Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Hedefimiz Afyon’u duyurmak ve tanıtmak’
Afyonkarahisar Belediyesi ‘Sokak Sağlıklaştırma’ projesi kapsamında tarih kokan Afyon Evleri’ni aslına uygun olarak restore etmeye devam ediyor. 3 eta..

2

Image

‘Teşkilatımızın gücüne güç katacaksınız’
Afyonkarahisar Polis Meslek Eğitim Merkezi 27. Dönem Mezuniyet Töreni, Türkiye genelindeki 22 Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünde aynı anda gerçe..

3

Image

MÜSİAD Çay’da toplandı
MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ercan İşlek ve Yönetim Kurulu Üyeleri Çay ilçesinde haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya Çay Bel..

4

Image

AKܒye ziyaret
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından sürdürülen Avrupa Birliği destekli Mermer Sektöründe İş Sağlığı Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi ..

5

Image

Taylan Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti
Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti ..

6

Image

İhsaniye’yi sel vurdu
İhsaniye ilçesinde sağanak yağmur yerleşim yerlerinde su baskınlarına neden oldu, tarım alanları zarar gördü..

7

Image

Taytak’tan destek sözü
Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’..

8

Image

Hayvan yavrularının tedavileri yapılıyor
Afyonkarahisar'da doğada bulunan hayvan yavrularının Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaban Hayatı Kurtarma Rehabilitasyon Eğitim Uygulama ve Araştırma Mer..

9

Image

Türk Eğitim Sen, Emirdağ’da promosyon rekoru kırdı
Emirdağ ilçesinde banka promosyon ihalesinde görüşmeleri yapan Türk Eğitim Sen, Türkiye rekoru kırdı. 3 yıllık (36) ay yapılan anlaşmaya göre eğitim ç..

10

Image

‘Afyon turizmde ivme kazandı’
Vali Kübra Güran Yiğitbaşı’nı ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar’ın tarihi ve kültürel biriki..

11

Image

‘100. yılda kültürel görkemli faaliyetlere imza atacağız’
Afyonkarahisar’da temaslarda bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, “Cumhuriyetimizin ilanının 100. yılına bir kala, kültürel mirasımızın ..

12

Image

‘Yaraları saracağız’
İhsaniye’de sağanak yağmur dolayısıyla yaşanan sel felaketi, evlere ve tarım alanlarına zarar verdi. AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, çizmel..

13

Image

9. Cumhurbaşkanı Demirel anıldı
Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, 9.Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in vefatının 7. yıldönümü dolayısıyla Anıtmezarında düzenlenen törene ka..

14

Image

Yıl sonu değerlendirme toplantısı
Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Kaymakam Refiki Tolga Turan ile birlikte Dinar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Müdürlüğünde okul müdürleri ve öğret..

15

Image

‘Üreticimizin, çiftçimizin hali perişan’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, gündemdeki gelişmelerle ilgili açıklamalar yaptı. Görgöz, “20 yıllık AKP İktidarı, bu süre içerisinde uyguladığı yanlış ..

16

Image

Sulama sezonu başladı
Afyonkarahisar’da 15 Mayıs itibariyle sulama sezonunun başladığını söyleyen DSİ Genel Müdürü Lütfi Akca, 2022 yılı sulama sezonunda toplam 239 bin 250..

17

Image

Afyonkarahisar’da karne heyecanı
Afyonkarahisar’da ilkokul, ortaokul ve lisede eğitim gören 147 bin öğrenci, karnelerini törenle aldı. Sevinçleri gözlerinden okunan öğrenciler, yaz ta..

‘Mücadelemizden asla vazgeçmeyeceğiz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Mücadelemizden asla vazgeçmeyeceğiz’


Afyonkarahisar Valiliği tarafından şehit aileleri ve gaziler için düzenlenen iftar programında konuşan Vali Gökmen Çiçek, “Birkaç gün önce şanlı ordumuz kahraman askerlerimiz Pençe Kilit operasyonuna başladı. Bütün teröristleri saklandıkları o delikten çıkarmak için canla başla mücadele ediyorlar. Bu bayrağı yere düşürmemek için ne kadar şehit verirsek verelim, ne kadar gazimiz olursa olsun mücadelemizden asla vazgeçmeyeceğiz” ifadelerini kullandı
  SİYASET    21.04.2022 17:58:17

Afyonkarahisar Valiliği tarafından düzenlenen iftar programında şehit aileleri ve gaziler iftarda buluştu. İftar programına Vali Gökmen Çiçek ve eşi Sümeyra Çiçek, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Osman Alp, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve eşi Sevim Zeybek, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Vali Yardımcısı Ömer Tekeş, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Yılmaz Kırgel, İl Emniyet Müdürü Ali Temiz, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, şehit aileleri ve gaziler katıldı.

