Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Tanıtıma büyük önem verdik’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'in öncülüğünde Afyonkarahisar Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Mehmet Taytak ile birl..

2

Image

‘TSK’ya müteşekkiriz’
Türk Silahlı Kuvvetleri aleyhindeki söylemin ardından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında STK tems..

3

Image

‘Hep beraber çalışacağız’
3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Engelsiz Yaşam Federasyonu ve Enkamuder Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Kapu. TCDD 7. Bölge Müdürü Adem Sivri v..

4

Image

İhracatımız arttı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar’ın 2020 yılı Kasım ayı ihracat rakamları hakkında ..

5

Image

Okyar istifa etti
Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı Kongresinde AK Parti Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen Fatih Okyar, düzenlediği..

6

Image

‘İl Özel İdaresi her sorunu çözecek’
Sinanpaşa İlçesine bağlı Yörükmezarı köyü ile Hocalar İlçesine bağlı Yağcı Köyü arasında devam eden yol çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Gökmen Çi..

7

Image

‘Emeklerin karşılığı ödenmeli’
Türk Sağlık-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mehmet Ali Öztürk, sağlık çalışanlarının esnek çalışmadan muaf tutulduğunu ifade ederek, “Sağlık çalışanla..

8

Image

Yurdunuseven Komisyon Başkanı seçildi
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi İbrahim Yurdunuseven, Türkiye Büyük Millet Meclisi İnsan Haklarını İncel..

9

Image

Engelliler sevindirildi
Afyonkarahisar'da her yaştan insanın yaşam kalitesini arttırmaya yönelik çalışmaları ile bilinen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, evlerinden çıkamayıp ..

10

Image

Aralık ayı teması: Şükür ve Teşekkür
Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Sevgi Yılı Projesi kapsamında aralık ayı temasının Şükür ve Teşekkür olduğunu söyley..

11

Image

İhracatımız arttı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar’ın 2020 yılı Kasım ayı ihracat rakamları hakkında ..

12

Image

Ticarette veri güvenliği anlatıldı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde düzenlenen E-ticarete E-kılavuz Eğitim Programı’nın dördüncü haftasında E-ticarette Veri Güvenliğ..

13

Image

22 yıldır engelli oğluna bakıyor
Afyonkarahisar’da 22 yıldır epilepsi hastası engelli oğluna bakan anne, engelli bir çocuğa bakmanın zor olduğunu fakat bu zorluklara Allah’ın verdiği ..

14

Image

Patent bilgilendirme toplantısı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) Koordinatörlüğü tarafından Afyonkarahisar Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi öğretmenl..

15

Image

‘Anlayış bekliyoruz’
Altınokta Körler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hakan Erdoğan, kamu kurumları yetkilileri ve vatandaşlardan anlayış beklediklerini söyledi...

16

Image

Afyon’un ihtiyaçları konuşuldu
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ziyaret ettiler. Ziyarette Afyonkarahisar’ın sağlık alanındaki ihtiyaçları ko..

17

Image

‘Esnaflar zor bir dönemden geçiyor’
Saadet Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Başkan Yardımcıları Erhan Akpınar ve Hamza Gümüşkanat ile birlikte Park Afyon AVM Merk..

‘Muhtarlarımızla sürekli irtibat halindeyiz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Muhtarlarımızla sürekli irtibat halindeyiz’


Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Dinar ilçesindeki mahalle muhtarları ile mahallelerdeki vatandaşların istek ve taleplerini istişare ederek mahallelerde gerekli çalışmaları başlatıyor
  SİYASET    19.11.2020 10:50:48

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Dinar ilçesindeki mahalle muhtarları ile mahallelerdeki vatandaşların istek ve taleplerini istişare ederek mahallelerde gerekli çalışmaları başlatıyor. İncirli Mahallesi Muhtarı Muammer Düztepe ve TOKİ Şehitler Camii İmam hatibi Halil İbrahim Gökdeniz’i makamında ağırlayan Belediye Başkanı Nihat Sarı, mahallenin sorunları ve caminin eksiklikleri hakkında istişarelerde bulundu.
MUHTARLAR MAHALLELERİNDEKİ EKSİKLERİ ANLATTI
Akabinde ise Gazi Mehmet Çavuş Mahallesi Muhtarı Niyazi Yılmaz evi yanan vatandaş için yardım talebinde bulundu. Belediye Başkanı Nihat Sarı belediye imkânları doğrultusunda yardımcı olunacağını belirtti. Ziyaretlerin devamında ise Bağlar Mahallesi Muhtarı Tarık Özdağ ve Üçlerce Mahallesi Muhtarı Mustafa Öztürk ile görüşen Belediye Başkanı Nihat Sarı, mahallelerin sorunları ve eksiklikleri hususunda istişarelerde bulundu.
“HEP BERABER SORUNLARA
ÇÖZÜM BULUYORUZ”
Ziyarette Bağlar Mahallesi Muhtarı Tarık Özdağ Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya mahallesine yapılan parke taşı döşeme çalışması ve su kanalet yapımından dolayı teşekkür ederken Üçlerce Mahalle Muhtarı Mustafa Öztürk’te mahallesinde bulunan bazı noktalara parke taşı döşenmesi için talepte bulundu. Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Belediye Başkanı Nihat Sarı, “Mahalle muhtarlarımız ile sürekli olarak iletişim halindeyiz. Amacımız ilçemizde mahallelerimizde bulunan eksiklikleri en hızlı şekilde gidererek çözüme kavuşturmaktır. İnşallah en kısa sürede Covid-19 salgının sona ermesinin ardından tekrar mahalle toplantılarımıza da kaldığımız yerden devam edeceğiz. Ziyaretlerinden dolayı muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.>>>Ferhat Yüksel

  SİYASET    19.11.2020 10:50:48

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
03.12.2020
03.12.2020
03.12.2020
OZEL HABERLER