Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

TEHLİKE KAPIMIZDA
Afyonkarahisar'da koronavirüsten ilk ölüm gerçekleşti. Kentte Covid-19 tedavisi gören 70 yaşındaki erkek hasta hayatını kaybetti..

2

Image

'Üretime devam ediyoruz'
Avşar Emaye Genel Müdürü Murat Tabak, koronavirüs salgını ve ekonomik olarak olumsuz etkilerinin olmasına rağmen, firma olarak üretime devam ettikleri..

3

Image

'Kanserde erken teşhis önemli'
Kanser Haftası dolayısıyla bir açıklama yapan İl Sağlık Müdürü Serhat Korkmaz, kanserde erken teşhisin mücadele de büyük önem taşıdığını ifade etti ..

4

Image

3 bin 152 aileye nakdi yardım
Afyonkarahisar Valiliği, Sosyal Yardımlaşma Vakfı aracılığıyla sosyal yardım veya aylık alan dezavantajlı 3 bin 512 aileye hane başına bin TL olmak üz..

5

Image

AFYON İÇİN VEFA VAKTİ
İş adamları, odalar, sivil toplum kuruluşları, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı öncülüğünde düzenlenecek “Afyon İçin Vefa Vakti” kampanyasının t..

6

Image

'Geçmişteki borçlar nedeniyle makineyi sattık'
Sandıklı Ziraat Odası Başkanı Fatma Toptaş, oda tarafından satışı yapılan patates sökme makinesinin odaya kayıtlı bir makine olduğunu ve usulsüz bir ..

7

Image

Tüm tedbirler değerlendirildi
Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında il genelinde bugüne dek yapılan çalışmalar ve alınan tedbirler Vali Mustafa Tutulmaz başkanlığındaki toplan..

8

Image

'Faturaların ertelenmesini istiyoruz'
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile video konferansta görüştü. Sezen, pandemi hakkında..

9

Image

'Tedbirlere uyalım'
Afyonkarahisar Bakkallar Esnaf Odası Başkanı Cengiz Üstün, Afyonkarahisar'daki bakkal esnaflarının koronavirüsle mücadele kapsamında alınan tedbirler..

10

Image

'O suçlara indirim yok'
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, İnfaz Kanunu değişiklik tasarısında cinsel istismar, terör ve uyuşturucu ticareti suçlarında herhangi..

11

Image

'Kampanyalar iktidarı rahatsız etti'
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, CHP'li koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında başlattığı yardım kampanyalarının iktidarı rahatsız ettiğini bu yüzden..

12

Image

'Koruyucu maske üreteceğiz'
Koronavirüse karşı aldığı önlemler kapsamında toplu yaşam alanlarının temizliğinde hassasiyet gösteren, 65 yaş ve üstü, kronik rahatsızlığı bulunan va..

13

Image

'Milletin işi ve aşıyla ilgili tedbir alınmalı'
..

14

Image

'Avukatlarda kapsama alındı'
Afyonkarahisar Baro Başkanı Turgay Şahin, koronavirüsle mücadele kapsamında avukatların ekonomik etkilerden mücbir sebep kapsamında etkilenecek sektör..

15

Image

'Ateş düşürücü mü verildi?
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, koronavirüs salgını..

16

Image

'Öncelik halkımızın sağlığı'
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya küresel pandemi koronavirüs ile ilgili açıklama yaptı. Türkiye’de önceliğin halkın sağlığı olduğunu sö..

17

Image

'Basın mensupları dikkat etmeli'
İletişim Başkanlığı medya mensuplarının görevleri sırasında Kovid-19’a karşı dikkat etmesi gereken hususları içeren bir rehber hazırladı ..

‘İşlenmiş et ihraç etmek istiyoruz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘İşlenmiş et ihraç etmek istiyoruz’


Budapeşte’de incelemelerde bulunan Afyonkarahisar Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Mühsürler, Avrupa’ya, Türkiye’den işlenmiş et ihraç edilmesinin önünün açılması için destek istedi.
  SİYASET    15.02.2020 10:28:45

Afyonkarahisar Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler ve beraberindeki heyet Dinar’a kurulan ve yakın zamanda hizmete geçecek olan 30 bin ton kapasiteli Lisanslı Depo Tesisleri Silolarının üretim süreçlerini incelemek için Budapeşte'de bulunan üretim tesisine bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret kapsamında Türkiye Büyükelçiliğini de ziyaret eden heyet, Büyükelçi Ahmet Akif Oktay ile bir toplantı gerçekleştirdi. Ticaret Müşavirleri Ayşe Başak Araslı Akyol ve Meral Şengül’ün hazır bulunduğu toplantıda Büyükelçi Oktay ile ticari ilişkiler hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

“6 MİLYAR DOLAR TİCARET HEDEFİ”

Büyükelçi Oktay burada yaptığı konuşmada, Macar hükümetinin Türkiye'yi stratejik bir ortak olarak gördüğünü, kısa bir süre önce Kırgızistan'da düzenlenen Türk Konseyi toplantısında Macaristan'ın gözlemci üye olarak kabul edildiğini söyledi. Oktay şöyle devam etti: “Macaristan bir süredir doğuya ve güneye açılım politikaları izliyor. Bu kapsamda Türkiye'yi kilit ve stratejik ortak bir ülke olarak görüyor. Bununla birlikte Kasım ayında gerçekleşen Macaristan ve Türkiye Yüksek Düzeyli Stratejik İş Birliği Konseyi 4. Dönem Toplantısında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın iki ülke için 6 milyar dolar ticaret hacmi hedefi koydu. Bu hedeflere ulaşmada oda ve borsalarında önemli bir fonksiyonu var.”

“DESTEK BEKLİYORUZ”

Başkan Mühsürler ise işlenmiş etin Avrupa’ya ihraç edilemediğini belirterek bu konuya yönelik çalışmalarda ve temaslarda bulunulması gerektiğini ifade etti. Samimi bir sohbet havasında gerçekleşen toplantının sonunda Başkan Mühsürler, kendilerine vakit ayıran Büyükelçi Ahmet Akif Oktay ile Ticaret Müşavirleri Akyol ve Şengül’e teşekkür etti. Ziyaret hediye takdimi ile sona erdi.>>>Gazete3

  SİYASET    15.02.2020 10:28:45

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
02.04.2020
02.04.2020
02.04.2020
OZEL HABERLER