Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

BİRLİKTELİKTEN GÜÇ DOĞUYOR
Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur ve yönetim kurulu üyeleri Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette meslek gru..

2

Image

CHP AFYON'DA KAMPA GİRECEK
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar’da kampa giriyor...

3

Image

TAYTAK TALEPLERİ İLETTİ
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ı ziyaret eden MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar’da eksik olan imam, müezzin, m..

4

Image

EMİRDAĞ TSO'DAN ZİYARET
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'e yönelik tebrik ziyaretleri devam ediyor...

5

Image

EL BİRLİĞİYLE ÇALIŞACAĞIZ
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, iade-i ziyaretler kapsamında İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, İl Müftüsü Şükrü Kabukçu ve MÜSİAD Afyonkarah..

6

Image

ZEYBEK ÇOŞKUN'U AĞIRLADI
Meteoroloji Genel Müdürü Volkan Mutlu Coşkun, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'i ziyaret etti...

7

Image

ÖNCE KIZ ARKADAŞINI SONRA KENDİNİ VURDU
Afyonkarahisar’da önceki gün akşam saatlerinde bir genç, tartıştığı kız arkadaşını pompalı tüfekle yaraladıktan sonra intihar etti. ..

8

Image

İSCEHİSAR'DA ASAYİŞ TOPLANTISI
İscehisar İlçe Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı, İscehisar Kaymakamı Mehmet Miraç Topaloğlu başkanlığında, Kaymakamlık makamında yapıldı...

9

Image

KAZA KURBANLARI EDEBİYETE UĞURLANDI
MHP Emirdağ İlçe Başkanı Abdil Demiral’ın Eskişehir'in Çifteler ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden annesi Server Demiral, kard..

10

Image

22 YIL SONRA TEKRAR BULUŞTULAR
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunları 22 yıl aradan sonra Afyonkarahisar’da aileleri ile birl..

11

Image

Zeybek sözünü tutuyor
TOKİ Başkanı Ömer Bulut, 31 Mart’ta yapılan yerel seçimler öncesi Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in vaatleri arasında yer alan Millet Bahçesi projesin..

12

Image

BENİM ADIM TÜRKİYE
İzmir Kültür Sahnesi İsmail Gülnar Tiyatrosu ekibi tarafından hazırlanan “Benim Adım Türkiye” konulu tiyatro oyunu Zafer Meydanı'nda sahnelendi...

13

Image

TAŞ MEDRESE BÜYÜK BİR KAZANÇ
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından restore edilerek kentimize tekrar kazandırılan Taş Medrese’yi ziyaret eden televizyon programcısı, akademisyen Pr..

14

Image

SEZEN'DEN ZİYARET
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti...

15

Image

‘235 milyon TL harcandı’
Afyonkarahisar’da düzenlenen 3.İl Koordinasyon toplantısında konuşan Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe, dönem sonu itibariyle yatırımlara 235 milyon TL p..

16

Image

‘Şehit yakınlarının ve gazilerin sıkıntılarına kulak verilmeli’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, şehit yakınlarının..

17

Image

PKK ÇUCUK KATİLİDİR
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, PKK’nın çocuk katili hain bir terör örgütü olduğunu söyledi.

..

‘Kimseye kırgın değiliz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Kimseye kırgın değiliz’


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, CHP’nin eski İl Başkanlarından Kemal Demirkırkan’la herhangi bir sorununun olmadığını ifade ederek, “Biz kimseye kırgın değiliz, küskün değiliz, biz partimize hizmet eden herkesin kulu kölesi oluruz” dedi.
  SİYASET    08.11.2018 11:12:44

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, düzenlediği haftalık basın toplantısında Afyonkarahisar ve ülke gündemine dair değerlendirmede bulundu.
Göreve geldiklerinden bu yana 3’üncü kez basın toplantısı düzenlediklerini ifade eden İl Başkanı Ercan, yoğun bir çalışma temposu içerisinde olduklarını kaydetti. Tüm ilçeleri ziyaret ettiklerini belirten Ercan, “Göreve geldik geleli, yoğun bir tempo ile çalışma içerisindeyiz. Malumunuz Afyonkarahisar coğrafik olarak çok büyük, tüm ilçelerimizi ziyaret etmeye çalışıyoruz. İlçelerdeki belediye başkan adaylarımızı, belediye meclis adaylarımızı, meclis üyesi adaylarımızı, tespit etmeye çalışıyoruz. En doğru zamanda en doğru kişileri bulmaya çalışıyoruz. Partimize kendi üyelerinden veya dışarıdan bu işi götürebilecek ve sosyal belediyecilik anlayışına uygun olan arkadaşlarımızı tespit edeceğiz ve halkımızın önüne çıkacağız. Bu tür çalışmalarımız devam ediyor.” dedi.

“DEMİRKIRKAN İLE RÖVANŞ ALACAĞIM YOK”

CHP Afyonkarahisar eski İl Başkanı Kemal Demirkırkan’ın sosyal medya hesabımı paylaşımı hakkında da konuşan Ercan, “Rövanş diye de bir şey yok Kemal Bey’in başkanlığında samimi olarak söylüyorum, çok sevinmiştim, iyi ya bir yükten kurtuldum, çünkü parti görevi çok zordur. Biz buralardan maaş almıyoruz, rant elde etmiyoruz, iktidar partisi değiliz, avantajları yok bizim işin. Tamamen külfettir, şuanda ben iş yerimi kapattım burada basın toplantısı yapıyorum. Hep geliyoruz burada partimize ülkemiz adına inandığımız idealler doğrultusunda çalışma yapıyoruz. Kemal Bey ile de hiç bir rövanş alacağım yoktur. Her çağırdığı toplantıya da geçmişte de elimden geldiğince geldim ama bugüne kadar seçileli bir buçuk ay oldu. Kemal Bey daha buraya gelmedi. Cumhuriyet Bayramı’nda resepsiyon verdik, yandaki bir kahvede oturmuşlar Cumhuriyeti kutluyorlar. Bu arkadaşların partili olduğuna ben inanmıyorum. Partiliyse gelirler burada kaynaşalım görüşelim, öyle kâğıtla yazmayla olmuyor kusura bakmasınlar. Yazışma kaynaşma gelir buraya biz kimseye kırgın değiliz, küskün değiliz, biz partimize hizmet eden herkesin kulu kölesi oluruz. Bize yardımcı olsunlar, dışarıdan gazel okumayla olmuyor. Telefonda yardım ederiz, yardım neyi edeceksin, köstek olmasınlar destek bekliyoruz biz. Kimseye de rövanş anlaşımız yoktur, bunu böyle bilsinler. İki buçuk sene ben siyasetin dışında kaldım, hiçbir zaman bir partilinin aleyhinde konuşmadım. Her etkinliğinde çağırdığında geldim, onlar da gelsinler” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    08.11.2018 11:12:44

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.07.2019
18.07.2019
18.07.2019
OZEL HABERLER