Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Tanıtıma büyük önem verdik’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'in öncülüğünde Afyonkarahisar Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Mehmet Taytak ile birl..

2

Image

‘TSK’ya müteşekkiriz’
Türk Silahlı Kuvvetleri aleyhindeki söylemin ardından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında STK tems..

3

Image

‘Hep beraber çalışacağız’
3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Engelsiz Yaşam Federasyonu ve Enkamuder Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Kapu. TCDD 7. Bölge Müdürü Adem Sivri v..

4

Image

İhracatımız arttı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar’ın 2020 yılı Kasım ayı ihracat rakamları hakkında ..

5

Image

Okyar istifa etti
Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı Kongresinde AK Parti Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen Fatih Okyar, düzenlediği..

6

Image

‘İl Özel İdaresi her sorunu çözecek’
Sinanpaşa İlçesine bağlı Yörükmezarı köyü ile Hocalar İlçesine bağlı Yağcı Köyü arasında devam eden yol çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Gökmen Çi..

7

Image

‘Emeklerin karşılığı ödenmeli’
Türk Sağlık-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mehmet Ali Öztürk, sağlık çalışanlarının esnek çalışmadan muaf tutulduğunu ifade ederek, “Sağlık çalışanla..

8

Image

Yurdunuseven Komisyon Başkanı seçildi
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi İbrahim Yurdunuseven, Türkiye Büyük Millet Meclisi İnsan Haklarını İncel..

9

Image

Engelliler sevindirildi
Afyonkarahisar'da her yaştan insanın yaşam kalitesini arttırmaya yönelik çalışmaları ile bilinen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, evlerinden çıkamayıp ..

10

Image

Aralık ayı teması: Şükür ve Teşekkür
Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Sevgi Yılı Projesi kapsamında aralık ayı temasının Şükür ve Teşekkür olduğunu söyley..

11

Image

İhracatımız arttı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar’ın 2020 yılı Kasım ayı ihracat rakamları hakkında ..

12

Image

Ticarette veri güvenliği anlatıldı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde düzenlenen E-ticarete E-kılavuz Eğitim Programı’nın dördüncü haftasında E-ticarette Veri Güvenliğ..

13

Image

22 yıldır engelli oğluna bakıyor
Afyonkarahisar’da 22 yıldır epilepsi hastası engelli oğluna bakan anne, engelli bir çocuğa bakmanın zor olduğunu fakat bu zorluklara Allah’ın verdiği ..

14

Image

Patent bilgilendirme toplantısı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) Koordinatörlüğü tarafından Afyonkarahisar Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi öğretmenl..

15

Image

‘Anlayış bekliyoruz’
Altınokta Körler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hakan Erdoğan, kamu kurumları yetkilileri ve vatandaşlardan anlayış beklediklerini söyledi...

16

Image

Afyon’un ihtiyaçları konuşuldu
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ziyaret ettiler. Ziyarette Afyonkarahisar’ın sağlık alanındaki ihtiyaçları ko..

17

Image

‘Esnaflar zor bir dönemden geçiyor’
Saadet Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Başkan Yardımcıları Erhan Akpınar ve Hamza Gümüşkanat ile birlikte Park Afyon AVM Merk..

‘Partiler demokrasinin vazgeçilmez unsurudur’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Partiler demokrasinin vazgeçilmez unsurudur’


İYİ Parti İl Yönetimini kabul eden ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, partilerin demokrasinin vazgeçilmez unsuru olduklarını söyledi
  SİYASET    18.11.2020 10:44:40

İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve beraberindeki İYİ Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci ve Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser tarafından sosyal mesafe kuralına uygun şekilde ATSO Meclis Salonu’nda ağırlanan heyette İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’nun yanı sıra Afyonkarahisar Belediye Meclis Üyeleri Abdullah Hocaoğlu, Ahmet Hastürk, Harun Sağlam, Kadir Delikanlı, İl Teşkilat Başkanı Celal Bursalıoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Öznur Hız, Sivil Toplum Kuruluşlarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Eyüp Hasırcıoğlu, İl Gençlik Politikaları Başkanı Filiz Kandemir, İl Basın ve Medya İlişkilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Halil Erdin, İl Turizm ve Kültürden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Adar, Hukuk Danışmanı Yalçın Düzağaç, Siyasi İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Selahattin Mühsürler ve İl Gençlik Kolları Başkanı İsmail Enes Kamburoğlu da hazır bulundu.

“ATSO GÖZBEBEĞİMİZ
OLAN KURUMLARDAN”

Ziyarette konuşan İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, “Bizler 2017’de İYİ Parti hareketini Afyon’da kurduk. Siyasette kazanmak hedefiyle yola çıktık. İlçelerimiz ve beldelerimizde teşkilatlanma çalışmalarımızı tamamlıyoruz. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, Afyonumuz’un gözbebeği kurumlarından birisi. Odanız’ın üyeleri, ekonomimize katma değer sağlıyor, Afyonkarahisar ekonomisine büyük katkı sağlıyor” dedi.

“YENİ YÖNETİM KURULUNUZ HAYIRLI OLSUN”
ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, İYİ Parti heyetine teşekkür ederek “Yeni Yönetim Kurulunuz hayırlı olsun. Muhammet Bey ile biz yaklaşık 30 senedir tanışırız, ticaret yaparız. Kendisini tanıdığımdan bu yana hep siyasetin içinde oldu. Sizlere nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Biz de 45 yıldır arkadaş olduğumuz Hüsnü Bey ile birlikte 11 yıl önce memleketimizin tüccarının, sanayicisinin sorunlarını çözmek ve onlara hizmet etmek amacıyla Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’nda yer aldık. Bunun ilk 7 yılı Yönetim Kurulu Üyesi olarak, son 4 yılı da Meclis Başkanı olarak görev alıyorum” diye konuştu.

“NE KADAR ÇOK REKABET VARSA
VATANDAŞLAR DAHA İYİ HİZMET ALIR”

Merdivenci’nin ardından söz alan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ise “Partiler demokrasinin vazgeçilmez unsurudur. Ülkemiz için çalışan ne kadar parti varsa, ne kadar rekabet varsa, vatandaşımızın aldığı hizmet o kadar iyi olur. Bizi ziyaret eden siyasi partilerimize sıkıntılarımızı ve çözüm önerilerimizi anlatıyoruz. Genel Kurulunuz’dan sonra oluşan Yönetim Kurulu’nda yer alan sizleri tebrik ediyorum. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.>>>Ferhat Yüksel


  SİYASET    18.11.2020 10:44:40

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
03.12.2020
03.12.2020
03.12.2020
OZEL HABERLER