Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

300 bin TL gelir sağladılar

Türkiye’nin nüfus bakımından en küçük 11'inci ilçesi olan Afyonkarahisar'ın Kızılören İlçe Belediyesi, kendisinden çok daha büyük olan ilçelere ö..

2

Image

İhale çetesine operasyon

Afyonkarahisar’da resmi ihalelere fesat karıştırdıkları tespit edilen organize suç örgütene yönelik yapılan operasyonda 26 kişi gözaltına alındı...

3

Image

ÇIRAYLAR CAM geleneği sürdürdü

Afyonkarahisar’da hizmet veren Çıraylar Cam Sanayi firması 4 yıldır geleneksel olarak yaptığı personel iftarını bu yıl büyük bir katılımla fabrik..

4

Image

EMNİYETİN FİLOSU GÜÇLENDİ
Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Motosikletli Polis Timleri hizmetlerinde kullanılacak 10 adet motosiklet Vali Mustaf..

5

Image

SERMELEK iftarda buluştu

Afyonkarahisar’da Turkcell bayisi olarak hizmet veren Sermelek İletişim firması, personelleriyle iftar yemeğinde buluştu...

6

Image

‘Gereken çalışmalar yapılacak’

Afyonkarahisar-Ankara Karayolunda mermer firmalarının bulunduğu alanda Susuz Belediyesine ait araziye dökülen tavuk gübrelerinin çevreye zarar ve..

7

Image

TORF ekonomiye kazandırılacak mı?
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye "TORF" gübresinin ekonomiye kazandırılması..

8

Image

Kaymakam İçen köyleri gezdi

Dazkırı Kaymakamı Gökay İçen, ilçeye bağlı Örtülü ve Darıcılar köylerinde incelemede bulundu...

9

Image

HEDEF İLK 5

Afyonkarahisar’da pilot okul olarak belirlenen Gazi Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulunan ATSO Yönetim Kurulu ..

10

Image

‘Doktor eksikleri giderilmeli’

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ziyaret eden MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar’daki hastanelerdeki doktor eksiklerini..

11

Image

Çöp konteynerleri dezenfekte ediliyor

Sandıklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçedeki muhtelif yerlerde bulunan çöp konteynerleri dezenfekteli sularla yıkanarak vata..

12

Image

Burmalı’da gönül sofrası

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen mahalle iftar programları bu kez de Burmalı Mahallesi’nde düzenlendi...

13

Image

7.Mahalle iftarı Şirinevler’de

Sandıklı Belediyesi Ramazan ayı mahalle iftarları kapsamında 7. mahalle iftarı, Şirinevler Mahallesinde çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekl..

14

Image

Park Sağlık Koleji’nde mezuniyet coşkusu

Özel Park Sağlık Koleji bu yıl 105 mezununu sağlık ordusuna dahil etti. Kolej bu yıl dördüncü dönem mezunlarını verdi...

15

Image

Öğrenciler kitap kurdu oldu

Işıklar Balı Sultan İlkokulu anlamlı bir projeyi hayata geçirdi. Okul bünyesinde oluşturulan proje ekibi “Okuduğum Kitabın İçindeydim” adlı bir p..

16

Image

‘Organize yolsuzluk ve usulsüzlük yapılmış’

AK Parti Milletvekili Ali Özkaya, YSK’nın İstanbul seçimlerini yenilenme kararını almasına sebep olarak gerekçeleri açıklaması hakkında yaptığı a..

17

Image

Sendika başkanlarından ziyaret

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Kamu Sen’e bağlı sendika başkanlarını makamında kabul etti...

‘Medya sorunlarının takipçisi olacağım’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Medya sorunlarının takipçisi olacağım’


MHP Milletvekili Mehmet Taytak, medya sorunlarının çözümü için ilerleyen günlerde TBMM’de bu sorunları gündeme taşıyarak takipçi olacağını açıkladı.
  SİYASET    03.12.2018 10:33:50


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği yönetimi ve dernek üyelerini ziyaret etti. Ziyarette; MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Ar Güngör, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Onursal Başkanı Hacı Hakkı Özsoy, cemiyet ve dernek eski Başkanları Mehmet Abdioğulları, Mehmet Emin Güzbey hazır bulundu. Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt, MHP Milletvekili Mehmet Taytak’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Dernek hakkında Taytak’a bilgi veren Küçükkurt, “Bilindiği üzere derneğimiz daha önce sektörümüzde hizmet veren Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti ve Afyonkarahisar Gazeteciler Dayanışma Derneğinin resmi yapılarına son vermesi sonucu gönül, akıl ve el birliğiyle tüm gazeteci arkadaşlarımızın tek çatı altında buluşması amacıyla kurulmuş bir dernektir. Şu anda Afyonkarahisar basınını temsil etme noktasında diğer derneklerimiz olsa da tüm arkadaşlarımızın burada gönül ve akıl birliği yapacaklarına inancımız sonsuz ve bu yönde ki çalışmalarımız devam etmektedir. MHP camiası olarak ziyaretinizle bizlere destek verdiniz sağ olun” dedi.

MEDYA ŞEHRİN GÖZÜ KULAĞI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, medyanın şehirde milletin sesi, Afyonkarahisarlıların gözü kulağı olduğunu kaydetti. Medyanın sayesinde şehirde sosyal ve ekonomik olayların takip edilebildiğine değinen Taytak, “Bizlerde medya sayesinde Afyonumuzdan bilgiler alıyoruz. Gündeme taşımız olduğumuz Afyon problemleri bu sayede çözülebiliyor. Bu sebepten dolayı özellikle birleşmiş olmanız ayrı bir anlam ifade ediyor. Bu birleşme içerisinde bu işe uzun yıllar emek veren büyüklerimiz ve kardeşlerimiz var. Afyonkarahisar her dönemde basın noktasında kuvvetli bir il olmuştur. Tecrübe ile çalışarak inanmanın karşılığı da bu başarıdır. Bizde MHP olarak sizlerle bu ziyaret vesilesi ile bir araya gelmek istedik. Ev sahipliğiniz için çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

MEDYAYA YÖNELİK ÇALIŞMALAR VAR

“Özellikle Mehmet Emin Güzbey’de buradalar. Sağ olsun kendisi bize basınla ilgili birçok problemi taşıyor” diyen Taytak şöyle konuştu: Geçtiğimiz günlerde Ankara’da idi. Birlikte TRT Genel Müdürlüğünü ziyaret ettik. Genel Başkanımızı ziyaret ettik. Orada yerel basının problemlerini gündeme taşıdık. İnşallah başından beri söz verdiğim gibi yerel basınla ilgili yapılabilecek ne varsa samimiyetle yanınızda olduğumuzu ifade etmek isterim. Yeter ki basının sıkıntıları giderilsin. Özellikle televizyon kanalı, uydu bağlantısıyla ilgili çok ciddi rakamlar var. Bir çalışma var bir şeyler oldu ama daha karar aşamasına getirilemedi. İnşallah o da takip edilecek. Kurumsal anlamda reklamlarla ilgili sıkıntılar yaşanıyor. Bazı çalışmalarımız olacak. Basınla ilgili arkadaşlarımızla görüştük. Önümüzde ki günlerde problemlerimizi Meclise taşıyacağız inşallah.”>>>Gazete3

  SİYASET    03.12.2018 10:33:50

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.05.2019
24.05.2019
24.05.2019
OZEL HABERLER