Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Yükümlülere Ramazan yardımı

Dinar Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından maddi durumu iyi olmayan yükümlülere Ramazan Ayı nedeniyle yardım yapıldı...

2

Image

‘Frigya yıl boyu temiz olacak’

İhsaniye Kaymakamlığı, tarihi FRİGYA’da çevre temizliği çalışması başlattı. Çalışmalar hakkında açıklama yapan İhsaniye Kaymakamı Alper Taş, temi..

3

Image

‘YAPISAL REFORMLARI BEKLİYORUZ’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Mayıs ayı Meclis Toplantısı’nda gündeme dair açıklamalarda bulunan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serte..

4

Image

300 bin TL gelir sağladılar

Türkiye’nin nüfus bakımından en küçük 11'inci ilçesi olan Afyonkarahisar'ın Kızılören Belediyesi, kendisinden çok daha büyük olan ilçelere örnek ..

5

Image

Baştankaralar kuşları geldi

Baştankaralar olarak adlandırılan kuş cinsleri Dinar, Eğirdir, Burdur ve Gölhisar Orman İşletme Müdürlükleri’nin özel olarak hazırladığı yuvalara..

6

Image

Okul içinde müze

Dinar Şakir Ünver İlkokulu’nda 18-24 Mayıs Müzeler Haftası nedeniyle öğrenci ve öğretmenler tarafından temin edilen eski eşyaların sergilendiği b..

7

Image

Zafer Mahallesi’nde iftar coşkusu

Sandıklı Belediyesi’nin mahalle iftarları Zafer Mahallesi’nde vatandaşların katılımıyla devam etti...

8

Image

Silah atma, hayatını karartma!

Afyonkarahisar’da İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez ve İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, düğünlerde silah atılmasını önlemek, bilinç oluşturm..

9

Image

Çöp konteynerleri dezenfekte ediliyor

Sandıklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçedeki muhtelif yerlerde bulunan çöp konteynerleri dezenfekteli sularla yıkanarak vata..

10

Image

Mareşal’da iftar coşkusu

Afyonkarahisar Belediyesi gönülden paylaştığı iftar sofralarının bir yenisini daha tamamladı. Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi’nde düzenlenen mahal..

11

Image

Alem yaparken hastanelik oldular

Afyonkarahisar'da akrabasına ait evde alkol ve uyuşturucu madde aldıkları iddia edilen gençler hastanelik oldu. Gençlerden birinin durumunun ağır..

12

Image

‘Her zaman yanınızdayız’

Yeşilay Genel Sekreteri Osman Batuhan Dursun, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'i makamında ziyaret etti. Yeşilay'ın faaliyetleriyle ilgili Başkan M..

13

Image

Bahçe ve bisiklet sezonu açıldı
Özdilek Afyonkarahisar, bahçe ve bisiklet sezonunu açtı. Birbirinden renkli ve kullanışlı ürünlerle yaza merhaba diyen Özdilek, 26 Mayıs’a kadar mağaz..

14

Image

‘Potansiyelimize sahip çıkmalıyız’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği tarafından düzenlenen iftar programında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar basınının nitelikli ve kalite..

15

Image

ATSO Meclisi toplandı

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası 2019 yılı Mayıs ayı Olağan Meclis Toplantısı, ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci’nin yönetimi..

16

Image

AFDOS iftarda buluştu


Afyonkarahisar Doğa Sporları Kulübü (AFDOS) üyeleri iftar yemeğinde bir araya geldi. İlimizde bir restoranda düzenlenen iftara katılım yoğun..

17

Image

‘Bin 269 kadına mikrokredi verdik’

Türkiye İsrafı Önleme Vakfı Mikrokredi Merkezi Afyonkarahisar Şube Müdürü Semih Çangal, kentte son 10 yılda bin 269 kadına verdikleri mikrokredi ..

‘İYİ Parti ile ittifak edebiliriz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘İYİ Parti ile ittifak edebiliriz’


CHP İl Başkanı Nevzat Ercan, yerel seçimler için Belediye Başkan adaylığı sürecinde çalışmalarının titizlikle yürütüldüğünü belirterek, İYİ Parti ile olan görüşmelerin sürdüğünü ittifak yapılabileceğini söyledi.
  SİYASET    29.11.2018 11:40:29


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar İl Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Ercan partide düzenlediği basın toplantısında yerel ve genel gündemi değerlendirdi. Toplantıda il yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu. Sayıştay 15. Grup Başkanınca yapılan denetimde toplu nikâh organizasyonlarında, toplu sünnet organizasyonlarında, benzer yolsuzluk ve usulsüzlükler tespit edildiğini belirten Ercan, “Camiler ve Din Görevlileri Haftasında yemek vermişler, onda bile yolsuzluk ve usulsüzlük yapılmış. Ama hepsinden önemli Kur’an-ı Kerim aldık demişler, Kur’an-ı Kerim bedellerini hesaplarken Kur’an-ı Kerimin katma değer vergisini yüzde 18 olarak hesaplamışlar, yazmışlar. Hâlbuki Kur’an-ı Kerimin katma değer vergisi yüzde birdir” dedi.

ŞU ANDA DURUM DEĞERLENDİRİYORUZ

Yerel seçimlerde Belediyelerde zor durumda olan, ekonomisi bozulan, çarpıklıkları gören vatandaşların seçimlerinde çok dikkatli olmalarını öneren Ercan, “Vatandaşların yerel seçimlerde aslında bugünkü iktidara da gereken dersi vermesi gerekiyor. Bizde CHP yönetimi olarak her hafta ki basın toplantımızda belirtiyorum, yerel seçimlerle ilgili gerçekten çok yoğun çalışıyoruz. Çok titiz davranıyoruz. Aday adaylarımızı büyük ilçelerin çoğunda belirledik. Yaklaşık 6 ilçemiz kaldı. Onları da en kısa sürede halledeceğiz. Zaten 6 Aralık son gün. Genel merkezde 300’e yakın Belediye Başkan adayımızın ismini açıklayacağız. Merkez ilçe için şu anda çalışmalar sürüyor. Üç kişi var. Aralarından birini seçeceğiz. Hangisi kuvvetliyse o seçilecek. Biz kamuoyu oylamasını da değişik kanallardan yaptırıyoruz. Hangisi kuvvetli gelirse biz onu aday olarak açıklayacağız. AKP Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek’e başarılar diliyor, tebrik ediyorum. İYİ Parti’nin İl Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri bizi ziyaret ettiler. Ortak noktalar var, bu ortak noktalarda bileşilebilir. Biz Atatürk, Cumhuriyet ve demokrasi diyoruz. Bunu diyen herkes bizimle kol kola olabilir. En iyisini Afyon’da biz yapacağız diye düşünüyoruz. Şu anda durum değerlendiriyoruz” diye konuştu.>>>Gazete3

  SİYASET    29.11.2018 11:40:29

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
25.05.2019
25.05.2019
25.05.2019
OZEL HABERLER