Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Otomobil devrildi: 2 ölü
Bolvadin ilçesinde otomobilin devrilmesi sonucu 2 kişi öldü, 4 kişi yaralandı..

2

Image

‘Her zaman yanınızdayız’
İscehisar Kaymakamı Uğur Kapar Kurban Bayramı dolayısıyla önce şehit ailelerini daha sonra gazileri ziyaret etti.Kapar, şehit ailelerinin her zaman ya..

3

Image

‘Kendi hikayenizin kahramanı olun’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Hisarcıklıoğlu, TOBB ETÜ mezunlarını tebrik ederek, öğrencilere tavsiyede bulunarak, “Başkasının değil, ken..

4

Image

Bozkurt, sosyal konutları inceledi
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un talimatlarıyla durumu iyi olmayan 4 aile için yapılan sosyal konutların inşaatı devam ediyor...

5

Image

Fay hatlarının röntgeni çekiliyor
Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Deprem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DAUM) Müdürü Prof. Dr. Hasan Sözbilir öncülüğündeki bir grup uzman, kazdıkları he..

6

Image

Tabiat Parkı’nda yangın
Afyonkarahisar’da 26 Ağustos Tabiat parkı içinde çıkan küçük çaplı ot yangını panik yarattı..

7

Image

‘5 günde 45 kişi öldü’
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Balıkesir’de trafik kontrol noktalarını teftiş etti. Yolculara Susurluk ayranı ikram eden Soylu, “Bayramda 5 günde 45 ..

8

Image

Helikopterle DENETİM

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı, Kurban Bayramı trafik tedbirleri kapsamında dönüş yolculuğunda yaşanacak yoğunluğa bağlı olarak trafik dü..

9

Image

Metruk evde yangın
Bolvadin ilçesinde metruk ev çıkan yangında kullanılamaz hale geldi..

10

Image

Tescilli ürün sayısı 206 oldu
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) bağlı Oda/Borsalar tarafından tescil ettirilen coğrafi işaretli ürün sayısı 206’ya, tescil başvurusu yapı..

11

Image

Hint kenevirleri imha edildi
Çay ve Bolvadin ilçeleri arasında yer alan Eber Gölü'nde bir adacıkta tespit edilen 1805 kök Hint keneviri imha edildi..

12

Image

‘Fiyatlar makul seviyeye çekilmeli’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Tüvtürk araç muayene ücretlerinin çok yüksel olduğunu söyleyerek, fiyatların makul bir seviyeye çekil..

13

Image

‘Afyon potansiyeli olan bir il’
Vali Gökmen Çiçek Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen genel bayramlaşma töreninde yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar’ın potansiyeli olan bir il oldu..

14

Image

‘Günü gelince görecekler’
Geçtiğimiz günlerde Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulunan AK Parti heyetinin Ankara’dan hangi yatırımları getirdiğini basın aracılığı ile soran bazı..

15

Image

Gölette boğulan anne ve kızı toprağa verildi
Bilecik'te gölet kenarında piknik yaptıkları sırada düştükleri suda boğulan kız ile onu kurtarmak isteyen annesi Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesine ..

16

Image

Uyuşturucu taciri tutuklandı
Şuhut ilçesinde düzenlenen operasyonda uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 3 kişiden 1'i tutuklandı..

17

Image

‘2023’e gümbür gümbür geleceğiz’

AK Parti İl Başkanlığı’nın Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlediği bayramlaşma töreninde konuşan Eroğlu, AK Parti’nin 2023 seçimlerine de gümbür g..

‘MHP yerel yönetimlerde markadır’ | Gazete3.com.tr
Image

‘MHP yerel yönetimlerde markadır’


Afyonkarahisarlı MHP Belediye Başkanlarının da katıldığı toplantı da konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP’nin yerel yönetimlerde marka olduğunu söyledi
  SİYASET    12.07.2020 17:57:34

