Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Afyonkarahisar’ı birlikte uçuracağız’
Vali Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’a yapılacak olan çalışmalar hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Vali Çiçek, bir..

2

Image

Rektör Karakaş Yönetim Kurulu Başkanı seçildi
Zafer Teknopark Genel Kurulu yapıldı. AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, genel kurulda Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi. Teknopark G..

3

Image

‘Afyon imrenilen bir şehir olacak’
Taşpınar Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’ın her yerine hizmet edeceklerini ve Afyon’u imrenilen ..

4

Image

İş birliği protokolü imzalandı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ile Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Girişimci Öğretmen Eğitimi: E-STEM” eğitiminde iş birliği pro..

5

Image

‘İlimizi en iyi şekilde tanıtıyorlar’
Afyonkarahisar’daki işletmeleri ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’ın adını tanıtan firmalara teşekkür ederek, işlerinde bere..

6

Image

‘Kadınlar geleceğe güvenle bakacak’
CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, kadınların ekonomik özgürlüğüne sahip olduğu, kendi geleceğine güven içinde bakabildiği yarınları kuca..

7

Image

Sollama kavgası kanlı bitti
Afyonkarahisar’da peş peşe seyir halindeki iki tır ve bir otomobil sürücüsü arasında çıkan hatalı sollama tartışması kanlı bitti. Otomobil sürücüsünün..

8

Image

Mahalle bakkallarından alışveriş yapıp dağıttılar
AK Parti İl Başkanlığı yeni bir proje başlattı. Proje ile mahalle bakkallarının canlandırılması için alışveriş yapılıyor, alınan gıda malzemeleri de m..

9

Image

Başkan Demirel rekor kırdı
İhsaniye İlçesine bağlı Döğer Kasabasında kilit parke taşı döşemesi ve çevre düzenlemesinde rekor kırıldı. Döğer Belediye Başkanı Mehmet Demirel, 1,5..

10

Image

Devremülk dolandırıcılarına operasyon
Devremülk satışı üzerinden vatandaşları dolandırdıkları iddia edilen organize suç örgütüne yönelik jandarma tarafından Afyonkarahisar merkezli İzmir’d..

11

Image

‘Mağdur olmamak için tarım sigortası yaptırın’
Afyonkarahisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet Çankaya, çiftçileri ve üreticileri Tarım Sigortalarını yaptırmaları konusunda uyardı ..

12

Image

Vefat eden şehit annesi ebediyete uğurlandı
Şuhut ilçesinde 1999 yılında şehit olan Emin Özdemir’in annesi Ayşe Özdemir vefat etti. Şehit annesi kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna..

13

Image

Donmak üzere olan köpek kurtarıldı
Sandıklı ilçesindeki Akdağ’da soğuk ve kar nedeniyle donmak üzere olan yavru köpeği vatandaşlar kurtardı..

14

Image

‘Kalbimiz her zaman sizlerle’
Afyonkarahisar 2021 Yılı Şehitler Takvimi tanıtım programında konuşan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Şehit ailelerimiz bizim için çok özel ve çok de..

15

Image

‘Afyon için çalışmaya devam edeceğiz’
Belediye Başkanlarını ziyaret eden MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar için çalışmalar devam edeceklerini söyledi ..

16

Image

Sınır dışı edilecekler
Dinar ilçesinde farklı suçlara karıştığı belirlenen 6 yabancı uyruklunun sınır dışı edileceği bildirildi
..

17

Image

Köy sakinleri alan kılavuzu olacak
Frig Vadisi bölgesinin daha iyi tanıtılması için ‘Frigya Afyonkarahisar Bölgesi Yöre Halkı Turizm Bilinçlendirme Eğitim Programı’ başlarken, toplantıy..

‘İscehisar’ın adını her yerde duyuracağız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘İscehisar’ın adını her yerde duyuracağız’


İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, yurt dışından gelen konuklarını ağırladı. Başkan Şahin, İscehisar’ın adını her yerde duyurmak için çalışmalar yaptıklarını söyledi
  SİYASET    11.01.2021 18:31:46

Avrupa Türk İşadamları İşbirliği Konseyi (ATİK) Genel Başkanı Aziz Şahin, beraberinde İran ATİK Başkanı Aliyi Garabi ve İran İstişare Konseyi Başkanı Leila Mikaeili ile birlikte İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’i makamında ziyaret etti. 61 ülkede 187 şehirde faaliyet gösterdiklerini hatırlatan ATİK Başkanı Aziz Şahin; “İran’dan gelen konuklarımızla birlikte İscehisar Belediye Başkanımız ve ATİK Afyonkarahisar İstişare Başkanımız Ahmet Şahin’i ziyaret ederek İscehisar için yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bir süre sohbet ederek fikir alışverişinde bulunduk” dedi.
“İSCEHİSAR MERMERİN BAŞKENTİ”
İscehisar’ın mermerin başkenti olduğuna vurgu yapan Başkan Ahmet Şahin; “İlçemizde yıllık 3 milyon ton mermer üretilerek 114 ülkeye ihraç edildiğini ve bu oranın Afyonkarahisar ihracatının %51 ini oluşturduğunu hatırlattı. İlçemizde Demmak Demireller A.Ş. tarafından geliştirilen ve ilk yerli üretim olarak üretilen Deve isimli Kaya Kamyonu hakkında da konuklarına bilgi veren Başkan Şahin İscehisar’ın ülke ekonomisine olan katkısından bahsederken, İscehisar’ın adını her alanda dünyaya duyurmak adına çalışmalarımız devam edecek” dedi. Başkan Şahin, nazik ziyaretleri dolayısıyla konuklarına teşekkür ederek günün anısına hediye takdim etti. Ziyarette ATİK Afyonkarahisar Ticaret ve İşbirliği Başkanı Yüksel Özsarı, ATİK Afyonkarahisar Ticaret İşbirliği Konseyi Yönetim Kurulu Özcan Çelebi ve İdris Şahin hazır bulundu.>>>Ferhat Yüksel

  SİYASET    11.01.2021 18:31:46

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.01.2021
14.01.2021
14.01.2021
OZEL HABERLER