Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Çin Seddi bile dayanmaz’
Doğu Türkistan’da Müslümanlarda yönelik olarak yapılan zulümleri protesto etmek amacıyla Afyonkarahisar STK Platformu adına bir açıklama yapan Mesut H..

2

Image

MHP’de 18 aday daha belirlendi
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde aday olacak 1’i ilçe 17’si belde belediye başkan adayı olmak ü..

3

Image

‘Afyon’da destansı hizmetler yaptık’
Ülkücü Şehit Necmi Bilgi’nin isminin verildiği parkın açılışında konuşan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 10 yıllık belediye başkanlığı sürecinde d..

4

Image

Yeni başkan Metin Balaban
AK Parti İscehisar İlçe Başkanlığı’na Metin Balaban getirildi...

5

Image

Yerli üretime dikkat çektiler
AK Parti Afyonkarahisar Kadın Kolları tarafından Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası dolayısıyla kadın girişimcilerin ürettiği yerli malların tanıt..

6

Image

MHP’liler Çetinkaya’yı karşılayacak
Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı, kısa bir süre önce adaylığı açıklanan Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya’yı Ankara dönüşünd..

7

Image

‘Tarım ve hayvancılıkla gelişeceğiz’
MHP Bolvadin Belediye Başkan Adayı Selahattin Kelekçi, seçimi kazanması durumunda tarım ve hayvancılığa büyük önem vereceklerine dikkat çekti...

8

Image

‘MHP’nin adayı Afyon’u salladı’
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP’nin Belediye..

9

Image

‘65 bin yükümlü iş sahibi oldu’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Ceza ve İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu 2019 bütçesi üzerine TBMM’de konu..

10

Image

‘Geçici öğreticilere kadro verilmeli’
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde görev yapan geçici Kur’an Kursu öğreticilerine kadro verilmesini i..

11

Image

‘Gönüllere girecek projelerimiz var’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’i makamında ziyaret etti. Zeybek, “Afyonkarahisar halkının g..

12

Image

‘Projelerin seçimi olacak’
MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. ..

13

Image

Sendikacılardan teşekkür ziyareti
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Afyonkarahisar İl Temsilciliği’ne bağlı sendika başkanlarını makamınd..

14

Image

‘Bütçede vatandaş yok yandaş var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Genel Kurulu'n..

15

Image

‘Afyon’u vatandaşlarla beraber yöneteceğiz’

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Önce insan” anlayışıyla hayal ettiği Afyonkarahisar’ı yine Afyo..

16

Image

‘Şehir içi trafik kanayan yara’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, Afyonkarahisar’da trafiğin kanayan bir yara olduğunu söyledi...

17

Image

Taytak’tan Özel’e ayar
TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay, Kamu Denetçiliği Kurumu bütçelerinin görüşmeleri sırasın..

‘İYİ Parti ile ittifak edebiliriz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘İYİ Parti ile ittifak edebiliriz’


CHP İl Başkanı Nevzat Ercan, yerel seçimler için Belediye Başkan adaylığı sürecinde çalışmalarının titizlikle yürütüldüğünü belirterek, İYİ Parti ile olan görüşmelerin sürdüğünü ittifak yapılabileceğini söyledi.
  SİYASET    29.11.2018 11:40:29


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar İl Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Ercan partide düzenlediği basın toplantısında yerel ve genel gündemi değerlendirdi. Toplantıda il yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu. Sayıştay 15. Grup Başkanınca yapılan denetimde toplu nikâh organizasyonlarında, toplu sünnet organizasyonlarında, benzer yolsuzluk ve usulsüzlükler tespit edildiğini belirten Ercan, “Camiler ve Din Görevlileri Haftasında yemek vermişler, onda bile yolsuzluk ve usulsüzlük yapılmış. Ama hepsinden önemli Kur’an-ı Kerim aldık demişler, Kur’an-ı Kerim bedellerini hesaplarken Kur’an-ı Kerimin katma değer vergisini yüzde 18 olarak hesaplamışlar, yazmışlar. Hâlbuki Kur’an-ı Kerimin katma değer vergisi yüzde birdir” dedi.

ŞU ANDA DURUM DEĞERLENDİRİYORUZ

Yerel seçimlerde Belediyelerde zor durumda olan, ekonomisi bozulan, çarpıklıkları gören vatandaşların seçimlerinde çok dikkatli olmalarını öneren Ercan, “Vatandaşların yerel seçimlerde aslında bugünkü iktidara da gereken dersi vermesi gerekiyor. Bizde CHP yönetimi olarak her hafta ki basın toplantımızda belirtiyorum, yerel seçimlerle ilgili gerçekten çok yoğun çalışıyoruz. Çok titiz davranıyoruz. Aday adaylarımızı büyük ilçelerin çoğunda belirledik. Yaklaşık 6 ilçemiz kaldı. Onları da en kısa sürede halledeceğiz. Zaten 6 Aralık son gün. Genel merkezde 300’e yakın Belediye Başkan adayımızın ismini açıklayacağız. Merkez ilçe için şu anda çalışmalar sürüyor. Üç kişi var. Aralarından birini seçeceğiz. Hangisi kuvvetliyse o seçilecek. Biz kamuoyu oylamasını da değişik kanallardan yaptırıyoruz. Hangisi kuvvetli gelirse biz onu aday olarak açıklayacağız. AKP Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek’e başarılar diliyor, tebrik ediyorum. İYİ Parti’nin İl Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri bizi ziyaret ettiler. Ortak noktalar var, bu ortak noktalarda bileşilebilir. Biz Atatürk, Cumhuriyet ve demokrasi diyoruz. Bunu diyen herkes bizimle kol kola olabilir. En iyisini Afyon’da biz yapacağız diye düşünüyoruz. Şu anda durum değerlendiriyoruz” diye konuştu.>>>Gazete3

  SİYASET    29.11.2018 11:40:29

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.12.2018
15.12.2018
15.12.2018
OZEL HABERLER