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başkanlık ettiği Belediye Başkanları İstişare Toplantısı’na Ahmetpaşa Belediye Başkanı Eyüp Yakan, Başmakçı Belediye Başkanı Ayhan Gönüllü, Beyyazı Belediye Başkanı Asım Altıntaş, Çayırbağ Belediye Başkanı Ali Çalışır, Değirmenayvalı Belediye Başkanı Erol Barutcu, Döğer Belediye Başkanı Mehmet Demirel, Fethibey Belediye Başkanı Mustafa Özdemir, Işıklar Belediye Başkanı Erol Özağıl, Karacaören Belediye Başkanı Muhterem Algül, Kayıhan Belediye Başkanı Ömer Şahin, Kılıçarslan Belediye Başkanı Halil Çelebi, Kırka Belediye Başkanı Bekir Uykan, Kızılören Belediye Başkanı Ali Erol, Nuribey Belediye Başkanı Abdullah Çakmak, Serban Belediye Başkanı Vedat Köse, Seydiler Belediye Başkanı H. Hüseyin Tokdemir ve Sülün Belediye Başkanı Şükrü Bacak katıldı. Toplantıya ayrıca MHP Afyonkarahisar Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Kahveci ve Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek’te iştirak etti.
KORONAVİRÜS ÖNLEMLERİ UYGULANDI
Belediye başkanlarının ateşlerinin ölçülerek salona alındığı toplantı sosyal mesafe kurallarına azami dikkat edilerek düzenlendi. Başkanlar, sosyal mesafe kuralına uygun bir şekilde salondaki yerlerini aldılar. Belediyelerin çalışmaları ve sorunlarının masaya yatırıldığı istişare toplantısında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ülke gündemine ilişkin açıklamalar bulundu.
“HALKA HİZMETİ HAKKA HİZMET OLARAK GÖRÜYORUZ”
Toplantının ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin yazılı açıklaması kamuoyuyla paylaşıldı. Bahçeli, “Planlanmış bir takvim çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz parti içi siyasi toplantı ve çalışmalara bugün yeni bir halka eklenmiştir. Merkez Yönetim Kurulu, Milletvekilleri, İl Başkanları toplantılarımızı sırasıyla yaptıktan sonra, 31 Mart 2019 tarihinde seçilerek görev alan belediye başkanlarımızla bir araya gelinmiş, ülkemizin ve belediyelerimizin öncelikli gündem başlıkları değerlendirilmiştir. Milliyetçi Hareket Partisi yerel yönetimlerde markadır. Halka hizmeti Hakk’a hizmet gören partimiz “Üretken Belediyecilik” ilkesiyle hem öne çıkmış, hem de dürüst, müşfik, çalışkan yönetim anlayışıyla serpilmiştir. Belediye yönetimleri demokratik süreçlerin en önemli etapları arasındadır. Vatandaşlarımızın yaşadıkları beldelerden büyükşehirlere kadar aradıkları, özledikleri, umutla bekledikleri ilk temas ve hizmet noktası belediyelerdir” dedi.
“BELEDİYE BAŞKANLIĞI DEMOKRATİK BİR MÜKAFATTIR”
Hiçbir belediye yönetiminin milli iradenin takdir ve teveccühünü istismar ve inkâr yanlışına sapmaması gerektiğine vurgu yapan MHP Lideri Bahçeli, “Sandık marifetiyle belediye başkanı seçilmek erdem ve ehemmiyeti bilinmesi gereken demokratik bir mükâfattır. Bu konuda tereddüde mahal yoktur. Beş yıl süreyle üstlendikleri emanete dikkat, riayet ve sadakat gösteren belediye başkanları hürmetle yad edilirken, ihanet edenler adli ve idari tasarruflarla layık oldukları muameleyi kaçınılmaz şekilde görmektedir. Seçilmek hiç kimseye hukuken ayrıcalık sağlamayacaktır. Çünkü hukuk karşısında herkes bir ve eşittir. Belediye imkanlarını terör örgütü lehine seferber eden bölücülerin görevlerinden derhal uzaklaştırılmaları, emanetin ise tekrardan millete tevdii adalet ve ahlakın zorunlu bir gereğidir. Demokrasi hıyanete cevaz ve geçit vermeyecektir. Türk milleti hakkını ve hukukunu uyanık bir şuurla muhafaza edecektir” ifadelerini kullandı.
MİLLETVEKİLİ TAYTAK BAŞKANLARLA BİR ARAYA GELDİ
Toplantının ardından MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, belediye başkanları ile bir araya gelerek kısa bir toplantı gerçekleştirdi. Belediye başkanlarını başarılı çalışmalarından dolayı tebrik eden Milletvekili Taytak, “31 Mart yerel seçimlerden bugüne kadar kendi bölgenizde önemli hizmetlere imza attınız. Yerel seçimler öncesi vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz sözleri bir bir yerine getirmeye çalışılıyorsunuz. Bende Ankara’dan sizin talep ve isteklerinizi şimdiye kadar yerine getirdim bundan sonra getirmeye çalışacağım. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için gece gündüz çalışıyorsunuz. Sizleri bu başarılı çalışmalarınızdan dolayı tekrar tebrik ediyorum” dedi. Daha sonra Milletvekili Taytak belediye başkanları ile hatıra fotoğrafı çekindi.>>>Gazete3

  SİYASET    12.07.2020 17:57:34

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
29.07.2020
29.07.2020
29.07.2020
OZEL HABERLER