Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Hedefimiz Afyon’u duyurmak ve tanıtmak’
Afyonkarahisar Belediyesi ‘Sokak Sağlıklaştırma’ projesi kapsamında tarih kokan Afyon Evleri’ni aslına uygun olarak restore etmeye devam ediyor. 3 eta..

2

Image

‘Teşkilatımızın gücüne güç katacaksınız’
Afyonkarahisar Polis Meslek Eğitim Merkezi 27. Dönem Mezuniyet Töreni, Türkiye genelindeki 22 Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünde aynı anda gerçe..

3

Image

MÜSİAD Çay’da toplandı
MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ercan İşlek ve Yönetim Kurulu Üyeleri Çay ilçesinde haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya Çay Bel..

4

Image

AKܒye ziyaret
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından sürdürülen Avrupa Birliği destekli Mermer Sektöründe İş Sağlığı Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi ..

5

Image

Taylan Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti
Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti ..

6

Image

İhsaniye’yi sel vurdu
İhsaniye ilçesinde sağanak yağmur yerleşim yerlerinde su baskınlarına neden oldu, tarım alanları zarar gördü..

7

Image

Taytak’tan destek sözü
Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’..

8

Image

Hayvan yavrularının tedavileri yapılıyor
Afyonkarahisar'da doğada bulunan hayvan yavrularının Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaban Hayatı Kurtarma Rehabilitasyon Eğitim Uygulama ve Araştırma Mer..

9

Image

Türk Eğitim Sen, Emirdağ’da promosyon rekoru kırdı
Emirdağ ilçesinde banka promosyon ihalesinde görüşmeleri yapan Türk Eğitim Sen, Türkiye rekoru kırdı. 3 yıllık (36) ay yapılan anlaşmaya göre eğitim ç..

10

Image

‘Afyon turizmde ivme kazandı’
Vali Kübra Güran Yiğitbaşı’nı ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar’ın tarihi ve kültürel biriki..

11

Image

‘100. yılda kültürel görkemli faaliyetlere imza atacağız’
Afyonkarahisar’da temaslarda bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, “Cumhuriyetimizin ilanının 100. yılına bir kala, kültürel mirasımızın ..

12

Image

‘Yaraları saracağız’
İhsaniye’de sağanak yağmur dolayısıyla yaşanan sel felaketi, evlere ve tarım alanlarına zarar verdi. AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, çizmel..

13

Image

9. Cumhurbaşkanı Demirel anıldı
Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, 9.Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in vefatının 7. yıldönümü dolayısıyla Anıtmezarında düzenlenen törene ka..

14

Image

Yıl sonu değerlendirme toplantısı
Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Kaymakam Refiki Tolga Turan ile birlikte Dinar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Müdürlüğünde okul müdürleri ve öğret..

15

Image

‘Üreticimizin, çiftçimizin hali perişan’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, gündemdeki gelişmelerle ilgili açıklamalar yaptı. Görgöz, “20 yıllık AKP İktidarı, bu süre içerisinde uyguladığı yanlış ..

16

Image

Sulama sezonu başladı
Afyonkarahisar’da 15 Mayıs itibariyle sulama sezonunun başladığını söyleyen DSİ Genel Müdürü Lütfi Akca, 2022 yılı sulama sezonunda toplam 239 bin 250..

17

Image

Afyonkarahisar’da karne heyecanı
Afyonkarahisar’da ilkokul, ortaokul ve lisede eğitim gören 147 bin öğrenci, karnelerini törenle aldı. Sevinçleri gözlerinden okunan öğrenciler, yaz ta..

Köksal’dan soru önergesi | Gazete3.com.tr
Image

Köksal’dan soru önergesi


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Afyonkarahisar İl Tarım ve Orman Müdürlüğü personelinin kamu zararı oluşturacak hareketlere imza atıp atmadığını Bakan Kirişci’ye sordu.


  SİYASET    11.04.2022 17:43:40

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci’nin cevaplaması istemiyle Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlığı’na soru önergesi verdi. Önergesinde, Afyonkarahisar Veteriner Hekimler Odası tarafından Afyonkarahisar İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nde görev yapan İl Müdürü ve bazı yetkililer hakkında suç duyurusunda bulunulduğunu kaydeden Milletvekili Köksal, “Afyonkarahisar İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nde görev yapan İl Müdürü ve bazı yetkililer hakkında mevzuatın kendilerine yüklediği görevleri yerine getirmedikleri bu şekilde gıda güvenliği ve toplum sağlığını olumsuz etkileyecek istihdamı azaltıp kamu zararı oluşturacak eylemlerde bulundukları iddiasıyla Afyonkarahisar Veteriner Hekimler Odası tarafından suç duyurusunda bulunulduğu basına yansımıştır” dedi.

“VETERİNER HEKİMLERE
MOBİNG Mİ UYGULANIYOR?”
Milletvekili Köksal önergesinde Bakan Kirişci’ye şu soruları yöneltti: “Ayrıca Oda Başkanı tarafından odaya ve veteriner hekimlere mobing uygulandığı, faaliyetlerinin engellendiği odanın mesleğin icrasıyla ilgili denetimleri yapmasına engel olunduğu şeklinde iddialar dile getirilmiştir. Bakanlığınızca söz konusu suç duyurusu ve açıklamalara dayanak olan iddialarla ile ilgili Afyonkarahisar İl Tarım ve Orman Müdürü ve adı geçen yetkililer hakkında herhangi bir inceleme, araştırma, soruşturma açılmış mıdır? Açılmamışsa bu kadar ciddi iddialar karşısında niçin sessiz kalınmaktadır? Birileri mi korunmak istenmektedir?” diye konuştu.>>>Gazete3

  SİYASET    11.04.2022 17:43:40

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER