Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

BİRLİKTELİKTEN GÜÇ DOĞUYOR
Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur ve yönetim kurulu üyeleri Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette meslek gru..

2

Image

CHP AFYON'DA KAMPA GİRECEK
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar’da kampa giriyor...

3

Image

TAYTAK TALEPLERİ İLETTİ
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ı ziyaret eden MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar’da eksik olan imam, müezzin, m..

4

Image

EMİRDAĞ TSO'DAN ZİYARET
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'e yönelik tebrik ziyaretleri devam ediyor...

5

Image

EL BİRLİĞİYLE ÇALIŞACAĞIZ
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, iade-i ziyaretler kapsamında İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, İl Müftüsü Şükrü Kabukçu ve MÜSİAD Afyonkarah..

6

Image

ZEYBEK ÇOŞKUN'U AĞIRLADI
Meteoroloji Genel Müdürü Volkan Mutlu Coşkun, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'i ziyaret etti...

7

Image

ÖNCE KIZ ARKADAŞINI SONRA KENDİNİ VURDU
Afyonkarahisar’da önceki gün akşam saatlerinde bir genç, tartıştığı kız arkadaşını pompalı tüfekle yaraladıktan sonra intihar etti. ..

8

Image

İSCEHİSAR'DA ASAYİŞ TOPLANTISI
İscehisar İlçe Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı, İscehisar Kaymakamı Mehmet Miraç Topaloğlu başkanlığında, Kaymakamlık makamında yapıldı...

9

Image

KAZA KURBANLARI EDEBİYETE UĞURLANDI
MHP Emirdağ İlçe Başkanı Abdil Demiral’ın Eskişehir'in Çifteler ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden annesi Server Demiral, kard..

10

Image

22 YIL SONRA TEKRAR BULUŞTULAR
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunları 22 yıl aradan sonra Afyonkarahisar’da aileleri ile birl..

11

Image

Zeybek sözünü tutuyor
TOKİ Başkanı Ömer Bulut, 31 Mart’ta yapılan yerel seçimler öncesi Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in vaatleri arasında yer alan Millet Bahçesi projesin..

12

Image

BENİM ADIM TÜRKİYE
İzmir Kültür Sahnesi İsmail Gülnar Tiyatrosu ekibi tarafından hazırlanan “Benim Adım Türkiye” konulu tiyatro oyunu Zafer Meydanı'nda sahnelendi...

13

Image

TAŞ MEDRESE BÜYÜK BİR KAZANÇ
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından restore edilerek kentimize tekrar kazandırılan Taş Medrese’yi ziyaret eden televizyon programcısı, akademisyen Pr..

14

Image

SEZEN'DEN ZİYARET
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti...

15

Image

‘235 milyon TL harcandı’
Afyonkarahisar’da düzenlenen 3.İl Koordinasyon toplantısında konuşan Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe, dönem sonu itibariyle yatırımlara 235 milyon TL p..

16

Image

‘Şehit yakınlarının ve gazilerin sıkıntılarına kulak verilmeli’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, şehit yakınlarının..

17

Image

PKK ÇUCUK KATİLİDİR
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, PKK’nın çocuk katili hain bir terör örgütü olduğunu söyledi.

..

‘Kazanan Afyonkarahisar olsun’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Kazanan Afyonkarahisar olsun’


AK Parti Afyonkarahisar 85.İl Danışma Meclisi Toplantısında konuşan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Mahalli İdareler Seçimlerine tüm teşkilat olarak çalışacaklarını söyleyerek, “İnşallah kazanan Türkiye olacak, Afyonkarahisar ve ilçeleri olacak. Kazanan AK Parti olsun inşallah, bizlerde hizmetlerimize en güzel şekilde devam edelim” dedi.
  SİYASET    05.11.2018 10:21:10


AK Parti Afyonkarahisar 85.İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda ilk olarak AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen konuştu Sezen, “AK Parti’nin Türkiye’ye ve ilimize kazandırdığı hizmetler ortadadır. Ancak daha önemlisi de Partimiz, 2023 hedefleriyle birlikte çok daha büyük seçim başarılarına odaklanmış bir partidir. Meclis’te güçlü olmamız gerektiği gibi yerel seçimlerde de güçlü olmak durumundayız. AK Parti Türkiye’yi 16 yıldır kesintisiz reformlarla yönetiyor. AK Parti milletiyle birlikte yola çıktı, bugüne kadar karşılaştığı tüm engelleri milletiyle beraber aştı. Bugün de yarın da her ne yapacaksak milletle birlikte yapacağız. Biz AK Parti'nin kaderiyle ülkemizin kaderini aynı görüyoruz. Bu ülke varsa, ayaktaysa, güçlüyse, hedeflerine doğru ilerliyorsa AK Parti işini doğru yapıyor demektir” dedi.

“YEREL SEÇİMLERE TOPYEKÜN ÇALIŞACAĞIZ”

Daha sonra Belediye Başkanı Burhanettin Çoban konuştu. Başkan Çoban, 30 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesi tüm teşkilat olarak çalışacaklarını ifade ederek, “Tüm teşkilatımızla, yan kuruluşlarla 30 Mart’taki Mahalli İdareler Seçimleri’ne çalışacağız. İnşallah seçimlerin sonucunda kazanan Türkiye olacak, Afyonkarahisar ve ilçeleri olacak. Kazanan AK Parti olsun istiyoruz ki, bizlerde en güzel şekilde hizmetlerimize devam edelim” dedi.

“AFYON’UN İHRACATI ARTTI”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, İhracat rakamları konusunda yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar’ın ekim ayındaki ihracatında ciddi oranda yükselişin yaşandığını belirterek, bu yükselişte payı olan iş adamlarına teşekkür etti. Afyonkarahisar’ın çimento, mermer ve yumurta ihracatında büyük artışların yaşandığını belirtti. Ülkemizin yüz akı olan 3.Havalimanı’nın açılışının yapıldığını kaydeden Yurdunuseven, “AK Parti’miz büyük bir vaadi olan 3.Havalimanı’nı da hizmete açtık. Gezi Parkı eylemlerinden beri engellenmek isteyen ülkemizin vizyon projesini hizmete açmanın mutluluğunu yaşadık” diye konuştu.

“MUHALEFET MİLLETVEKİLİ MEKTUPLAR YAZIYOR”

FET֒den dolayı mağduriyet yaşayanlar konusunda çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini söyleyen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, “Adalet bir yerin vazgeçilmez unsurudur. Bizimde partimizin adında adalet yer alıyor. Adaletli davranan devletler uzun yaşar. Bizlerde bu doğrultuda adaletli davranmak zorundayız. FETÖ nedeniyle mağdur olanların görevlerine iade edilmelerini bizlerde istiyoruz. Bu noktada çalışmalar devam ediyor, inşallah kısa bir süre sonra bu çalışmaları da sonuca erdireceğiz. Geçenlerde gittiğim bir yerde vatandaşlar dedi, ‘Muhalefet milletvekili FETÖ mağdurları için kanun teklifi verdi. Sizde verin.’ Arkadaşlar bizler çoğunluğuz, biz kanun teklifi verdiğimizde o karar geçer ve kanunlaşır, muhalefet milletvekili tribünlere oynamak için mektup yazar. Sonuç alamayacağını bildiği için sürekli söyler. Biz sorumluluk makamında olduğumuz için alacağımız bir kararı 40 defa düşünüyoruz. Bizler sizlerden aldığımız talepleri TBMM’deki arkadaşlarımıza iletiyoruz, tartışıyoruz kabul görürse karara bağlıyoruz. Gittiğiniz yerlerde bunları anlatırsanız, muhalefetle bizim aramızdaki farkın ne olduğu anlaşılır olur” diye konuştu. Yapılan açılış konuşmalarının ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.>>>Gazete3

  SİYASET    05.11.2018 10:21:10

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.07.2019
18.07.2019
18.07.2019
OZEL HABERLER