Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

ÖNCE KIZ ARKADAŞINI SONRA KENDİNİ VURDU
Afyonkarahisar’da önceki gün akşam saatlerinde bir genç, tartıştığı kız arkadaşını pompalı tüfekle yaraladıktan sonra intihar etti. ..

2

Image

KAZA KURBANLARI EDEBİYETE UĞURLANDI
MHP Emirdağ İlçe Başkanı Abdil Demiral’ın Eskişehir'in Çifteler ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden annesi Server Demiral, kard..

3

Image

İSCEHİSAR'DA ASAYİŞ TOPLANTISI
İscehisar İlçe Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı, İscehisar Kaymakamı Mehmet Miraç Topaloğlu başkanlığında, Kaymakamlık makamında yapıldı...

4

Image

22 YIL SONRA TEKRAR BULUŞTULAR
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunları 22 yıl aradan sonra Afyonkarahisar’da aileleri ile birl..

5

Image

Zeybek sözünü tutuyor
TOKİ Başkanı Ömer Bulut, 31 Mart’ta yapılan yerel seçimler öncesi Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in vaatleri arasında yer alan Millet Bahçesi projesin..

6

Image

TAŞ MEDRESE BÜYÜK BİR KAZANÇ
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından restore edilerek kentimize tekrar kazandırılan Taş Medrese’yi ziyaret eden televizyon programcısı, akademisyen Pr..

7

Image

PKK ÇUCUK KATİLİDİR
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, PKK’nın çocuk katili hain bir terör örgütü olduğunu söyledi.

..

8

Image

‘235 milyon TL harcandı’
Afyonkarahisar’da düzenlenen 3.İl Koordinasyon toplantısında konuşan Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe, dönem sonu itibariyle yatırımlara 235 milyon TL p..

9

Image

‘Şehit yakınlarının ve gazilerin sıkıntılarına kulak verilmeli’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, şehit yakınlarının..

10

Image

BENİM ADIM TÜRKİYE
İzmir Kültür Sahnesi İsmail Gülnar Tiyatrosu ekibi tarafından hazırlanan “Benim Adım Türkiye” konulu tiyatro oyunu Zafer Meydanı'nda sahnelendi...

11

Image

SEZEN'DEN ZİYARET
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti...

12

Image

DEVLETE VE MİLLETE BAĞLI EVLATLAR YETİŞTİRMELİYİZ
15 Temmuz ve Milli İrade konulu konferansta konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, FETÖ tarafından topluma fitne ateşinin atıldığını..

13

Image

EMEKLİLER EK ÖDEME İSTİYOR
Türkiye Emekliler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Eğe, emeklilere "kira ve yakacak yardımı" adı altında ek bir ödeme yapılması talebinde bul..

14

Image

TÜRKİYE'NİN GELECEK HEDEFLERİ GERİYE DÜŞTÜ
11.Kalkınma Planı hakkında açıklama yapan Demokrat Parti Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, Türkiye’nin gelecek hedeflerinin..

15

Image

HAİNLER SÜRÜSÜ TARİHE GÖMÜLDÜ
Dinar ilçesinde "15 Temmuz'u İyi Anlayalım" konulu konferans düzenlendi. Konferansta konuşan Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Öğretim üyesi Doç. Dr. ..

16

Image

Motokros pisti şampiyonaya hazırlanıyor
Dünya Motosiklet Federasyonu(FİM) tarafından geçen yıl düzenlenen şampiyonanın ardından Dünyanın en iyi pisti seçilen Afyonkarahisar Motor Sporları Me..

17

Image

ÖĞRENCİ KAYITLARI DEVAM EDİYOR
Organize Sanayi Bölgesinde hizmet veren Rahmiye Sare Palalı Teknik Kolejinde öğrenci kayıtları hızla devam ediyor...

‘Mahmut Koçak isterse başvuru yapabilir’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Mahmut Koçak isterse başvuru yapabilir’


MHP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık basın toplantısında Mahmut Koçak’la ilgili olarak açıklama yapan MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, “Sayın Koçak’la benim bir görüşmem olmadı. MHP’den aday adayı olmak istiyorsa başvuru yapabilir” dedi.
  SİYASET    26.10.2018 10:40:23


Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan haftalık basın toplantısı düzenledi. Toplantıda MHP’nin yeni il yönetimini açıklayan MHP İl Başkanı Kocacan, “MHP Genel Merkezimiz tarafından onaylanan yeni il yönetimimizde, giden arkadaşlarımız oldu, yeni gelenler oldu. Mahalli İdareler Seçimleri de baz alınarak oluşturulan yeni yönetimimiz Genel Merkezimizin bir tasarrufudur. Bu noktada kimseyle bir dargınlığımız, küskünlüğümüz yoktur” dedi.

“MAHMUT BEYLE GÖRÜŞMEMİZ OLMADI”

Kocacan, Mahmut Koçak’la ilgili olarak sorulan soruya da cevap verdi. Aday adaylık sürecinin devam ettiğini yineleyen Kocacan, şöyle konuştu: “Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’ın önemli bir değeridir. Geçmişte milletvekilliği yapmış ve bazı sorunlar nedeniyle AK Parti’den istifa etmiştir. Benim Mahmut beye herhangi bir görüşmem olmadı. Eğer MHP’den aday adaylığı gibi bir düşüncesi varsa, önce Genel Merkezimizle görüşmesi ve diğer aday adayları gibi Genel Merkezimize başvuru yapmasını öneriyorum” diye konuştu.

MHP’NİN YENİ YÖNETİMİ

Kocacan’ın açıkladığı İl Yönetim Kurulu Listesi şu isimlerden oluştu: İl Başkanı Mehmet Kocacan, İl Sekreteri Beytullah Bostancı, İl Başkan Yardımcıları Doğan Şimşek, Gönül Ar Güngör, Mustafa Gün, Ahmet Kahveci, İl Muhasibi Murat Gökhasan, Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Fahriye Elif Akkaş, AR-GE Sorumlusu Arzu Eröztürk, Sağlıktan Sorumlu Arif Zıngıldak, AKÜ Sorumlusu Nihat Acıbuğa, Basın İletişim Halil Kocaşaban, Dernekler Ahmet Çobanoğlu, Mustafa Adnan İlter, Hukuk’tan Sorumlu İsmail Aydoğuş , İdare Amiri Osman Demir, Resmi Kurum ve Bürokrasi Hüseyin Özharputlu, Mimarlar ve Madenciler Cafer Gür, Odalar ve Borsalar Recep Yaman, Veli Kale, Protokolden Sorumlu İlker Celep, Seçim İşleri Ahmet Köseoğlu.>>>Gazete3


  SİYASET    26.10.2018 10:40:23

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.07.2019
18.07.2019
18.07.2019
OZEL HABERLER