Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Göller hayati öneme sahip’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Akarçay kapalı havz..

2

Image

‘En büyük kriterimiz Erdoğan belediyeciliği’
AK Parti haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen 31 Mart seçimleri için aday adayı başvurularının yoğunluktan dolayı ..

3

Image

Hanımlar Lokali’ne Nermin Erbakan köşesi
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından yaptırılarak 2014 yılında açılışı yapılan ve sosyal kombinasyon zenginliği dolayısıyla hanımların hizmetine sunu..

4

Image

Hamm heyeti el sanatlarımızı öğreniyor
Kardeş şehir Hamm kentinden gelen konuklar ilimizdeki temaslarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ın eşi Emine Çoban'ın ev sahipliğinde..

5

Image

AK Parti’de süre uzatıldı
AK Parti’de belediye başkan aday adaylıkları için başvuru süreleri uzatıldı..

6

Image

‘Evlatlarımızı PKK’ya yem etmeyeceğiz’
Afyon Kocatepe Üniversitesi 2018-2019 Akademik Yılı Açılışı’na katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, PKK’lıların 13-14 yaşlarındaki kız çocuklarını ..

7

Image

Bakanlık neden Ensar Vakfı ile içli dışlı?
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Milli Eğitim Bakanı..

8

Image

Kültürler kaynaşacak
Afyonkarahisar Belediyesi kardeş şehir Hamm kentinden gelen konuklarını ağırlıyor. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın eşi Emine Çoban’ın ev sahipli..

9

Image

Başkan Çoban sözünü tuttu
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programında vatandaşlara söz veren Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sözün..

10

Image

AK Parti’den Kızılay’a kan bağışı

AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Kızılay Haftası dolayısıyla kan bağışı kampanyası düzenledi. Kampanya kapsamında..

11

Image

‘Ne dediysek iki katını yaptık’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar’a v..

12

Image

Sevim aday adayı oldu
AK Parti Tanıtım Medya Başkanı Halil İbrahim Sevim, Bolvadin Belediye Başkanlığı’na aday adayı olduğunu açıkladı...

13

Image

‘Afyon ihracatta süper lige çıkacaktır’
ATSO ve TOSYÖV’ün işbirliğinde ATSO’nun ev sahipliğinde düzenlenen “KOBİ’lere ve Girişimcilere Sağlanan Destek ve Finans Olanakları” Panelinde konuşan..

14

Image

‘Erdoğan Afyon’dan büyük başarı bekliyor’
AK Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret eden ve burada bir açıklama yapan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Vey..

15

Image

Engelliler Konfederasyonu’ndan ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban Engelliler Konfederasyonu Başkan Yardımcısı Avukat Suha Sağlam, Halkla İlişkiler Sorumlusu Avukat Ali Ulusoy ve Alt..

16

Image

Vali Tutulmaz esnafları gezdi
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömezle esnafları gezdi...

17

Image

‘Vizyon sahibi bir başkana sahibiz’
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret eden Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel..

‘Mahmut Koçak isterse başvuru yapabilir’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Mahmut Koçak isterse başvuru yapabilir’


MHP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık basın toplantısında Mahmut Koçak’la ilgili olarak açıklama yapan MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, “Sayın Koçak’la benim bir görüşmem olmadı. MHP’den aday adayı olmak istiyorsa başvuru yapabilir” dedi.
  SİYASET    26.10.2018 10:40:23


Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan haftalık basın toplantısı düzenledi. Toplantıda MHP’nin yeni il yönetimini açıklayan MHP İl Başkanı Kocacan, “MHP Genel Merkezimiz tarafından onaylanan yeni il yönetimimizde, giden arkadaşlarımız oldu, yeni gelenler oldu. Mahalli İdareler Seçimleri de baz alınarak oluşturulan yeni yönetimimiz Genel Merkezimizin bir tasarrufudur. Bu noktada kimseyle bir dargınlığımız, küskünlüğümüz yoktur” dedi.

“MAHMUT BEYLE GÖRÜŞMEMİZ OLMADI”

Kocacan, Mahmut Koçak’la ilgili olarak sorulan soruya da cevap verdi. Aday adaylık sürecinin devam ettiğini yineleyen Kocacan, şöyle konuştu: “Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’ın önemli bir değeridir. Geçmişte milletvekilliği yapmış ve bazı sorunlar nedeniyle AK Parti’den istifa etmiştir. Benim Mahmut beye herhangi bir görüşmem olmadı. Eğer MHP’den aday adaylığı gibi bir düşüncesi varsa, önce Genel Merkezimizle görüşmesi ve diğer aday adayları gibi Genel Merkezimize başvuru yapmasını öneriyorum” diye konuştu.

MHP’NİN YENİ YÖNETİMİ

Kocacan’ın açıkladığı İl Yönetim Kurulu Listesi şu isimlerden oluştu: İl Başkanı Mehmet Kocacan, İl Sekreteri Beytullah Bostancı, İl Başkan Yardımcıları Doğan Şimşek, Gönül Ar Güngör, Mustafa Gün, Ahmet Kahveci, İl Muhasibi Murat Gökhasan, Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Fahriye Elif Akkaş, AR-GE Sorumlusu Arzu Eröztürk, Sağlıktan Sorumlu Arif Zıngıldak, AKÜ Sorumlusu Nihat Acıbuğa, Basın İletişim Halil Kocaşaban, Dernekler Ahmet Çobanoğlu, Mustafa Adnan İlter, Hukuk’tan Sorumlu İsmail Aydoğuş , İdare Amiri Osman Demir, Resmi Kurum ve Bürokrasi Hüseyin Özharputlu, Mimarlar ve Madenciler Cafer Gür, Odalar ve Borsalar Recep Yaman, Veli Kale, Protokolden Sorumlu İlker Celep, Seçim İşleri Ahmet Köseoğlu.>>>Gazete3


  SİYASET    26.10.2018 10:40:23

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.11.2018
14.11.2018
14.11.2018
OZEL HABERLER