Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Gençleri geleceğe hazırlıyoruz’
Limit Okulları Tarih Öğretmeni ve Halkla İlişkiler Müdürü Gizem Can, Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Selami Çalışkan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziya..

2

Image

‘Şeffaf yönetim sözü veriyorum’
İYİ Parti tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisa..

3

Image

‘Halkımız projelerimizi beğenecek’
Büyük Birlik Partisi’ni ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar halkının beğenisine sunacağı önemli projelerinin old..

4

Image

‘45 milyon insana su temin ettik’
Orman ve Su İşleri Eski Bakanı AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Cumhurbaşkanı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, hizmetleri döneminde ..

5

Image

Kadınlar güçlenecek Türkiye büyüyecek
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcısı Gönül Ar Güngör ve Kadın Kolları Teşkilatı ‘Kadınlar Güçlensin Türkiye Büyüsün’ sloganı..

6

Image

‘Mekanik otoparklar yapacağız”


AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’a mekanik otoparklar yapacaklarını belirtti. ..

7

Image

‘Laf değil, iş üreteceğiz’
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, "Amacımız laf değil, iş üretmek. Artık sistem bizimle değişiyor, laf ..

8

Image

‘Niyet hayır ise akıbette hayır olur’
Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı M. Emin Birliktir’i ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ziyaret etti. ..

9

Image

‘Torba yasada vatandaş yok’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal torba yasada vatandaşın sorunlarına yönelik maddeler olmadığına dikkat çekti...

10

Image

‘Başkan Çoban Afyon’a mührünü vurdu’
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Afyonkarahisar’a 10 yıldır b..

11

Image

Vekillerden adaylara ziyaret
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ile AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Sandıklı ilçesi ve Akha..

12

Image

AEV’den teşekkür
Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker, vakfa destek verenlere teşekkür etti..

13

Image

‘Türkiye’nin en hayırlı derneği’
AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İlim Yayma Cemiyeti Afyonkarahisar Şubesi, 7. Olağan Genel Kurulunda katıldı. Türkiye’nin en hayırlı der..

14

Image

‘Irak’taki sıkıntıları çözeceğiz’
Eski Orman ve Su İşleri Bakanı, Afyonkarahisar Milletvekili ve Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Irak’ın sorunlarını bildiğini belirterek ..

15

Image

NE DEDİYSEK O...
AK Parti ilçe ve belde adaylarını dün yapılan tören ile açıkladı. Geçen hafta başında Yazarımız Mehmet Emin Güzbey, AK Parti’nin adaylarını köşe yazıs..

16

Image

‘GÖNÜLLERE GİRECEĞİZ’
AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı’nda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Saya..

17

Image

‘Emirdağ ilçesine 5 yıldızlı hizmet’

Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın’ın Emirdağ’da başarılı çalışmalara ve büyük projelere imza attığını söyleyen MHP MYK Üyesi Afyonkarah..

‘Kimseye kırgın değiliz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Kimseye kırgın değiliz’


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, CHP’nin eski İl Başkanlarından Kemal Demirkırkan’la herhangi bir sorununun olmadığını ifade ederek, “Biz kimseye kırgın değiliz, küskün değiliz, biz partimize hizmet eden herkesin kulu kölesi oluruz” dedi.
  SİYASET    08.11.2018 11:12:44

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, düzenlediği haftalık basın toplantısında Afyonkarahisar ve ülke gündemine dair değerlendirmede bulundu.
Göreve geldiklerinden bu yana 3’üncü kez basın toplantısı düzenlediklerini ifade eden İl Başkanı Ercan, yoğun bir çalışma temposu içerisinde olduklarını kaydetti. Tüm ilçeleri ziyaret ettiklerini belirten Ercan, “Göreve geldik geleli, yoğun bir tempo ile çalışma içerisindeyiz. Malumunuz Afyonkarahisar coğrafik olarak çok büyük, tüm ilçelerimizi ziyaret etmeye çalışıyoruz. İlçelerdeki belediye başkan adaylarımızı, belediye meclis adaylarımızı, meclis üyesi adaylarımızı, tespit etmeye çalışıyoruz. En doğru zamanda en doğru kişileri bulmaya çalışıyoruz. Partimize kendi üyelerinden veya dışarıdan bu işi götürebilecek ve sosyal belediyecilik anlayışına uygun olan arkadaşlarımızı tespit edeceğiz ve halkımızın önüne çıkacağız. Bu tür çalışmalarımız devam ediyor.” dedi.

“DEMİRKIRKAN İLE RÖVANŞ ALACAĞIM YOK”

CHP Afyonkarahisar eski İl Başkanı Kemal Demirkırkan’ın sosyal medya hesabımı paylaşımı hakkında da konuşan Ercan, “Rövanş diye de bir şey yok Kemal Bey’in başkanlığında samimi olarak söylüyorum, çok sevinmiştim, iyi ya bir yükten kurtuldum, çünkü parti görevi çok zordur. Biz buralardan maaş almıyoruz, rant elde etmiyoruz, iktidar partisi değiliz, avantajları yok bizim işin. Tamamen külfettir, şuanda ben iş yerimi kapattım burada basın toplantısı yapıyorum. Hep geliyoruz burada partimize ülkemiz adına inandığımız idealler doğrultusunda çalışma yapıyoruz. Kemal Bey ile de hiç bir rövanş alacağım yoktur. Her çağırdığı toplantıya da geçmişte de elimden geldiğince geldim ama bugüne kadar seçileli bir buçuk ay oldu. Kemal Bey daha buraya gelmedi. Cumhuriyet Bayramı’nda resepsiyon verdik, yandaki bir kahvede oturmuşlar Cumhuriyeti kutluyorlar. Bu arkadaşların partili olduğuna ben inanmıyorum. Partiliyse gelirler burada kaynaşalım görüşelim, öyle kâğıtla yazmayla olmuyor kusura bakmasınlar. Yazışma kaynaşma gelir buraya biz kimseye kırgın değiliz, küskün değiliz, biz partimize hizmet eden herkesin kulu kölesi oluruz. Bize yardımcı olsunlar, dışarıdan gazel okumayla olmuyor. Telefonda yardım ederiz, yardım neyi edeceksin, köstek olmasınlar destek bekliyoruz biz. Kimseye de rövanş anlaşımız yoktur, bunu böyle bilsinler. İki buçuk sene ben siyasetin dışında kaldım, hiçbir zaman bir partilinin aleyhinde konuşmadım. Her etkinliğinde çağırdığında geldim, onlar da gelsinler” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    08.11.2018 11:12:44

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
16.01.2019
16.01.2019
16.01.2019
OZEL HABERLER