“SİZİN HAKKINIZI HİÇBİR ZAMAN ÖDEMEYİZ”
Şehit aileleri ve gazilere hitaben bir konuşma yapan ve “Sizlerle geçirdiğimiz anlar en huzurlu olduğumuz anlar” diyen Vali Gökmen Çiçek; “Biz bugün bu yemekte burada yalnız değiliz. Burada sadece bizler yokuz biz inanıyoruz ki şehitlerimizde bizimle beraberler. Biz göremiyoruz ama onlar bizimle beraberler bizi görüyorlar. Çünkü bunu bize dinimiz, maneviyatımız ve peygamberimiz söylüyor. Bizimle beraberler bizi dinliyor bizi izliyorlar. Belki de huzur içerisinde memleketimizin dimdik ayakta olduğunu, anne babalarının huzur içerisinde olduğunu görüyorlar. Bunun bilinci içerisinde sizlerle birlikte olmak onurların gururların en büyüğü. Sizin olduğunuz her şey çok farklı, çok daha anlamlı oluyor. İnanın sizinle geçirdiğimiz zamanlar kendimize en güvendiğimiz en çok inandığımız en mutlu ve huzurlu olduğumuz zamanlardır. Biz sizin hakkınızı hiçbir zaman ödemeyiz. Bunu her konuşmamda ifade ediyorum” dedi.

“TÜRK MİLLETİ HER ZAMAN VAR OLACAKTIR”
Kuzey Irak’ta devam eden Pençe Kilit operasyonuna dikkat çeken Vali Çiçek: “Ecdadımız bin yıldır ilahı kelimetullahı yayabilmek için dünyanın birçok yerinde kanını döktü. Ardından yüzyıllar geçti Çanakkale’de bu millet bir varlık yokluk savaşı verdi. Yine şehitlerimiz oldu. Şimdi de devletimizi tarih sahnesinden silmek istiyorlar. Sizin evlatlarınız sayesinde silemediler, silemeyecekler ve Türk milleti her zaman var olacaktır. Sizin evlatlarınız sayesinde, gazilerimiz sayesinde huzur içerisinde milletimiz dimdik ayakta ve ayakta durmaya devam edecektir. Birkaç gün önce şanlı ordumuz kahraman askerlerimiz Pençe Kilit operasyonuna başladı. Bütün teröristleri saklandıkları o delikten çıkarmak için canla başla mücadele ediyorlar. Allah’ım ordumuzu muzaffer eyle, şehitlerimizin şefaatine bizleri nail eyle. İnşallah sizin evlatlarınızın yaptığını bugün bayrağı alanlar devam ettiriyor. Bu bayrağı yere düşürmemek için ne kadar şehit verirsek verelim, ne kadar gazimiz olursa olsun mücadelemizden asla vazgeçmeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

“SİZLER BU MEMLEKETİN EN
KIYMETLİLERİ BAŞ TACISINIZ”
“Sizler bu ülkenin en kıymetlileri, baş tacısınız” diyerek şehit aileleri ve gazilere seslenen Vali Çiçek konuşmasının son bölümünde şunları söyledi: “Hepinize şükran borçlu olduğumuzu tekrar tekrar dile getirmek istiyorum. Bu vatanın gerçek sahipleri sizlersiniz, siz mülkün asıl sahiplerisiniz. Siz olduğunuz sürece bu millet diz çökmeyecektir. Biz size borcumuzu ödeyemezsek ki ödeyemeyiz bunun hesabını nasıl veririz bilemiyorum. Eğer siz hakkınızı helal etmezseniz bu memleketin havası da, suyu da bize haram olur. Sizler bu memleketin en kıymetlileri baş tacısınız. Ben bu duygularla bugün sizlerle bir arada olmaktan dolayı müteşekkirim. İnşallah birlik ve beraberlik içinde her zaman bu memlekete sahip çıkacak, bizlerde size layık olmaya çalışacağız. Allah’ım bizleri size mahcup etmesin diyor hepinize teşekkür ediyorum” dedi. Vali Gökmen Çiçek, iftar sonrası masaları tek tek dolaşarak şehit aileleri ve gazilerle görüştü. Hal ve hatırlarını soran Vali Çiçek, hayırlı ramazanlar diledi.>>>Gazete3

  SİYASET    21.04.2022 17:58:17

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER