Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Afyon’u turizmin başkenti yapacağız’
Vali Gökmen Çiçek, TBMM’deki Afyonkarahisar’ın tarihi, turistik, kültürel ve ekonomik değeriyle ilgili olarak konuşma yapan AK Parti Afyonkarahisar Mi..

2

Image

‘Ayazini cazibe merkezi olacak’
Ayazini’de yapılan çalışmalar hakkında Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, çalışmaları..

3

Image

Üniformalarıyla nikah masasına oturdular
Çay ilçesinde görev yapan jandarma astsubay çift, nikah masasına gelinlik ve damatlık yerine çok sevdikleri üniformalarıyla oturdu..

4

Image

‘201 adet toplanma alanımız var’
Afyonkarahisar İl Afet ve Acil Durumu (AFAD) Müdürü Mehmet Buldan, olası bir afet riskine karşı kentte 201 acil toplanma alanı, 27’de çatır-konteynır ..

5

Image

Eğitime büyük destek
Afyonkarahisar Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şubesi iş birliğinde beşincisi düzenlenen ‘Kitap Okuma Ya..

6

Image

‘Geleceği hep beraber inşa edeceğiz’
Dinar’daki mimarlar ve inşaat mühendisleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Nihat Sarı, Dinar ilçesinin geleceğini hep beraber inşa edeceklerini sö..

7

Image

‘Afyon’un ismini duyurmak için gayret gösteriyoruz’
Ayazini’de inceleme yapan Vali Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyon’un isminin duyurulması noktasında var güçleriyle gayret gösterdik..

8

Image

Adım atılmadık yer bırakmadı
Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar’da bazı ziyaretlerde bulunarak inceleme yaptı. Vali Çiçek, kentte adım atmadık yer bırakmadı ..

9

Image

Mizanını göndermeyene ödenek aktarılmayacak
İl Genel Meclisi mart ayı ilk oturumunda meclise sunulan bir önerge görüşüldü. Önergede bazı birliklerin hesaplarındaki paraları kullanmadıkları, İl Ö..

10

Image

‘Üreten kadınlarımızın yanındayız’
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Emirdağ Kadın Kooperatifini ziyaret etti. Üretici kadınlar ile bir araya gelerek sohbet eden Başkan Koyuncu, ..

11

Image

‘Van’a 2 milyar 670 milyon TL’lik yatırımlar yaptık’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Van’a yapılan orman ve su yatırımları hakkında açıklamal..

12

Image

İş birliği yapılacak
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Afyonkarahisar Necat Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı ve Eğitim Fakültesi Dr. Öğr. Ü..

13

Image

HAYRAN KALDILAR
Türkiye'nin farklı şehirlerinde yaşayan off-road tutkunları, gizemlisehirafyon gezisinin son gününü Ayazini ve Emre Gölü’ne ayırdı. 2 gün boyunca Afyo..

14

Image

Sosyal mesafe unutuldu
Şuhut ilçesinde bankalar önünde işlem yapmak isteyen vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Kuyruklarda zaman zaman sosyal mesafenin unutulması ise dik..

15

Image

‘Cumhur İttifakı ruhuyla hizmet ediyoruz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve il yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi İl Kongresinde tekrar il başkanlığı görevine seçil..

16

Image

‘Ticari ilişkilerin gelişmesinde Afyonkarahisar öne çıkacak’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden Bangladeş Ankara Büyükelçisi Mosud Mannan, Türkiye ile Bangladeş arasındaki dostluk ilişkilerin..

17

Image

Vali Çiçek’e ziyaretler
Vali Gökmen Çiçek, konuklarını makamında kabul ederek, Afyonkarahisar’la ilgili konularda görüş alışverişi yaptı ..

‘Mazlumların tek umudu Türkiye’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Mazlumların tek umudu Türkiye’AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları 6. olağan kongresi yoğun bir katılımla, pandemi kuralları çerçevesinde yapıldı. Tek liste halinde yapılan kongrede mevcut başkan Ethem Karahan yeniden seçilerek güven tazeledi. Kongrede konuşan Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof.Dr. Veysel Eroğlu, dünyadaki mazlumların tek umudunun Türkiye olduğunu söyledi

  SİYASET    26.01.2021 18:19:53

AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları 6. olağan kongresi yoğun bir katılımla, pandemi kuralları çerçevesinde yapıldı. Prof. Dr. Veysel Eroğlu Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen kongrede tek aday mevcut başkan Ethem Karahan oldu. Toplantıda ilk konuşmayı AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan yaptı. Karahan, “Bir yerde ruh yoksa güruh vardır sadece. O kaybolan ruhları bulup aslına döndürecek gençlerdir. Liderlik tahtına oturmak için, 2023 ve 2071’de yeniden var oluş çilesi çekecek olan gençlerdir Bir gece ansızın Musul-Kerkük’ü, Haleb’i feth edecek komutanlar gençlerdir. 14 yaşında sırtına ümmetin sorumluluğunu yükleyen Zübeyir Bin Avvam gençlerdir. 16 yaşında Peygamber emriyle Medine de çalınmadık kapı bırakmayan Musab Bin Umeyr, 17 yaşında ölümü dahi göze alarak evini İslam'ın hizmetine açan erkamın sahibi İbn-i Erkam gençlerdir. Asakiri Mansure’yi Muhammediye ve bugün İslam dünyasının lideri Recep Tayyip Erdoğan yine sizler yani gençlerdir” dedi.

“HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Karahan’ın ardından İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban da bir konuşma yaptı. Çoban, “Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.” denilerek 14 Ağustos 2001 tarihinde AK Parti’nin kurulduğunu hatırlattı. Çoban, “Kuruluşundan beri AK Parti İl Gençlik Kollarımızda kimler görev yapmışsa hepsine teşekkür ediyor hepsine minnettarlığımı ifade ediyorum. İl Gençlik Kolları kongremiz hayırlı olsun” diye konuştu.

“GENÇLİĞİ OLMAYANIN GELECEĞİ OLMAZ”
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek de, gençliği olmayanın geleceğinin de olmayacağı düsturuyla kurulduğu günden bugüne AK Parti Gençlik Kolları teşkilatlarının gerçek anlamda donanımlı gençler yetiştirdiklerini dile getirdi. Zeybek, “Gençlerimiz ana kademeye yetişmiş takviye kuvvet olarak hazırlanmaktadır. Bu durum gerçekten bizleri onurlandırmaktadır. Geçmişimizden ders alarak onu iyi irdeleyip geleceğe umutla bakmak bizim en büyük şiarımızdır.” şeklinde konuştu.

“18 YILDA BİRÇOK BADİRE VE
SIKINTIYLA MÜCADELE ETTİK”

AK Parti Genel Başkanı Yardımcısı İzmir Milletvekili Hamza Dağ, genel kurul toplantılarının bir düğün ve helalleşme günleri olduğunu söyledi. AK Parti teşkilatlarına ve davaya katkı sunan herkese teşekkür eden Dağ, “Helaleşmek önemli çünkü ne zaman nerede bir sorunla karşılaşmış olsak genç kardeşlerimiz, kadın kollarımız, ana kademe teşkilatımız hiçbir zaman ‘acaba’ diye bir soruyla bizi muhatap etmemiştir. 18 yılda birçok badire ve sıkıntı ile mücadele ettik. Bu mücadeleler bazen darbe teşebbüsü, bazen e muhtıra ile bazen Gezi olayları, bazen 15 Temmuz darbe kalkışmasıyla, bazen de yolsuzluk kılıfına büründürülmüş bir şekilde darbe girişiminde karşımıza çıktı. Eğer bu teşkilat yaşadığımız bu meseleler karşısında ‘acaba’ sözünü söylemiş olsaydı işte o zaman bizim o mücadelemiz o zaman yaptığımız kadar kolay olmazdı. Bize acaba demeyen teşkilata diyeceğimiz bize hakkınızı helal ediniz. Allah hepinizden ayrı ayrı razı olsun.” ifadelerine yer verdi. Dağ’ın konuşmasının ardından Milletvekili Hamza Dağ ile İl Koordinatörü Kurtcan Çelebi’ye çeşitli hediyeler verildi.

“GENÇLER TÜRKİYE’Yİ DAHA
GÜZEL YERLERE GÖTÜRECEK”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, 28 Şubat süreciyle pek çok zorluklar yaşadıklarını belirtti. Yurdunuseven, “Bizler hastanelerde ilaç kuyrukları yaşadık. Gençlerimiz bunları yaşamadıklarından bilmiyorlar. O nedenle sizlere bunları anlatmamız gerekiyor. Bizler gençlerimize güveniyoruz. Gençlerimiz 2023’de, 2053’de, 2073’de Türkiye’yi daha güzel yerlere götüreceksiniz.” dedi.

“PANDEMİ ORANI
DÜŞÜŞE GEÇTİ”
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya konuşmasında Afyonkarahisar’da pandemi oranının ilk zamanlara göre yüzde 10’luk bir düşüşe geçtiğini söyledi. Özkaya şöyle konuştu: “İnşallah koronavirüs aşıları vurulmaya başlanıldı. Genç kardeşlerimiz AK Parti’nin iktidara geldiği 3 Kasım 2002 tarihinden sonra dünyaya geldiniz. AK Parti iktidarından önce ki sağlık durumunu anne, baba, eş ve dostlarınızdan çok uzun duyup dinlediniz. Bir hastanede 15 kişilik koğuşlar vardı. Hastalar, yakınları, hastanede sabaha kadar bekleyen o sandalyelerin üzerinde uyumaya çalışan insanlar vardı. Hastanelerde gruplara ayrılmıştı. Gençlik yoksa dava da harekette bir süre sonra o partide yoktur. Gençliğin varlığı gençliğin kendisini idealize etmesi bunun için çalışıp gayret etmesi olağanüstü derece de önemlidir.”

