Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Her zaman desteğinizi gördük’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Doğa Koruma Biyoizlem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü ve beraberinki heyeti makamında kabul etti. Doğa Koruma..

2

Image

‘Seçimlere kendi adımızla katılacağız’
Demokrat Parti İl Başkanı Gürcan Şensoy, belediye başkan adaylarının belirleme çalışmalarına devam ettiklerini ifade ederek, seçimlere kendi isimleriy..

3

Image

Yurdunuseven, cezaevini inceledi
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Sincan Ceza İnfaz Kurumunu ziyaret etti...

4

Image

Efelerimiz, Tokat’ta galibiyet arayacak
Efeler Voleybol Ligi’nin ikinci yarısına geçtiğimiz hafta İnegöl Belediyespor karşısında kazandığı 3-0’lık galibiyetle başlayan İkbal Afyon Belediye Y..

5

Image

Talepler iletildi
Başkan Çoban, Afyonkarahisar Ayakkabıcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetimini makamında kabul etti. Ziyarette konuşan Ayakkabıcılar Odası Başkanı Ş..

6

Image

‘Sıkıntılara çare olacağız’
Sivil toplum örgütlerini tek tek ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’da tüm kesimlerle ortak projeler yaparak, h..

7

Image

Minik Muhammet yoğun bakımda
Anne karnında enfeksiyon kapan ve ilaç tedavisi yapılan 8 aylık Muhammet Akçeşme, ilaçlarının 22 gündür kullanamadığı için havale geçirerek yoğun bakı..

8

Image

‘Kenevir işinin takipçisi olacağız’
Milliyetçi Hareket Partisi’nin haftalık basın toplantısında konuşan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, kenevir üretimi noktasın..

9

Image

‘Helvayı da karacağız yatırımı da yapacağız’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyarete devam ediyor...

10

Image

‘STK’lar ihalelerde muhatap olacak’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, seçim çalışması programı kapsamında sivil toplum örgütlerini ziyaret etti. Ziyaretlerinde..

11

Image

Başkan Çoban’a teşekkür ziyaretleri
31 Mart'ta görev süresi dolacak olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ziyaretleri devam ediyor. ..

12

Image

‘Derdimiz Afyonkarahisar’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Kanlıca mahallesindeki TOKİ konut sakinleriyle bir araya geldi...

13

Image

‘Kontrol noktası kurulmalı’
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Meclis Genel Kurulu’nda hayvancılık sektörüne katkı sağlaması sebeb..

14

Image

‘YATIRIM YAPIN’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programında yurt dışında yaşayan Afyonkarahisarlılara çağrıda bulunan Vali M..

15

Image

‘Desteklerimiz sürecek’
AK Parti tarafından tekrar Sandıklı Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Mustafa Çöl’e, Sandıklı ilçesinden esnaflar, vatandaşlar ziyaret ederek, d..

16

Image

‘Şeffaf yönetim sözü veriyorum’
İYİ Parti tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisa..

17

Image

‘Gençleri geleceğe hazırlıyoruz’
Limit Okulları Tarih Öğretmeni ve Halkla İlişkiler Müdürü Gizem Can, Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Selami Çalışkan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziya..

‘Okullar eğitim kampüslerine dönüştürülmeli’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Okullar eğitim kampüslerine dönüştürülmeli’


MHP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, ilimizdeki okulların eğitim kampüsleri haline dönüştürülmesi gerektiğini söyledi.
  SİYASET    19.10.2018 11:12:26

MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP İl Başkanlığı’nın haftalık olağan basın toplantısında konuştu. Kocacan, “Eğitim ve öğretim adına 2018 - 2019 yılı süresince başlandığı bu günlerde Milli Eğitim Bakanlığının yeniden yapılanma ve iyileştirme adı altında çalışma içerisinde olduğu basın kuruluşları tarafından daha önce duyuruldu. Bu bildiri elbette ki eğitim ve öğrenimin eksik taraflarının düzeltilmesi, yanlışların yok edilmesi çabalarıdır. Biz MHP'li olarak partimizin üzerine düşen ise eğitime katkı olacak fikirleri aktarmak olmalı. Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerde, yavrularımız ve vatan evlatlarımızdır” dedi.

“ÖĞRENCİLERE EĞİTİM VE BİLİM ADINA İMKANLAR EN ŞEKİLDE SAĞLANMALI”

Öğrencilerin iyi bir eğitim almaları için okulların eğitim kampüslerine dönüştürülmesi gerektiğini söyleyen Kocacan, “Gelecekte doktor, hâkim, savcı, ekonomist, subay gibi birçok meslek eğitim gören öğrencilerimizden çıkacaktır. Gelelim bizlerin; deriz ki, taşımalı sistemle öğrencilerimizi nakil yoluyla taşıyınca yerin ve konumun hiçte önemi yok gibi ancak, özel okulların merkez yerleşim yerlerinde değil şehir dışı çevre yolu üzerinde kurulması tesadüfü olmasa gerek. Bizimde söyleyeceğimiz ilimiz içinde olan eğitim yuvalarının okul kampüsleri haline dönüştürülmesi, kampüste öğrencilerin belirli bir alanda tutularak günümüzün en sıkıntılı hali olan uyuşturucu, kötü alışkanlık edinimlerinin önüne geçmek, donanımlı eğitim ve öğretim binaları oluşturmak amaçlı taşınma sağlanmalıdır. Dikkate alınması gereken bu oluşturulacak kampüslerde, bölümlerin öğrencimizin eğitim kapasitelerine göre sınıflara ayrılması yerine karma sınıf düzeni ile geride kalan öğrencinin diğer arkadaşlarına özenerek seviyesi yükseltilmelidir. Bilgi ve birikimlerini aktaran öğretmenlerimizin her yıl seminerler ile takviyeli şekilde eğitim-öğretim ve bilim adına kendilerini geliştirmeleri ancak bunlarla ilgili her türlü imkân ve donanım sağlanmalıdır” diye konuştu.

“EK GÖSTERGE BEKLEYEN KAMU MENSUPLARI VAR”

Pek çok kamu mensubunun 3600 ek gösterge beklediğini söyleyen Kocacan, “Polis, öğretmen, hemşire ve din görevlilerine verileceği ifade edilen 3600 ek gösterge ile 3000’den 3600’e çıkartıldığında, söz konusu memur kesiminin çok az bir kısmı için maaş artışı olacak ve gösterge değişikliği ile emeklilik kesintisi artacağı için memurların büyük bölümünün çalışırken aldığı maaşta ise belirli düşüşler yaşanacağı konuşulmaktadır. Ek göstergeyi bekleyen 247 bin polis, 925 bin öğretmen, 200 bin hemşire 144 bin din görevlisi bulunmaktadır. Hükümetin ve ilgili makamların bu konu hakkında hassasiyetle ilgi ve alakalı olacağından eminiz” diye konuştu.>>>Ferhat Yüksel
  SİYASET    19.10.2018 11:12:26

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.01.2019
19.01.2019
19.01.2019
OZEL HABERLER