Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Sigortacılığın geleceği konuşuldu

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Bolvadin Meslek Yüksekokulu (MYO) Bankacılık ve Sigortacılık Programı öğrencileri, Afyon Sigorta Acenteleri Der..

2

Image

Şehit polis ebediyete uğurlandı

Denizli’nin Pamukkale ilçesi Barbaros Caddesi'nde 13 Ekim'de devriye gezen Süleyman Topaloğlu idaresindeki ekip aracı ile sivil aracın çarpışması..

3

Image

‘Hep beraber Dinar için çalışacağız’

Mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Dinar Belediye Başkanı Sarı, muhtarlarla her zaman irtibat halinde olduklarını belirterek, hep beraber Dina..

4

Image

Öğrenciler Frigya’yı gezdi

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Turizm Fakültesi tarafından iki farklı etkinlik düzenlendi. Düzenlenen ilk etkinlikte AKÜ Turizm Fakültesi Turi..

5

Image

‘Kura yenilenmeli’

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü aracılığı ile Toplum Yararına Program (TYP) kaps..

6

Image

‘Suriye’deki harekat Kıbrıs’takiyle aynı’

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın, Barış Pınarı Harekatı konusundaki açıklamalarını eleştiren İYİ Parti İl Başkanı M..

7

Image

Karakaş, Başkan Mandal’ı ağırladı

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Meh..

8

Image

Oda Başkanlarından ziyaret

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, esnaf oda başkanlarını makamında ağırladı...

9

Image

Serteser’e davet

23-25 Ekim 2019 tarihleri arasında Afyonkarahisar’da düzenlenecek olan Uluslararası İnşaat Mühendisliği ve Teknolojisinde Yenilikler Sempozyumu D..

10

Image

‘AR-GE’ye büyük önem veriliyor’

AKÜ evsahipliğinde düzenlenen Seramik Kongresi’nde konuşan TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, AR-GE yatırımlarına gelecek 5 yıl için yüzde 8..

11

Image

Erkmen’den harekâta tam destek

Erkmen Belediye Başkanlığı Belediye Meclisi Barış Pınarı Harekatına destek verdiğini açıkladı. ..

12

Image

İtfaiyeden yangın eğitimi

Sandıklı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından yangında konusunda eğitim verildi. ..

13

Image

‘5 milyon insana kapılarımızı açtık’

Afyonkarahisar’da düzenlenen Uyum Mahalle Buluşmaları Toplantısında konuşan Göç İdaresi Genel Müdür Yardımcısı Gökçe Ok, dünya üzerinde göç etmek..

14

Image

2020 MXGP Cumhurbaşkanımızın himayesinde

Dünya Motokros Şampiyonası 5-6 Eylül 2020 tarihinde Afyonkarahisar’da düzenlenecek. Organizasyonun yeniden Cumhurbaşkanlığı himayesine alınması ..

15

Image

‘Mehmetçiklerimizin yanındayız’


Kocatepe (Büyükkalecik) Belediye Meclisi, Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve h..

16

Image

Belediye Meclisi Barış Pınarı için toplanacak

Afyonkarahisar Belediye Meclisi, Barış Pınarı Harekâtı’na destek amacıyla 21 Ekim Pazartesi günü saat 18.00'de olağanüstü toplanacak...

17

Image

Atık yağları minik eller topluyor

Afyonkarahisar Belediyesi Atıksu Arıtma Birliği ve Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile 7 yıldır yürütülen “Bitkisel Atık Yağlar Minik Eller Tara..

‘Milli Eğitim Müdürü istifa etmeli’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Milli Eğitim Müdürü istifa etmeli’


LGS Türkiye sıralamasında Afyonkarahisar’ın 60.sırada yer alması sonrası bir değerlendirmede bulunan Türk Eğitim Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Nizamettin Şenol, tüm bu gelişmelerin sebebinin İl Milli Eğitim Müdürü olduğunu ve istifa etmesi gerektiğini söyledi.
  SİYASET    11.07.2019 18:04:54

Eğitim Bir Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mustafa Arslan ise, öğrencilerin daha başarılı olmaları için öğretmenlerin, velilerin ve öğrencilerin entegreli bir şekilde hareket etmesi gerektiğini vurguladı.
“LİYAKAT SİSTEMİ BOZULDU”
Türk Eğitim Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Nizamettin Şenol ve Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mustafa Arslan, LGS sonuçlarını ve Afyonkarahisar’ın başarısızlığını değerlendirdi. Şenol değerlendirmesinde, “Türkiye genel sıralamasında Afyonkarahisar 2018 LGS’de 37. sıradayken 2019 LGS sıralamasında 60. Sırada yer aldı. Afyonkarahisar Milli Eğitim Müdürüne bir karne versek sınıfta kaldı. LGS den kötü sonuç alınmasının sebebi liyakat sisteminin bozulmasından dolayıdır. İl Milli Eğitim Müdürü bu başarısızlık karşında derhal istifa etmelidir. Mevcut halde devam edilirse bir başarı sağlanamayacaktır” dedi.
“VELİLERİN DAHİL EDİLMEDİĞİ
BİR SİSTEM BAŞARILI OLAMAZ”
Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mustafa Arslan ise; “Velilerin işin içine dahil edilmediği bir başarı mümkün değildir. Eğitimde çalışanların motivasyonunun arttırılması gerekiyor. Onun dışında Afyonkarahisar’da maddi anlamda bir materyale ihtiyaç yoktur” diye konuştu.>>>Gazete3

  SİYASET    11.07.2019 18:04:54

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
16.10.2019
16.10.2019
16.10.2019
OZEL HABERLER