Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

AK Parti’de süre uzatıldı
AK Parti’de belediye başkan aday adaylıkları için başvuru süreleri uzatıldı..

2

Image

‘Evlatlarımızı PKK’ya yem etmeyeceğiz’
Afyon Kocatepe Üniversitesi 2018-2019 Akademik Yılı Açılışı’na katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, PKK’lıların 13-14 yaşlarındaki kız çocuklarını ..

3

Image

Bakanlık neden Ensar Vakfı ile içli dışlı?
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Milli Eğitim Bakanı..

4

Image

Kültürler kaynaşacak
Afyonkarahisar Belediyesi kardeş şehir Hamm kentinden gelen konuklarını ağırlıyor. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın eşi Emine Çoban’ın ev sahipli..

5

Image

‘Ne dediysek iki katını yaptık’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar’a v..

6

Image

AK Parti’den Kızılay’a kan bağışı

AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Kızılay Haftası dolayısıyla kan bağışı kampanyası düzenledi. Kampanya kapsamında..

7

Image

Başkan Çoban sözünü tuttu
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programında vatandaşlara söz veren Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sözün..

8

Image

Sevim aday adayı oldu
AK Parti Tanıtım Medya Başkanı Halil İbrahim Sevim, Bolvadin Belediye Başkanlığı’na aday adayı olduğunu açıkladı...

9

Image

Engelliler Konfederasyonu’ndan ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban Engelliler Konfederasyonu Başkan Yardımcısı Avukat Suha Sağlam, Halkla İlişkiler Sorumlusu Avukat Ali Ulusoy ve Alt..

10

Image

‘Afyon ihracatta süper lige çıkacaktır’
ATSO ve TOSYÖV’ün işbirliğinde ATSO’nun ev sahipliğinde düzenlenen “KOBİ’lere ve Girişimcilere Sağlanan Destek ve Finans Olanakları” Panelinde konuşan..

11

Image

Vali Tutulmaz esnafları gezdi
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömezle esnafları gezdi...

12

Image

‘Erdoğan Afyon’dan büyük başarı bekliyor’
AK Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret eden ve burada bir açıklama yapan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Vey..

13

Image

‘Vizyon sahibi bir başkana sahibiz’
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret eden Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel..

14

Image

‘Eroğlu’nun ismine yakışan bir park olacak’
Orman ve Su İşleri Eski Bakanı AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Selçuklu Mahallesi'n..

15

Image

Eroğlu’ndan Vali Tutulmaz’a ziyaret
Vali Mustafa Tutulmaz Afyonkarahisar Milletvekili Orman ve Su İşleri Eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nu makamında ağırlayarak bilgi alışverişinde ..

16

Image

ORHAN YAVUZ’DAN Başkan Çoban’a ziyaret
Afyon Eğitim Vakfı Kurucularından iş adamı Orhan Yavuz, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarete eski Devlet Bakanı ..

17

Image

Çiftçilerin ve besicilerin talepleri iletildi
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Afyonkarahisarlı çiftçi, besicilerin taleplerini Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye iletti. ..

‘Kazanan Afyonkarahisar olsun’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Kazanan Afyonkarahisar olsun’


AK Parti Afyonkarahisar 85.İl Danışma Meclisi Toplantısında konuşan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Mahalli İdareler Seçimlerine tüm teşkilat olarak çalışacaklarını söyleyerek, “İnşallah kazanan Türkiye olacak, Afyonkarahisar ve ilçeleri olacak. Kazanan AK Parti olsun inşallah, bizlerde hizmetlerimize en güzel şekilde devam edelim” dedi.
  SİYASET    05.11.2018 10:21:10


AK Parti Afyonkarahisar 85.İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda ilk olarak AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen konuştu Sezen, “AK Parti’nin Türkiye’ye ve ilimize kazandırdığı hizmetler ortadadır. Ancak daha önemlisi de Partimiz, 2023 hedefleriyle birlikte çok daha büyük seçim başarılarına odaklanmış bir partidir. Meclis’te güçlü olmamız gerektiği gibi yerel seçimlerde de güçlü olmak durumundayız. AK Parti Türkiye’yi 16 yıldır kesintisiz reformlarla yönetiyor. AK Parti milletiyle birlikte yola çıktı, bugüne kadar karşılaştığı tüm engelleri milletiyle beraber aştı. Bugün de yarın da her ne yapacaksak milletle birlikte yapacağız. Biz AK Parti'nin kaderiyle ülkemizin kaderini aynı görüyoruz. Bu ülke varsa, ayaktaysa, güçlüyse, hedeflerine doğru ilerliyorsa AK Parti işini doğru yapıyor demektir” dedi.

“YEREL SEÇİMLERE TOPYEKÜN ÇALIŞACAĞIZ”

Daha sonra Belediye Başkanı Burhanettin Çoban konuştu. Başkan Çoban, 30 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesi tüm teşkilat olarak çalışacaklarını ifade ederek, “Tüm teşkilatımızla, yan kuruluşlarla 30 Mart’taki Mahalli İdareler Seçimleri’ne çalışacağız. İnşallah seçimlerin sonucunda kazanan Türkiye olacak, Afyonkarahisar ve ilçeleri olacak. Kazanan AK Parti olsun istiyoruz ki, bizlerde en güzel şekilde hizmetlerimize devam edelim” dedi.

“AFYON’UN İHRACATI ARTTI”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, İhracat rakamları konusunda yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar’ın ekim ayındaki ihracatında ciddi oranda yükselişin yaşandığını belirterek, bu yükselişte payı olan iş adamlarına teşekkür etti. Afyonkarahisar’ın çimento, mermer ve yumurta ihracatında büyük artışların yaşandığını belirtti. Ülkemizin yüz akı olan 3.Havalimanı’nın açılışının yapıldığını kaydeden Yurdunuseven, “AK Parti’miz büyük bir vaadi olan 3.Havalimanı’nı da hizmete açtık. Gezi Parkı eylemlerinden beri engellenmek isteyen ülkemizin vizyon projesini hizmete açmanın mutluluğunu yaşadık” diye konuştu.

“MUHALEFET MİLLETVEKİLİ MEKTUPLAR YAZIYOR”

FET֒den dolayı mağduriyet yaşayanlar konusunda çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini söyleyen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, “Adalet bir yerin vazgeçilmez unsurudur. Bizimde partimizin adında adalet yer alıyor. Adaletli davranan devletler uzun yaşar. Bizlerde bu doğrultuda adaletli davranmak zorundayız. FETÖ nedeniyle mağdur olanların görevlerine iade edilmelerini bizlerde istiyoruz. Bu noktada çalışmalar devam ediyor, inşallah kısa bir süre sonra bu çalışmaları da sonuca erdireceğiz. Geçenlerde gittiğim bir yerde vatandaşlar dedi, ‘Muhalefet milletvekili FETÖ mağdurları için kanun teklifi verdi. Sizde verin.’ Arkadaşlar bizler çoğunluğuz, biz kanun teklifi verdiğimizde o karar geçer ve kanunlaşır, muhalefet milletvekili tribünlere oynamak için mektup yazar. Sonuç alamayacağını bildiği için sürekli söyler. Biz sorumluluk makamında olduğumuz için alacağımız bir kararı 40 defa düşünüyoruz. Bizler sizlerden aldığımız talepleri TBMM’deki arkadaşlarımıza iletiyoruz, tartışıyoruz kabul görürse karara bağlıyoruz. Gittiğiniz yerlerde bunları anlatırsanız, muhalefetle bizim aramızdaki farkın ne olduğu anlaşılır olur” diye konuştu. Yapılan açılış konuşmalarının ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.>>>Gazete3

  SİYASET    05.11.2018 10:21:10

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
13.11.2018
13.11.2018
13.11.2018
OZEL HABERLER