Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Derdimiz Afyonkarahisar’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Kanlıca mahallesindeki TOKİ konut sakinleriyle bir araya geldi...

2

Image

‘YATIRIM YAPIN’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programında yurt dışında yaşayan Afyonkarahisarlılara çağrıda bulunan Vali M..

3

Image

‘Kontrol noktası kurulmalı’
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Meclis Genel Kurulu’nda hayvancılık sektörüne katkı sağlaması sebeb..

4

Image

‘Desteklerimiz sürecek’
AK Parti tarafından tekrar Sandıklı Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Mustafa Çöl’e, Sandıklı ilçesinden esnaflar, vatandaşlar ziyaret ederek, d..

5

Image

‘Şeffaf yönetim sözü veriyorum’
İYİ Parti tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisa..

6

Image

‘Gençleri geleceğe hazırlıyoruz’
Limit Okulları Tarih Öğretmeni ve Halkla İlişkiler Müdürü Gizem Can, Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Selami Çalışkan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziya..

7

Image

‘Halkımız projelerimizi beğenecek’
Büyük Birlik Partisi’ni ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar halkının beğenisine sunacağı önemli projelerinin old..

8

Image

‘Mekanik otoparklar yapacağız”


AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’a mekanik otoparklar yapacaklarını belirtti. ..

9

Image

‘45 milyon insana su temin ettik’
Orman ve Su İşleri Eski Bakanı AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Cumhurbaşkanı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, hizmetleri döneminde ..

10

Image

Kadınlar güçlenecek Türkiye büyüyecek
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcısı Gönül Ar Güngör ve Kadın Kolları Teşkilatı ‘Kadınlar Güçlensin Türkiye Büyüsün’ sloganı..

11

Image

‘Niyet hayır ise akıbette hayır olur’
Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı M. Emin Birliktir’i ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ziyaret etti. ..

12

Image

‘Laf değil, iş üreteceğiz’
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, "Amacımız laf değil, iş üretmek. Artık sistem bizimle değişiyor, laf ..

13

Image

‘Torba yasada vatandaş yok’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal torba yasada vatandaşın sorunlarına yönelik maddeler olmadığına dikkat çekti...

14

Image

‘Başkan Çoban Afyon’a mührünü vurdu’
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Afyonkarahisar’a 10 yıldır b..

15

Image

Vekillerden adaylara ziyaret
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ile AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Sandıklı ilçesi ve Akha..

16

Image

AEV’den teşekkür
Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker, vakfa destek verenlere teşekkür etti..

17

Image

‘Türkiye’nin en hayırlı derneği’
AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İlim Yayma Cemiyeti Afyonkarahisar Şubesi, 7. Olağan Genel Kurulunda katıldı. Türkiye’nin en hayırlı der..

‘Mahmut Koçak isterse başvuru yapabilir’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Mahmut Koçak isterse başvuru yapabilir’


MHP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık basın toplantısında Mahmut Koçak’la ilgili olarak açıklama yapan MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, “Sayın Koçak’la benim bir görüşmem olmadı. MHP’den aday adayı olmak istiyorsa başvuru yapabilir” dedi.
  SİYASET    26.10.2018 10:40:23


Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan haftalık basın toplantısı düzenledi. Toplantıda MHP’nin yeni il yönetimini açıklayan MHP İl Başkanı Kocacan, “MHP Genel Merkezimiz tarafından onaylanan yeni il yönetimimizde, giden arkadaşlarımız oldu, yeni gelenler oldu. Mahalli İdareler Seçimleri de baz alınarak oluşturulan yeni yönetimimiz Genel Merkezimizin bir tasarrufudur. Bu noktada kimseyle bir dargınlığımız, küskünlüğümüz yoktur” dedi.

“MAHMUT BEYLE GÖRÜŞMEMİZ OLMADI”

Kocacan, Mahmut Koçak’la ilgili olarak sorulan soruya da cevap verdi. Aday adaylık sürecinin devam ettiğini yineleyen Kocacan, şöyle konuştu: “Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’ın önemli bir değeridir. Geçmişte milletvekilliği yapmış ve bazı sorunlar nedeniyle AK Parti’den istifa etmiştir. Benim Mahmut beye herhangi bir görüşmem olmadı. Eğer MHP’den aday adaylığı gibi bir düşüncesi varsa, önce Genel Merkezimizle görüşmesi ve diğer aday adayları gibi Genel Merkezimize başvuru yapmasını öneriyorum” diye konuştu.

MHP’NİN YENİ YÖNETİMİ

Kocacan’ın açıkladığı İl Yönetim Kurulu Listesi şu isimlerden oluştu: İl Başkanı Mehmet Kocacan, İl Sekreteri Beytullah Bostancı, İl Başkan Yardımcıları Doğan Şimşek, Gönül Ar Güngör, Mustafa Gün, Ahmet Kahveci, İl Muhasibi Murat Gökhasan, Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Fahriye Elif Akkaş, AR-GE Sorumlusu Arzu Eröztürk, Sağlıktan Sorumlu Arif Zıngıldak, AKÜ Sorumlusu Nihat Acıbuğa, Basın İletişim Halil Kocaşaban, Dernekler Ahmet Çobanoğlu, Mustafa Adnan İlter, Hukuk’tan Sorumlu İsmail Aydoğuş , İdare Amiri Osman Demir, Resmi Kurum ve Bürokrasi Hüseyin Özharputlu, Mimarlar ve Madenciler Cafer Gür, Odalar ve Borsalar Recep Yaman, Veli Kale, Protokolden Sorumlu İlker Celep, Seçim İşleri Ahmet Köseoğlu.>>>Gazete3


  SİYASET    26.10.2018 10:40:23

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.01.2019
17.01.2019
17.01.2019
OZEL HABERLER