“ERDOĞAN GENÇLERİMİZ İÇİN
TEHDİTLERE MEYDAN OKUDU”

Partisinin gençlerin dinamizmi ve heyecanı ile bugünlere geldiğini söyleyen AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarınları emanet edecekleri gençler için tehditlere meydan okuduğunu ifade etti. Uluçay, “Yarınlarımızı emanet edeceğimiz gençlerimize, Sayın Cumhurbaşkanımız daha iyi bir geleceğe sahip olun diye vesayete meydan okudu, tehditlere göğüs gerdi, darbeleri ve nice badireleri atlattı. Böylelikle Türkiye demokrasi, hak ve özgürlüklerde sınıf atladı. Marifet iltifata tabidir. Sayın Cumhurbaşkanımız sizlere daha müreffeh bir Türkiye bırakmak için her alanda tarihî yatırımlara imza attı ve atmaya devam ediyor” diye konuştu.

“TÜRKİYE’NİN UMUTLARINI TAŞIYACAKSINIZ”

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Cengizhan Güngör de, “İnanıyoruz ki, bu teşkilat sadece AK Parti'nin değil, Türkiye'nin de umutlarını taşıyacaktır. AK Parti'nin milletimizin gönlündeki yerini daha yükseğe çıkarmak için çok çalışacağız. Üç kademesiyle il başkanlarımıza, milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza çok büyük görevler düşüyor. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde hakikaten ülkemiz için önemli bir milat ve dönüşümdür. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinin bu dönüşüm sonrasında denk gelmesi, ülkemiz için önemli bir kazanımdır. Çünkü ülkemiz bu salgın dönemini, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin kazanımları, hızlı karar alabilme ve uygulayabilme imkânları sayesinde çok gelişmiş bilinen ülkelerden daha yüksek performansta bir başarıyla yürütüyor. İnşallah bu süreci de güçlü sağlık altyapımızın da desteği ile el birliğiyle atlatacağız.” ifadelerini kullandı.

“2053 YILI HEDEFİ GENÇLERİN HEDEFİDİR”
Toplantının son konuşmasını Orman ve Su İşleri eski Bakanı AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu yaptı. Mazlum halk ve milletlerin tek ümidinin Türkiye olduğunu kaydeden Eroğlu şunları kaydetti: “Mazlum milletlerin ümidi Türkiye’dir, AK Partidir, Recep Tayyip Erdoğan’dır. AK Parti milletimizin çimentosudur. AK Parti büyük Türkiye’nin özellikle hedeflerini gerçekleştireceği bir partidir. Hedefi olmayan milletler tarih sahnesinden silinir. Çünkü rotası olmayan geminin ulaşacağı bir liman yoktur. Çok şükür Sayın Cumhurbaşkanımız bize hedefler gösterdi. 2023 yılı hedefimiz var. Allah’ın izniyle bunu da gerçekleştireceğimize inanıyorum. 2053 yılı hedefi ise gençlerimizin hedefidir. Afyonkarahisar ve Türkiye hazır” dedi.

ETHEM KARAHAN GÜVEN TAZELEDİ

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan dün yapılan seçimle tekrar Gençlik Kolları Başkanı seçildi. Yönetim kurulunda: Ahmet Sait Turgut, Ahmet Yüzbaşı, Ayşe İsceli, Ayşe Kaptan, Bekir Karaman, Bekir Keser, Betül Şevik, Burak Özer, Ebru Orçin, Emin Taşkın, Emine Sağlam, Emre Akbulut, Emrullah Keser, Enes Gündoğan, Esra Tortop, Fatih Bostan, Furkan Kalaycıoğlu, Hatice Sude Keskin, İbrahim Özkara, İhsan Dolunay, İsmail Fırın, Kübra Karahan, Kübra Yılmaz, Mehmet Altın, Mehmet Çay, Mehmet Mert Özeski, Mehmet Pınar, Mehmet Zait Çetin, Melike Nur Sarıdere, Merve Sarı, Metin Bintepe, Muhammed Sami Yalçınkaya, Murat Ege, Mustafa Koç, Mustafa Özer, Mutlu Şen, Rıdvan Tınas, Samet İhsan Yasan, Yiğithan İşgören yer alıyor. Üst Kurul Delegeleri: Ethem Karahan, Dilek Hanım Çengel, Bekir Karaman, Emrullah Keser, Selçuk Çatalkaya, Süleyman Karakuş, Halil İbrahim Bodur, Sezer Sayılı, Ahmet Aktürk, Muhammed Özkan, Muhammed Güllü, Süleyman Çay, Batuhan Kebeli seçildi.>>>Gazete3

  SİYASET    26.01.2021 18:19:53

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.02.2021
22.02.2021
22.02.2021
OZEL HABERLER