Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Afyon çok şanslı, ülkücü bir milletvekiline sahip”

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret eden Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer, “Afyonkarahi..

2

Image

“İddialı olmak ayrı, iddiacı olmak ayrı”
Partisinin haftalık değerlendirme toplantısında konuşan İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Doktor Mahmut Koçak, “İddialı olmak ayrı, iddia..

3

Image

“Afyonkarahisar sağlık turizminde başkent olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Avukat İbrahim Yurdunuseven, TBMM Genel kurulunda Afyonkarahisar ile ilgili olarak bir konuşma yaptı. ..

4

Image

'Af'ta hakkı yanana ikinci şans

SGK İl Müdürü Samet Fidan, “Yapılandırma yapıp da ödeme zorluğu çeken tüm işverenlerimizin yapılandırma için 28 Şubat’a kadar olan yeni zaman dil..

5

Image

Taytak; “Kamp Merkezi, Afyonumuzu tanıtacak”
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak TBMM Meclis Genel Kurulu’nda dile getirdiği Afyonkarahisar’da Kamp M..

6

Image

Bilgilendirme Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: ‘İhracat hedeflerimiz çok yüksek’
Ticaret Bakanlığı yetkilileri, Afyonkarahisar’da 15 firmayı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Bak..

7

Image

Leblebi ile sigara mücadelesi
Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları üyeleri vatandaşların sigara paketlerini alarak leblebi dağıttı...

8

Image

“Gençler, siyasette söz sahibi olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ile birlikte 31 Mart yerel seçim..

9

Image

“Koyuncu’ya bütün bakanlıkların kapısı açık”

Emirdağlı vatandaşlarla görüşen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Serkan Başkana bütün bakanlıkların kapısı ardına kada..

10

Image

Başkan Çoban’a vefa
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, 31 Mart’ta görev süresi dolacak olan Afyon..

11

Image

Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Şubat Pazar günü Afyonkarahisar’a geliyor...

12

Image

‘Artık yeter diyoruz’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya’nın Fatih-Eşrefpaşa bölgesindeki seçim bürosu düzen..

13

Image

‘CUMHUR İTTİFAKI bekamızın teminatıdır’
Yerel seçimler kapsamında ziyaretlerine devam eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlerin, Cumhurbaşka..

14

Image

‘Engellilerin ihtiyaçları karşılanacak’

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile Dumlupınar Üniversitesi Engelsiz Hayat Topluluğu arasında “engelsiz kent” için ça..

15

Image

‘Sandıklara sahip çıkacağız’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Emirdağ ilçesi ve Davulga beldesini ziyaret etti...

16

Image

Başkan Çöl, gönüllere giriyor
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, seçim çalışmaları kapsamında kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla gönül köprüleri kurmaya devam ediyor...

17

Image

‘Projelerimizle Afyon’u uçuracağız’
Afyonkarahisar’ın çehresini değiştirecek birçok projesinin olduğunu belirten AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AFRAY, Millet Bahçeleri, se..

‘İYİ Parti ile ittifak edebiliriz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘İYİ Parti ile ittifak edebiliriz’


CHP İl Başkanı Nevzat Ercan, yerel seçimler için Belediye Başkan adaylığı sürecinde çalışmalarının titizlikle yürütüldüğünü belirterek, İYİ Parti ile olan görüşmelerin sürdüğünü ittifak yapılabileceğini söyledi.
  SİYASET    29.11.2018 11:40:29


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar İl Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Ercan partide düzenlediği basın toplantısında yerel ve genel gündemi değerlendirdi. Toplantıda il yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu. Sayıştay 15. Grup Başkanınca yapılan denetimde toplu nikâh organizasyonlarında, toplu sünnet organizasyonlarında, benzer yolsuzluk ve usulsüzlükler tespit edildiğini belirten Ercan, “Camiler ve Din Görevlileri Haftasında yemek vermişler, onda bile yolsuzluk ve usulsüzlük yapılmış. Ama hepsinden önemli Kur’an-ı Kerim aldık demişler, Kur’an-ı Kerim bedellerini hesaplarken Kur’an-ı Kerimin katma değer vergisini yüzde 18 olarak hesaplamışlar, yazmışlar. Hâlbuki Kur’an-ı Kerimin katma değer vergisi yüzde birdir” dedi.

ŞU ANDA DURUM DEĞERLENDİRİYORUZ

Yerel seçimlerde Belediyelerde zor durumda olan, ekonomisi bozulan, çarpıklıkları gören vatandaşların seçimlerinde çok dikkatli olmalarını öneren Ercan, “Vatandaşların yerel seçimlerde aslında bugünkü iktidara da gereken dersi vermesi gerekiyor. Bizde CHP yönetimi olarak her hafta ki basın toplantımızda belirtiyorum, yerel seçimlerle ilgili gerçekten çok yoğun çalışıyoruz. Çok titiz davranıyoruz. Aday adaylarımızı büyük ilçelerin çoğunda belirledik. Yaklaşık 6 ilçemiz kaldı. Onları da en kısa sürede halledeceğiz. Zaten 6 Aralık son gün. Genel merkezde 300’e yakın Belediye Başkan adayımızın ismini açıklayacağız. Merkez ilçe için şu anda çalışmalar sürüyor. Üç kişi var. Aralarından birini seçeceğiz. Hangisi kuvvetliyse o seçilecek. Biz kamuoyu oylamasını da değişik kanallardan yaptırıyoruz. Hangisi kuvvetli gelirse biz onu aday olarak açıklayacağız. AKP Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek’e başarılar diliyor, tebrik ediyorum. İYİ Parti’nin İl Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri bizi ziyaret ettiler. Ortak noktalar var, bu ortak noktalarda bileşilebilir. Biz Atatürk, Cumhuriyet ve demokrasi diyoruz. Bunu diyen herkes bizimle kol kola olabilir. En iyisini Afyon’da biz yapacağız diye düşünüyoruz. Şu anda durum değerlendiriyoruz” diye konuştu.>>>Gazete3

  SİYASET    29.11.2018 11:40:29

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2019
14.02.2019
14.02.2019
OZEL HABERLER