç etmek..

14

Image

2020 MXGP Cumhurbaşkanımızın himayesinde

Dünya Motokros Şampiyonası 5-6 Eylül 2020 tarihinde Afyonkarahisar’da düzenlenecek. Organizasyonun yeniden Cumhurbaşkanlığı himayesine alınması ..

15

Image

‘Mehmetçiklerimizin yanındayız’


Kocatepe (Büyükkalecik) Belediye Meclisi, Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve h..

16

Image

Belediye Meclisi Barış Pınarı için toplanacak

Afyonkarahisar Belediye Meclisi, Barış Pınarı Harekâtı’na destek amacıyla 21 Ekim Pazartesi günü saat 18.00'de olağanüstü toplanacak...

17

Image

Atık yağları minik eller topluyor

Afyonkarahisar Belediyesi Atıksu Arıtma Birliği ve Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile 7 yıldır yürütülen “Bitkisel Atık Yağlar Minik Eller Tara..

‘İşbirliğimiz artarak devam edecek’ | Gazete3.com.tr
Image

‘İşbirliğimiz artarak devam edecek’


AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. Ziyarette Rektör Karakaş ile Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, AKÜ ile Megabirlik arasındaki işbirliklerinin artarak devam edeceğini vurguladılar.
  SİYASET    03.07.2019 17:48:36

Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Rektör Danışmanı Sena Coşkun ve AKÜ Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Taner Tükelay, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. Yapılan ziyarette Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Başkan Yardımcısı Adnan Demirel, Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyesi Murat Bilgici ve Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey tarafından ağırlanan Karakaş, basın kuruluşlarına nezaket ziyaretleri gerçekleştirdiklerini söyledi.
“GEREKEN DESTEĞİ VERMEYE HAZIRIZ”
Megabirlik Medya ile AKÜ arasında yapılan protokolün devam etmesi dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getiren AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, “Protokol kapsamında, Kanal 3 ile ilgili olarak ne yapılması gerekiyorsa yapmaya hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.
“AKܒDEN ÇOK DESTEK ALIYORUZ”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, “AKܒden çok destek alıyoruz. Şehir-üniversite bütünleşmesinin güzel bir örneği bu kapsamda yürütülüyor. ATSO ile AKÜ arasında da yoğun işbirlikleri yapılmaya devam ediyor. Gayet güzel bir şekilde ilerlemeye devam ediyoruz” dedi.
“BÜYÜK MUTLULUK DUYUYORUZ”
Üniversitelerin en önemli özelliklerinden birisinin bulundukları yerlerin dinamiklerini hareket geçirmek olduğunu kaydeden Serteser, “İmzaladığımız protokolün devam edeceğini ve işbirliklerinin artarak devam edecek olmasını büyük mutlulukla karşılıyoruz. Bizlerde çalışmalar kapsamında elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz. Önceden olduğu gibi bundan sonra işbirliklerimiz artarak devam edecek” dedi.>>>Alkan Kurt

  SİYASET    03.07.2019 17:48:36

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
16.10.2019
16.10.2019
16.10.2019
OZEL HABERLER