Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Yurdunuseven, cezaevini inceledi
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Sincan Ceza İnfaz Kurumunu ziyaret etti...

2

Image

Efelerimiz, Tokat’ta galibiyet arayacak
Efeler Voleybol Ligi’nin ikinci yarısına geçtiğimiz hafta İnegöl Belediyespor karşısında kazandığı 3-0’lık galibiyetle başlayan İkbal Afyon Belediye Y..

3

Image

‘Seçimlere kendi adımızla katılacağız’
Demokrat Parti İl Başkanı Gürcan Şensoy, belediye başkan adaylarının belirleme çalışmalarına devam ettiklerini ifade ederek, seçimlere kendi isimleriy..

4

Image

Talepler iletildi
Başkan Çoban, Afyonkarahisar Ayakkabıcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetimini makamında kabul etti. Ziyarette konuşan Ayakkabıcılar Odası Başkanı Ş..

5

Image

‘Her zaman desteğinizi gördük’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Doğa Koruma Biyoizlem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü ve beraberinki heyeti makamında kabul etti. Doğa Koruma..

6

Image

‘Sıkıntılara çare olacağız’
Sivil toplum örgütlerini tek tek ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’da tüm kesimlerle ortak projeler yaparak, h..

7

Image

Minik Muhammet yoğun bakımda
Anne karnında enfeksiyon kapan ve ilaç tedavisi yapılan 8 aylık Muhammet Akçeşme, ilaçlarının 22 gündür kullanamadığı için havale geçirerek yoğun bakı..

8

Image

‘Kenevir işinin takipçisi olacağız’
Milliyetçi Hareket Partisi’nin haftalık basın toplantısında konuşan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, kenevir üretimi noktasın..

9

Image

‘Helvayı da karacağız yatırımı da yapacağız’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyarete devam ediyor...

10

Image

‘STK’lar ihalelerde muhatap olacak’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, seçim çalışması programı kapsamında sivil toplum örgütlerini ziyaret etti. Ziyaretlerinde..

11

Image

Başkan Çoban’a teşekkür ziyaretleri
31 Mart'ta görev süresi dolacak olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ziyaretleri devam ediyor. ..

12

Image

‘Derdimiz Afyonkarahisar’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Kanlıca mahallesindeki TOKİ konut sakinleriyle bir araya geldi...

13

Image

‘YATIRIM YAPIN’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programında yurt dışında yaşayan Afyonkarahisarlılara çağrıda bulunan Vali M..

14

Image

‘Kontrol noktası kurulmalı’
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Meclis Genel Kurulu’nda hayvancılık sektörüne katkı sağlaması sebeb..

15

Image

‘Desteklerimiz sürecek’
AK Parti tarafından tekrar Sandıklı Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Mustafa Çöl’e, Sandıklı ilçesinden esnaflar, vatandaşlar ziyaret ederek, d..

16

Image

‘Şeffaf yönetim sözü veriyorum’
İYİ Parti tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisa..

17

Image

‘Gençleri geleceğe hazırlıyoruz’
Limit Okulları Tarih Öğretmeni ve Halkla İlişkiler Müdürü Gizem Can, Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Selami Çalışkan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziya..

‘Kazanan Afyonkarahisar olsun’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Kazanan Afyonkarahisar olsun’


AK Parti Afyonkarahisar 85.İl Danışma Meclisi Toplantısında konuşan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Mahalli İdareler Seçimlerine tüm teşkilat olarak çalışacaklarını söyleyerek, “İnşallah kazanan Türkiye olacak, Afyonkarahisar ve ilçeleri olacak. Kazanan AK Parti olsun inşallah, bizlerde hizmetlerimize en güzel şekilde devam edelim” dedi.
  SİYASET    05.11.2018 10:21:10


