Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘İhtiyaç sahiplerini bizlere bildirin’
Muhtarlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, muhtarlardan mahallelerdeki ihtiyaç sahiplerini bildirmeleri çağrısında bulunarak, “Beledi..

2

Image

‘Şehitlere minnet borcumuz var’
Tüm Şehit Çocukları Derneği tarafından hazırlanan “Şehit Kütüphaneleri” projesi kapsamında Şehit Abdülkadir Kocatürk adına oluşturulan kütüphanenin a..

3

Image

‘İhtiyaç sahiplerine ulaşacağız’
İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, İYİ Parti’nin Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine destek olmaya devam edeceklerini söyleyerek, “Tüm bu yardı..

4

Image

Türkiye’nin dört bir yanına hurma ticareti yapıyor
Köylüoğlu işletmesi sahibi girişimci Bahattin Uslu, iftar sofralarının vazgeçilmezi hurmaları Arabistan ve İran’dan ithal edip Afyonkarahisar’a getire..

5

Image

‘Eskiyen depoları değiştirdik’
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, jeotermal tesisle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Halkımızın sağlığını korumak adına jeotermal kaplıca tesi..

6

Image

Avukatlar yapılanmasına operasyon
Afyonkarahisar ve Denizli'de Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "avukatlar yapılanması"na yönelik düzenlenen operasyonda 9 zanlı gözaltına alındı...

7

Image

‘Gönül sofraları kurmaya başladık’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’da Ramazan ayı boyunca günlük bin kişiye iftarlık kumanya dağıtacaklarını söyledi ..

8

Image

Mukabele programları devam ediyor
Afyonkarahisar Belediyesi, 11 Ayın Sultanı Ramazan Ayında vatandaşlarımızın evlerine konuk oluyor. Paşa Camii’nde 30 gün boyunca okunacak olan mukabel..

9

Image

İlk başvuru yapıldı
Sinanpaşa İlçesine bağlı Güney beldesinde 6 Haziran 2021’de yapılacak olan belediye seçimleri için AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığına ilk belediy..

10

Image

‘Annelik doğal babalık öğrenilebilen bir şeydir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Girişimcilik ve Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (GİKAM) tarafından “El Üstünde Tutulmak İçin İllaki..

11

Image

‘Sizler için gayret göstereceğiz’
Gece Karası olarak bilinen hastalığa dikkat çekmek için düzenlenen etkinlikte konuşan Vali Gökmen Çiçek, “Gerçekten zor bir hastalık. Bugünden sonra b..

12

Image

‘Tarım ekonomiye büyük katkı sağladı’
Tarım ve Orman Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürü Mehmet Hasdemir, "2020 yılında Türkiye ekonomisi yüzde 1,8 büyürken tarım yüzde 4,8 büyüyerek ek..

13

Image

Belediye Ramazan ayı tedbirlerini aldı
İçişleri Bakanlığı, Ramazan Tedbirleri genelgesini yayınladı. Genelgeye göre Afyonkarahisar Belediyesi tarafından da gerekli önlemler alındı. Bu tedbi..

14

Image

İftar yemekleri hazırlanıyor
Sandıklı Belediyesi’nin Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine vereceği iftar yemekleri özenle hazırlanıyor. Belediye Başkanı Mustafa Çöl, hazırlanan yeme..

15

Image

TMO Şuhut’tan patates alacak
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla Toprak Mahsulleri Ofisi Türkiye genelinde yemeklik ve patates alımına başladı. Türkiye genelinde ..

16

Image

Taylan Başkan Böcek’le görüştü
Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile görüştü ..

17

Image

‘Tedbirlere uyalım’
MHP İl Binası’nın dezenfekte işlemlerinin düzenli olarak yapıldığını kaydeden MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de cov..

‘Kanunlar da iptal edilmeli’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Kanunlar da iptal edilmeli’


Saadet Partisi Merkez İlçe Başkamı Orhan Arslan, İstanbul Sözleşmesinden çıkılmasını doğru bulduklarını ifade ederek, “Bu sözleşmeye atıfta bulunarak çıkartılan bütün kanunlar da iptal edilmelidir” dedi
  SİYASET    29.03.2021 18:28:17

Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, gündemdeki gelişmeler üzerine açıklamalar yaptı. Arslan, “Bu ziyaret sebebiyle Çin Büyükelçiliği önünde bir protesto gösterisi düzenlendi. Saadet Partisi olarak biz de bu protestoya katıldık. Burada bir noktaya dikkatinizi çekmek istiyorum. Protesto çağrısı yapan Doğu Türkistan Milli Meclis Başkanı Seyit Tümtürk protestoya katılamadı. Bunun sebebi protesto çağrısından sonra evine gelen filyasyon ekipleri virüslü bir kişi ile temaslı olduğunu söyleyerek, HES kodunda riskli olduğu belirtilmiştir. Seyit Tümtürk’ün açıklamasına göre yapılan açıklama inandırıcı değildir. Ancak HES kodunda riskli olarak gösterildiği için karantinaya alınmış ve protestoya katılamamıştır. HES kodunun ne işe yarayacağı konusunda iyi bir örnek” dedi.

“ÇEKİLME KARARI
DOĞRU BİR KARAR”
Arslan, İstanbul Sözleşmesinden çekilmenin doğru bir karar olduğunu belirterek, “İstanbul Sözleşmesi feshedildi. Aile kurumunu yok etmeye çalışan böyle bir sözleşmeden çekilmesini doğru buluyoruz ancak bu tek başına yeterli değildir. Bu sözleşmeye atıfta bulunarak çıkartılan bütün kanunlar da iptal edilmelidir. Ailelerimizi tehdit eden en büyük problemlerden biriside televizyonlarda yayınlanan program ve dizilerde mutlaka engellenmelidir. Kadına şiddeti önlemek için bütün siyasi partilerin temsilcileriyle bir çalışma yapılarak, kendi değerlerimize uygun bir çerçeve çizilebilir. Bu konuyu kamplaşma vesilesi yapmadan çözmemiz gerekmektedir” ifadelerine yer verdi.>>>Gazete3

  SİYASET    29.03.2021 18:28:17

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER