Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

ÖNCE KIZ ARKADAŞINI SONRA KENDİNİ VURDU
Afyonkarahisar’da önceki gün akşam saatlerinde bir genç, tartıştığı kız arkadaşını pompalı tüfekle yaraladıktan sonra intihar etti. ..

2

Image

İSCEHİSAR'DA ASAYİŞ TOPLANTISI
İscehisar İlçe Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı, İscehisar Kaymakamı Mehmet Miraç Topaloğlu başkanlığında, Kaymakamlık makamında yapıldı...

3

Image

KAZA KURBANLARI EDEBİYETE UĞURLANDI
MHP Emirdağ İlçe Başkanı Abdil Demiral’ın Eskişehir'in Çifteler ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden annesi Server Demiral, kard..

4

Image

22 YIL SONRA TEKRAR BULUŞTULAR
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunları 22 yıl aradan sonra Afyonkarahisar’da aileleri ile birl..

5

Image

Zeybek sözünü tutuyor
TOKİ Başkanı Ömer Bulut, 31 Mart’ta yapılan yerel seçimler öncesi Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in vaatleri arasında yer alan Millet Bahçesi projesin..

6

Image

BENİM ADIM TÜRKİYE
İzmir Kültür Sahnesi İsmail Gülnar Tiyatrosu ekibi tarafından hazırlanan “Benim Adım Türkiye” konulu tiyatro oyunu Zafer Meydanı'nda sahnelendi...

7

Image

TAŞ MEDRESE BÜYÜK BİR KAZANÇ
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından restore edilerek kentimize tekrar kazandırılan Taş Medrese’yi ziyaret eden televizyon programcısı, akademisyen Pr..

8

Image

‘Şehit yakınlarının ve gazilerin sıkıntılarına kulak verilmeli’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, şehit yakınlarının..

9

Image

PKK ÇUCUK KATİLİDİR
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, PKK’nın çocuk katili hain bir terör örgütü olduğunu söyledi.

..

10

Image

‘235 milyon TL harcandı’
Afyonkarahisar’da düzenlenen 3.İl Koordinasyon toplantısında konuşan Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe, dönem sonu itibariyle yatırımlara 235 milyon TL p..

11

Image

SEZEN'DEN ZİYARET
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti...

12

Image

HAİNLER SÜRÜSÜ TARİHE GÖMÜLDÜ
Dinar ilçesinde "15 Temmuz'u İyi Anlayalım" konulu konferans düzenlendi. Konferansta konuşan Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Öğretim üyesi Doç. Dr. ..

13

Image

EMEKLİLER EK ÖDEME İSTİYOR
Türkiye Emekliler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Eğe, emeklilere "kira ve yakacak yardımı" adı altında ek bir ödeme yapılması talebinde bul..

14

Image

TÜRKİYE'NİN GELECEK HEDEFLERİ GERİYE DÜŞTÜ
11.Kalkınma Planı hakkında açıklama yapan Demokrat Parti Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, Türkiye’nin gelecek hedeflerinin..

15

Image

DEVLETE VE MİLLETE BAĞLI EVLATLAR YETİŞTİRMELİYİZ
15 Temmuz ve Milli İrade konulu konferansta konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, FETÖ tarafından topluma fitne ateşinin atıldığını..

16

Image

ÖĞRENCİ KAYITLARI DEVAM EDİYOR
Organize Sanayi Bölgesinde hizmet veren Rahmiye Sare Palalı Teknik Kolejinde öğrenci kayıtları hızla devam ediyor...

17

Image

Motokros pisti şampiyonaya hazırlanıyor
Dünya Motosiklet Federasyonu(FİM) tarafından geçen yıl düzenlenen şampiyonanın ardından Dünyanın en iyi pisti seçilen Afyonkarahisar Motor Sporları Me..

‘Katma değer sağlayacağız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Katma değer sağlayacağız’


Afyonkarahisar basını ile bir araya gelen Genç MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Abdullah Sert, ülkemiz için katma değerli ürünler üreteceklerini söyleyerek, “Şu anda ekonomiyi eleştirmek yerine alternatif çalışmalar yapmalıyız” dedi.
  SİYASET    03.07.2019 17:39:00

Ocak ayında ilimizde kurulan ve mart ayına kadar üye işlemlerini tamamlayarak faal bir şekilde çalışmaya başlayan Genç MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Yönetimi dün basın mensuplarıyla bir araya geldi. Uydukent’te bulunan ve Ramazan Bayramı’ndan itibaren hizmet vermeye başlayan Hish Premium Cafe Bistro’da gerçekleşen kahvaltılı basın toplantısına Genç MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Abdullah Sert, Yönetim Kurulu Üyeleri Mücahit Şahin (Şahin Kardeşler Mermer), Ethem Karahan (Karahan Sigorta), Ahmet Sayın (Sayın İnşaat), Mustafa Öğüt-Hulusi Ceylan (Fotoğrafçım Ajans), Zeynep Çavdar (Gıda Mühendisi), Esra Nur Aydın (Mimar), Beytullah Şapcı (Şapcı Yapı Malzemeleri), Mehmet Hamziyan (İnşaat Mühendisi), Ramazan Arslan (Uzm.Klinik Psikolog), Abdullah Tekin (Tekin Mimarlık İnşaat), üyelerden Mehmet Karakol (Tınaztepe Şirketler Grubu), Mustafa Menteş (Mimar), Salih Yıldız (Yıldız Makine İmalatı), OIcay Şener (Odyolog) katıldı.
“TECRÜBELİ İŞ ADAMLARINDAN YARARLANIYORUZ”
Düzenlenen basın toplantısında neler yaptıklarını ve neler yapacaklarını anlatan Genç MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Abdullah Sert, “Biz ocak ayında şubemizi kurduk ve mart ayına kadar yapılanmamızı tamamladık. Mart ayında Genel İdare Kurulu toplantımız yapıldı. Biz Genç MÜSİAD olarak Tecrübe Sermayesi programları düzenliyoruz. Bu programlarımıza biz Afyonkarahisar dışından hiç kimseyi çağırmıyoruz. Afyonkarahisar’lı tecrübe sahibi olan büyüklerimizi bu programlara davet ediyoruz. Bekir Şapçı, Ercan İşlek ve Melih Yurter gibi kendi alanlarında duayen olmuş büyüklerimizi şimdiye kadar ağırladık ve tecrübelerinden istifade ettik.”
EN İYİ PROJELER ÖDÜLLENDİRİLECEK
Ramazan ayını dolu dolu geçirdiklerini dile getiren Başkan Sert, “Ramazan ayında hiçbir üyemizin katılmadığı 150 kişilik bir iftar programı tertip ettik. Arife Çiçekleri Projesi kapsamında 80 çocuğumuza bayramlık alıp giydirdik. Önümüzde güzel bir projemiz var. Yaz Okulu Projemiz kapsamında bir köy okulumuzun bakım onarım ve tadilatını Genç MÜSİAD olarak biz yapacağız. Önümüzde ki günler içerisinde diğer şehirlerde ki Genç MÜSİAD’ları ilimizde misafir edeceğiz. Tecrübe Sermayesi programlarımız artarak devam edecektir. Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörümüzle görüştük. 650 yabancı uyruklu öğrenci kardeşimizle Genç Ticaret Köprüsü kuracağız. Biz Üniversite-Sanayi işbirliğine büyük önem vermekteyiz. Akademik yıl başladığı ay bir bir AR-GE noktasında bir proje yarışması düzenleyeceğiz. Gelecek yıl Haziran ayına kadar projeler istenecek. En iyi projeler ise ödüllendirilecek” dedi.
“ARKADAŞLARIMIZ İŞLERİNE İYİ SAHİP ÇIKMALI”
Kendileri gibi genç olanlara da seslenen Genç MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Abdullah Sert, “Hayalleri gerçekleştirmenin en büyük aşaması çalışmaktır. Arkadaşlarımız işlerine iyi sahip çıkmalı” dedi. Almanya ve Londra’da ki Genç MÜSİAD Şubeleri ile ortak ticaret çalışmaları yapacaklarını da dile getiren Başkan Sert, “Genç işadamları olarak ülkemize katma değer sağlamaya devam edeceğiz. Ayrıca şu anda ekonomiyi eleştirmek yerine alternatif çalışmalar yapmalıyız” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    03.07.2019 17:39:00

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.07.2019
18.07.2019
18.07.2019
OZEL HABERLER