Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Prof. Dr. Veysel Eroğlu Parkı açılıyor
Afyonkarahisar Belediyesi Selçuklu Mahallesi’nde yapımı tamamlanan ‘Prof. Dr. Veysel Eroğlu Parkı’nı hizmete açıyor...

2

Image

‘Verdiğimiz sözün arkasında duracağız’

Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hasan Hüseyin Uğurlu, yaptığı açıklamada, açıkladığı bütün projeleri yerine getireceğini bel..

3

Image

Bolvadin şampiyonluğa koşuyor
Son üç haftaya lider giren Bolvadin Belediyespor’un iki hafta sonra en yakın takipçisi Salar Belediyespor ile oynayacağı maçın sonucu Süper Amatör Lig..

4

Image

“Gönül Belediyeciliği Emirdağ’a yakışacak”
31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Emirdağ ilçesinde ziyaretlerde bulunan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, 31 Mart’t..

5

Image

Anadolu Efes liderliğe yükseldi
Afyon Belediyespor’un mücadele verdiği Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde Fenerbahçe Beko’nun haftayı bay geçmesi üzerine liderlik koltuğu el değişt..

6

Image

‘Çevreci bir belediyeyiz’

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in Afyonkarahisar Belediyesi’ni ziyaretinde konuşan Başkan Çoban, Afyonkarahisar Belediyesi’nin çev..

7

Image

‘Çavuşbaş’ın çehresini değiştireceğiz’
Çavuşbaş Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, belediye başkanı olması durumunda mahalle..

8

Image

Halk Günü toplantısı
Afyonkarahisar Valiliği tarafından düzenlenen Halk Günü toplantılarının mart ayı toplantısı Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe başkanlığında gerçekleştiri..

9

Image

Köse’ye hayırlı olsun ziyareti
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Hastanesi Başhekimliği’ne atanan Doç. Dr. Mesut Köse’ye “Hayırl..

10

Image

Afyonkarahisar EHTTA üyesi oldu
Ülkemizde termal turizmin başkenti olarak bilinen ilimiz 'Avrupa Tarihi Termal Kentler Birliği (EHTTA)’ üyesi olarak kabul edildi...

11

Image

‘Gülmeyen yüzleri güldüreceğiz’

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak haftalık olağan basın toplantısında konuştu. Koçak: “Bizim derdimiz Afyonkarahisa..

12

Image

‘Gereken neyse yapacağız’
MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Eber Gölü’nde yaşanan sorunları ve yöre halkının taleplerini dinlemek amacıyla bölgeye gi..

13

Image

Müdür Burcu’dan ziyaret
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı İl Müdürü Şerife Münire Burcu, Kanal 3 televizyonunun 10. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla ziyarette bulundu...

14

Image

‘Projelerimizi hükümet destekleyecek’
Dinar ilçesindeki TOKİ konutlarının sakinleriyle bir araya gelen Cumhur İttifakı Dinar Belediye Başkan Adayı Nihat Sarı, vatandaşların menfaatleri doğ..

15

Image

‘Türkiye’nin AK Parti’ye ihtiyacı var’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Seçime Doğru programına konuk olan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunus..

16

Image

‘Halk sağlığı belediyenin birinci görevi’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya, MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehme..

17

Image

‘Kömür üretiminde rekor kırdık’

Afyonkarahisar'a gelen Bakan Dönmez, AFJET Jeotermal Enerji Santrali, ısıtma ve Teknolojik Sera Merkezi'ne ziyarette bulundu. ..

‘Kazanan Afyonkarahisar olsun’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Kazanan Afyonkarahisar olsun’


AK Parti Afyonkarahisar 85.İl Danışma Meclisi Toplantısında konuşan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Mahalli İdareler Seçimlerine tüm teşkilat olarak çalışacaklarını söyleyerek, “İnşallah kazanan Türkiye olacak, Afyonkarahisar ve ilçeleri olacak. Kazanan AK Parti olsun inşallah, bizlerde hizmetlerimize en güzel şekilde devam edelim” dedi.
  SİYASET    05.11.2018 10:21:10


