Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Afyon’u turizmin başkenti yapacağız’
Vali Gökmen Çiçek, TBMM’deki Afyonkarahisar’ın tarihi, turistik, kültürel ve ekonomik değeriyle ilgili olarak konuşma yapan AK Parti Afyonkarahisar Mi..

2

Image

‘Ayazini cazibe merkezi olacak’
Ayazini’de yapılan çalışmalar hakkında Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, çalışmaları..

3

Image

Üniformalarıyla nikah masasına oturdular
Çay ilçesinde görev yapan jandarma astsubay çift, nikah masasına gelinlik ve damatlık yerine çok sevdikleri üniformalarıyla oturdu..

4

Image

‘201 adet toplanma alanımız var’
Afyonkarahisar İl Afet ve Acil Durumu (AFAD) Müdürü Mehmet Buldan, olası bir afet riskine karşı kentte 201 acil toplanma alanı, 27’de çatır-konteynır ..

5

Image

Eğitime büyük destek
Afyonkarahisar Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şubesi iş birliğinde beşincisi düzenlenen ‘Kitap Okuma Ya..

6

Image

‘Geleceği hep beraber inşa edeceğiz’
Dinar’daki mimarlar ve inşaat mühendisleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Nihat Sarı, Dinar ilçesinin geleceğini hep beraber inşa edeceklerini sö..

7

Image

‘Afyon’un ismini duyurmak için gayret gösteriyoruz’
Ayazini’de inceleme yapan Vali Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyon’un isminin duyurulması noktasında var güçleriyle gayret gösterdik..

8

Image

Adım atılmadık yer bırakmadı
Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar’da bazı ziyaretlerde bulunarak inceleme yaptı. Vali Çiçek, kentte adım atmadık yer bırakmadı ..

9

Image

Mizanını göndermeyene ödenek aktarılmayacak
İl Genel Meclisi mart ayı ilk oturumunda meclise sunulan bir önerge görüşüldü. Önergede bazı birliklerin hesaplarındaki paraları kullanmadıkları, İl Ö..

10

Image

‘Üreten kadınlarımızın yanındayız’
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Emirdağ Kadın Kooperatifini ziyaret etti. Üretici kadınlar ile bir araya gelerek sohbet eden Başkan Koyuncu, ..

11

Image

‘Van’a 2 milyar 670 milyon TL’lik yatırımlar yaptık’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Van’a yapılan orman ve su yatırımları hakkında açıklamal..

12

Image

İş birliği yapılacak
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Afyonkarahisar Necat Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı ve Eğitim Fakültesi Dr. Öğr. Ü..

13

Image

HAYRAN KALDILAR
Türkiye'nin farklı şehirlerinde yaşayan off-road tutkunları, gizemlisehirafyon gezisinin son gününü Ayazini ve Emre Gölü’ne ayırdı. 2 gün boyunca Afyo..

14

Image

Sosyal mesafe unutuldu
Şuhut ilçesinde bankalar önünde işlem yapmak isteyen vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Kuyruklarda zaman zaman sosyal mesafenin unutulması ise dik..

15

Image

‘Cumhur İttifakı ruhuyla hizmet ediyoruz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve il yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi İl Kongresinde tekrar il başkanlığı görevine seçil..

16

Image

‘Ticari ilişkilerin gelişmesinde Afyonkarahisar öne çıkacak’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden Bangladeş Ankara Büyükelçisi Mosud Mannan, Türkiye ile Bangladeş arasındaki dostluk ilişkilerin..

17

Image

Vali Çiçek’e ziyaretler
Vali Gökmen Çiçek, konuklarını makamında kabul ederek, Afyonkarahisar’la ilgili konularda görüş alışverişi yaptı ..

‘Mücadelemiz sürecek’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Mücadelemiz sürecek’


Afyonkarahisar Milletvekili, Tutuklu ve Hükümlü Hakları Komisyonu Başkanı İbrahim Yurdunuseven Irak’ın kuzeyinde gerçekleştirilen Pençe-Kartal 2 Harekatı ve Gara’da şehit edilen 13 vatandaşımızla ilgili bir mesaj yayımladı. Yurdunuseven, son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar mücadelenin süreceğini söyledi
  SİYASET    18.02.2021 18:13:22

Afyonkarahisar Milletvekili, Tutuklu ve Hükümlü Hakları Komisyonu Başkanı İbrahim Yurdunuseven Irak’ın kuzeyinde gerçekleştirilen Pençe-Kartal 2 Harekatı ve Gara’da şehit edilen 13 vatandaşımızla ilgili bir mesaj yayımladı. Yurdunuseven mesajında; “Devletimiz bu kardeşlerimizin kaçırıldığı günden itibaren nasıl kurtaracağının ne zaman kurtaracağının uğraşı, çabası içerisinde olmuştur. Bu millet kahraman şehitlerimize minnettardır. 13 vatandaşımızın elleri kolları bağlı bir şekilde katledilmeleri aziz milletimizi derin acılara boğmuştur” dedi.
“SAYILARI 300’ÜN ALTINA DÜŞTܔ
Yurdunuseven, “Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde yıllardır teröre karşı verilen mücadele sonucu, Sayın Bakanımız Süleyman Soylu beyinde açıkladığı gibi sayıları 300’ün altına kadar düşürülmüştür. Allah’ın izniyle de yakın zamanda gerçekleştirilen operasyonlar, örgütten kaçma ve örgüte katılımları engelleyerek bu pisliği temizlemiş olacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi; şehitlerimizin kanı PKK terör örgütüne sahip çıkan, destek veren ve sempati besleyen herkesin eline bulaşmıştır” dedi.
“ŞEHİTLERİMİZİN KANI TERÖR ÖRGÜTÜNE
DESTEK VERENLERE BULAŞMIŞTIR”
Terör örgütlerine destek verenlerin bu yaşanan vahşetin sorumluları arasında yer aldığını kaydeden Yurdunuseven, “Bu söz kendi ülkelerinde ellerinde çakı olan birini potansiyel terör örgütü üyesi olarak görenleredir. Demokrasi, hak, özgürlük kılıfı altında ülkemizdeki terör örgütleri uzantılarına sınırsız destek verenleredir. Terör örgütlerinin propaganda aygıtlarına dönüşen sosyal medya mecraları, hepiniz 13 silahsız masum insanın alçakça infazından sorumlusunuz” ifadelerini kullandı.
“SON TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLİNCEYE
KADAR MÜCADELEMİZ SÜRECEK”
Mücadelenin son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar süreceğini belirten Yurdunuseven, “Terör örgütü dün olduğu kadar bundan sonra da kendini artık rahat hissedemeyecektir. Asil milletimizin bağrından çıkan Türk Silahlı Kuvvetleri ülkemizin ve milletimizin güvenliği için İHA’larımız, SİHA’larımız, Altay Tanklarımız ve Atak Helikopterlerimiz ile terörle mücadelede en son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar azim ve kararlılıkla devam edecektir. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türk Silahlı kuvvetlerimiz, Suriye de, Kuzey Irakta, Libya da ve Doğu Akdeniz de küresel barışı sağlamak için dost ve kardeşlerimizin haklarını savunmak için mücadelesine dün olduğu gibi bugünde yarında devam edecektir diyor, 1071’den bu güne kadar vatan, millet, Bayrak ve Kuran uğruna şehit olmuş bütün askerlerimize Allahtan rahmet, gazilerimize şifalar diliyorum” diye konuştu.>>>Gazete3

  SİYASET    18.02.2021 18:13:22

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.02.2021
22.02.2021
22.02.2021
OZEL HABERLER