Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Sigortacılığın geleceği konuşuldu

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Bolvadin Meslek Yüksekokulu (MYO) Bankacılık ve Sigortacılık Programı öğrencileri, Afyon Sigorta Acenteleri Der..

2

Image

Şehit polis ebediyete uğurlandı

Denizli’nin Pamukkale ilçesi Barbaros Caddesi'nde 13 Ekim'de devriye gezen Süleyman Topaloğlu idaresindeki ekip aracı ile sivil aracın çarpışması..

3

Image

‘Hep beraber Dinar için çalışacağız’

Mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Dinar Belediye Başkanı Sarı, muhtarlarla her zaman irtibat halinde olduklarını belirterek, hep beraber Dina..

4

Image

Öğrenciler Frigya’yı gezdi

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Turizm Fakültesi tarafından iki farklı etkinlik düzenlendi. Düzenlenen ilk etkinlikte AKÜ Turizm Fakültesi Turi..

5

Image

‘Kura yenilenmeli’

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü aracılığı ile Toplum Yararına Program (TYP) kaps..

6

Image

‘Suriye’deki harekat Kıbrıs’takiyle aynı’

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın, Barış Pınarı Harekatı konusundaki açıklamalarını eleştiren İYİ Parti İl Başkanı M..

7

Image

Karakaş, Başkan Mandal’ı ağırladı

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Meh..

8

Image

Oda Başkanlarından ziyaret

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, esnaf oda başkanlarını makamında ağırladı...

9

Image

Serteser’e davet

23-25 Ekim 2019 tarihleri arasında Afyonkarahisar’da düzenlenecek olan Uluslararası İnşaat Mühendisliği ve Teknolojisinde Yenilikler Sempozyumu D..

10

Image

‘AR-GE’ye büyük önem veriliyor’

AKÜ evsahipliğinde düzenlenen Seramik Kongresi’nde konuşan TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, AR-GE yatırımlarına gelecek 5 yıl için yüzde 8..

11

Image

Erkmen’den harekâta tam destek

Erkmen Belediye Başkanlığı Belediye Meclisi Barış Pınarı Harekatına destek verdiğini açıkladı. ..

12

Image

İtfaiyeden yangın eğitimi

Sandıklı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından yangında konusunda eğitim verildi. ..

13

Image

‘5 milyon insana kapılarımızı açtık’

Afyonkarahisar’da düzenlenen Uyum Mahalle Buluşmaları Toplantısında konuşan Göç İdaresi Genel Müdür Yardımcısı Gökçe Ok, dünya üzerinde göç etmek..

14

Image

2020 MXGP Cumhurbaşkanımızın himayesinde

Dünya Motokros Şampiyonası 5-6 Eylül 2020 tarihinde Afyonkarahisar’da düzenlenecek. Organizasyonun yeniden Cumhurbaşkanlığı himayesine alınması ..

15

Image

‘Mehmetçiklerimizin yanındayız’


Kocatepe (Büyükkalecik) Belediye Meclisi, Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve h..

16

Image

Belediye Meclisi Barış Pınarı için toplanacak

Afyonkarahisar Belediye Meclisi, Barış Pınarı Harekâtı’na destek amacıyla 21 Ekim Pazartesi günü saat 18.00'de olağanüstü toplanacak...

17

Image

Atık yağları minik eller topluyor

Afyonkarahisar Belediyesi Atıksu Arıtma Birliği ve Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile 7 yıldır yürütülen “Bitkisel Atık Yağlar Minik Eller Tara..

‘Katma değer sağlayacağız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Katma değer sağlayacağız’


Afyonkarahisar basını ile bir araya gelen Genç MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Abdullah Sert, ülkemiz için katma değerli ürünler üreteceklerini söyleyerek, “Şu anda ekonomiyi eleştirmek yerine alternatif çalışmalar yapmalıyız” dedi.
  SİYASET    03.07.2019 17:39:00

Ocak ayında ilimizde kurulan ve mart ayına kadar üye işlemlerini tamamlayarak faal bir şekilde çalışmaya başlayan Genç MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Yönetimi dün basın mensuplarıyla bir araya geldi. Uydukent’te bulunan ve Ramazan Bayramı’ndan itibaren hizmet vermeye başlayan Hish Premium Cafe Bistro’da gerçekleşen kahvaltılı basın toplantısına Genç MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Abdullah Sert, Yönetim Kurulu Üyeleri Mücahit Şahin (Şahin Kardeşler Mermer), Ethem Karahan (Karahan Sigorta), Ahmet Sayın (Sayın İnşaat), Mustafa Öğüt-Hulusi Ceylan (Fotoğrafçım Ajans), Zeynep Çavdar (Gıda Mühendisi), Esra Nur Aydın (Mimar), Beytullah Şapcı (Şapcı Yapı Malzemeleri), Mehmet Hamziyan (İnşaat Mühendisi), Ramazan Arslan (Uzm.Klinik Psikolog), Abdullah Tekin (Tekin Mimarlık İnşaat), üyelerden Mehmet Karakol (Tınaztepe Şirketler Grubu), Mustafa Menteş (Mimar), Salih Yıldız (Yıldız Makine İmalatı), OIcay Şener (Odyolog) katıldı.
“TECRÜBELİ İŞ ADAMLARINDAN YARARLANIYORUZ”
Düzenlenen basın toplantısında neler yaptıklarını ve neler yapacaklarını anlatan Genç MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Abdullah Sert, “Biz ocak ayında şubemizi kurduk ve mart ayına kadar yapılanmamızı tamamladık. Mart ayında Genel İdare Kurulu toplantımız yapıldı. Biz Genç MÜSİAD olarak Tecrübe Sermayesi programları düzenliyoruz. Bu programlarımıza biz Afyonkarahisar dışından hiç kimseyi çağırmıyoruz. Afyonkarahisar’lı tecrübe sahibi olan büyüklerimizi bu programlara davet ediyoruz. Bekir Şapçı, Ercan İşlek ve Melih Yurter gibi kendi alanlarında duayen olmuş büyüklerimizi şimdiye kadar ağırladık ve tecrübelerinden istifade ettik.”
EN İYİ PROJELER ÖDÜLLENDİRİLECEK
Ramazan ayını dolu dolu geçirdiklerini dile getiren Başkan Sert, “Ramazan ayında hiçbir üyemizin katılmadığı 150 kişilik bir iftar programı tertip ettik. Arife Çiçekleri Projesi kapsamında 80 çocuğumuza bayramlık alıp giydirdik. Önümüzde güzel bir projemiz var. Yaz Okulu Projemiz kapsamında bir köy okulumuzun bakım onarım ve tadilatını Genç MÜSİAD olarak biz yapacağız. Önümüzde ki günler içerisinde diğer şehirlerde ki Genç MÜSİAD’ları ilimizde misafir edeceğiz. Tecrübe Sermayesi programlarımız artarak devam edecektir. Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörümüzle görüştük. 650 yabancı uyruklu öğrenci kardeşimizle Genç Ticaret Köprüsü kuracağız. Biz Üniversite-Sanayi işbirliğine büyük önem vermekteyiz. Akademik yıl başladığı ay bir bir AR-GE noktasında bir proje yarışması düzenleyeceğiz. Gelecek yıl Haziran ayına kadar projeler istenecek. En iyi projeler ise ödüllendirilecek” dedi.
“ARKADAŞLARIMIZ İŞLERİNE İYİ SAHİP ÇIKMALI”
Kendileri gibi genç olanlara da seslenen Genç MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Abdullah Sert, “Hayalleri gerçekleştirmenin en büyük aşaması çalışmaktır. Arkadaşlarımız işlerine iyi sahip çıkmalı” dedi. Almanya ve Londra’da ki Genç MÜSİAD Şubeleri ile ortak ticaret çalışmaları yapacaklarını da dile getiren Başkan Sert, “Genç işadamları olarak ülkemize katma değer sağlamaya devam edeceğiz. Ayrıca şu anda ekonomiyi eleştirmek yerine alternatif çalışmalar yapmalıyız” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    03.07.2019 17:39:00

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
16.10.2019
16.10.2019
16.10.2019
OZEL HABERLER