AK Parti Afyonkarahisar 85.İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda ilk olarak AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen konuştu Sezen, “AK Parti’nin Türkiye’ye ve ilimize kazandırdığı hizmetler ortadadır. Ancak daha önemlisi de Partimiz, 2023 hedefleriyle birlikte çok daha büyük seçim başarılarına odaklanmış bir partidir. Meclis’te güçlü olmamız gerektiği gibi yerel seçimlerde de güçlü olmak durumundayız. AK Parti Türkiye’yi 16 yıldır kesintisiz reformlarla yönetiyor. AK Parti milletiyle birlikte yola çıktı, bugüne kadar karşılaştığı tüm engelleri milletiyle beraber aştı. Bugün de yarın da her ne yapacaksak milletle birlikte yapacağız. Biz AK Parti'nin kaderiyle ülkemizin kaderini aynı görüyoruz. Bu ülke varsa, ayaktaysa, güçlüyse, hedeflerine doğru ilerliyorsa AK Parti işini doğru yapıyor demektir” dedi.

“YEREL SEÇİMLERE TOPYEKÜN ÇALIŞACAĞIZ”

Daha sonra Belediye Başkanı Burhanettin Çoban konuştu. Başkan Çoban, 30 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesi tüm teşkilat olarak çalışacaklarını ifade ederek, “Tüm teşkilatımızla, yan kuruluşlarla 30 Mart’taki Mahalli İdareler Seçimleri’ne çalışacağız. İnşallah seçimlerin sonucunda kazanan Türkiye olacak, Afyonkarahisar ve ilçeleri olacak. Kazanan AK Parti olsun istiyoruz ki, bizlerde en güzel şekilde hizmetlerimize devam edelim” dedi.

“AFYON’UN İHRACATI ARTTI”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, İhracat rakamları konusunda yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar’ın ekim ayındaki ihracatında ciddi oranda yükselişin yaşandığını belirterek, bu yükselişte payı olan iş adamlarına teşekkür etti. Afyonkarahisar’ın çimento, mermer ve yumurta ihracatında büyük artışların yaşandığını belirtti. Ülkemizin yüz akı olan 3.Havalimanı’nın açılışının yapıldığını kaydeden Yurdunuseven, “AK Parti’miz büyük bir vaadi olan 3.Havalimanı’nı da hizmete açtık. Gezi Parkı eylemlerinden beri engellenmek isteyen ülkemizin vizyon projesini hizmete açmanın mutluluğunu yaşadık” diye konuştu.

“MUHALEFET MİLLETVEKİLİ MEKTUPLAR YAZIYOR”

FET֒den dolayı mağduriyet yaşayanlar konusunda çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini söyleyen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, “Adalet bir yerin vazgeçilmez unsurudur. Bizimde partimizin adında adalet yer alıyor. Adaletli davranan devletler uzun yaşar. Bizlerde bu doğrultuda adaletli davranmak zorundayız. FETÖ nedeniyle mağdur olanların görevlerine iade edilmelerini bizlerde istiyoruz. Bu noktada çalışmalar devam ediyor, inşallah kısa bir süre sonra bu çalışmaları da sonuca erdireceğiz. Geçenlerde gittiğim bir yerde vatandaşlar dedi, ‘Muhalefet milletvekili FETÖ mağdurları için kanun teklifi verdi. Sizde verin.’ Arkadaşlar bizler çoğunluğuz, biz kanun teklifi verdiğimizde o karar geçer ve kanunlaşır, muhalefet milletvekili tribünlere oynamak için mektup yazar. Sonuç alamayacağını bildiği için sürekli söyler. Biz sorumluluk makamında olduğumuz için alacağımız bir kararı 40 defa düşünüyoruz. Bizler sizlerden aldığımız talepleri TBMM’deki arkadaşlarımıza iletiyoruz, tartışıyoruz kabul görürse karara bağlıyoruz. Gittiğiniz yerlerde bunları anlatırsanız, muhalefetle bizim aramızdaki farkın ne olduğu anlaşılır olur” diye konuştu. Yapılan açılış konuşmalarının ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.>>>Gazete3

  SİYASET    05.11.2018 10:21:10

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
20.03.2019
20.03.2019
20.03.2019
OZEL HABERLER