Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Sezen istifa etti
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, düzenlediği basın toplantısı ile AK Parti İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı..

2

Image

Türkiye’yi aydınlık geleceğe taşıyacağız’
AK Parti 7.Dinar Kongresi’nde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, karşı çıkanlara inat Türkiye’yi aydınlık geleceklere taşıyacak..

3

Image

‘Sorumlulardan hesap sorulmalı’
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Yunanistan'da bir gazetede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret edilmesini en sert biçimde kınadığını belirt..

4

Image

‘O söz Türk Milletine söylendi’
Büyük Birlik Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Süleyman Çağlar, Yunanistan'da yayımlanan "Dimokratia" adlı sözde gazetenin Cumhurbaşkanı Rece..

5

Image

Yüz yüze eğitim başladı
Milli Eğitim Bakanlığınca, okullarda yüz yüze eğitim, seyreltilmiş uygulamalarla anasınıfı ve ilkokul 1'inci sınıflarda başladı. Vali Gökmen Çiçek, Ge..

6

Image

‘Türkiye nereden nereye geldi?’
Kızılören ve Hocalar Kongreleri’nde Konuşan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 2002 yılınd..

7

Image

Afyonspor sezona galibiyetle başladı: 1-0
Mor beyazlı takıma sezonun ilk maçında üç puan kazandıran tek gol, 70.dakikada Onur Ramazan Toprak’tan geldi
..

8

Image

Milletvekili Taytak’tan müjde: TSE Belgelendirme Müdürlüğü kuruluyor
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak Türk Standartları Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin’i makamında..

9

Image

‘Sürekli sahadayız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu haftaki Cuma namazını Tacı Ahmet Mahallesi’nde kıldı. Başkan Zeybek, yerinde oturan değil, çalışan bir belediyecili..

10

Image

‘Çocuklara kendi özdenetimlerini sağlayıcı yol haritası çiziyoruz’
Psikolog Begüm Hocaoğlu, sınav döneminde çocuklar üzerinde kendi özdenetimlerini sağlayıcı şekilde yol haritası çizdiklerini belirtti ..

11

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

12

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

13

Image

Park yapılıyor
Emirdağ Belediyesi ekipleri tarafından Çıldır Tarlası’na çocuk parkı yapılıyor ..

14

Image

‘Eğitimin sıkıntılarını çözmeye talibiz’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, pandemi nedeniyle eğitimde yaşanan sıkıntıları çözüme kavuşturmaya talip olduklarını ifade etti ..

15

Image

Veteriner Başkaya’ya veda yemeği
Dinar Belediyesi’nden emekli olan Veteriner Hekim Oğuz Başkaya için mesai arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi..

16

Image

‘ÜYELERİMİZİN SESİ OLDUNUZ’
Hisarcıklıoğlu’dan Oda ve Borsa Başkanlarına övgü:..

17

Image

‘Sandıklı için önemli bir fırsat’
Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve eşi Reyhan Tortop belediyeye ait çiçek serasını ziyaret etti. Kaymakam Tortop, çiçek serasının Sandıklı için ..

'Mağduriyetler giderilecek mi?' | Gazete3.com.tr
Image

'Mağduriyetler giderilecek mi?'


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'a, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ndeki sınav mağduriyetini sordu.
  SİYASET    19.05.2020 17:33:33

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun cevaplaması istemiyle TBMM Başkanlığına iki ayrı soru önergesi verdi.

"RAMAZAN BAYRAMINA BİLE SINAV KONULMUŞ"
Milletvekili Av. Burcu Köksal, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın cevaplaması istemiyle verdiği soru önergesinde, çok sayıda Afyonkarahisarlı öğrencinin okuduğu Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde uzaktan eğitim işleyişinde sıkıntılar yaşandığını belirterek, "Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde uzaktan eğitimin işleyişi son derecede sıkıntılı işlemektedir. Aynı güne 7 sınav dahi konulmakta, öğrencilere soru başına 20-21 saniye kadar cevaplama süresi bırakılmaktadır. Resmi tatil olan 23 Nisan'da hatta Ramazan Bayramı'nda bile sınav konulmuştur. Ayrıca fakültede ara sınav yapılacağı bir kaç gün kala duyurulmakta, sınav süreleri de oldukça kısa tutulmaktadır" dedi.

"ÖĞRENCİLER MAĞDURİYET YAŞIYOR"
Köksal, bazı derslerin sınav sürelerinin çok kısa tutulduğunu belirterek, "Kıymetli Evrak Hukuku dersinde 10 soruya 4 dakika, Çevre Hukuku dersinde 13 soruya 7 dakika, Milletlerarası Hukuk dersinde 20 soruya 7 dakika cevaplama süresi verilmiştir. Yaşanan bu sıkıntılar yönetmeliğe aykırı olarak yapılan sınavlar nedeniyle hukuk fakültesi öğrencileri mağdur olmaktadır. Bu konuda öğrencilerin mağduriyetini giderecek hak, hukuk, adalet anlayışına ve hakkaniyete uygun bir sınav işleyişi yapılacak mıdır? Yoksa Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi hukuk fakültesinde yaşanan bu haksız, hukuka ve hakkaniyete aykırı sınav sistemine sessiz mi kalacaksınız?" dedi.


MAHALLE BEKÇİLİĞİ İÇİN
EK KONTENJAN AÇILACAK MI?
Milletvekili Köksal, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun cevaplaması istemiyle verdiği soru önergesinde ise, Mahalle Bekçiliği alımlarında ek kontenjan açılıp açılmayacağını sorarak, "2019 yılında Çarşı Mahalle Bekçiliği alımlarında başarılı olmalarına rağmen, yedeklerde yer alan adaylara ilişkin önümüzdeki günlerde ek kontenjan açılacak mıdır? Sınava en iyi şekilde hazırlanıp ülkesine hizmet etmek isteyen, ancak yedekte kaldığı için göreve başlayamayan binlerce vatandaşlarımız için Bakanlığınızca ek bir alım yapılacak mıdır?" ifadelerini kullandı.>>>Gazete3

  SİYASET    19.05.2020 17:33:33

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.09.2020
21.09.2020
21.09.2020
OZEL HABERLER