Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Türkiye nereden nereye geldi?’
Kızılören ve Hocalar Kongreleri’nde Konuşan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 2002 yılınd..

2

Image

Afyonspor sezona galibiyetle başladı: 1-0
Mor beyazlı takıma sezonun ilk maçında üç puan kazandıran tek gol, 70.dakikada Onur Ramazan Toprak’tan geldi
..

3

Image

‘Sürekli sahadayız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu haftaki Cuma namazını Tacı Ahmet Mahallesi’nde kıldı. Başkan Zeybek, yerinde oturan değil, çalışan bir belediyecili..

4

Image

Milletvekili Taytak’tan müjde: TSE Belgelendirme Müdürlüğü kuruluyor
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak Türk Standartları Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin’i makamında..

5

Image

Park yapılıyor
Emirdağ Belediyesi ekipleri tarafından Çıldır Tarlası’na çocuk parkı yapılıyor ..

6

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

7

Image

‘Çocuklara kendi özdenetimlerini sağlayıcı yol haritası çiziyoruz’
Psikolog Begüm Hocaoğlu, sınav döneminde çocuklar üzerinde kendi özdenetimlerini sağlayıcı şekilde yol haritası çizdiklerini belirtti ..

8

Image

‘Eğitimin sıkıntılarını çözmeye talibiz’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, pandemi nedeniyle eğitimde yaşanan sıkıntıları çözüme kavuşturmaya talip olduklarını ifade etti ..

9

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

10

Image

Veteriner Başkaya’ya veda yemeği
Dinar Belediyesi’nden emekli olan Veteriner Hekim Oğuz Başkaya için mesai arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi..

11

Image

‘ÜYELERİMİZİN SESİ OLDUNUZ’
Hisarcıklıoğlu’dan Oda ve Borsa Başkanlarına övgü:..

12

Image

‘Sandıklı için önemli bir fırsat’
Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve eşi Reyhan Tortop belediyeye ait çiçek serasını ziyaret etti. Kaymakam Tortop, çiçek serasının Sandıklı için ..

13

Image

‘Teşkilata örnek oldu’
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Başkan Zeybek’in cuma günü mahalle ziyaretlerinin teşkilata büyük örnek olduğunu söyledi ..

14

Image

‘Kardeşliğimizi bozamayacaklar’
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, Dinar ilçesinde yaşanan olayı Türk- Kürt çatışmasına döndürmek isteyenlerin amaçlarına ulaşamaya..

15

Image

Afyonspor’da Gümüşhane hazırlıkları
Pazar günü kendi evinde oynayacağı sezonun ilk maçına oldukça hırslı hazırlanan Afjet Afyonspor’un teknik patronu Serhat Gülpınar, antrenman açığını k..

16

Image

‘Afyon’un her yerinde İYİ Parti olacak’
İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Burhanettin Buğa, Afyonkarahisar’ın tüm beldelerinde teşkilat binalarını faaliyete geçireceklerini söyledi..

17

Image

Üniversite-Belediye iş birliği
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ile Afyonkarahisar Belediyesi arasında “Sahipsiz Hayvanların Hastalıklarının Muayene, Teşhis ve Tedavi” başlıklı iş ..

‘Kendi hikayenizin kahramanı olun’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Kendi hikayenizin kahramanı olun’


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Hisarcıklıoğlu, TOBB ETÜ mezunlarını tebrik ederek, öğrencilere tavsiyede bulunarak, “Başkasının değil, kendi hikayenizin kahramanı olun” dedi
  SİYASET    03.08.2020 19:05:16

TOBB ETÜ mezuniyet töreni sanal ortamda hazırlanan programlarla gerçekleştirildi. TOBB ETÜ mezunlarını tebrik eden TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB ETܒnün teknoloji üreten, icat çıkaran bir üniversite olduğunu söyleyerek, “Ektiğimiz tohum tuttu. TOBB ETÜ artık dünyaya fikir ve teknoloji ihraç eden bir üniversite haline geldi. Bu devirde başarının anahtarı statükoyu ret etmektir. Durağan olanı kabul etmemek değişime açık olmaktır. Sevgili öğrenciler çok çalıştınız, yoruldunuz biliyorum. Arkadaşlarınız tatildeyken sizler çok çalıştınız. Hocalarınıza ve bana ne kadar kızdığınızı iyi biliyorum. Sosyal medyadaki mesajlarınızı okuyorum ama üniversitenizin değerini, asıl şimdi anlayacaksınız. Üzerinizde büyük emeği olan aile büyüklerinizin, boynuna sarılmanızı, ellerinden öpmenizi hepinizden çok rica ediyorum” dedi.
“SİZLERE GÜVENİYORUZ”
Hisarcıklıoğlu, öğrencilerden dünya vatandaşları olmalarını isteyerek, “Mutlaka dünya vatandaşı olun, bol bol seyahat edin. Yeni kültürler öğrenin, okumaktan araştırmaktan, sakın vazgeçmeyin. Başkasının değil, kendi hikayenizin kahramanı olun. Güçlünün haklı olduğu değil, haklının güçlü olduğu bir dünya için çalışın. Sizler artık 1,5 milyonluk TOBB ailesinin bir parçasısınız. Bağlarınızı kopartmayınız, 81 ilde sizlere kapımız her zaman açık. Türkiye’de hangi ile veya ilçeye giderseniz gidin çalacak bir kapınız var. Sizlere güveniyoruz, inanıyoruz. Yolunuz bahtınız açık olsun. Her zaman yanınızdayız” ifadelerini kullandı.>>>Gazete3

  SİYASET    03.08.2020 19:05:16

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.09.2020
21.09.2020
21.09.2020
OZEL HABERLER