Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Dinler arası savaşa fırsat verilmemeli’
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, "Bu olay, sadece Yeni Zelanda'daki bir camiye girerek insanları, ibadet eden Müslümanları şehit etme şekli..

2

Image

‘Bolvadin bizim için önemli’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Bolvadin ilçesini ziyaret etti. Yurdunuseven, Bolvadin’e çok önem verdiklerini ve ..

3

Image

‘Şeffaf ve dürüst olacağız’

Milliyetçi Hareket Partisi’nin üretken belediyecilik anlayışı ile ürettikleri projelerle Afyonkarahisar’ı yöneteceklerini söyleyen MHP Afyonkarah..

4

Image

“Afyonkarahisar’ın yüzünü güldüreceğiz”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Yeşilyol esnafını ziyaret etti. “Afyonkarahisar’ın yüzünü güldüreceğiz” diyen Ko..

5

Image

‘Desteklerinizi bekliyoruz’

Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hasan Hüseyin Uğurlu Beraberindeki Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyesi Adayı Hamza Gümüşk..

6

Image

‘Afyon’a muazzam yatırımlar yaptık’

Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’a yaptıkları baraj ve göletlerle arazilerdeki verimi arttırdıklarını ifade..

7

Image

‘Ayrım yapmayacağım’

31 Mart seçimleri için saha çalışmaları çerçevesinde Sahipata Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan..

8

Image

‘İpi göğüsleyeceğiz’

Emirdağ’daki Nevruz kutlamaları ve partisinin programına katılmak için ilçeye gelen AK Parti Milletvekili Av. Ali Özkaya, “Başkan Adayımız Serkan..

9

Image

Müdürlerden ziyaret

SGK İl Müdürü Samet Fidan, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ahmet Karakaya, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zekai İnan, Megabirlik Medya’yı zi..

10

Image

‘Afyon’a vefa borcumuzu ödeyeceğiz’

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Prof. Dr. Veysel Eroğlu Parkı’nın açılışında konuşan eski Orman ve Su İşleri Bakanı, AK Pa..

11

Image

‘Hatay’da 6 tane baraj var’

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Hatay'da baraj olm..

12

Image

‘TIR değil paket bile gelmedi’

AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık basın toplantısında Afyon’a yedi TIR yardım geldiği yönündeki iddialara cevap veren Orman v..

13

Image

‘Afyon’a Derman Belediyeciliği gelecek’


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, vatandaşl..

14

Image

Gülmeye doyacaksınız

Afyonkarahisar Belediyesi Şehir Tiyatrosu, sezonun ikinci oyunu için perdelerini açıyor...

15

Image

‘Halkla beraber destan yazacağız’

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak Kanlıca Mahallesi’nde yaptığı toplantıda, “Bana verdiğiniz emanetinizi asla çalma..

16

Image

‘Başkan Çoban büyük hizmetler yaptı’

ATSO tarafından Belediye Başkanı Burhanettin Çoban onuruna düzenlenen yemekte konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar’..

17

Image

‘Afyonkarahisar ehline emanet olacak’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Sandıklı ve Kızılören ilçelerinde seçim çalışmasında bul..

‘Kimseye kırgın değiliz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Kimseye kırgın değiliz’


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, CHP’nin eski İl Başkanlarından Kemal Demirkırkan’la herhangi bir sorununun olmadığını ifade ederek, “Biz kimseye kırgın değiliz, küskün değiliz, biz partimize hizmet eden herkesin kulu kölesi oluruz” dedi.
  SİYASET    08.11.2018 11:12:44

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, düzenlediği haftalık basın toplantısında Afyonkarahisar ve ülke gündemine dair değerlendirmede bulundu.
Göreve geldiklerinden bu yana 3’üncü kez basın toplantısı düzenlediklerini ifade eden İl Başkanı Ercan, yoğun bir çalışma temposu içerisinde olduklarını kaydetti. Tüm ilçeleri ziyaret ettiklerini belirten Ercan, “Göreve geldik geleli, yoğun bir tempo ile çalışma içerisindeyiz. Malumunuz Afyonkarahisar coğrafik olarak çok büyük, tüm ilçelerimizi ziyaret etmeye çalışıyoruz. İlçelerdeki belediye başkan adaylarımızı, belediye meclis adaylarımızı, meclis üyesi adaylarımızı, tespit etmeye çalışıyoruz. En doğru zamanda en doğru kişileri bulmaya çalışıyoruz. Partimize kendi üyelerinden veya dışarıdan bu işi götürebilecek ve sosyal belediyecilik anlayışına uygun olan arkadaşlarımızı tespit edeceğiz ve halkımızın önüne çıkacağız. Bu tür çalışmalarımız devam ediyor.” dedi.

“DEMİRKIRKAN İLE RÖVANŞ ALACAĞIM YOK”

CHP Afyonkarahisar eski İl Başkanı Kemal Demirkırkan’ın sosyal medya hesabımı paylaşımı hakkında da konuşan Ercan, “Rövanş diye de bir şey yok Kemal Bey’in başkanlığında samimi olarak söylüyorum, çok sevinmiştim, iyi ya bir yükten kurtuldum, çünkü parti görevi çok zordur. Biz buralardan maaş almıyoruz, rant elde etmiyoruz, iktidar partisi değiliz, avantajları yok bizim işin. Tamamen külfettir, şuanda ben iş yerimi kapattım burada basın toplantısı yapıyorum. Hep geliyoruz burada partimize ülkemiz adına inandığımız idealler doğrultusunda çalışma yapıyoruz. Kemal Bey ile de hiç bir rövanş alacağım yoktur. Her çağırdığı toplantıya da geçmişte de elimden geldiğince geldim ama bugüne kadar seçileli bir buçuk ay oldu. Kemal Bey daha buraya gelmedi. Cumhuriyet Bayramı’nda resepsiyon verdik, yandaki bir kahvede oturmuşlar Cumhuriyeti kutluyorlar. Bu arkadaşların partili olduğuna ben inanmıyorum. Partiliyse gelirler burada kaynaşalım görüşelim, öyle kâğıtla yazmayla olmuyor kusura bakmasınlar. Yazışma kaynaşma gelir buraya biz kimseye kırgın değiliz, küskün değiliz, biz partimize hizmet eden herkesin kulu kölesi oluruz. Bize yardımcı olsunlar, dışarıdan gazel okumayla olmuyor. Telefonda yardım ederiz, yardım neyi edeceksin, köstek olmasınlar destek bekliyoruz biz. Kimseye de rövanş anlaşımız yoktur, bunu böyle bilsinler. İki buçuk sene ben siyasetin dışında kaldım, hiçbir zaman bir partilinin aleyhinde konuşmadım. Her etkinliğinde çağırdığında geldim, onlar da gelsinler” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    08.11.2018 11:12:44

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
23.03.2019
23.03.2019
23.03.2019
OZEL HABERLER