AK Parti Afyonkarahisar 85.İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda ilk olarak AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen konuştu Sezen, “AK Parti’nin Türkiye’ye ve ilimize kazandırdığı hizmetler ortadadır. Ancak daha önemlisi de Partimiz, 2023 hedefleriyle birlikte çok daha büyük seçim başarılarına odaklanmış bir partidir. Meclis’te güçlü olmamız gerektiği gibi yerel seçimlerde de güçlü olmak durumundayız. AK Parti Türkiye’yi 16 yıldır kesintisiz reformlarla yönetiyor. AK Parti milletiyle birlikte yola çıktı, bugüne kadar karşılaştığı tüm engelleri milletiyle beraber aştı. Bugün de yarın da her ne yapacaksak milletle birlikte yapacağız. Biz AK Parti'nin kaderiyle ülkemizin kaderini aynı görüyoruz. Bu ülke varsa, ayaktaysa, güçlüyse, hedeflerine doğru ilerliyorsa AK Parti işini doğru yapıyor demektir” dedi.

“YEREL SEÇİMLERE TOPYEKÜN ÇALIŞACAĞIZ”

Daha sonra Belediye Başkanı Burhanettin Çoban konuştu. Başkan Çoban, 30 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesi tüm teşkilat olarak çalışacaklarını ifade ederek, “Tüm teşkilatımızla, yan kuruluşlarla 30 Mart’taki Mahalli İdareler Seçimleri’ne çalışacağız. İnşallah seçimlerin sonucunda kazanan Türkiye olacak, Afyonkarahisar ve ilçeleri olacak. Kazanan AK Parti olsun istiyoruz ki, bizlerde en güzel şekilde hizmetlerimize devam edelim” dedi.

“AFYON’UN İHRACATI ARTTI”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, İhracat rakamları konusunda yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar’ın ekim ayındaki ihracatında ciddi oranda yükselişin yaşandığını belirterek, bu yükselişte payı olan iş adamlarına teşekkür etti. Afyonkarahisar’ın çimento, mermer ve yumurta ihracatında büyük artışların yaşandığını belirtti. Ülkemizin yüz akı olan 3.Havalimanı’nın açılışının yapıldığını kaydeden Yurdunuseven, “AK Parti’miz büyük bir vaadi olan 3.Havalimanı’nı da hizmete açtık. Gezi Parkı eylemlerinden beri engellenmek isteyen ülkemizin vizyon projesini hizmete açmanın mutluluğunu yaşadık” diye konuştu.

“MUHALEFET MİLLETVEKİLİ MEKTUPLAR YAZIYOR”

FET֒den dolayı mağduriyet yaşayanlar konusunda çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini söyleyen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, “Adalet bir yerin vazgeçilmez unsurudur. Bizimde partimizin adında adalet yer alıyor. Adaletli davranan devletler uzun yaşar. Bizlerde bu doğrultuda adaletli davranmak zorundayız. FETÖ nedeniyle mağdur olanların görevlerine iade edilmelerini bizlerde istiyoruz. Bu noktada çalışmalar devam ediyor, inşallah kısa bir süre sonra bu çalışmaları da sonuca erdireceğiz. Geçenlerde gittiğim bir yerde vatandaşlar dedi, ‘Muhalefet milletvekili FETÖ mağdurları için kanun teklifi verdi. Sizde verin.’ Arkadaşlar bizler çoğunluğuz, biz kanun teklifi verdiğimizde o karar geçer ve kanunlaşır, muhalefet milletvekili tribünlere oynamak için mektup yazar. Sonuç alamayacağını bildiği için sürekli söyler. Biz sorumluluk makamında olduğumuz için alacağımız bir kararı 40 defa düşünüyoruz. Bizler sizlerden aldığımız talepleri TBMM’deki arkadaşlarımıza iletiyoruz, tartışıyoruz kabul görürse karara bağlıyoruz. Gittiğiniz yerlerde bunları anlatırsanız, muhalefetle bizim aramızdaki farkın ne olduğu anlaşılır olur” diye konuştu. Yapılan açılış konuşmalarının ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.>>>Gazete3

  SİYASET    05.11.2018 10:21:10

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.01.2019
19.01.2019
19.01.2019
OZEL HABERLER